Jump to content

Vai WinXP ir labākā operētājsistēma ?


Hitchcock
 Share

Vai WinXP ir labākā ?  

99 members have voted

  1. 1.

    • J?
      58
    • N?
      21
    • Linux lab?ka
      10
    • Jebkura cita OS
      3
    • Datoru nelietoju, postus public?ju no t?lru?a
      7


Recommended Posts

Guest Jazz

Paldies Kursim par komentu - labs! icon_smile.gif

 

Esmu mazadvancēts datorlietotājs, izmantoju un nobalsoju par XP. Mājās uz abiem PC stāv. 1 (AMD 1.5GHz 512RAM)- darba PC. Bez interneta, tikai skaņas un mūzikas apstrādes programmas. Otrs (AMD 350MHz 256RAM) Ofisam, internetam, pastam.

 

Kas jāsecina - kas ir labs visam - neder nekam icon_smile.gif Tāpēc pieturos pie metodes instalēt tikai pašu nepieciešamo, nevis, piem., Sound Forge, WaveLab un CoolEdit vienlaicīgi!

 

Par cik WinXP piemīt tā īpašība "pašpiekakāšanās", jeb spēja ar laiku sākt bremzēt, tad, ejot uz beigām sametu visādas programmas experimenta pēc, zinot, ka tūliņ būs format c:

 

Tieši tā, kā NC teica, OS nav noteicošais, galvenais ir aplikācijas, kuras izmanto. Nav ideāla OS, ir pielāgojami OS.

 

Kas attiecas uz MAC - viena lieta, kur slēpjas viņu krutums: Dzelžus viņiem ražo ļoti dažas firmas. Visi - brandi. Turpretīm PC - katrs kuram nav slinkums! Reāls gadījums - man iekš PC SoundForge. Rakstu skaņu - pēc tam klausos - raustās. Domāju, kas par gļukiem? Viss vrodi bi OK, kātad! Kā izrādījās NVIDIA grefenes jaunākais draiveris sadarbībā ar Forgi taisa tos gļukus!!! Vai nav stulbums, ko?

 

Nu lūk, PC lielākais mīnuss ir brand hardware trūkums, tāpēc bieži ir tā, ka nokomplektējot PC no tām lētajām detaļām bieži vien parādās gļuki, kurus noveļ uz Win OS...

 

Lūk, viens no MAC stabilitātes garantiem - dzelži!

Link to comment
Share on other sites

Guest Astroxs
Varbūt es nelietoju LINUX tikai tāpēc ka tas ir par brīvu...

 

tu lieto win lai tikai butu iespejams kaut ko nopizgit un kadam sariebt?

Link to comment
Share on other sites

Hitchcock

Tie, kas te lec un sprēgā un apliek un vēl visko. Izlasa šī topika pašu pirmo rindiņu.

 

Domāju nevis kaut kādiem serveriem u.c. parastajam (man) lietotājam nesaprotamām lietām.

 

Ērtai un vienkāršai lietošanai pieklajīga OS.

 

Parastie litotāji nelieto Autocad, nekonfigurē serverus, neprogrammē, nav nekādas vajadzības.

 

Nepieciešams, lai var ieslēgt datoru. Padarbināt. Izslēgt datoru.

Nevajag teikt, ka tad jau pietiek ar win3.11 u.t.t.

Ja negribi, tad neatbildi. Ja gribi, tad atbildi (mēģini vismaz kaut ko).

Link to comment
Share on other sites

kaut viens no jums ir no vismaz 91 gada nejeemies ar kompuuteru ko ?

tad nestāstitos te kas ir laba winda kas nee

Xp ir ideaalaakais variants lietotaajam

 

nu manam pirmajam kompim bija Norton Commander, kas man ljoti patika, nekaadus windowsus nevajadzeeja (uz vienkraasas monitora jau arii jeegas lielas nebuutu)

 

ok, te jau ir arii visaadi veci cilveeki kas kompjus kopsh DOS 0.02 beta versijas lieto :D

Link to comment
Share on other sites

Teiksim tā. Es esmu mainījis savus uzskatus un esmu kļuvis par UniOS cilvēku. No Windows saimes XP ir vislabākā OS. Bet, ja runa iet par ne tik advancētiem jūzeriem, tad XP ir vislabākā OS ever. Protams, ja jūzeris ir advancētāks, tad Linux arī ir ļoti laba OS, ja uz tās var darīt to darbu, kas ir nepieciešams. Vienā vārdā. Visas OS ir labas, ja ir zināšanas un uz tās var veikt attiecīgo darbu, kāds vajadzīgs.

