Jump to content

Vai WinXP ir labākā operētājsistēma ?


Hitchcock
 Share

Vai WinXP ir labākā ?  

99 members have voted

  1. 1.

    • J?
      58
    • N?
      21
    • Linux lab?ka
      10
    • Jebkura cita OS
      3
    • Datoru nelietoju, postus public?ju no t?lru?a
      7


Recommended Posts

Domāju nevis kaut kādiem serveriem u.c. parastajam (man) lietotājam nesaprotamām lietām.

 

Ērtai un vienkāršai lietošanai pieklajīga OS. Atpazīst jaunākās ierīces. Iespraužot peli USB uzreiz var lietot. CD diskus arī labi lasa. Piedāvā iespēju aplūkot internetu. Iespēja spēlēt jaunākās spēles. Skatīties filmas. Klausīties mūziku. Rakstīt tekstu.

 

+Vēl dažādas svarīgas funkcijas.

Link to comment
Share on other sites

domaaju ka viss izstraadaataakaa OS-stabilaakaa drosaakaa utt.

Link to comment
Share on other sites

Guest atapi

paklau,Pasta,tas muzigais strids,kas labaaks vai nee,nav jau kaartiigi apnicis?Tuuliit TAK UZRADIISIES PINGVINISTI ,UN SAKSIES APUSEEJA NIEVASHANA.Tev to vajag?

Link to comment
Share on other sites

Domāju nevis kaut kādiem serveriem u.c. parastajam (man) lietotājam nesaprotamām lietām.

 

Ērtai un vienkāršai lietošanai pieklajīga OS. Atpazīst jaunākās ierīces. Iespraužot peli USB uzreiz var lietot. CD diskus arī labi lasa. Piedāvā iespēju aplūkot internetu. Iespēja spēlēt jaunākās spēles. Skatīties filmas. Klausīties mūziku. Rakstīt tekstu.

 

+Vēl dažādas svarīgas funkcijas.

nu lab. tagad nopietnāka rakstība. arī tev, kā parastam lietotājam pilnībā derētu linux. Jo, nemaz tk grūti viņu lietot nav. icon_smile.gif Muzonu spele, filmas skatities ar var icon_smile.gif un drukaat ka maz neliekas var. Vienigais ja esi profesionals photoshop juuzeris tad gan nelieli sarezgiijumi radiisies, taču tā jau cita tēma...

Link to comment
Share on other sites

Guest vējš

No kurienes nākusi tāda mode sadalīt vārdus daļās? Cieniet taču sevi un savu valodu un rakstiet pareizi!

Jāraksta nevis "viss izstrādātākā", bet gan "visizstrādātākā".

 

P.s. Ak tad Win XP esot visdrošākā?

Atļaušos apšaubīt.

Link to comment
Share on other sites

No kurienes nākusi tāda mode sadalīt vārdus daļās? Cieniet taču sevi un savu valodu un rakstiet pareizi!

Jāraksta nevis "viss izstrādātākā", bet gan "visizstrādātākā".

 

P.s. Ak tad Win XP esot visdrošākā?

Atļaušos apšaubīt.

 

pie vinjas drosiibas ir loti piestraadaats. man vinai nekas nekad nav gadiijies. man gan tur veel ir SP2+Mcafee(droshi vien nepareizi uzrakstiits)+Firewall(modeli neatceros).

Link to comment
Share on other sites

Bet es nesaprotu, kapēc jādala: Pingvīnisti un windowsisti (jeb kā tur viņus sauc), nav vieglāk: lietotāji kur lieto tādu OS kura patīk sev, kuru gribi apgūt, kura padodas, vai vienkārši tā ir man radīta OS. Vot būtu linuxam cits logo, piemēram, bruņurupucis, sauktu tos par bruņurupucistiem, vai? Okey, to pie malas, tas tik mans subjektīvs viedoklis.

