Jump to content

Kur iegūt atsauksmes par logu firmām?


Vilx-
 Share

Recommended Posts

IT portāls nav īstā vieta šīm lietām, tāpēc netaisīsim lielu diskusiju.

 

Uzrakstiet, lūdzu, kādus portālus/forumus/whatever, kur es varētu dabūt atsauksmes par dažādām firmām, kas izgatavo un/vai uzstāda logus dzīvokļiem. Pašam neizdodas atrast, bet firmu ir vairāk nekā saprašanas.

 

Ja kādam ir kāda personīga pieredze (laba vai slikta) ar kādu kompāniju, es arī būtu ļoti pateicīgs - galu galā tas ir tieši tas, ko es meklēju - bet tad labāk uz PM, ja nav slinkums. :p

Labots - Vilx-
Link to comment
Share on other sites

Ja koka logus, tad var ieteikt "Livānu mājas un logi", kvalitāte ir normāla, bet cena laba :wink:

Link to comment
Share on other sites

Mazliet precizēšu: vajag 3-istabu dzīvoklim 4. stāvā, un domāju vairāk par plastmasas logiem (ja vien mani nepārliecinās par pretējo).

Link to comment
Share on other sites

Pilns internets ar logu ražotājiem. Labāk katram no tiem aizsūti tāmi, lai izvēlētos labāko cenu. No profiliem labāk ņem Rehau, Gealan, Trokal. Pats varu piedāvāt uztaisīt logus no Gealan profila, un Roto furnitūru. Tel.27224143, 27224142, 27224141.

Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieta, ka firmas ir ļoti daudzas. Es gribu atsauksmes par tām. Ir gadījies arī bēdu stāstus lasīt, tāpēc pašu lētāko arī negribu izvēlēties.

 

Un kas vispār ir šie "profili"?

Link to comment
Share on other sites

No dažām paziņām ir dzirdētas labas atsauksmes par Montāžnieks D - liela izvēle, cena arī it kā esot ok ;)

Link to comment
Share on other sites

Šobrīd daudzas firmas pasūta logus no Polijas. :twisted:

Par profiliem es jau teicu. Būtu labi pievērst uzmanību furnitūrai. Pārāk lētus logus arī neieteiktu ņemt. Visas firmas mēģina ieekonomēt uz dzelžiem liekot iekšā tos plānākus, un izvēlas lētu furnitūru.

Labots - Eraserz
Link to comment
Share on other sites

Pirms gada ielika Aile's ražotos logus. 3īs istabu dzīvoklis 5tajā stāva. Ņēmu no šamajiem, jo klasesbiedrs ieteca. Pagaidām esmu apmierināts. :)

Link to comment
Share on other sites

Visam dzīvoklim salikām plastmasas logus 2 gadus atpakaļ.

 

Ļoti kvalitatīvi un ātri to veica firma Montāžnieks D. Iesaku.

Link to comment
Share on other sites

Jauki, jauki! :)

 

Cik dažas atsauksmes varēju par to Montāžnieku D atrast, tik arī gandrīz visi cilvēki bija apmierināti. :)

 

Vēl bija arī tāda firma kā Krone. Ko par to ziniet?

Link to comment
Share on other sites

Nu, ja negribi lai apčakarē/uzmet, neej uz kaktu kantori. Mana uztvere, ja kantoris jau eksistee gadus 5-10, tad liela varbuutiba, ka nav sharaskina kantoris. Nu , protams skaties no kaa gatavoti . Pats izmantoju Montaznieks-D.

PS ieteikums nemt stiklu ar to siltumatstarojoso parsegumu - reala lieta + argona pildijums stikla pakete.

Link to comment
Share on other sites

Piemetināšu par Montāžnieks D - kaimiņiene nesen ņēma pie jamajiem logus - uzmērīja, piegādāja, uzstādīja ļoti veikli un kvalitatīvi, arī palodzi piezāģēja pēc vēlmēm neko neliekot piemaksāt. Vienīgi kopā uzstādīšana, salīdzinot ar citām firmām, mazliet sālīta, bet tā kā dzīvoklis bija Jelgavā, tad norakstīsim to uz transporta rēķina..

Link to comment
Share on other sites

Palodzes piezāģēšana ir ieskaitīta montāžas summā. Nekā īpaša tur nav.

Link to comment
Share on other sites

Ir labi Rehau, Schūco profili ar Roto mehānismiem.

Nelss nav labākais partneris.

Svarīgs faktors - stikla paketes. Kantori ar reputāciju ieliks arī labas paketes. Uz pakešu iekšējā perimetra būs norādīts paketes biezums, stikla biezums, kāda norāde par izgatavotāju un cita informācija. Noname paketes parasti izceļas ar zemu kvalitāti (Nelss) - stikli svīst no iekšpuses, paketē uzkrājas ūdens.

Protams, no ražotājiem ieteiktu APS, taču no mazumniekiem kādu ar labu reputāciju. Tikai ne Nelsu.

Link to comment
Share on other sites

Krone neiesaku - man vienas istabas 2 logiem ir dažādi augstumi ielikti. Uz skata nevarēja pateikt, bet kad gāju ar collštoku pāri, tad acis izvalbijās. Un pa balkona durvīm negaisa laikā ūdens nāca iekšā. 1/2 gadu tiranizēju, kamēr atbrauca un so so salaboja.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...
itanium

Jaunas tēmas cepšanas vietā nolēmu paspārdīt mironi, jo tēma +- tādi pati, kā arī vēlētos arī uzzināt, ko ta šīs temas autors beigās paņēma un kā kalpo.

 

Ir nepieciešami PVC logi ceturtā stāva divistabu dzīvoklim Jaunā Lietuviešu projekta ēkā (kopā 3 logi).

