Jump to content

MS ofiice 2003 ar latviešu interfeisu - kā pāriet uz english interfeisu....


kex007
 Share

Recommended Posts

Ir office 2003 ar Latvian GUI.... Izmēģināju pāriet uz angļu valodu, bet nesanāk. User multilanguage pack uz ang\lu valodu nevaru atrast :shock: .... Vajag to visu organizēt nepārkāpjot licencēšanas noteikumus :roll:

Link to comment
Share on other sites

insert - limited edition

Cik zinu, tad tas nav iespējams!! Būs jāpērk ENG versija, bet par cik 2003 ofisus vairs nevar dabūt, tad MS Office 2007 Eng būs īstais!!

 

Ja kļūdos, palabojiet!

Link to comment
Share on other sites

Paldies par atbil'dem..... MS mājaslapā pierakstīts tjip var - bet cik mēģināju nu nevelna nesanāca :? ... Nekas parakņāšos gan jau atradīšu ENG versiju uzinstalēšu... :)... Nevaru strādāt ar LV interfeisu :-| ... galīgi nepatīk :(

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Dajoš urlu uz to MS lapeli kur teikts ka var :)

Ja var.. tad man arī tas varētu interesēt.. kaut gan.. vroģi useri jau sen pieraduši. Neviens vairs nepīkst :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Vot man ar šķiet ka nebūtu loģiski ja lokalizēto varētu angliskot... ibo lokalizētais ir pat lētāks.

Link to comment
Share on other sites

Hmm, droši vien, ka var pāriet uz anglisko. Man darbā ir angliskais, bet es pārgāju uz latvisko, uzinstalējot WIndovs valodu interfeisa pakotni. Varbūt vari pamēģināt tāpat, bet ar anglisko pakotni?:)

 

Un nesaprotu, kas tur var nepatikt, es lietoju un priecājos... Ja kādam kolēģim jādod kāds padoms par biroja programmu lietošanu, bez problēmām atceros arī anglisko izvēlni no galvas un dodu norādījumus telefonoski.

 

Tā kā - esi latvietis un mēģini lietot latvisko saskarni:)

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

rt25, Tu lasi maz ar, ko citi saka? :)

Ja Tev ir angļu, tad vari uzlikt no MUI kādu vien gribi. Noinstalē - atkal būs angļu. Ja Tev ir lokalizētā versija - ēdi sēnes - jāiztiek ar to, kas ir.

Link to comment
Share on other sites

Vēl viens jautājums no šitās operas - diez, vai kāds ir provējis uz lokalizētas versijas uzstutēt citas valodas GUI? Vispār lokalizētās ļauj šitādu joku? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...