Link to comment
Share on other sites

Linux nav grūti uzstādīt ?

ja rokas 50:50 taisnas tad windows xp ir tikpat grūti uzstādīt kā windows

Link to comment
Share on other sites

ja rokas 50:50 taisnas tad windows xp ir tikpat grūti uzstādīt kā windows

windows kaa windows?

tu laikam domaaji kaa linux :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Udzzis
Linux nav grūti uzstādīt ?
Skatoties kādu Linux.

Teiksim Mandrake uzstādīt varbūt pat vienkāršāk kā WinXP' date=' bet tā kā pie mums (līdzīgi kā Krievijā un iespējams arī citur pasaulē) dominē Win sistēmas, tad ar to uzstādīšanu viss arī var beigties. Cilvēks, kas pieradis strādāt Win (un sevišķi ja savā laikā pārgājis no DOS uz Win) paskatīsies cik viss šeit [Linux'] forši, bet tikko vajadzēs risināt konkrētu uzdevumu/problēmu - pārmetīsies atpakaļ uz Win. Protams cits jautājums ir licencēšana, bet kamēr pie mums pirātisms soļo plašā solī, tā nav problēma.

Piemēram man uz kastes ir gan Win gan Linux, pēdējā pusgada laikā Linuxā esmu iegājis labi ja pāris reizes, un tikai lai pārbaudītu dažas lietas par ko izlasīju webā.

Mans viedoklis - Win XP līdz šim ir labākā OS ar ko esmu strādājis.

Link to comment
Share on other sites

Kas kuram labums... Ja labāks ir ātrāks, uzreiz saku nē Stabilitāte nu naf izcila, ta lapaak 2000... Ja patīk vizuālais un daudz jauku lietošanas ērtumu nieciņu, nu tad ok...

Protams visu var apraizīt pielāgot samazināt palielināt....

 

Man tik patīk tie vārdi

vienkāršai lietošanai
... Āmen!

 

Ir tāds teiciens...

Jo vairāk extru, jo vairāk kam saplīst.

Link to comment
Share on other sites

Hitchcock

kas

i

labaaks

saldeejums

vs

alus

OJOJOJOJOJOJOJ

 

Ilgi nav jādomā. Saldējums. Alus nu galīgi nav garšīgs.

Link to comment
Share on other sites

ja rokas 50:50 taisnas tad windows xp ir tikpat grūti uzstādīt kā windows

windows kaa windows?

tu laikam domaaji kaa linux :D

japp, tur bija domāts linux..
Link to comment
Share on other sites

kaut viens no jums ir no vismaz 91 gada nejeemies ar kompuuteru ko ?

tad nestāstitos te kas ir laba winda kas nee

Xp ir ideaalaakais variants lietotaajam

(kaadreiz mees runaaajaam ka tas ir Win98SE- uuu tas bij 99 gads)

taakaa CHUPACHUPSI RULEEE

nekas gudraaks te nav sakaams ......

kas

i

labaaks

saldeejums

vs

alus

 

OJOJOJOJOJOJOJ

un 93/94 gads der?! icon_smile.gif

P.S. alus viennozīmīgi. Slikts salīdzinājums...

Link to comment
Share on other sites

Hitchcock

WinXp uzlikšana aprobežojas ar CD ielikšanu CDROM. Padsmit "Next" nospiešanas. Seriālja ievade. Interneta konfigurēšana ir daži "Next".

 

Protams, pēc tam ir jāpielāgo viss savam priekam.

 

Linux arī ir daži "Next" klikšķi ?

Link to comment
Share on other sites

WinXp uzlikšana aprobežojas ar CD ielikšanu CDROM. Padsmit "Next" nospiešanas. Seriālja ievade. Interneta konfigurēšana ir daži "Next".

 

Protams' date=' pēc tam ir jāpielāgo viss savam priekam.

 

Linux arī ir daži "Next" klikšķi ?[/quote']

nu nevis pāris next klikšķi bet gan pāris vārdiņi jāiedrukā. Pamācība uz lappusēm trijām un viss štokos icon_smile.gif Bet domāju kad tu pirmoreiz pie windowsa piesēdies tu internetu ar vienkāršiem next next next klikšķiem nesakonfigurēji...

