Jump to content

Problēma ar Word!Lūdzu, lūdzu palīdziet! [Veras ciet]


Guest Smille
 Share

Recommended Posts

Guest RetoX
RetoX' date=' jaa, sho referaatu un paareejos triis un arii veel kursa darbu, visus varu kaadam aizsuutiit, bet kam? Visiem pashiem daudz ko dariit un prieksh kam tad es to datoru pirku? Lai citus apgruutinaatu?[/quote']

 

Nav jau jaapgruutina ... tas ta 5 min darbs

 

Un ja reiz tas ir tik steidzami un nevari tikt galaa ar to WORDu tad ko citu tad vari dariiit.

Link to comment
Share on other sites

Guest kopeee
RetoX' date=' jaa, sho referaatu un paareejos triis un arii veel kursa darbu, visus varu kaadam aizsuutiit, bet kam? Visiem pashiem daudz ko dariit un prieksh kam tad es to datoru pirku? Lai citus apgruutinaatu?[/quote']

 

visvieglaak un vispareizaak buutu pasaukt kaadu gudru cilveeku, kas tev to officu instalees dazu minuushu laikaa un peec tam vareesi rakstiit visu peec kaartas icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Kaads gudrais cilveeks jau man to visu te uzlika ar ko tagad mokos icon_smile.gif

man TIESHI SHAADA probleema atrisinaajaas uz 2x kompiem uzliekot tildes birojam HOTFIX 4... un shii teema jau paaris reizes toreiz tika cilaata... tepat bootaa...

man pat bija kruta ka uz pc ir 2 useri un vienam ir shitaads gljuks a otrs normaali raksta wordaa ;) ... vot... bet hotfix 4 visu nolika pie vietas...

sys bija XPSP1/2, Office 2k SP3/XP SP2... takaa visnotalj 99.99% ka tas arii bija Tildes Birojs 2002 ;) ...

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu vienu, ja tev ir internets, kur problēma nokačāt VIL ieteikto OpenOffice. Tas jebkurā gadījumā ir labāks par Notepad. Noformēt arī varēsi kā nākas.

BTW, vai tad universitātē (skolā u.c.) nav savas datorklases, kur var noformēt?

Link to comment
Share on other sites

Guest Smille

Ja nesaproti, tad arii nesapratiisi, es jau ieprieksh izteicos, kaadeelj man words pavisam noteikti ir nepiecieshams. Maacos neklaatienee un prieksh tam man dators ir maajaa nopirkts.

Link to comment
Share on other sites

Nu kāda problēma?

Ja nav pašai instalācijas disks, tad aizej uz izdaudzināto Latgalīti un par 3Ls nopērc.

Ieliec to didku CD rumā un tālāk tik spied next next ok! un viss.

Nav jau jābūt speciālistam lai ieseivotu office.

Link to comment
Share on other sites

Guest Smille

Microsoft Office XP Proffesional

 

Nee, nekaadu probleemu jau nav, nesaprotu, kaadeelj es te vispaar esmu iegriezusies, taas instaleeshanas lietas tachu tik pat vienkaarshas kaa zekji uzadiit, njem tik adatas un adi icon_smile.gif Latgaliitee paskatoties uz manu gudro seju, mekleejot to iisto disku, man noteikti paardos to, kuru vareeshu izmantot.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...