Jump to content

trešais operators Triatel


VIL
 Share

Recommended Posts

Tuvākajās dienās bez lieka trokšņa startēs 3. operators Triatel. Kādas jūsu domas, atsauksmes, idejas? Man pašam patīk tarifs uz telekomu.

 

Raksts ņemts no http://www.nozare.lv

Час: На старт! Внимание: Triatel!

 

Вчера руководство компании Triatel объявило' date=' что начиная с 15 ноября начнет работу в качестве третьего оператора мобильной связи и как первый в странах Балтии оператор, использующий технологии мобильной связи третьего поколения ( 3G ). Компания предлагает будущим клиентам комплекс уникальных услуг, включающий мобильный Интернет и единый пакет услуг мобильной и фиксированной связи.

 

Пять лет назад Triatel начал работу на латвийском рынке как предприятие Telekom Baltija . Мы можем предложить нашим клиентам услуги мобильной связи новейшего поколения. Наиболее подходящей была признана технология CDMA, которая все стремительнее развивается во всем мире. Ею пользуется около 200 млн. человек, - заявил на пресс-конференции председатель правления Telekom Baltija Михаил Зотов.

 

Используемая оператором Triatel технология позволяет предлагать клиентам уникальную услугу - мобильный Интернет со скоростью до 512 кбит/час. Это значит, что пользователь Triatel сможет использовать Интернет в любом месте, где есть покрытие сети мобильной связи.

 

- Впервые в Латвии клиентам предлагается комплексное решение, позволяющее существенно снизить расходы на телекоммуникационные услуги. Triatel предлагает очень выгодные тарифы на разговоры как в мобильной, так и фиксированной сети, - подчеркнул коммерческий директор Triatel Улдис Стуре.

 

Услуги Triatel будут доступны в Риге, ее окрестностях (Апшуциемс, Кекава, Гарциемс), Юрмале и Вентспилсе. До конца следующего года Triatel планирует обеспечить покрытие во всех районных центрах Латвии. В компании предполагают, что до конца следующего года Triatel приобретет около 40 тысяч пользователей, что составляет почти 2% телекоммуникационного рынка.

 

спецпредложение

 

Начиная с 15 ноября и до 1 февраля следующего года клиенты Triatelсмогут воспользоваться преимуществами Ознакомительного предложения - бесплатными разговорами в фиксированной и мобильной сети Triatelи выгодными тарифами на разговоры с абонентами других телекоммуникационных операторов в Латвии и за ее пределами. Пользователи мобильного Интернета получат скидку 50%.

 

Сколько будут стоить звонки в сети Triatel:

 

для пользователей мобильной/фиксированной связи*

 

абонентная плата 4,50/4,50

 

в сети Triatel (мобильной и фиксированной) 0,00/0,00

 

в сеть «Латтелекома» (в Риге) 0,05/0,0297в мин.

 

в сеть «Латтелекома» (районы) 0,07/0,07 в мин.

 

на таксофоны «Латтелекома» 0,11/0,11 в мин.

 

в сеть LMT 0,10/0,10 в мин.

 

в сеть TELE2 0,10/0,10 в мин.

 

передача данных 0,20/1 Mb/0,20/1 Mb

 

*(Цены указаны без НДС.)

 

мнение

 

«Час» решил узнать у специалистов, как повлияет появление нового оператора на рынок телекоммуникаций Латвии.

 

Раймонд Бергманис, начальник департамента связи минсообщения:

 

- В свете того, что государство готовится к аукциону по продаже третьей лицензии в стандарте GSM/UMTS, можно сказать, что Triatel уже повлиял на ситуацию на рынке. Во-первых, конкуренция еще больше обостряется. Во-вторых, потенциальные покупатели новой лицензии должны теперь заново оценить свои возможности перед участием в аукционе. Я предполагаю, что в этом году продать лицензию GSM/UMTS государству не удастся.

 

Янис Лелис, исполнительный директор Латвийской телекоммуникационной ассоциации:

 

- С тем набором услуг и теми ценами, которые предложила компания Triatel, она вполне может рассчитывать на интерес клиентов. Конечно же, начало работы Triatelскажется и на аукционе по продаже третьей лицензии в стандарте GSM/UMTS,и на деятельности ныне работающих операторов. Еще большая конкуренция пойдет только на пользу телекоммуникационному рынку страны и потребителям.

