Jump to content

Pērku Office 97 Licenci un (vai) oriģinālo CD


Guest rihis
 Share

Recommended Posts

Pērku Office 97 Licenci un (vai) oriģinālo CD

 

dzabervokis@yahoo.com

 

cik piedaavaa? man cd kaut kur bezjeedziigi meetaajas...

Link to comment
Share on other sites

Pērku Office 97 Licenci un (vai) oriģinālo CD

 

dzabervokis@yahoo.com

hmm...

Kāda jēga no licences, ja tev nav pašā diska un kāda jēga no oriģinālā diska, ja tev nav licences...

 

Bet to visu vajadzētu varēt nopirkt jebkurā normālā datortehnikas veikalā.

Link to comment
Share on other sites

Pēc Latvijas likumiem pavadzīmes ir jāglabā 5 gadi, bet Office 97, Windows 98 iznāca 1997/1998 gadā un tas ir vairāk kā tie 5 gadi, kāds tad šinī gadījumā ir dokuments kurš apliecina, ka programmas ir legālas?

Link to comment
Share on other sites

Pēc Latvijas likumiem pavadzīmes ir jāglabā 5 gadi, bet Office 97, Windows 98 iznāca 1997/1998 gadā un tas ir vairāk kā tie 5 gadi, kāds tad šinī gadījumā ir dokuments kurš apliecina, ka programmas ir legālas?

 

 

mmmm

Ljooti interesants jautaajums :O)

Man kautkaa nekad nekas taads nebija ienaacis praata :O)

Es domaaju vajadzeetu kaadam uzzvaniit un apjautaaties...

http://www.bsa.lv/index.php3?menu_id=210〈=lv

Teoreetiski tad vareetu buut jaauzraada originaalie prichendaalji.. mosh ir nianse.. tip programmaturas pirkshanas paardoshanas dokumentu kopijas jaaglabaa pie licenzeem...

Link to comment
Share on other sites

karoc - te nav tik vienkaarshi ...

licensi paardot taalaak nedriikst (MS teiksim to nelauj)

licenses var vainu mantot (piemeeram paarpeerkot kaadu firmu)

vai ariii var iegaadaat opiciaalaas bodees (ja kaads ir ieveerojis tad kompuuterbodeem ir sertifikaati kas apliecina ka vinji ir taada vai shitaada softa tirgotaaji)

buutiibaa viss kas ir vajadziigs ir ceks par iegaadi ...

peerkot no rokas tu neko legaalu neieguusi

pat ja iegaadaa no rokaam keisu ar OEM uzliimi taapat tas nenoziimee ka tev ir OEM license jo tev nav pavadziimes/reekina ...

 

taadi tie piiraagi ...

 

Vai ir kāds oficiāls avots, kas apliecina, ka m$ licences tālāk tirgot nedrīkst?

Link to comment
Share on other sites

Vai ir kāds oficiāls avots, kas apliecina, ka m$ licences tālāk tirgot nedrīkst?

 

he he VIL - tas ir teikts tai pashaa agreementaa kam mees vienmeer lepni piekriitam kautko no MS instaleejot icon_smile.gif

:D

 

Tā ir, ka pats m$ softus neinstalē. Es agrīmentus pārlasu softiem, kad meklēju legālas frīvares. Ofisa papīrs ir kaut kā paslīdējis garām. Bet šā kā tā varbūt ir kāda likumdošana ES vai LV, kas tomēr ļauj pārdot savu īpašumu (licenci) un ir ar augstāku spēku nekā m$ readme.txt?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...