Link to comment
Share on other sites

Prieksh manis vislabaakaa OS ir XXP, peec paris gadiem Longhorn :lol:

Patiik man vienkaarshiiba un nemainu to jo vinja izpilda lieliski to ko es no vinjas veelos, katram savs.

 

A vispaar kas ar BOOT bija noticis, nerezdu nekadu komentaaru.

DC++ ar Kachaataju runajam par BOOT, bet diez kursh tas bija.

 

Prieks ka BOOT paceelies icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Es izvēlējos "Datoru nelietoju, postus publicēju no tālruņa", tāpēc ka:

1. Dažkārt telefons ir noderīgāks par datoru, un postus ar var likt iekšā ar.

2. Es datoru lietoju tikai īpašas nepieciešamības gadījumā, bet principā ar viņu izklaidējos icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

dafai dafai dafai.. kur ir asinis :O)

NC sadod pa degunu tiem kuri atljaujas njarksteet kautko pret XP :O)

Linux fani dafai klope NC :O)

je je je :O)

 

Un kapec pie jautaajumiem nebija windows NT/2000/2003 server ?

Kaapeec tikai tas sviestaisnas darbastacijas???

:O))

Djiskriminaacija :O)))

 

Manpraat jautaajums ir nejeedziigs un uzdot vinju bija kljuuda.

Pat ja tu jautaatu

- Kura OS juuspraat ir labaakais risinaajums failserverim datortiiklaa kur ir 10 PC..

pat tad te laustu shkjeepus un nejegaa lamaatos :)

A tu te tik svietsiani un nekonkreeti uzdevi jautaajumu...

eh

nu nekas shtrunc :O)

 

Shitik glups jautaajums galiigi nepiestaav pie Pastas bildes :O)

Link to comment
Share on other sites

Hitchcock

windows NT/2000/2003 server ------ jebkura cita OS

 

vienkāršie lietotāji dieziņvajās lieto 2003 server

Link to comment
Share on other sites

windows NT/2000/2003 server ------ jebkura cita OS

 

vienkāršie lietotāji dieziņvajās lieto 2003 server

 

un windows 2003 vs windows xp ir korekts saliidzinaajums?

 

:O)

Link to comment
Share on other sites

Es izvēlējos "Datoru nelietoju' date=' postus publicēju no tālruņa", tāpēc ka:

1. Dažkārt telefons ir noderīgāks par datoru, un postus ar var likt iekšā ar.

2. Es datoru lietoju tikai īpašas nepieciešamības gadījumā, bet principā ar viņu izklaidējos [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif[/img]

 

Apgaismo lūdzu mani, tumsonīgo elementu, kā var postēt no telefona... icon_rolleyes.gif ...es labprāt izmantotu šādu iespēju... nesmejieties par vecu vīru, bet es patiesi nebiju pamanījis boot.lv wap versiju... iespējams, ka būšu ko palaidis garām... icon_confused.gif

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Nu es nepar boot domāju, bet par kreiso balsošanu :D . Bet ir bijuši saiti kur ar mobīlo, kad nav ko darīt var paspēlēties. Bet par WAP versiju vajadzētu reiz paprasīt lai uzliek, vismaz foruma jaunākos topikus.

Link to comment
Share on other sites

Nu es nepar boot domāju' date=' bet par kreiso balsošanu :D . Bet ir bijuši saiti kur ar mobīlo, kad nav ko darīt var paspēlēties. Bet par WAP versiju vajadzētu reiz paprasīt lai uzliek, vismaz foruma jaunākos topikus.[/quote']

 

...nu re! icon_smile.gif ...tad jau nemaz TIK traki ar mani naff! Bet šito ideju vajag iedvest admiņiem! Rīt pat ķeršos pie iedvešanas terapijas! :lol:

 

...kā nekā te taču ir salasījušies CiparGalvas, vai ne?! :D

Link to comment
Share on other sites

Guest assassin
tu lieto win lai tikai butu iespejams kaut ko nopizgit un kadam sariebt?

 

Bet tas padara dzīvi interesanrtāku, piedot adrenalīnu.