 

 

Денис ФЕДОРУК

Час

 

03.11.2004

[/quote']

Link to comment
Share on other sites

cik saprotu tas ir krievu operators?

domaaju ka lielus panaakumus LV neguus, jo tirgu jau ir okupeejushi LMT un TELE2. Vismaz tas prasiitu liidzeklus ko tik driiz LV atpelniit nebuutu iespeejams.

Link to comment
Share on other sites

Ta jau redzēs! Gan jau viena daļa jauno abonentu izvēlēsies Triatel... Un ja Triatel cenu-pakalpojumu politika būs veiksmīga, tad vinnētāji būsim mēs visi - LMT/tele2/Triatel abonenti... Dzīvosim - redzēsim! icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest kopeee
cik saprotu tas ir krievu operators?

domaaju ka lielus panaakumus LV neguus' date=' jo tirgu jau ir okupeejushi LMT un TELE2. Vismaz tas prasiitu liidzeklus ko tik driiz LV atpelniit nebuutu iespeejams.[/quote']

 

gan jau pievilinaas, bet protams zinaamam laikam jaaapaiet,(kaa jau vienmeer) lai saaktu guut pelnju...

kautkur dzirdeeju, ka saakumaa iekseejaa tiiklaa sarunas buus bez maksas

Link to comment
Share on other sites

Triatel tak pārstāv CDMA (ja pareizi uzrakstīju) standartu un tas viņiem manuprāt radīs problēmas. Kādi piemēram ir tie CDMA telefoni, kāds ir redzējis ? Vai ir tikpat funkcionāli kā GSM standarta telefoni ?

Link to comment
Share on other sites

cik saprotu tas ir krievu operators?

domaaju ka lielus panaakumus LV neguus' date=' jo tirgu jau ir okupeejushi LMT un TELE2. Vismaz tas prasiitu liidzeklus ko tik driiz LV atpelniit nebuutu iespeejams.[/quote']

 

gan jau pievilinaas, bet protams zinaamam laikam jaaapaiet,(kaa jau vienmeer) lai saaktu guut pelnju...

kautkur dzirdeeju, ka saakumaa iekseejaa tiiklaa sarunas buus bez maksas

 

Baltcom-ā arī tā rīkojās klientu pievilināšanai - atceros, toreiz šiem pieplūdums bija MEŽONĪGS... vīri pirka savām sievām telefonus un slēdza šās klāt Baltcom-am ...nu ta' šīs ar' tarkšķēja iekšējā tīklā bez apstājas... icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Hitchcock

Es nezinu, kam jānotiek, lai jaunais izkonkurētu kādu no vecajiem bukiem.

Man liekas, ka par vēlu ienāk. Būtu pirms 2-3 gadiem, tad būtu cita runa.

Dzimstība arī maza. Tā kā jaunie klienti nevairojas tik strauji kā gribētos.

Link to comment
Share on other sites

Triatel tak pārstāv CDMA (ja pareizi uzrakstīju) standartu un tas viņiem manuprāt radīs problēmas. Kādi piemēram ir tie CDMA telefoni' date=' kāds ir redzējis ? Vai ir tikpat funkcionāli kā GSM standarta telefoni ?[/quote']

 

Teorētiski atšķiras frekvence uz datu pārraides princips, bet pašā fonā snake un fotokamera jau ir tā pati ;)

Link to comment
Share on other sites

Triatel tak pārstāv CDMA (ja pareizi uzrakstīju) standartu un tas viņiem manuprāt radīs problēmas. Kādi piemēram ir tie CDMA telefoni' date=' kāds ir redzējis ? Vai ir tikpat funkcionāli kā GSM standarta telefoni ?[/quote']

 

paskaties šite icon_wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu nu nezinu. Man liekas, ka to telefonu izvēle nebūs liela un daudziem tas varētu arī nepatikt. Un vai tik tie telefoni nebūs arī dārgāki, jo tiem būs mazāks tirgus un konkurence.

Link to comment
Share on other sites

ar pārklājumu šiem bēdīgi, tikai Rīga un Ventspils. Tie kuri ārpus Rīgas tikpat kā nebrauc, tiem varētu derēt....man ne

Link to comment
Share on other sites

jaa parklaajums (vinja neesamiiba ir skjeerslis..) man vispaar taa lieta biezji chakaree dziivi - LJOTI daudz brakaaju pa latviju un biezji ir taa ka zonas nav un tad tu tieshaam sajuuties kaa atslegts no pasaules:) shajaa gadiijumaa tas vispaar buutu vaaks..

