Pālekt uz saturu

Foto
- - - - -

Windows latviešu valodas interfeiss

• Lūdzu pieslēdzies, lai atbildētu
18 atbildes uz šo tēmu

#1 cosinuspipi

cosinuspipi
  • Biedri
  • 37 raksti

Pievienots 19 November 2007 - 10:35

Windows XP SP2 man bija latviskots. Latviskais interfeiss pēc kāda Microsoft update daļēji pazuda. Atinstalēju to pavisam. Mēģināju uzlikt pa jaunam, bet nekas nesanāk. Nesanāk arī pēc system restore un pēc attiecīgo jauninājumu atinstalēšanas. Kur ir problēma? :?: :!:

Pievienotais fails  wvip.png   19.34K   316 Lejupielādēto skaits

Nevēlies vairs redzēt šo reklāmu? Kļūsti par BOOT.Lv foruma biedru!

#2 dexterlabs

dexterlabs
  • Biedri
  • 1,118 raksti

Pievienots 19 November 2007 - 11:04

problēma ir latviešu progremmētāju stulbumā,kas nekad neko jēdzīgu līdz gālam neuztaisa.un tā update noteikti bija otrā servis paka.

#3 cosinuspipi

cosinuspipi
  • Biedri
  • 37 raksti

Pievienots 19 November 2007 - 11:12

Nu nē, tā problēma noteikti nav latviešu programmētāju stulbumā. Problēma radās pēc KB943460 laikam

#4 dexterlabs

dexterlabs
  • Biedri
  • 1,118 raksti

Pievienots 19 November 2007 - 11:23

interesanti cik tas jefiņš nopelnija ar to tulkojumu.????vai varbūt tika atlaists?????apskatoties krievu valodas paku redzams ka cilvēks(cilvēki)ir pastrādājuši.latviskošanas fails 4mb.krievu 98 mb.

#5 (...)

(...)

alone

• Biedri
  • 5,649 raksti

Pievienots 19 November 2007 - 11:31

problēma ir latviešu progremmētāju stulbumā,kas nekad neko jēdzīgu līdz gālam neuztaisa.un tā update noteikti bija otrā servis paka.

un tu jēdz? Tiec daudz maz pats tik tālu un tad tēlo ubergudro veci, lai varētu nolikt cilvēkus, kas smagi strādā...

#6 dexterlabs

dexterlabs
  • Biedri
  • 1,118 raksti

Pievienots 19 November 2007 - 11:39

un tu jēdz? Tiec daudz maz pats tik tālu un tad tēlo ubergudro veci, lai varētu nolikt cilvēkus, kas smagi strādā...

ko tad tu te taisies mani nolikt.es arī smagi strādāju.jā es nemāku programmēt,taču man būtu kauns kādam teikt ka es esmu taisījis tādus produktus kā xp latviskotājs un spēle bibliotēka.

#7 cosinuspipi

cosinuspipi
  • Biedri
  • 37 raksti

Pievienots 19 November 2007 - 11:42

Nu nevajag jau uzreiz tā cepties. Ar to nekas nebūs līdzēts. Jautājums, kas tik pēkšņi sistēmā var izmainīties, ka rodas tāda problēma?

#8 (...)

(...)

alone

• Biedri
  • 5,649 raksti

Pievienots 19 November 2007 - 12:23

Tēmas autoram Tev gadienā nav kādas citas valdoas uzliktas virsū regional options, ja viņš neļauj šitā instalēt???

#9 cosinuspipi

cosinuspipi
  • Biedri
  • 37 raksti

Pievienots 19 November 2007 - 12:30

Pašrocīgu mahināciju nav bijušas. Neesmu tāds datortārps, nemaz nezinu, kur un ko šajā gadījumā mahinēt. Viss pārējais strādā OK, nav jau problēmu arī ar to defaulto eng valodu, vienkārši latviskais interfeiss jau bija tik pierasts un saprotams. Cik zinu, uzinstalēts jau no paša sākuma man ir WinXP Pro SP2.

Reģionālajās abās vietās stāv Latvian

#10 Artanis

Artanis

Sertificēts mērglis...

• Biedri
  • 4,055 raksti
  • Atrodos:Rīga, centrs blakus Origo
  • Intereses:Kompji, elektronika, svaru zāle, dizains, fotografēšana, kaķi, un zusuri..

