Jump to content

Problēma ar Word!Lūdzu, lūdzu palīdziet! [Veras ciet]


Guest Smille
 Share

Recommended Posts

icon_eek.gif

Man ir shausmiiga probleema, steidzami jaaraksta referaats, bet word visu laiku veras ciet, neko nevar uzrakstiit, nesen man paarinstaleeja datoru, salika visas jaunas programmas, bet word nedarbojas, aizkriit ciet, un kad veru atkal valjaa, tad izmet logu `Microsoft Word needs a converter to display this file correctly. This feature is not currently installed. Would you like to install it now?`

Bet man jau nav nekaadu instalaacijas disku. Luudzu, luudzu paliidziet man kaads, ko lai es daru? Varbuut kaads var atnaakt sataisiit par noteiktu samaksu?

Link to comment
Share on other sites

icon_eek.gif  

Man ir shausmiiga probleema, steidzami jaaraksta referaats, bet word visu laiku veras ciet, neko nevar uzrakstiit, nesen man paarinstaleeja datoru, salika visas jaunas programmas, bet word nedarbojas, aizkriit ciet, un kad veru atkal valjaa, tad izmet logu `Microsoft Word needs a converter to display this file correctly. This feature is not currently installed. Would you like to install it now?`

Bet man jau nav nekaadu instalaacijas disku. Luudzu, luudzu paliidziet man kaads, ko lai es daru? Varbuut kaads var atnaakt sataisiit par noteiktu samaksu?

 

graudaa vai baudaa? icon_eek.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu izklausās jau bezcerīgi slikti. Nekas bez pārinstalēšanas, manuprāt, arī neies. Tad ņem tildes vinlopgu un raksti. Ja tāda nav, tad WordPad, kas atroadas zem Accessories. Ja arī tas neiet vai kādas problēmas, tad raksti notepadā.icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

icon_eek.gif

Man ir shausmiiga probleema' date=' steidzami jaaraksta referaats, bet word visu laiku veras ciet, neko nevar uzrakstiit, nesen man paarinstaleeja datoru, salika visas jaunas programmas, bet word nedarbojas, aizkriit ciet, un kad veru atkal valjaa, tad izmet logu `Microsoft Word needs a converter to display this file correctly. This feature is not currently installed. Would you like to install it now?`

Bet man jau nav nekaadu instalaacijas disku. Luudzu, luudzu paliidziet man kaads, ko lai es daru? Varbuut kaads var atnaakt sataisiit par noteiktu samaksu?[/quote']

 

Kāds Tev Windowss (98/2000/XP) un kāds Ofiss (97/2000/XP/2003)??? ...to gan nebūtu par skādi izzināt... icon_wink.gif

Link to comment
Share on other sites

`Microsoft Word needs a converter to display this file correctly. This feature is not currently installed. Would you like to install it now?`

Bet man jau nav nekaadu instalaacijas disku. Luudzu' date=' luudzu paliidziet man kaads, ko lai es daru? Varbuut kaads var atnaakt sataisiit par noteiktu samaksu?[/quote']

Vai tad tiek mēģināts šinī brīdī atvērt kādu failu? Šādu ziņojumu var iegūt, ja nav pieinstalēts kāds no teksta vai bilžu pārveidotājiem. Nu, piemēram, ar OfficeXP tiek mēģināts atvērt Word97 dokumentu un nav attiecīgā filtra. Tad jautājums - kas īsti tiek darīts pirms paziņojuma?

Link to comment
Share on other sites

Guest lameris

Vajag lietot licenzeetu Wordu un tad viss ies! Ja lieto piraatiskos suudus tad jaapaarinstalee ofiss peec katra meenesha. Ko es vareetu ieteikt! Savu referaatu tu vareetu rakstiit, piemeeram tildes vinlogaa. Ja tev taada ir. Vai arii novilkt no neta kaadu freevaarisko ofisu, piemeeram Open Office agraak bija labs, tagad nezinu. Iespeejas var buut nav tik lielas kaa wordam bet referaatus vareesi rakstiit droshi

Link to comment
Share on other sites

Vajag lietot licenzeetu Wordu un tad viss ies! Ja lieto piraatiskos suudus tad jaapaarinstalee ofiss peec katra meenesha....