Link to comment
Share on other sites

Hitchcock

Pašlaik neredzu iespēju, ka esošo tīklu abonenti varētu pāriet uz šo operatoru.

Nav nekādu super pakalpojumu.

Iespēja piesaistīt tikai jaunos klientus.

Link to comment
Share on other sites

Triatel tak pārstāv CDMA (ja pareizi uzrakstīju) standartu un tas viņiem manuprāt radīs problēmas. Kādi piemēram ir tie CDMA telefoni' date=' kāds ir redzējis ? Vai ir tikpat funkcionāli kā GSM standarta telefoni ?[/quote']

 

paskaties šite :wink:

 

Galīgi nesmuki un nefunkcionāli tie telefoni tur izskatās. Kaut kādas neglītas antenas- liekas ka tehnoloģijas tur kādus 3 gadus atpaliek. CDMA jau nebūtu slikts pats par sevi, bet ar tik niecīgu izvēli viņiem maz cerību. Nezinu vai Triatels kaut ko spēs piesaistīt ar tik mazu tel. izvēli no nepazīstamām firmām. Domāju ka cilvēki īpaši neuztcēsies un pagaidām lietos normālas GSM trubas.

Link to comment
Share on other sites

vispaar jaa - visiem tiem vinju telefoniem ir anteenas.. man personiigi shie telefonu izaugumi nepaaraak - 2us taadus esmu nolauzis:D

Link to comment
Share on other sites

vispaar jaa - visiem tiem vinju telefoniem ir anteenas.. man personiigi shie telefonu izaugumi nepaaraak - 2us taadus esmu nolauzis:D

 

nu tās antenas laikam nepieciešamas tai ātrajai datu pārraidei. Bet vai daudziem tā datu pārraide ir nepieciešama ? man liekas ka tas Triatel nebūs diezcik veiksmīgs projekts.

Link to comment
Share on other sites

nuuuu

153 Kbit/sek

(kilobiti vai kilobaiti sheit ir domaati... es saprot ka ar lielo K tad kilobaiti sekundee...? )

viss paarejais siikums :)

GPRS max 53.6 Kb/s (a sheit ir kilobiti... )

 

Galugalaa mes tachu neperkam telefonus smukuma pec. Tas ir sakaru liidzeklis. Ja man vel arii ir pieejams normaals mobilais internets tas ir lielaaks pluss kaa 40 tonju polifonija.

Polifonija un kraasainie ekraani ir skolniekiem :O)

Riktiigam dzigitam vajag riktiigu kjegjeli kuram bacha tur meenesi, zona ir purva viduu un ja vajag lai var ar telefonu aizsargaaties...(sist pretii)

Tie mazie plastmasas meesli nekam neder :O)

Link to comment
Share on other sites

nuuuu

153 Kbit/sek

(kilobiti vai kilobaiti sheit ir domaati... es saprot ka ar lielo K tad kilobaiti sekundee...? )

viss paarejais siikums :)

GPRS max 53.6 Kb/s (a sheit ir kilobiti... )

 

Galugalaa mes tachu neperkam telefonus smukuma pec. Tas ir sakaru liidzeklis. Ja man vel arii ir pieejams normaals mobilais internets tas ir lielaaks pluss kaa 40 tonju polifonija.

Polifonija un kraasainie ekraani ir skolniekiem :O)

Riktiigam dzigitam vajag riktiigu kjegjeli kuram bacha tur meenesi' date=' zona ir purva viduu un ja vajag lai var ar telefonu aizsargaaties...(sist pretii)

Tie mazie plastmasas meesli nekam neder :O)[/quote']

Viss jau būtu ļoti labi, bet šiem telefoniem zonas tev purvā toč nebūs, ja vien protams nesēdēsi pie Rīgas.

Link to comment
Share on other sites

Nu personīgi es tikai turu par Triatel īkšķi - lai viņiem labi veicas! Jo ja būs niknāka konkurence, jo labāk būs mums - lietotājiem!!!

Link to comment
Share on other sites

Ve kur CDMA telefons icon_smile.gifSamsung SCH-S250

LG CDMA telefoni

 

utt...

 

P.S. Taa kaa man biezhi sanaak braukt aarpus Riigas, piem, Reezekne, Aluuksne... utt... vismaz pagaidaam nedomaaju mainiit operaatoru... pilniibaa LMT apmierina icon_smile.gif

Bet ieguveeji es domaaju mees buusim... gan LMT, gan TELE2 naaxies paarskatiit atkal cenu politiku icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja tos telefonus tirgotu pa mazcenas telefonu cenu tad tā lieta aizietu labāk.