 

Bet ja LINUX būtu jāpērk tad varbut, ka tā velme lietot LINUX būtu lielāka. icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu taa jaasak ka XP nav taa labaakaa OS. Cik es esmu vinju instaleejis tik arii dzeesis liidz nonaacu pie 98SE. XP virusnjiku dabuu 5 min laikaa. Pieprasa lielu RAMU. Piekriitu daudz programmu domaatas XP un neiet uz 98SE bet tam domaati emulaatori( apm 200 Mb ) un iet praktiski viss. Peec servispaku iznstaleeshanas viss saiet p***ljaa.

Link to comment
Share on other sites

Guest mamikelis

Bet tas padara dzīvi interesanrtāku' date=' piedot adrenalīnu.

 

Bet ja LINUX būtu jāpērk tad varbut, ka tā velme lietot LINUX būtu lielāka. [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif[/img]

 

Vot es tevi apskauzhu :!: Nopietni. Tas tak ir kaifs kjert adrenaliinu no programatuuras zagshanas. Iedomaajieties tauta - iekaap autobusaa icon_eek.gif momentaa taaaaaaaaaaads adrenaliins :!: Tev kaads uzkaapj uz kaajas - momentaa adrenaliins dziislaas. Eh, cik dziive ir riebiiga, man kaa ritenjbrauceejam nokjert kaut drusku adrenaliinu ir ljoti gruuti...

Link to comment
Share on other sites

Nu taa jaasak ka XP nav taa labaakaa OS. Cik es esmu vinju instaleejis tik arii dzeesis liidz nonaacu pie 98SE. XP virusnjiku dabuu 5 min laikaa. Pieprasa lielu RAMU. Piekriitu daudz programmu domaatas XP un neiet uz 98SE bet tam domaati emulaatori( apm 200 Mb ) un iet praktiski viss. Peec servispaku iznstaleeshanas viss saiet p***ljaa.

 

icon_eek.gificon_question.gificon_question.gificon_question.gif ...kā ir ar handscurve.exe - vai tā jaunāko versiju esi mēģinājis palaist? :lol:

 

Es laikam daru kaut ko galīgi garām' date=' man XP iet kā Šveices pulkstenis... [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_confused.gif[/img] tfu,tfu,tfu icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Es izvēlējos "Datoru nelietoju' date=' postus publicēju no tālruņa", tāpēc ka:

1. Dažkārt telefons ir noderīgāks par datoru, un postus ar var likt iekšā ar.

2. Es datoru lietoju tikai īpašas nepieciešamības gadījumā, bet principā ar viņu izklaidējos [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif[/img]

 

Apgaismo lūdzu mani, tumsonīgo elementu, kā var postēt no telefona... icon_rolleyes.gif ...es labprāt izmantotu šādu iespēju... nesmejieties par vecu vīru, bet es patiesi nebiju pamanījis boot.lv wap versiju... iespējams, ka būšu ko palaidis garām... icon_confused.gif

Caur wap.google.com var apskatit praktiski jebkuru lapu.

Boot lapa, būtu... (varbūt kļūdos):

wmlproxy.google.com/wmltrans/u=boot.lv

 

nu tas nav nopietni - man ielogoties tā arī neizdevās... turklāt pat ar SX1 GPRS 10.klasi ielāde ir BAIGI gausā... Tiešām nebūtu slikti dublēt forumu WAP formātā... :!:

Link to comment
Share on other sites

nevar tā teikt, ka Winxp ir sūdīgāks par vecākām versijām.

Mīnuss ir tāds, ka XP kā jau jaunākā os ir vairāk apdraudēts no vīrusiem.

Par atmiņas rīšanu gan nevarētu piekrist, jo šajā ziņā xp vairāk ir padomāts par tās sadalījumu un izmantošanu.

Par apdeitiem runājot, man ir SP2 un neesmu novērojis nekādus gljukus, atšķirībā no Win98, kas tāpat karās neliekot nevienu apdeitu.

 

Rezumē: OS XP ir labākā uz šobrīdi no MS ražojumiem, un pagaidām nav tai vērā ņemamu konkurentu.

Link to comment
Share on other sites

Guest mamikelis

Veeleetos nosleegt teemu ar pazinjojumu, ka Windows XP ir labaakaa no OS, kuras ir iespeejams lietot nelikumiigi(nopizģīt). Vsjo, Linuxistiem mutiite ciet jo pingviins ir open source...

