Jump to content

Datortehnikas lietderība mājās


ezis666
 Share

Kādiem mērķiem jūs izmantojat datoru MĀJĀS?  

70 members have voted

  1. 1.

    • Vismaz 5 no aug?min?tajiem vienlaic?gi
      52
    • Neleg?liem darbiem
      6
    • M?jas apr?kojuma vad??anai (apkure, apgaismojums, etc)
      0
    • Apsildei un putek?u sav?k?anai
      4
    • Dokumentu izveidei(CAD, Birojs, foto?ops etc.)
      2
    • Filmu apskatei
      2
    • Sp?l?m
      2
    • Audio/video apstr?de
      2


Recommended Posts

Guest drunk_lizard
ni ni ni' date=' piemirsi opciju "Seerfoju internetaa" :p[/quote']

tie ir tie nelegaalie darbi :D

Link to comment
Share on other sites

Nu ļoti daudziem mērķiem. Nu teiksim tā. Sākot no Linuxošanās beidzot ar video montāžu.

Link to comment
Share on other sites

Da visam kam gan darbiem gan nedarbiem.

Žēl vēl ka kartupeļus nemizo un grīdas nemazgā būtu pilns komplekts

Link to comment
Share on other sites

Laika gaitaa dtors ir kluvis par multimediju centru maajaas, apaudzis ar perifeerijas iekaartaam utml, bet i-nets manupraat ir lielaka priekshrociiba datoram. Balsoju par apaksheejo, lai gan nav tieshi taadi izmantoshanas veidi, bet liidzigi.

Link to comment
Share on other sites

Laikam būšu viens no kompja visnelietderīgāk izmantotājiem.

 

Pēc darba nav nekāda iekāriena kaut ko uz kompja darīt. Tad nu pa nedēļas nogalēm kādu WWW var pārlūkot. Drīz tuvojas maģistra darba rakstīšanas laiks, bet droši vien tas taps uz laptopa nevis mājas kompja. Prakse rāda, ka maģistra darba laikā ir labi panākumi iekš HOMM3. Varbūt sanāks iziet armagedonu?

 

Kādu spēlīti var padzenāt, bet to grūti apvienot ar studijām. Man savā dzīvītē mājas kompis bez studijām ir bijis tikai divus gadus, no kuriem vienu es pavadīju, remontējot dzīvokli.

Link to comment
Share on other sites

Nu man sanak vismaz 5 no dotajiem, bet patreic labaakais, kas no PC naak araa ir taa liederiiba Apsildei un putekļu savākšanai :lol: Nu ko var dariit, ja atveerts keiss staav un juut, ka tas kaajas silda icon_twisted.gif

Link to comment
Share on other sites

Hitchcock

Videomontāžai

Internetam

Corelim

CD/DVD burning

Audio klausīšanai

Filmu skatīšanai

Dažādu likumu pārkāpšanai

u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

Guest Jazz

Mūzika, skaņas apstrāde profesionāliem nolūkiem, arī "po ļubiķeļski" pamatā, tad šo to foobar palīdzību paklausos, kas nav uz CD sarakstīts matricu rtūkuma dēļ.

 

Uz otra PC - nets, pasc, opiss!!! Ak jā, kā tad bez torrent tīkliem! icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Adobes Illustrator, Photošop darbam, Autocad 3dsmax un vēl grafiskie nieki....

 

Iīāzis - IE - forumu aizpildīšanai ar daudzmaz jēdzīgiem, mez jēdzīgiem un taml tekstiem:) - ēmailiem:)

 

dc pluss - visa kā pumpēšanai - kādu filmu, mpr priekš vecākiem(lai mašīnā klausās:) drusku sev... softvāŗem...

 

filmu lūrēšana no DVD, muzona atskaņošana:) - kāda dvd iecepšana, cd - r un rw....