Link to comment
Share on other sites

WinXp uzlikšana aprobežojas ar CD ielikšanu CDROM. Padsmit "Next" nospiešanas. Seriālja ievade. Interneta konfigurēšana ir daži "Next".

 

Protams' date=' pēc tam ir jāpielāgo viss savam priekam.

 

Linux arī ir daži "Next" klikšķi ?[/quote']

 

Tev tainība Linux = Windows uzstādīšanu

Link to comment
Share on other sites

Un vispār, ja windows XP ir tik perfekts kā autors apgalvo, tad kāpēc nepieciešamas alternatīvas?

Link to comment
Share on other sites

Hitchcock
aj da bezjeedziiba shii saruna

jo es to argumenteeju ar savu darbu

MAN DARBAA LIETOJAS

VIZ2005

Archicad

Autocad

Corel

Fotoshop

UN MAN IR PIE PAKALJAS KAADA IR OS !!!!!!!!!!!!!!!

ja aplikaacijas iet tad viss OK

par OS lai uztraucas pumpainie ...

(pigviinu baru uz ledus gainjaajam ar bomi - OS OS OS IR KINGS MLJA - uuuuuh muahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa)

 

Kapēc tu nekad nevari sakarīgi izteikties? Domas tev ir pareizas un gudras. Bet kapēc nevari to ievietot sakarīgos teikumos?

 

Why? Why?

Link to comment
Share on other sites

Tas jau attiecas uz visu' date=' ko raksti.

Tev ir kādas problēmas (garīga rakstura) ?[/quote']

 

puis man blakus ir sieviete kas CADos ir dievs - un TU un ES ar savu paargudriibu kaa urkeeties WinXP servisu konfigureeshanaa etc etc esam NEKAM NEVAJADZIIGI DURIKI ...

 

NU ko tu gribi ar OS dariit ????????????????????

kopeet failinjus tudi sudi un naudu pelniit ?

taisiit uuberkuulos lietotaaju profilus ?

 

OS IR LIETOTAAJAM NENOZIIMIIGS !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pasakti to admin. icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Hitchcock
Tas jau attiecas uz visu' date=' ko raksti.

Tev ir kādas problēmas (garīga rakstura) ?[/quote']

 

puis man blakus ir sieviete kas CADos ir dievs - un TU un ES ar savu paargudriibu kaa urkeeties WinXP servisu konfigureeshanaa etc etc esam NEKAM NEVAJADZIIGI DURIKI ...

 

NU ko tu gribi ar OS dariit ????????????????????

kopeet failinjus tudi sudi un naudu pelniit ?

taisiit uuberkuulos lietotaaju profilus ?

 

OS IR LIETOTAAJAM NENOZIIMIIGS !!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Ja es iedomājos reāli to, ko tu raksti (intonācija), tad man nāk smiekli.

Brīžiem tu histēriski kliedz (pārsvarā). Brīžiem tu vari arī mierīgā toni kaut ko pateikt. Cik saprotu, tad tu neesi aktieris. Dramaturģija ir tava stiprā puse. Varētu pelnīt lielu naudu ar uzstāšanos publiskās vietās. Garantēju, ka cilvēki apstātos un skatītos.

Link to comment
Share on other sites

2 Pasta

tev nebija uz sociologiem jāiet?!? Kuro aptauju jau tu taisi?!? un katra nākošā arvien izdomas nabadzīgāka!

Link to comment
Share on other sites

Miets ar 2 smaržīgiem galiem.

1x Lietošanas ērtums

2x Administrēšanas ērtums

 

4 pīsī ok nomrz lieto ko gribi....

a ja 100 stāv tīklā, laikam softs un OS jāsalāgo lai neķer ik pēc dienas gļuku...

 

+ Cik cilvēku tik vajadzību....