Savu niku tu attaisno pilnībā icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Hitchcock

Nu man laikam neviena programma nav licenzēta. Katru mēnesi nepārinstallēju.

 

Ar ko "Lameri" atšķiras pirātiskā no oriģinālās ?

Link to comment
Share on other sites

Hmz ko Tu uztver ar vārdu pirātisks? ;D :lol:

Tā ir tā pati programma, tikai par jamo nav samaksāts..

 

A problēmu atrisināt var ar Tava ofisa disku.. apsakties kas Tev tur ir... 97,2000 ... atrodi kādu, kam tāds ir, vai ar kādu no šejienes par samaksu kā pats teici pasauc un spied drši Yes kad izlec šitais paziņojums.. instalē iekšā... icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

icon_eek.gif

Man ir shausmiiga probleema' date=' steidzami jaaraksta referaats, bet word visu laiku veras ciet, neko nevar uzrakstiit, nesen man paarinstaleeja datoru, salika visas jaunas programmas, bet word nedarbojas, aizkriit ciet, un kad veru atkal valjaa, tad izmet logu `Microsoft Word needs a converter to display this file correctly. This feature is not currently installed. Would you like to install it now?`

Bet man jau nav nekaadu instalaacijas disku. Luudzu, luudzu paliidziet man kaads, ko lai es daru? Varbuut kaads var atnaakt sataisiit par noteiktu samaksu?[/quote']

 

Praktisks risinājums: ņemam OpenOffice teksta redaktoru, kas māk rakstīt un lasīt word dokumentus.

 

Šeit var par brīvu iegūt OpenOffice v1.1.3 instalāciju: http://download.openoffice.org/1.1.3/index.html

Novelkam un instalējam.

Tālāk darbs ir tāds pats kā ar microsoft office. Pirms sūtīšanas pasniedzējam/kolēģiem būs jāpaņem File/Save as ... *.doc

 

=================================

Ja negribas neko instalēt, tad *.doc dokumentus lieliski var rakstīt wordpadā. Start/Programs/Accessories/Wordpad

Link to comment
Share on other sites

:shock:

Man ir shausmiiga probleema' date=' steidzami jaaraksta referaats, bet word visu laiku veras ciet, neko nevar uzrakstiit, nesen man paarinstaleeja datoru, salika visas jaunas programmas, bet word nedarbojas, aizkriit ciet, un kad veru atkal valjaa, tad izmet logu `Microsoft Word needs a converter to display this file correctly. This feature is not currently installed. Would you like to install it now?`

Bet man jau nav nekaadu instalaacijas disku. Luudzu, luudzu paliidziet man kaads, ko lai es daru? Varbuut kaads var atnaakt sataisiit par noteiktu samaksu?[/quote']

Mjā visticamāk Office tev ir uzinstalēts apgraizīts, proti pie instalācijas var norādīt ko no Ofisa instalācijā esošajām programmām un to komponentēm instalēt un ko ne un tev kā izskatās kaut kas nav uzinstalēts ko tomēr vajadzēja. Tā kā var pieiet divejādi, atvērt no Iestatījumi->Vadības panelis->Pievienot vai noņemt programmas, atrast Ofisa instalāciju un nospiest pogu Mainīt; būs vajadzīgs Ofisa instalācijas disks un tad var pieinstalēt vai atinstalēt ko vajag. Vai arī noinstalēt vispār Ofisu nost un instalēt pa jaunam un instalējot izvēlēties Custom setup un atzīmēt lai instalē visu, ko vien var instalēt.

Link to comment
Share on other sites

Guest Astroxs

Man 2x reiz ari sitads prikols bija,nekadi virusi, nekaaa...pec kada laika paargaja :D

Zinu, kaa tas ir jo man ari tanin vakara vajadzeja uzrakstit referatu psc...

Link to comment
Share on other sites

Microsoft Offisiem ir tāds prikols - ieinstalē pilno instalāciju, bet, kad vajag paņemt, piemēram, Equations, izrādās, ka tas tomēr nav ieinstelēts un ir jāpieinstalē icon_confused.gif

OpenOffice ir laba alternatīva, referātu var noformēt kā vajag. Kad pierod, liekas, ka pat ir ērtāk strādāt, ka ar Microsoftu. Vienīgi pareizrakstībai jāseko līdzi pašam icon_mrgreen.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest atapi

Nu blaviens,tikai spriezat!Kas tuvaak atrodaas un nav stipri aiznemts,aizshluuc un paliidz meiteenam!

