Jump to content

AMD vairs nebūs


Bio
 Share

Recommended Posts

Hi, es te palasījos kkāda slima suņa murgus, ka AMD vairs nebūšot, vai tā ir taisnība vai tukšas runas?, vienkārši man par šo lietu nekādas ziņas nebija ienākušas līdz ar to baigais pārsteigums...

Link to comment
Share on other sites

tas jau sen zinaams, buus tikai advanced micro devaices.

Link to comment
Share on other sites

lodzinjsh

mhm, es arī šo dzirdēju pērkot kartupeļus, tāt vienīgais konkurents INTELim būs VIA

Link to comment
Share on other sites

Hmm, man vakar Martas tante teica, ka AMD tagad pievērsīšoties lopkopībai. Un latvijā atvēršot lielāko bebru audzētavu Baltijā. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Bio

 

Tas gadienā nebij kautkur tur pie anekdotiem, kur tu šitās gudrības lasījies...? :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Nu es pusdienlaikā lasīju, domāju ka ganjau ka kādam bijis nek0 darīt, tāpēc uzdrukājis sviestu. Par bebriem laps, Vecais, Tu stabili varēsi būt tur galvenais bebru māju tīrītājs!

Link to comment
Share on other sites

Es lasīju ko līdzīgu... .

AMD guva milzīgus zaudējumus neveiksīgas Socket "B" izstrādes laikā notikušās avārijas, 2/3 no ražošanas kompleksa ir pārvērtusies tīrā sierā... .

 

 

 

Neuspēju es nopirkt savu AMD :roll:

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Mošk tu tas plostotājs, kas baumas par lata devalvāciju izplatīji?

Link to comment
Share on other sites

es tas nebiju, man Lasis negaršo...

 

es brīnos ka vēl tādi cilvēki pastāv, kuri domā ka AMD ir iespējams 'nonest no kājām':roll:

tuvāko 20 gadu laikā AMD būs un nekur nepazudīs :!:

Link to comment
Share on other sites

Izskatās ka tu esi to lasījis ne īpaši skaidrā kondīcijā, ja pat neatceries kur to lasīji. Pirms sāc kautko te baumot, lūdzu precizē KUR tu to lasīji. Vai nu linku vai kādu citu pierādījumu :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...