Link to comment
Share on other sites

Atdevu savu balsi par *nix. Kopš pārgāju uz MDK kā primāro os, linux man ir sācis iepatikties vairāk un vairāk. Nesaku ka xp būtu galīgs mēsls utt.. Katrai os ir savi + un- , bet pašlaik mani linux ir vairāk piesaistījis ar saviem +. Arī win ir savi labumi man- viens no tiem- iespēja uzspēlēt kādu nopietnu 3d gamuci bez lieka čakara. Man mājās linux tiek ierādīta goda vieta (nopietnam darbam, netam, p2p utt.) un xp tiek lietots tikai priekš kāda spēļuka.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kursis
kaut viens no jums ir no vismaz 91 gada nejeemies ar kompuuteru ko ?

tad nestāstitos te kas ir laba winda kas nee

Xp ir ideaalaakais variants lietotaajam

(kaadreiz mees runaaajaam ka tas ir Win98SE- uuu tas bij 99 gads)

taakaa CHUPACHUPSI RULEEE

nekas gudraaks te nav sakaams ......

kas

i

labaaks

saldeejums

vs

alus

 

OJOJOJOJOJOJOJ

 

NU vispār mazākos aplikt nav prāta darbs' date=' strīdēties ar mazāku - tas pats kas sīkajam chupapupsa vietā piedāvāt aliņu, mēģinot ieborēt, ka tas labāks. Katram savs prieks. Puisis mēģināja veikt aptauju no parasta lietotāja redzesloka. Viņam XP, a tā, tas pats DOS kods ar krutāko un smagāko GUI. Nu gluži jau nav taisnība,ka OS ir pie kājas. Visu izšķir slāpes - Ko no konkrētā kompja vajag dabūt(rezultāts), kuru vajag panākt ar esošajiem kompja resursiem un pieejamām APLIKĀCIJĀM. Evolūcija, nevienmēr laikā iet uz augšu,citreiz uz vietas, Īstenībā Bils tautu joprojām baro tautu ar tām pašām bombongām tikai citos papīrīšos. Nu kad no Bekām pārsēdos uz 386, bija TĀDS prieks un brīnums IBM, krievu laikā - tas pats , kas satelīta telefons mājās. It kā ir, bet dārgi un ne visiem:). Un kad 6.Dosam uzklabināja virsū win3x shellu - prieks bija daudz lielāks, jo tauta no komandrindas, parastiem redaktoriem, pārgāja uz logiem, krāsainiem un krutiem, varēja kruta paklausīties CD muzonu(ne mp3), Bet skaistākie papīrīši Bilam bija 95 gadā, ar 95 logiem - nākamās paaudzes GUI, vot tas bija multimēdijas BUMS, interfeiss palika vēl vienkāršāks un aidā kompji masās, WIN98 - jaunāka DOS (OS) versija+pārtaisīts GUI+lielāks dzelžu atbalsts+ jauni GĻUKI (ne viss bija rožaini), sākās OS lāpīšana rezultāts WIN98 SE- vēlreiz pārlabots GUI, piekarināti jauni dzelži (parādās USB) un visi lieto WIN98 SE(mājās), jo tiem, kuriem bija ar kompi reāli jāstrādā ofisā, jāveic stabils darbs jau no win95 vietā lietoja NT4( 4.jaunās tehnoloģijas), kur atšķirībā no win98, visi dzelzīši bija jāsaliek ar rociņām un nevis kā 98 plug@play - sametam iekšā visus draiverus+servisus un ta nu gaidam, ko jaunais lameris no kompja gribēs. Vot reāls Bila kompānijas darbs bija uz 2000.gadu jauno dosa ver. ietērpjot NT5 shellā, kārtējais mēģinājums apvienot NT stabilitāti(redziet dzelzīši ta salikti ar rociņām) un win98 plug@play, lai tā sakot parasts lietotājs arī tiek pie NT labumiem un arī pats var normāli uzlikt SYS. Nu tākā ar multimēdiju win2k vēl viss nebija kārtībā, Nt5 ādiņas un pirmās cerības uz System Restore uzmauca uz win98 - iznāca murgojums ar nosaukumu Windows Millenium edition. Un tā pēc pāris gadiem Bils atkal uzcepa jaunu NT versiju 5.1 aka XP. Tas būtu par OS, a pašu kompju evolūcija - 386,486SX;dx;dx2,P1,p2;CEL,AMDk5,k6,k6-2,k6-3,P3;CEL, Athlon, Duron, VIAc3, u.t.t. Visi tik skatās, priecājās, a kārtējie jaunie skaistie logi kārtējo reizi ir krietni kompja resursu rijigāki, vot i riņķis noslēdās - Bils un citi pelna naudiņu - vieni klapē augšā nežēlīgos tempos jaunus dzelžus - palielina to jaudas, a Bils taisa jaunas DOS versijas, kuras ir spējīgas šīs jaudas apēst, paprasīt vēl, pēc tam sākt bremzēt, nokārties. Tā kā rezumēt varētu sekojoši - katram kompim pēc jaudas ir atbilstoša logu versija, kura patērē konkrētus kompja resursus. un nevajag te bļaustīties, ka poh kāda os, galvenais aplikācijas - gribētos redzēt, ko tā CAD sieviete teiktu par adminu,kurš poh kā uz kaut kāda Celerona ap 700Mz ar 128 metriem atmiņas, iebūvētu 815 8mb video uzkrautu XP ar SP2, atstātu ierubītu visu pēc Bila noklusējuma, uzmontētu kādu 2004 Cadu, "atvērtu" [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif[/img] icon_smile.gif kādu nopietnāku dwg projektiņu, godīgi sagaidot icon_smile.gif projekta ielādi, iezīmētu kādu paplašāku textboxu un MĒĢINĀTU to pārcelt uz citu vietu, vai vienkārši pastaipīt turpu šurpu. icon_smile.gif Viens otrs būtu pirmais, kurš no CAD sievietes norautos ar klavu pa galvu:), kaut gan ,ja uz tāda kompja grieztos win98, NT4sp6, Acads 2000, vai pat CAD15, viss normāli notiktos. Ne velti Torvalds šito redzot piesauca tautu vest Bilu pie prāta, a tam poh, viņam piķis jāpelna - rezultāts jau redzams - uzprasi vairumam skolās ar ko var apskatīties e-pastu - atbilde būs atBILstoša.