 

 

principā - diezgan noslogots - kā peļņas avots - 5-20%laika, vērtīgā izklaide - 30% - pārējais laiks - muļķības, brāļa muļķības un tīkla pumpis neverendings:)

Link to comment
Share on other sites

nu man winamps tiek aizveerts ljoti reti - 70% no laika kuraa dators ir iesleegts tas ir kaa muuzikas kastiite:)

protams tiek lietots nets dazjnedazjaadaam lietaam, arii e-pasts outlookaa, dc arii ir cienjaa.

tiek ierakstiiti diezgan daudz diski (man ir 3 draugi-DJ un visi 80% sava materiaala pumpee, apstraadaa un raxta pie manis) + shad tad kaadu live ieraxtu paardzenu uz kompi no MD un peec tam sarakstu diskos

arii filmas tiek skatiitas

un words - tur tiek klabinaats visa veida sviests kaadu vien var prasiit no 12. klases skoleena:)

aa - pareizi - speeles.. taam gan paliek maz laika, bet nu protams arii taas tiek speeleetas.. pagaidaam dzenaaju nfsu2 demo gaidot pilno versiju, arii cs:s shad tad tiek uzrauts.. nupat pamaniju ka veeljoprojaam meetaajas doom3, bet nu tas sen nav kustinaats

oj - aizmirsu pashu galveno speeli - zoli - to diezgan biezji sanaak speeleet onlainaa

Link to comment
Share on other sites

Nuuu es ar servisu njemos.. taaka maajas kaste tiek izmantota kaa servisa kompis.

tb maneejaa kaste tiek izmantota klientu dzelzhu diagnostikai.

Nu kautkur jau tie biezhaak pieprasiitie softi arii ir jaaglabaa :O)

Biezhi remuuti sleedzos klaat serveriem vai klientu kastiiteem :O)

Uz maajs kastes griezhas apache/php/mysql/mdaemon/serv-u.

Tas viss tikai testeeshanas un iepaziishanas noluukos.

:O)

Kaa buushu sapratis kam tas viss vajadziigs, nesiishu nost.

Taakaa man maajas bezmaz sanaak taads kaa datortehnikas serviss tad attieciigi arii tiek izmantot dators :O)

Link to comment
Share on other sites

Guest qwertyui

Ziimeeju Paintaa - vai tas ir pie nelegaaliem darbiem? Aaa aizmirsu piebilst, ka naudu......

Link to comment
Share on other sites

Kā es lasot postus skatos, tehnika pārsvarā tiek izmantota nelegāliem mērķiem. Neviens tik negrib atzīt. Labi...

Link to comment
Share on other sites

Nu kas ir domāts ar nelegālu? Ja tam, kas sodams krimināli-nē, bet, ja kādas jaunākās filmas vai jaunākā softa izvērtēšanai ( ja filma ir laba, tad ir vērts noskatīties arī kino, a tā nezini kas gaidāms :. ) ) Bet , vispār par to kasti ir divejādas domas. No vienas puses laika zaglis (kā sac kautko , tā skaties jau pusnakts), bet no otras puses, laika ekonomija (fiksi atrod ko vajag, netā,. Noskanē dokumetus- nav jāķepājas atkārtoti vadot iekšā+ ja ir sagataves, ko jaunu viena sekunde. Strādā kādu darbiņu, un ar vienu aci skaties TV no kartiņas.. u.t.t..)

Link to comment
Share on other sites

Guest Ansis Vīksniņš

No kura laika internets skaitas nelegals un neatlauts?????

Link to comment
Share on other sites

Guest she`ka

es downloadoju tikai tās filmas, kuras esmu legāji iegādājies uz DVD. Tā kā man ir likumiskas tiesības uz HDD turēt kopiju, tad to es arī turu.

 

Downloadēju tāpēc, ka slinkums likt DVD disku CD-ROMā un pārkopēt :)

Link to comment
Share on other sites

1) TV skatīšanai;

2) Datu glabāšanai;

3) Programmēšanai;

4) Spēlēšanai (reti);

5) Interneta pētīšanai. ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...