Link to comment
Share on other sites

Nu blaviens' date='tikai spriezat!Kas tuvaak atrodaas un nav stipri aiznemts,aizshluuc un paliidz meiteenam![/quote']

Tu strādāsi manā vietā?

 

Pie tam meitēns ir pazudis un tas nozīmē, ka pati tikusi galā vai arī nospļāvusies un meklē palīdzību pie normāliem džekiem icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Smille

Es nekur neesmu pazudusi, drukaaju visu dienu Notepadaa. Ljoti daudz jaadrukaa. Bet kaa tas pasniedzeejs to lasiis, nezinu :(

Link to comment
Share on other sites

Guest Astroxs
Es nekur neesmu pazudusi' date=' drukaaju visu dienu Notepadaa. Ljoti daudz jaadrukaa. Bet kaa tas pasniedzeejs to lasiis, nezinu :( [/quote']

 

KAA LASIS? TEV JAprinte araa? kur problema? jaiesniedz diskete? kur problema...

Link to comment
Share on other sites

Es nekur neesmu pazudusi' date=' drukaaju visu dienu Notepadaa. Ljoti daudz jaadrukaa. Bet kaa tas pasniedzeejs to lasiis, nezinu :([/quote']

Jebkurš Word tak māk arī .txt atvērt, tā kā nav par ko pārdzīvot!

Link to comment
Share on other sites

Guest Smille

Man liekas, ka referaatam jaabuut attieciigi noformeetam, bet tajaa Notepadaa es neko nevaru saformeet. Viens `palags` un viss.

Link to comment
Share on other sites

Guest Smille

Normalis, ja tas word atveertu, tad buutu lieliski un es te negaustos, bet vinjsh atver kaut kaadus kjeburus, garumziimju nav un miikstumziimju arii ne.

Link to comment
Share on other sites

Guest Smille

Tas atveertais word fails vienkaarshi pazuud no ekraana, neko man neprasot, nav un viss. Neko nevaru saformeet. Kaut kaads poltergeists!

Link to comment
Share on other sites

Tas atveertais word fails vienkaarshi pazuud no ekraana' date=' neko man neprasot, nav un viss. Neko nevaru saformeet. Kaut kaads poltergeists![/quote']

 

PM apcholi :O)

Link to comment
Share on other sites

Guest Smille

Ne ez zinu, kas ir PM, ne tos paareejos gudros vaardus, esmu `chajnjiks`, kaa juus sakat, un neko nepareizu valjaa neveru.

Link to comment
Share on other sites

Ne ez zinu' date=' kas ir PM, ne tos paareejos gudros vaardus, esmu `chajnjiks`, kaa juus sakat, un neko nepareizu valjaa neveru.[/quote']

 

ok

nosuutiju tev emailu uz tvnet :O)

Link to comment
Share on other sites

Normalis' date=' ja tas word atveertu, tad buutu lieliski un es te negaustos, bet vinjsh atver kaut kaadus kjeburus, garumziimju nav un miikstumziimju arii ne.[/quote']

Man tas izskataas peec meegjinaajuma atveert bojaatu vai neatbalstiita formaata failu. Biezhaak lietojamie Word konvertieri jau peec nokluseejuma ir uzinstaleeti, te nevajadzeetu buut probleemaam. Vai ir meegjinaats rakstiit jaunaa dokumentaa, neverot valjaa ieprieksh saglabaato failu?

Link to comment
Share on other sites

Guest Smille

iki ir meegjinaats 1001 reizi, ko es peec Tavaam domaam visu dienu daru? Un konvertoru, vai kaa to sauc man peecpusdien arii ieinstaleeja, et jeegas nekaadas, pazuud un viss.

Link to comment
Share on other sites

Un kaa tieshi tiek atveerts ''jauns dokuments?'' Domaajams, spiezhot uz Word ikonas, tachu ne savaadaak? Jauns dokuments ir tuksha, balta lapa, bez jebkaadaam rakstuziimeem (kjeburiem, garumziimeem, miikstinaajuma ziimeem...)!