Kas tad pirks tos telefonus pa tādām naudām, ja var runāt tikai Rīgā?

Pieejams tikai Curitel 525b ( http://www.triatel.lv/lat/cdma/phones/curi...curitel_hx525b/ ) par 119 Ls un novembra beigaas buus pieejams Ubiquam ( http://www.triatel.lv/lat/cdma/phones/ubiq...m/ubiquam_u100/ ) par 188 Ls.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kindzulis

hvz kaa buus ar droshiibu ...jamie tak nmt450 izmanto... cik atceros nmt telefonus vienaa mieraa ar mentu motorollaam vareeja klausiities icon_smile.gif

 

konkurence jauka lieta bet ne jaunam operatoram ar shaadaam telefonu cenaam tak naakt iekshaa...

Link to comment
Share on other sites

Triatel tak pārstāv CDMA (ja pareizi uzrakstīju) standartu un tas viņiem manuprāt radīs problēmas. Kādi piemēram ir tie CDMA telefoni' date=' kāds ir redzējis ? Vai ir tikpat funkcionāli kā GSM standarta telefoni ?[/quote']

 

paskaties šite :wink:

 

Galīgi nesmuki un nefunkcionāli tie telefoni tur izskatās. Kaut kādas neglītas antenas- liekas ka tehnoloģijas tur kādus 3 gadus atpaliek. CDMA jau nebūtu slikts pats par sevi, bet ar tik niecīgu izvēli viņiem maz cerību. Nezinu vai Triatels kaut ko spēs piesaistīt ar tik mazu tel. izvēli no nepazīstamām firmām. Domāju ka cilvēki īpaši neuztcēsies un pagaidām lietos normālas GSM trubas.

Tev jau nav obligāti jāpērk Triatel piedāvātie modeļi, pasūti no arzēmēm tādu, kā sirds kāro!

Link to comment
Share on other sites

Ve kur CDMA telefons :)Samsung SCH-S250

LG CDMA telefoni

 

utt...

 

P.S. Taa kaa man biezhi sanaak braukt aarpus Riigas' date=' piem, Reezekne, Aluuksne... utt... vismaz pagaidaam nedomaaju mainiit operaatoru... pilniibaa LMT apmierina :)

Bet ieguveeji es domaaju mees buusim... gan LMT, gan TELE2 naaxies paarskatiit atkal cenu politiku :)[/quote']

... bet nemaini, atstāj esošo un paņem vēl Triatel, vēl neaizmirsti mīļākajai iedot Triatel, lai Jūs varētu ....

Link to comment
Share on other sites

Guest zzk

kādu laiku apakaļ inetā skatījos infu par cdma tehnoloģiju... īstenībā tīri tā neko... protams tā ir jaunāka par gsm => vairāk visādu fīču. japānā asv tīri daudz lietojot. kā pluss esot tas, ka līdzvērtīgu pārklājumu gsm tīklam ir iespējams nodrošināt pie ~3x mazāka bāzes staciju skaita=> lētākas izmaksas

...lai veicas Triatelam... kā nekā sarunāt savā starpā cenas 3iem jau ir krietni grūtāk kā diviem

Link to comment
Share on other sites

Guest yoji

Laikam veel nav laika nekur steigties nomainiit savu esosho operatoru pret Triatel. Lai gan patesteet gribeetos.

Link to comment
Share on other sites

Laikam veel nav laika nekur steigties nomainiit savu esosho operatoru pret Triatel. Lai gan patesteet gribeetos.

Triatel agalvo, ka atpērk telefonus 3 mēnešu laikā, ja kautkas neapmierina. Tā var pamēģināt!

Link to comment
Share on other sites

Guest spiegs

Turu vinjus katru darba dienu rokaas - ja kaadam kaadi jautaajumi - ar prieku atbildeeshu. Pats taa kaa sildu kreeslu TRIATEL!

Man ljoti gruuti ir objektiivi uzrakstiit par to, ko pats izplatu, bet nu apmeeram taa ->

3. jaunaa CDMA paaudze! TRIATEL (TB + Radiokoms + Nortel Networks) ir TB brands = TELEKOM BALTIJA (ieprieksh paziistama kaut ar taam pashaam INTER-KARTEEM+i-netu...)

