Jump to content

Kā uzstādīt paroli mapēm?


Guest Salom
 Share

Recommended Posts

Guest Astroxs
Man ir WinXP.

Un ar permīcijām nepietiek vai????

 

..vai varbut permisijam?

Link to comment
Share on other sites

Man ir WinXP.

Un ar permīcijām nepietiek vai????

..vai varbut permisijam?

Vai varbūt perversijām? icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Man ir WinXP.

Un ar permīcijām nepietiek vai????

 

..vai varbut permisijam?

 

 

O atradies te vēl viens pareizas latviešu valodas cienītājs. Tevi TILDĒ jau gaida atplestām rokām.

 

Kas tev par daļu kā saucu permisijas man varbūt labāk patīk permīcijas.:))

A citiem tad jādomā ko tu ar to esi domājis. Tev patīk...

 

Par tēmu:

Noarhivē to folderi un uzliec arhīvam paroli

tā vismaz es darītu

Link to comment
Share on other sites

Man ir WinXP.

Un ar permīcijām nepietiek vai????

 

..vai varbut permisijam?

 

 

O atradies te vēl viens pareizas latviešu valodas cienītājs. Tevi TILDĒ jau gaida atplestām rokām.

 

Kas tev par daļu kā saucu permisijas man varbūt labāk patīk permīcijas.icon_smile.gif)

Kas ir permīcijas?

Link to comment
Share on other sites

Man ir WinXP.

Un ar permīcijām nepietiek vai????

 

..vai varbut permisijam?

 

 

O atradies te vēl viens pareizas latviešu valodas cienītājs. Tevi TILDĒ jau gaida atplestām rokām.

 

Kas tev par daļu kā saucu permisijas man varbūt labāk patīk permīcijas.:))

Kas ir permīcijas?

 

 

Tā ņemam pelīti mēģinam trāpīt uz kāda folderīša tad cenšamies nospiest pelei labo podziņu. Parādīsies izvēlnīte tad saņemam visus spēkus un mēģinam uzbrauk uz paša pēdējā punkta kur rakstīts properties un spiežam kreizo podziņu.::) Izlēks lodzīņš tikai nesabīstamies tas nav vīruss. Tad paņemam acis rokās un tam lodziņam kaut kur augšējajā daļā jābūt kaut kur raxtītam Security kad atridam saņemam visus spekus un mēģinam uzbraukt ar peli kad uzbraucām un beidzās spēki tad saucam vecmāminu lai nospiež pelītei kreiso podziņu. Nu tad arī ieraudzīsim to vietiņu kur tad tam folderītim var salikt permīcijas jeb ka tev vienam otram labāk patīk permisijas kau gan oriģināl valodā tas skan permissions tā lūk. Nu tad saķeksējam ko vajag. Ja nezinam ko ķeksēt tad visu iepriekš teikto aizmirstam jo tas nebūs priekš mums. Un samierinamies ar to. :))

Link to comment
Share on other sites

Man ir WinXP.

Un ar permīcijām nepietiek vai????

 

..vai varbut permisijam?

 

 

O atradies te vēl viens pareizas latviešu valodas cienītājs. Tevi TILDĒ jau gaida atplestām rokām.

 

Kas tev par daļu kā saucu permisijas man varbūt labāk patīk permīcijas.icon_smile.gif)

Kas ir permīcijas?

 

 

Tā ņemam pelīti mēģinam trāpīt uz kāda folderīša tad cenšamies nospiest pelei labo podziņu. Parādīsies izvēlnīte tad saņemam visus spēkus un mēģinam uzbrauk uz paša pēdējā punkta kur rakstīts properties un spiežam kreizo podziņu.:icon_smile.gif Izlēks lodzīņš tikai nesabīstamies tas nav vīruss. Tad paņemam acis rokās un tam lodziņam kaut kur augšējajā daļā jābūt kaut kur raxtītam Security kad atridam saņemam visus spekus un mēģinam uzbraukt ar peli kad uzbraucām un beidzās spēki tad saucam vecmāminu lai nospiež pelītei kreiso podziņu. Nu tad arī ieraudzīsim to vietiņu kur tad tam folderītim var salikt permīcijas jeb ka tev vienam otram labāk patīk permisijas kau gan oriģināl valodā tas skan permissions tā lūk. Nu tad saķeksējam ko vajag. Ja nezinam ko ķeksēt tad visu iepriekš teikto aizmirstam jo tas nebūs priekš mums. Un samierinamies ar to. icon_smile.gif)

 

Tu gan esi gudriitis. Kur ta tev folderim ieksh properties paraadaas Security

Link to comment
Share on other sites

Nu gan sarakstiji...

A vispār es tikai gribēju delikāti norādīt, ka savu terminu izgudrošana sūkā... :D

Link to comment
Share on other sites

Tu gan esi gudriitis. Kur ta tev folderim ieksh properties paraadaas Security

 

Nu tā ņemam acis rokās un skatamies. Kaut kan paskatoties uz tavu bildīti var secināt ka cūciņas laikam no kompjiem ne īpaši saprot. Tā nu viņš ir. :)

kaka_001.gif

Link to comment
Share on other sites

Tu gan esi gudriitis. Kur ta tev folderim ieksh properties paraadaas Security

 

Nu tā ņemam acis rokās un skatamies. Kaut kan paskatoties uz tavu bildīti var secināt ka cūciņas laikam no kompjiem ne īpaši saprot. Tā nu viņš ir. :)

kaka_001.gif

 

ja tādas iedaļas nav tad

 

tools -> folder options -> view -> un izņemeksi no use simple file sharing

Link to comment
Share on other sites

www.downloads.com

bija labs softs

neatceros nosaukumu pameklee

tipa programminja

palaid

ieraksti paroli atveraas mape ieliec iekshaa visu ko vajag dari ko vajag

peec tam nolocko atkal

visi dokumenti glabaajas piem mape.***

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...