Pievienots 19 November 2007 - 12:57

Dexteram un Alone diemžēl pa vārnai par visu šito bezsakara SPAM'u augstāk. Abi to tik spēj kā vārīties par Tildes tulkotāju spējām, ka pat nespēj izlasīt, ka autoram jau ir SP2, un ka latviskojums sācis maitāties no MS ielāpa.

Diemžēl autoram īsti neko nemācēšu ieteikt, jo ja pat SysRestore un ielāpu manuāla novākšana nepalīdz, tad jādomā, ka sistēmai kautkas pamatīgās auzās aizgājis. Iesaku rakstīt/zvanīt MS supportam, un šo lietu noskaidrot.

#11 Pirkss

Pirkss
  • Biedri
  • 7,739 raksti

Pievienots 19 November 2007 - 14:18

Autor - vai šo KB943460 liki pats, jeb caur Windows Update?
Es pats esmu licis šo latviskojumu uz XP ar SP2 un nekas.
Pakas izmēri liecina tikai par to, ka viss nav pārtulkots, to var viegli pamanīt.

#12 Artanis

Artanis

Sertificēts mērglis...

• Biedri
  • 4,055 raksti
  • Atrodos:Rīga, centrs blakus Origo
  • Intereses:Kompji, elektronika, svaru zāle, dizains, fotografēšana, kaķi, un zusuri..

Pievienots 19 November 2007 - 14:23

P.S. Pilnais XP Latvian LIP *.iso izskatā aizņem 18.6MB. Pats instalācijas veidnis 3.96 MB..

P.S. starp citu, bļāvējam par izmēru derētu atcerēties, ka 4MB teksta iekš UTF-8 ir teksta ziņā līdzvērtīgs pēdējai Potera grāmatai - 800 Lpp (!)..

#13 Pirkss

Pirkss
  • Biedri
  • 7,739 raksti

Pievienots 19 November 2007 - 14:29

Autor - atvelc vēlreiz no šejienes:
http://www.microsoft...s...PURFqjknw==
Faila nosaukums: LIPSETUP.MSI
Versija: 1
Publicēšanas datums: 2005.11.14.
Valoda: Latviešu
Lejupielādes lielums: 5.7 MB

Sistēmas prasības
Atbalstītās operētājsistēmas: Windows XP
• Atbalstītās operētājsistēmas: 32 bitu Windows XP latviešu valodas versija ar 2. servisa pakotni (SP2)
• 5,7 Mb brīvas vietas lejupielādes failam
• 15 Mb brīvas vietas uzstādīšanas vajadzībām

#14 cosinuspipi

cosinuspipi
  • Biedri
  • 37 raksti

Pievienots 19 November 2007 - 15:14

Pats nekādus updeitus nelieku, visi ielāpi nāk caur microsoft update center. Vakar jau novilku to LIPSETUP.MSI un labuma nekāda.

#15 pedal

pedal
  • Biedri
  • 103 raksti

Pievienots 19 November 2007 - 15:29

windows legāls?

#16 Viesis_ADEX_*

Viesis_ADEX_*
  • Guests

Pievienots 19 November 2007 - 15:30

Reģionālajās abās vietās stāv Latvian

Trijās jābūt: Standarts and formats, Location un Language for non-Unicode applications.

#17 cosinuspipi

cosinuspipi
  • Biedri
  • 37 raksti

Pievienots 19 November 2007 - 16:26

Windows legāls, ja reiz nav problēmu ar softa un ielāpu lejuplādi.

Regional options - Latvian
Location - Latvia
Advanced - Latvian
Default input language - Latvian-Latvian(')

Pievienotais fails  setup.wmv   380.36K   80 Lejupielādēto skaits

#18 raiviic

raiviic
  • Biedri
  • 5,242 raksti
  • Atrodos:Rīga
  • Intereses:datortehnika,video, foto, mūzika

Pievienots 19 November 2007 - 16:52

Ja reiz XP legāls, nekautrējies un apjautājies par problēmu M$ Latvija - gan jau ko ieteiks.

#19 Maris77

Maris77
  • Biedri
  • 220 raksti

Pievienots 28 November 2007 - 13:40

Beidzot ir iznācis latviskojums Windovs Vista Ultimate, tas gan aizņem 600 MB , novilkt var pie atjauninājumiem. Kvalitātes ziņā daudz labāks par XP latviskojumu. Man arī uz XP puse latviskojuma ir pazudusi, kā dabūt atpakaļ nav ne mazākās nojausmas.

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)