 

+ neiespeejams noklausiities zvanus -> pilniiga konfidenciaali! Mums mirstiigajiem tas nav iipashi aktuaali, bet neaizmirsiisim, ka ir taadi cilveeku, kuriem tas ir aktuaali. GSM jau tagad ir iespeejams gandriiz katram piesleegties & noklausiities... CDMA kaa taads ir radies ASV - militaaristi saaka CDMA tehnologiju izmantot. Nu taas pashas konfidencialitaates deelj!

 

+ ieveerojami labaaka dzirdamiiba (sakari), kas gan arii GSM nav shvaka, bet gadaas, kad kaut kas nezeeliigi kriit uz nerva & krakshtj!

Protams, ka zona gan nav visur - pagaidaam Riigaa, Riigas raj., laikam Ogree, Juurmalaa, Ventspilii...

 

+ muusu komercdirektors gan taa neuzskata, bet, manupraat, arii ar tarifiem (iipashi njemot veeraa, ka esam JAUNI) varam palieliities. Nezinu gan vai varu to atklaat, bet TRIATEL->TRIATEL ir nepilni 0,06 Ls!!! Tas ir LJOTI MAZ! Taas gan ir iepaziishanas cenas, bet vinjas apmeeram taadas pashas arii paliks. Manupraat... Tam pasham LMT taads reklaamas sauklis Dualieshiem/Trodeksieshiem ir - videeji 0,10 Ls! Biju esmu atpalicis - tas info ir pieejams pat webaa - http://www.triatel.lv/lat/cdma/info/index.php?15085

Taapeec varam secinaat, ka iipashi izdeviigi tas buus taadiem kantoriem/privaatpersonaam, kuras ljoti daudz pljaavaa savaa starpaa. Piem. = jurists/jurista paliigs = dienaa sarunaajas pa paaris stundaam, taapeec shaads risinaajums buutu iipashi izdeviigs. Zvanot uz LMT/TELE2 ~0,11 Ls per min. Ar ir labs cipars.

Kaapeec tik leeti (prieksh jauna operaatora) -> atsleegas vaards -> TORNJI!!! Ja GSM vajag kaadus 250 tornjus, lai nodroshinaatu Riigu ar zonu, tad mums (TRIATEL) pietiek ar 20!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ljoti veeraa njemama starpiiba - katram saprotams, ka - jo mazaakas pashizmaksas, jo zemaaka cena! Taapeec arii zona +/- visaa LV buus peec kaadiem ~2/2,5 gadiem!

 

+ DATU PAARAIDE - kliedzosha lieta!!! PC/NOTE-BOOK/PALM + USB + TRIATEL PHONE -> liidz pat 512Kbit/sek LIELS aatrums (tas Jums nav GSM ar atpalikusho GPRS & aatrumu liidz max 60 kbit/sek, tas pats - staavot pie tornja nakts laikaa! =P)! Tas, manupraat, ir iespaidiigi! Logiski, ka tas nebuus ar domu, ka vareesiet taga nesleegties klaat netam, bet iepirkt TRIATEL & tik raut CS:S maajaas - tas buus padaargi + meeriis apjomaa!

 

+ 2 Nr. vienaa!!! Buus taada pakete (heh), kuraa buus shaadas lietas - piesleegums CDMA, i-netam, FAXA Nr. (karoch - ir reaals faxa Nr. - tur 787-bla-bla-bla & faxus Tev suuta no Faxa aparaata, bet Tu sanjem kaa attachmentus e-mailaa, taadaa veidaa - Tev nevajag ne faxa aparaatu, ne visu laiku pie vinja seedeet, biezi arii ir taa, ka koleegi saak strideeties, kuram 1. suutiis faxu utt. + nekaadas tintes, lapas utt. - nu, manupraat, lieliska lieta!), + fixeetais Nr. - TB -> uz CDMA mobu varees sazvaniit gan pa mob., kuri pagaidaam visi saaxies ar 580..., gan pa fix Nr. -> 787... Arii laba lieta...

 

+ visaadi papildpakalpojumi -

Izsaukumu pāradresācija

Izsaukumu slēgšana

Zvanītāja numura noteicējs

Izsaukumu pārsūtīšana

Konferences zvans

Līdzsavienojums

Numura aizliedzējs (varees aktivizeet to, ka neraada Juus Nr. arii tikai uz 1 zvanu!)

Ienākošo zvanu slēgšana

____________________________________________________________

 

Lab - pietiks dziedaat slavas dziesmas - pachuksteeshu Jums arii sliktaas iipashiibas, nevienam nav nosleepums, ka taads ir katram...