Link to comment
Share on other sites

Nebalsoju, jo nebija atbilstosha atbildes varianta. Nelasiiju visus komentaarus, jo nesaskatu iespeeju tur ieraudziit kaut ko vairaak par "Linux Sux, Windows Rullez" vai otraadi. Tachu atbildeeshu pavisam iisi - "viss atkariigs no pielietojuma un vajadziibaam."

Link to comment
Share on other sites

Es esmu par unix tipa sisteemaam-tas buutu

*Linux

*bsd

*macos

*solaris

*utt utt utt.

 

A dos tipa sisteemas man netik labi patiik. nu nav jau win pilniiga miskaste-un ms daudzko ir darijis tomeer atiistiibas gaitaa bet visvairaak vinjsh ir pisis tautu un kaasis naudu, bet malacis ir ka ir izaudzinaajis sev sekotaajus kas nemaz nemaak padomaat ka ir iespeejama kaada cita alternatiiva kur nebuus bilam jaamaksaa.

Nu atveertajam kodam jau liels pluss ir tas ka tas ir bezmaksas. un manaa uztveree OS ir OS un vinja ir jaajiet uz dajebkaa, bet paproveejiet uzlikt Xp(nerunaajam par progaam bet OS) uz P1 jeb 486...

 

ar win caurumainiibu mees esam spiesti likt jaunaakas un jaunaaks versijas kuras eed vairaak un vairaak resursus-a ja neliksim tad pizdrikt un pilns ar taarpiem-viirusiem, jo vajag tak jaunu sisteemu lietot icon_smile.gif)

ps. Nuu par XP nenobalsoju. bet no winiem vinjsh ir viens no labaakajiem-man patikaas xp-sp1 ar labi izkastreetiem komponentiem, grafiskajaam izvirtiibaam un redjistru iztjidaatu, vot tad tik var saakt saukt par pusliidz sakariigu sisteemu

Link to comment
Share on other sites

Guest assassin
ka ir iespeejama kaada cita alternatiiva kur nebuus bilam jaamaksaa.

 

Bet kurš tad Bilam maksā?

 

(Temats jaunai aptaujai)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...