Link to comment
Share on other sites

Reizee ar Word ja nemaldos palaizhas document templates, kas atrodas shajaa folderii: C:Program FilesMicrosoft OfficeOFFICESTARTUP, ja kaads fails tur atrodas, tad to iislaiciigi paarvietojam uz citurieni un tad meegjinam palaist Word. Ja tas neizdodas, tad veel atliek meegjinaajums salabot instalaaciju, office cd shajaa gadiijumaa visticamaak netiks prasiits, jo tas vairaak ir saistiits ar regjistru - ejam uz Control Panel>Add/Remove Programs>Microsoft Office>Change/remove un no jaunatveertaa loga izveelamies opciju detect and repair errors.

Link to comment
Share on other sites

Noformeet varees, panemsi atveersi notepada doci, Ctrl+A, Ctrl+C, tad atveersi wordu Ctrl+V. Taalaak ja zini kaa stilus izmantot jauki, ja nee tad drusku ilgaak ies, kameer noformateesi visu doc.

 

BTW, words biezi vien loti labi aiziet taalaak ja uz install pieprasiijumu spiezh cancel. Bet ja vins visu laiku ver ciet logu, tad lielaakoties paliidz tikai reinstall. Vari protams pameeginaat uzlikt ServicePack, kuras parasti ir atrodamas kaut kur download.times.lv

Link to comment
Share on other sites

visosiespeejamos veidos' date=' kaados vien var atveert.[/quote']

Nevar buut, ka Tu spied uz linka, kursh reizee ar Word ver valjaa veel kaadu failu? Iesaku meegjinaat atveert Microsoft Word, palaizhot taa izpildaamo failu Winword.exe no C:Program FilesMicrosoft OfficeOffice direktorija.

p.s. ja gribi formateet tekstu, tad neraksti to ar notepad, bet ar wordpad, peec tam saglabaasi to .wri formaataa un veelaak vareesi ar Word apstraadaat (kaut vai uz cita datora), bet formateejums buus saglabaajies.

Link to comment
Share on other sites

Guest Smille

Miiljie cilveeki, kaa juus nesaprotat, nevaru neko wordaa noformeet jo vinjsh vienkaarshi aizkriit ciet. Pazuud un nav. Tur jau ir taa probleema!!!

Link to comment
Share on other sites

Smille, sheit es domaju programmu: C:Program FilesWindows NTAccessoriesWordpad.exe vai C:Program FilesAccessoriesWordpad.exe, nevis Microsoft Word. Vai ir liidziigas probleemas ar kaadu citu aplikaaciju arii vai tikai ar piemineeto?

Link to comment
Share on other sites

Ir dafiga redzēti gļuki, kad Words ar default instalāciju šitā uzvedas. Vienkārši gļukaina programma, pie tam nekas nelīdz: reāla iespēja ir tikai nonest un uzinstalēt tīrā vietā. Bet nu referātam ja tur nav tabulas, grafiki un bildes , jau nu gan vajadzētu pietikt ar WordPad (pilnajam noformējumam). Tauta ir nelglābjami sabojāta, un uzskata Wordu par vienīgo pieejamo teksta redaktoru :(

Link to comment
Share on other sites

Guest RetoX

Ko tu mocies ... aizsuuti to referaatu kaadam draugam vai veel kaadam lai vinsh noformee un atsuuta atpakalj un ja jaanodod uz disketes tad arii nav nekaada probleema un ja ir jaaprintee tad aizej uz kaadu I-Cafe un pa 0.05 Ls izprintees tev no disktes.

Link to comment
Share on other sites

Guest Smille

Yoda, ja man maajas darbs informaatikaa ir Word doc attieciiga noformeeshana, tad es cieniijamajai docentei neko citu suutiit tomeer laikam nevareeshu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Smille

RetoX, jaa, sho referaatu un paareejos triis un arii veel kursa darbu, visus varu kaadam aizsuutiit, bet kam? Visiem pashiem daudz ko dariit un prieksh kam tad es to datoru pirku? Lai citus apgruutinaatu?

Link to comment
Share on other sites

Guest Smille

Yoda, es gribu tur arii bildes ielikt lai skaistaak un kursadarbaa noteikti vajadzees gan bildes, gan tabulas gan grafikus.... :(

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...