Jump to content

WINXP serial/cd/licence


aicizz
 Share

Recommended Posts

karoche probleema- ir notebooks HP. uz vinja apakshas ir XP seriaalja uzliime. diemzheel instalaacijas(gan jau, ka HP gadiijumaa tas ir restore) cd ir pazudis ar galiem.

 

vai es driikstu instaleet uz shii pc citu windu un ievadiit sho te seriaali, un vai vispaar vinjsh man vinju njems pretii..????

Link to comment
Share on other sites

a vispaar taa driikst? nu ja jau it kaa ir uzliime, ta jau cd nava obligaati.. un softs jau naaca liidzi kompim, taa kaa par to atsevishkjas pavadziimes ko pieprasiit arii nava.

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Ja tā uzlīme ir tipa hologrāfiska un nevis vienkārši pielīmēta papīra lapiņa, tad visam jābūt O.K. Skaties vai tur nav kaut kādas norādes uz lokalizēto versiju vai HP only.

Link to comment
Share on other sites

nee nu uzliime protams ir iistaa MS..

 

bet nu aiz rindinjas WINDOWS XP PROFESSIONAL

seko rindinja: HEWLETT PACKARD

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Tas nekas. Iespējams ka originālā tam kompim bija virsū kaut kāda HP versija, bet tās parasti atšķiras tikai ar pāris papildus softiem un draiveriem.

Link to comment
Share on other sites

hmzz nu saaku likt, bet shis tomeer nenjeema to cd key. :( nevareetu but no taa, ka kaut kaadas wina versijas atshkjiras icon_question.gif man shitais xp ko lieku ir ar sp1 integreetu, bet taa kas naaca liidzi noteikti nebija ar taadu.. hmzz palaidu procesu taalaak ar ceriibu, ka varees peec tam to keyu nomaniit.. lai gan ja jau vinjsh installa laikaa nenjem ...

Link to comment
Share on other sites

tikko iedomaajos- mosh shim nepatika jo shitaa ko liku bija tjipa corporate editions kuru nevajag aktivizeet utt...

Link to comment
Share on other sites

Guest energy
nee nu uzliime protams ir iistaa MS..

 

bet nu aiz rindinjas WINDOWS XP PROFESSIONAL

seko rindinja: HEWLETT PACKARD

 

Parasti nākamā rindiņā ir minēts datora izgatavotājs (ja tas ir brand PC), tā kā viss ir ok.

Link to comment
Share on other sites

nee nu uzliime protams ir iistaa MS..

 

bet nu aiz rindinjas WINDOWS XP PROFESSIONAL

seko rindinja: HEWLETT PACKARD

 

Parasti nākamā rindiņā ir minēts datora izgatavotājs (ja tas ir brand PC)' date=' tā kā viss ir ok.[/quote']

 

nu ta labi. nu redzees.. meegjinaashu ar kaadu softu mainiit ot keyu uz to kas ir rakstiits apakshaa. es tik nez kaa tur ir, vai nevajag lai tas XP ir aktivizeets vai kaa taa..

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside
tikko iedomaajos- mosh shim nepatika jo shitaa ko liku bija tjipa corporate editions kuru nevajag aktivizeet utt...

Nav tādas XP Corporate verijas instalācijas! Ir tikai Corporate serial number, kuru ievadot, nevajag aktivizēt. Instalācija ir viena un tā pati.

Link to comment
Share on other sites

Jautaajums vai sie datoru softi skaitaas Win OEM vai standalone, varbuut pat kaut kas veel cits. OEM seriaalis neder standalone un otraadi.

Bet vispaar, tas ir HP compis, zvani vai meilo uz HP/Compaq tech supp.

Link to comment
Share on other sites

Windows licence parasti ļauj darbināt uz šīs kastes kaut kādu windows versiju. Ja uzlīme ir par XP pro, tad no juridiskā viedokļa var instalēt virsū jebkāru winxp pro ar jebkādu seriāli.

Vai tehniski strādās, tas ir cits jautājums.

Link to comment
Share on other sites

Windows licence parasti ļauj darbināt uz šīs kastes kaut kādu windows versiju. Ja uzlīme ir par XP pro, tad no juridiskā viedokļa var instalēt virsū jebkāru winxp pro ar jebkādu seriāli.  

Vai tehniski strādās, tas ir cits jautājums.

 

hmzz tu esi paarliecinaats par sho??? man kaut kaa likaas, ka seriaaljiem ir jaasakriit gan. kaa nekaa kaada tad vispaar jeega liimeet kaut kaadu seriaali virsuu uz PC..

Link to comment
Share on other sites

nju bljin nevaru es nomainiit to keyu uz to kas ir kompja apakshaa- rada ka incorrect. attieciigi laikam jaameklee cita instalaacija, ne ????

Link to comment
Share on other sites

Windows licence parasti ļauj darbināt uz šīs kastes kaut kādu windows versiju. Ja uzlīme ir par XP pro, tad no juridiskā viedokļa var instalēt virsū jebkāru winxp pro ar jebkādu seriāli.  

Vai tehniski strādās, tas ir cits jautājums.

 

hmzz tu esi paarliecinaats par sho??? man kaut kaa likaas, ka seriaaljiem ir jaasakriit gan. kaa nekaa kaada tad vispaar jeega liimeet kaut kaadu seriaali virsuu uz PC..

 

Seriāli apakšā līmē tādēļ, lai cilvēks, kurš pazaudē CD vismaz seriāli atceras. Parēķini, cik zvani uz supporta tālruni ietaupās ar vienu šādu uzlīmīti.

 

Vai esmu pārcienināts? Par 80%. Lai dabūtu visus 100% vajag izlasīt windows licenci. Tur viss ir skaidri un gaiši pateikts. Diezgan droši var minēt, ka licencē nebūs ne vārda par to, ka licnce ir spēkā tikai un vienīgi ar to seriāli, kas uz pakaļas uzlīmēts.

Link to comment
Share on other sites

man kompii liidziga situaacija... tiesa gan desktopa variants bet nu fakts:

uz korpusa arii ir iistaa MS novelcene ar hologrammaam etc. un seriaali prieksh WIN XP PRO... bet no maniem 3 instalaaciju diskiem (XPPro, ProSP1, ProSP2) nevienam tas seriaalis neder icon_smile.gif... arii prikols...

nezinu kapeec... bet nu seezhu ar piraatu seriaali... kaada vaina... galvenais ka pirkts tas softs ir... paareejais po...

bet jautaajums paliek atklaats - kapeec reaali seriaalji neder???

Link to comment
Share on other sites

man kompii liidziga situaacija... tiesa gan desktopa variants bet nu fakts:

uz korpusa arii ir iistaa MS novelcene ar hologrammaam etc. un seriaali prieksh WIN XP PRO... bet no maniem 3 instalaaciju diskiem (XPPro, ProSP1, ProSP2) nevienam tas seriaalis neder icon_smile.gif... arii prikols...

nezinu kapeec... bet nu seezhu ar piraatu seriaali... kaada vaina... galvenais ka pirkts tas softs ir... paareejais po...

bet jautaajums paliek atklaats - kapeec reaali seriaalji neder???

 

mjaa.. es laikam meegjinaashu uzzvaniit HP helpdeskam, lai suuta man jaunu cd, bet nu ceriibas jau nekaadas..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...