 

- MOB. TEL.!!! Pagaidaam nav iipashi spiidoshi (manupraat), bet buus + TRIATEL ir paarsvaraa domaats biznesa vajadziibaam, taapeec taa kameru+mp3 iipashi nav vajadziiga/s! Bet tomeer piekriitu - VAJAG LABU PHONU!

Buus - tagad jau tas pats SAMSUNGs laidiis aaraa V800 (ja nemaldos) - 1,3 pix kamera, atminjas karte (nez cik liela) + nu tur atverams/2 dispelji, tagad jau standarts - 262 000 kraasu... Kaut arii ir 1 mobs TRIATELAM, kuram ir 262 000!!! Heh! www.triatel.lv

Arii Siemens & Nokia ir izteikushi domu buuveet augshaa CDMA mobus. Taa kaa buus!!!

 

- MOBU CENA - taada viduveejiiba maksaa ~130 Ls! 8(

 

- savu zivi nevareesiet ielikt CDMA mobaa + otraadaak... CDMA ir nevis SIM kartes, bet RUIM!!! Un vispaar pilniigi cita tehnologija...

 

- aboneeshana buus/Nr. noteiceejs buus ~ taadaas pashaas cenaas kaa LMT!

 

- mazcenas (vismaz pagaidaam nebuus)

 

- priekshapmaksas kartes (vismaz pagaidaam nebuus)

 

 

- daudzi "iesuunojushie latvieshi" negribaas kusteeties aaraa no maajaas & paliks pie sava GSM - a ka man taads utt. - piekriitu - tas tieshaam nebuus VISIEM! BET - > KAS DARAM VISAM/NDER NEKAM!!! =P

 

- padaargi arii fixeetie/mobilie tel., ar ~ 120 Ls, bet toties NAV nekaada sasodiita VADA!!!

 

- taa nav zive kuras darbojas aarpus LV, bet pagaidaam ir iespeeja - viesaboneeshana Krievijaa, Baltkrievijaa + buus jau ar laiku arii citur, kaa nekaa CDMA ir apmeeram 70 valstiis!!! Taa kaa GSM mirst... Leenam, bet tomeer... + Kjinaa (ja nemaldos) jau ir doma par 5. paaudzi, taga vinjiem ir 4., kameer mums tik 3. saak diikt, bet tas jau mums sen zinaams, ka LATVIJA & PROGRESIVITAATE nav sinoniimi!

 

Ja Jums VEEEEEEEEL radaas kaads jautaajums - buushu prieciigs atbildeet, jo tas taads progresiivs treninjsh man pasham - no 15. datuma (saakas komercreziims) buushu tirdznieciibas menedzeris -> buus par sho jaarunaa 10 h no vietas! =P

+ ja kaads veelaas kaut ko taadu varbuut pat iegaadaat, tad gaidiishu zinju - var arii panjemt mobu liizingaa (RD) + MAN no taa atleks %%%!!!

 

BTW - ar krieviem gan te nav nekaada sakara (kaads tur bij kaut ko prasijis/rakstijis), nu tikai taads, ka straadaa DAUDZ krievi...

Link to comment
Share on other sites

Guest spiegs

Uh', 100 % piekriitu - tikai speeds buus liidz 512Kbit/sek!!!

nuuuu

153 Kbit/sek

(kilobiti vai kilobaiti sheit ir domaati... es saprot ka ar lielo K tad kilobaiti sekundee...? )

viss paarejais siikums :)

GPRS max 53.6 Kb/s (a sheit ir kilobiti... )

 

Galugalaa mes tachu neperkam telefonus smukuma pec. Tas ir sakaru liidzeklis. Ja man vel arii ir pieejams normaals mobilais internets tas ir lielaaks pluss kaa 40 tonju polifonija.

Polifonija un kraasainie ekraani ir skolniekiem :O)

Riktiigam dzigitam vajag riktiigu kjegjeli kuram bacha tur meenesi' date=' zona ir purva viduu un ja vajag lai var ar telefonu aizsargaaties...(sist pretii)

Tie mazie plastmasas meesli nekam neder :O)[/quote']

Link to comment
Share on other sites

Guest spiegs

Nu jau 4., bet domaaju, ka tas nenotiks!

Veel jau paraadiijies konkurents IT&T' date=' kursh arii cer uz treshaa operaatora vietu.[/quote']
Link to comment
Share on other sites

Guest spiegs

Ja nezini, tad nerunaa!!!