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE

Nav tā ka labāka, bet uz doto brīdi satur diezgan daudz plusus priekš parastiem lietotājiem, protams arī attiecīgi tikpat mīnusus... bet kurš gan skatās mūsdienās uz trūkumiem icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu taa jaasak ka XP nav taa labaakaa OS. Cik es esmu vinju instaleejis tik arii dzeesis liidz nonaacu pie 98SE. XP virusnjiku dabuu 5 min laikaa. Pieprasa lielu RAMU. Piekriitu daudz programmu domaatas XP un neiet uz 98SE bet tam domaati emulaatori( apm 200 Mb ) un iet praktiski viss. Peec servispaku iznstaleeshanas viss saiet p***ljaa.

 

Datorspeciaalists :O)

Cilveecinsh laikam jau domaa ka ir varen gudrs.. un pat nenojaush kaads vinsh ir idiots :)

 

Tu maz apjaut kaadu marazmu tu biidi?

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE
Nu taa jaasak ka XP nav taa labaakaa OS. Cik es esmu vinju instaleejis tik arii dzeesis liidz nonaacu pie 98SE. XP virusnjiku dabuu 5 min laikaa. Pieprasa lielu RAMU. Piekriitu daudz programmu domaatas XP un neiet uz 98SE bet tam domaati emulaatori( apm 200 Mb ) un iet praktiski viss. Peec servispaku iznstaleeshanas viss saiet p***ljaa.

 

Datorspeciaalists icon_surprised.gif)

Cilveecinsh laikam jau domaa ka ir varen gudrs.. un pat nenojaush kaads vinsh ir idiots icon_smile.gif

 

Tu maz apjaut kaadu marazmu tu biidi?

 

Kuminsh relax... lai tak bīda, kas tev skauž, priekš parasta jūzera jau neko vairāk [gandrīz] nevajag, nah viņam servispaka ar drošības uzlabojumiem un kļūdu labojumiem, var tak dzīvot ar veco 98, ja kompis neko jaudīgāku nevelk icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest beachball
aj da bezjeedziiba shii saruna

jo es to argumenteeju ar savu darbu

MAN DARBAA LIETOJAS

VIZ2005

Archicad

Autocad

Corel

Fotoshop

UN MAN IR PIE PAKALJAS KAADA IR OS !!!!!!!!!!!!!!!

ja aplikaacijas iet tad viss OK

par OS lai uztraucas pumpainie ...  

(pigviinu baru uz ledus gainjaajam ar bomi - OS OS OS IR KINGS MLJA - uuuuuh muahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa)

 

 

Kapēc tu nekad nevari sakarīgi izteikties? Domas tev ir pareizas un gudras. Bet kapēc nevari to ievietot sakarīgos teikumos?

 

Why? Why?

 

TAK PASKATIES NO LIETOTAAJA PUSES

OS IR PIE PAKALJAS KAAADA

galvenais lai aplikaacijas darbojas

tas ka mees te paargudri par to spriezam - lietotaaajam ir pie kaajas

 

OS NAV NOZIIMES - VISU IZSKIR DARBA APLIKAACIJAS

Varbuut kaads zin taadu aplikaaciju kaa Buzz Modular Synth un to kaa vinja karaas. Un tajos laikos kad saaku to lietot Win XP veel nebija. Pieskaitam Win 98 nestabilitaati un sanaak 50% darba, 50 % lamaashanaas. Taa kaa nav vienalga. Kursh celshj labaaks- Latvijas lauku, vai Deutschland autobahn? Vienalga vai ne?:)

Link to comment
Share on other sites

Runaajot par to komentu (kursha laikam) tu biki kljuudies... kopsh Win2K... shamie ne tuvu naf DOS`am... jaa win9x un laikam nt3.1 bij DOS chaulas... bet njus jaunaakie win`i ir patstaaviigas OS...

 

Runaajot par pashu XP.. teikshu taa... kaa sameeraa pieredzeejis lietotaajs, kas ir izgaajis dazhaadaam OS.. saakot pat ar win3.1 utt...

bij man pirms ~2gadiem dzelziitis.. P1,200MHZ MMX.. uz kura XP rulleejaas labaak kaa ME.. tb straadaaja aatraak un stabilaak.. protams... visu lieko novaacot, lai peec iespeejas mazaak resursus pateeree...

 

Piemeers iz dziives par xp veelviens... pashlaik man darba kompis uptime ir jau ~20dienas... nav ne mazaakaas bremzes.. RAM apeests tikai ~220-230mb... reekjinot to ka atveerts explorers un thunderbirds... un veel visaadi citi servisi kaa firewall, antivirus.. utt... pieraada to, ka xp ir sameeraa stabila os...

 

3iju gadu laikaa uz xp man neviens BSOD nav izlecis aaraa... sisteema pati no sevis nenokaa arii naf nokaarusies utt...