Droshiiba!

Gudrulis!

Droshiiba ir LJOTI AUGSTA!

Tas Tev nav GSM!

hvz kaa buus ar droshiibu ...jamie tak nmt450 izmanto... cik atceros nmt telefonus vienaa mieraa ar mentu motorollaam vareeja klausiities :)

 

konkurence jauka lieta bet ne jaunam operatoram ar shaadaam telefonu cenaam tak naakt iekshaa...

Link to comment
Share on other sites

BTW - kaadas ir zvana nr aizlieguma izmaskas ko a ?

LMT njem maukulji ~23' date='6 sant ...

[/quote']

 

ghm... tele2 gan panjem vienreizeeju samaksu par piesleegshanu padsmit latus un par izmantoshanu nekas nav jaamaksaa...

Link to comment
Share on other sites

Jautājums triatel speciālistam: viena lieta ir noklāt Rīgu ar x bāzes stacijām, bet otra lieta ir nodrošināt y paralēlās sesijas. Šī iemesla dēļ esošie operatori arī "noklātā" Liepājā liet otro un trešo bāzes staciju. Pats jautājums: cik vienlaicīgu sarunu vienas bāzes stacijas ietvaros var nodrošināt?

 

Vēl viens jautājums: datu pārraides ātrums. Vai gadienā nav tā, ka diviem vai vairāk lietotājiem atrodoties vienas bāzes stacijas darbības zonā, tie teorētiskie 512kbps tiek piedāvāti abiem kopā, t.i., ja rodas 10 intensīvas datu pārraides sesijas, tad katras sesijas ātrums nokrīt 10 reizes? Protams dzīvē, ir savādāk - pavelk, pavelk, tad palasa un atkal pavelk.

Link to comment
Share on other sites

Guest spiegs

Paldies vismaz par paaris labiem vaardiem, bet gluzi taisniiba Tev nav!!!

 

1. FAX ir laba lieta & to jau izmanto klienti & ir prieciigi, protams, ka visiem tas nav vajadziigs, gluzi otraadi - tikai daziem!

 

2. PAPILDPAKALPOJUMI nav nekaads buulshic -> tie visi normaalie standarta papildpakalpojumi ar daziem jauninaajumiem. Ja Tev vinji nav vajadziigi, tad uzreiz buulchic, ja?! Hmmm... Narcisssssssssss!

 

3. Zinu, ka VIETEEJAIS + darbojas visaa Eiropaa -> pats esmu bijis LMT diileris. Un? Buus arii TRIATEL! Tas Tev nenotiek tik aatri kaa uzcept smilshu/kuuku smilshkastee! + daudziem tas nebuut ar nav vajadziigs. Ljoti - pat vareetu teikt... Variants - panjemt TRIATEL, bet, kad brauc aarpus LV -> to pashu zivi + veco GSM mobu no pazobeles + lieta dariita!

Biezi jau nesanaak vairumam izbraukt...

 

4. ~23,6 sant LMT taa laikam arii bija, TRIATEL buus (99% - varbuut ko jaucu) -> tarifs x2!!! TB - zvani man uz LMT, tas ir apmeeram 0,11 sant. x 2 - 0,22 - apmeeram tas pats vien ir, tikai TRIATEL starpaa tas buus 2 x leetaak...

 

5. Vismaz prieks, ka Tu arii atbalsti... =P

spiegs - jaa tu esi maarketinga uudenju leejeejs

bet viss ko tu izteici ir fufelis

 

saaksim ar konkreetiem faktiem

 

vieteejaa+ aboneeshana LMT darbojas VISAAAAAaaaa (dzirdeeji ja?) eiropaa - un tas ir patiikami - tas ir ljoti patiikami - un nestaasti ka mees visi esam lauku saimnieces no bauskas rajona Pumpurjaanjiem kas taalaak par savu seetu neizbrauc ...

 

visi tie pakalpojumi ko tu mini ir buulshic jo tas ir passaprotami kad ir numura noteiceejs paaredresaacija etc etc etc

 

BTW - kaadas ir zvana nr aizlieguma izmaskas ko a ?

LMT njem maukulji ~23' date='6 sant ...