 

Taadeelj es arii balsoju par xp kaa viseertaako os prieksh maajaslietotaaja un arii darbaa taa ir tikpar labi lietojama.. un pashlaik nezinu kam buutu jaanotiek, lai es paarietu uz Linux (es nesaku, ka taa ir slikta OS)...

 

P.S. OS tieshaam nav noziimes, galvenais lai viss straadaa un stabili straadaa... Briizhiem jau apnicis tie visi win sux, linux rullz.. utml... par gaumi nestriidaas.. katrs lieto to, kas vinjam vieglaak saprotams utt...

Un veel.. Bils Geits ir malacis :D Nebuutu vinja iespeejams nebuutu taada Win :D ko var zinaat, kas buutu icon_smile.gif))

Link to comment
Share on other sites

Guest Healer

Biku nekorekti uzstādīts jautājums. XP - noteikti labākā OS no Windows saimes - jau sāk izskatīties pēc OS (Ok, ok, NT vēl!) BET! Ja es nopērku kompi, uz kuras ir tik kūla un dārga OS kā WinXp, es ar to uzreiz varu, teiksim uztaisīt nelielu tāmīti sava šķūnīša izbūvei, t.i sasummēt mazu tabuliņu, pareizi? NEPAREIZI!!! Man jāsamaksā vēl tikpat un nedaudz vairāk, lai es varu to savu tāmīti uzbliezt. No šī viedokļa Linux ir labāka (nāk līdzi aplikācijas). Tai pat laikā ja es aizvelkos uz bodi un prāta aptumsumā nopērku hujomajo iekārtu, mans XP to norīs un nemožagosies, bet ar Linux būs seksuāli momenti. Tātad XP labāks!

Link to comment
Share on other sites

Ja es nopērku kompi, uz kuras ir tik kūla un dārga OS kā WinXp, es ar to uzreiz varu, teiksim uztaisīt nelielu tāmīti sava šķūnīša izbūvei, t.i sasummēt mazu tabuliņu, pareizi? NEPAREIZI!!! Man jāsamaksā vēl tikpat un nedaudz vairāk, lai es varu to savu tāmīti uzbliezt. No šī viedokļa Linux ir labāka (nāk līdzi aplikācijas).

 

Kas tev liedz uzbliezt virsuu Open Office vai citu alternatiivu??? uz taa pasha XP? icon_smile.gif) neredzu tanii nekaadas probleemas

Link to comment
Share on other sites

Hitchcock

Jautājums ir diezgan konkrēts.

 

Ja domā, ka ir labākā - jā

Ja domā, ka ņav - nē

Ja ir baigais Linux fans, tad izvēle - Linux

Ja nav konkrētas nostājas par kādu citu OS, bet ir doma, ka WinXP nav labākā, tad izvēle - jebkura cita

 

Pieļauju, ka ir pretruna, bet ne liela. Detalizēts jautājums.

Link to comment
Share on other sites

CAP icon_smile.gif piedo, bet es izslēdzu kompi 45ajā XP instalācijas minūtē... nu naf man tik stipri nervi lai sagaidītu XP SP1 instalācijas beigas... un kur nu vēl pēc tam ķerties pie apgraizīšanas operācijas. Win98SE optimālākais šitai kastei icon_smile.gif btw neoficālais SP 1.6 kaukur klejo.. rekomendēju =]

Arī savu kasti esmu atstājis nedēļu smuki ieslēgtu.. katru vakaru jamo patiranizējot ar IE, Opera, mIRC un Need For Speed 3 :D

Tici vai nē neviena restarta! RAM`s vislaik smuki kādi ~100MB (neizmantoj antivirus... tikai firevall) aizņemti swaps 30MB... dzīvojam... problēmas sākas w98 uz jaunākām kastēm, kuru resursus nemāk izmantot šitā OS... bet ar.. vienmēr var meklēt risinājumus... kas 75% gadījumu ir iespējami. thnx pa uzmanību =]

Link to comment
Share on other sites

Guest Healer
Jautājums ir diezgan konkrēts.

Piekrītu, konkrēts, bet nobalsot nevarēju. Un nav jautājums par to esmu vai neesmu linuxofīls vai widowsofobs. Kāpēc nevarēju - centos aprakstīt iepr. postā. Bet, lai ilustrētu, bija labs fragments no Karlsons kas dzīvo uz jumta - "Vai tu esi pārtraukusi dzert konjaku no rītiem?"

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...