 

fakss ko tu mini ir mulkiibas ko neviens neizmantos (vienkaarshi pakalpojums lai vareetu garaak pamuldeet izplatiishanas agentinjs)

 

aj da slinkums rakstiit - protams es atbalstu shaadu operatoru - tas tikai sitiis cenas LMT uz leju - bet viss paareejais ir buuuuuulshic ...[/quote']

Link to comment
Share on other sites

Guest spiegs

Uh, esmu ieberzies - nekaads specs es galiigi neesmu.

Diemzeel uz 1. jautaajumu dalju es nespeeshu atbildeet, tikai aptuveni, jo neesmu tehnikjis. Esmu maarketinga daljaa, bet veelaak uzjautaashu shiem tur lejaa...

Zinu kaut ko miglaini par paraleelajiem tornjiem, bet kaa/kur/kas buus - nemaaku teikt! Domaaju, ka viss buus, lai vareetu pilnveertiigi konkureet, katraa zinjaa paseenjot jau TRIATEL te nenaaca... Kaut kaads plaans jau vinjie tomeer ir! Es saku - 2/2,5 gadu laikaa ir doma nodroshinaat 90 % LV teritorijas, kur vairums koncentreejaas iedziivotaaji, ar zonu! Protams, ka vairaakiem atrodoties zem viena tornja - buus leenaaks aatrums, varu pateikt piemeeru - ja viens dzekinjsh darbojas ar netu (aatrumu ~500 Kbit/sek), tad tas pateeree tik pat resursus kaa 17 cilveekiem sarunaajoties, tb - 34 kopaa!!! Pamatiigi! Naakotnee aatrums buus pat liidz 2.4 Mbit/sek., bet tas veel nebuus riit...

+ buus doma par 1 fixeeto maxu meenesi, tb - abonents. Piem. - maxaaju 20 Ls meenesii un rokos cik uziet, tas buus iipashi izdeviigi tiem, kuriem nets nav pieejams deelj geograafiskaa staavoklja, taa pat arii tiem, kuriem Lattelekoms atsaka vai ierubii NENORMAALO ievilkshanas maxu - buus izdeviigi njemt muusu fixeetu/mobilo tel. Es pa fix/mob. vinju saucu taapeec, ka vinjam nav vada. Man piem. laukos, lai Lattelekoms pieviltu tel. vajag izlikt 2000 Ls - veertiigi, ka es pa 120 Ls nopeerkot TRIATEL fix./mob. varu dabuut to pashu efektu. Tad tikai zona pagaidaam ir saapiigs jautaajums, bet kartee var redzeet, ka tuuliit jau buus - nu tur, kur man laiku - http://www.triatel.lv/lat/cdma/info/index.php?15083

 

 

 

Jautājums triatel speciālistam: viena lieta ir noklāt Rīgu ar x

bāzes stacijām, bet otra lieta ir nodrošināt y paralēlās sesijas.

Šī iemesla dēļ esošie operatori arī "noklātā" Liepājā liet otro un trešo

bāzes staciju. Pats jautājums: cik vienlaicīgu sarunu vienas bāzes stacijas ietvaros var nodrošināt?

 

Vēl viens jautājums:datu pārraides ātrums. Vai gadienā nav tā, ka diviem vai vairāk lietotājiem atrodoties vienas bāzes stacijas darbības zonā, tie teorētiskie 512kbps tiek piedāvāti abiem kopā, t.i., ja rodas 10 intensīvas datu pārraides sesijas, tad katras sesijas ātrums nokrīt 10 reizes? Protams dzīvē, ir savādāk - pavelk, pavelk, tad palasa un atkal pavelk.

Link to comment
Share on other sites

Pats jautājums: cik vienlaicīgu sarunu vienas bāzes stacijas ietvaros var nodrošināt?

 

daudz reiz vairaak nekaa GSM.

Link to comment
Share on other sites

protams ka shiem tornji mazaak vajadziigi. Jo frekvence zemaaka jo labaak skrien caur shkjeershljiem. Jo frekvence augstaaka jo mazaaka antena vajadziiga, un tas viss arii otraadaak. Lielai frekvencei ir viena ljoti laba iipashiiba, raidiitaaja jauda var var buut maza, bet lido ljoti taalu, protams ja nav priekshaa shkjeershlju, tikko paraadaas shkeershlji taa shii nenormaali sabremzeejas. Luuk viens no iemesliem kaapeec GSM vajadziigas tik daudz baazes stacijas pilseetaa, otrs - savienojumu skaits uz virnu baazi ir mazaaks.

Link to comment
Share on other sites

  • Ronalds unpinned this tēmaa

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...