Nekādu baigo prasību nav - galvenais, lai normāli logi par saprātīgu cenu, kas savus 5+ gadus kalpos godam.

 

Uzņēmumu, kas piedāvā, vairāk nekā vajag. Profilu veidu skaits arī izskatās, ka ir dubultojies šajos pēdejos gados.

Par iepriekš ieteikto Montāžnieku D visai daudz sliktu atsauksmju salasījos.

 

Ko biedri ieteiktu?

Link to comment
Share on other sites

Tufjord

 

 

lai normāli logi par saprātīgu cenu, kas savus 5+ gadus kalpos godam.
Pie tādādām ninimālām prasībām,jau jebkurš praktiski der kas ierakstās paredzētajā budžetā. Ja nav svarīgi speciālas ventilēšanas iespējas,vēršanās virziens un citi faktori par svīšanu,skaņas caurlaidību. Atiecīgi visu izsaka bužets,kas augs ģeometriski kvalitātei/aprīkojumam. 

   Nevaru pat iedomāties ,ka logs varētu kalpot teiksim 2 gadus.Pieci taču nekas nav.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Man šķiet, ka pat ķīnietis nevar iztaisīt tik sliktu logu, lai pēc 5 gadiem to vajadzētu mainīt.

Link to comment
Share on other sites

itanium

Ok, ok - lai 10+ gadus kalpo godam ;) mehānisms nesaplīst, nečakarējas, nesvīst u.t.t.

Vēršana uz iekšu ar iespēju atvāzt - mikroventilācija, liekas, ka nebūs nepieciešama. 

 

Loguvīrs saka, ka jābūt vismaz 5 kamerām, un profila platumam jābūt >= 70mm. Cik, nu, es tos logus pētīju, bet neuzgāju nevienu profilu, kas nenodrošinātu šīs prasības.

Tā kā dzīvoklis pašā mājas galā, sāku domāt, ka varētu ņemt logus ar 3 stikliem (laikam saucas 2 paketes?), lai siltumu ziemā labāk notur (iepriekšējie iemītnieki sūdzējās, ka ziemā auksts). Par siltināšanu un radiatoriem lūdzu neko neprasīt/nekomentēt, vismaz ne šajā tēmā ;)

 

Interesē tieši uzņēmumi, kas ar to nodarbojās, izdara darbu kvalitatīvi, bez kasjakiem un nenoplēš kosmosu, salīdzinot ar citiem tāda paša līmeņa kantoriem.

 

Kolēģis tikko no viena kantora ņēma logus - tikai ar 3. reizi uzlika nebrāķētu mantu. Savu laiku tā nevēlētos tērēt.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

kā būtu sākt ar http://www.lldra.lv/

mani arī interesē logs virtuvei un es viņu vēlētos ar žalūzijām starp stikla paketēm.

tīri praktiskos nolūkos- ne viņas apputēs, ne kā savādāk.

tāds variants vispār dabā eksistē? nekur nav nācies tādu redzēt.

Link to comment
Share on other sites

Athlons

trīs piles no manis...

pirms gada ielikām vienu logu, to, kas bija uz ziemeļu pusi un vissliktākajā stāvoklī no visiem, ar LaboLoguAģentūru...

Plusi (toreiz): adekvāta cena, vienīgais kantoris, ko izdevās normāli sazvanīt (paši atzvanīja), laba komunikācija...

Mīnusi (toreiz): logu pēc iemaksas gaidījām ~4 mēnešus - kaut ko tur ražotnē salaida dēlī, tad neuzlika uz mašīnas, bla, bla, bla, bla... vislielākais mīnus - paziņot klientam, ka notikusi aizkavēšanās viņi, protams, nevarēja... mums pašiem bija pie viņiem jābrauc uz biroju, lai dabūtu vismaz zināt, vai viņi vispār domā mums kko ielikt... var gadīties šaizes - viņiem toreiz esot visi klienti ilgi gaidījuši, it kā man no tā vieglāk paliktu... būtu laicīgi pabrīdinājuši un atvainojušies, ka nevar laikā piegādāt, bet nē, klusē maitas...

logu ielika zolīdi, meistars jau ar loģistikas problēmām nenodarbojas... pagaidām logs kalpo godam... redzēs pēc vēl dažiem gadiem...

Link to comment
Share on other sites

Sev un paziņām izmantoju šo firmu ,nu jau vairāk kā 5 gadi pagājuši kopš dzīvoklī nomainīju visus logus,vismaz pagaidām nekādu problēmu nav bijis.

Link to comment
Share on other sites

Es varu dot labas atsauksmes par pašiem logiem no LogiLukss. Nav superlētie, ko arī negribēju, bet pirms 3 gadiem starp vairākiem kantoriem, arī klausoties atsauksmes, izvēlējos šos. Skaidrā naudā maksājot vēl atlaidīte sanāca.

 

Par logu ielikšanu - nu tur nebija perfekti - pec tam pats vēl padarbojos. Tie licēji bija kaut kāda brigāge no latgales, kuri paši stāstīja ka lodzinieki viņus piesaistot tikai uz ielikšanu, un tā ar gan jau pa šiem gadiem būs nomainījusies. (Man veca koka māja, loga likšana ar lentām tiri piri... čakars)

Link to comment
Share on other sites

Valmieras Montāžnieks-D lika logus, logi labi, nesvīst. Apmierināts par paveikto darbu.

Ar termiņiem bija problēmas, ielika vēlāk nekā plānots.

Link to comment
Share on other sites

niekalbis

2007. gada vasarā tika izmantoti SIA Vintekss pakalpojumi- trīs lieli plastmasas logi (1,2x2m) ar vienu vērtni. Cipars toreiz bija 200Ls par gabalu ar montāžu un plastmasas palodzēm.

Kalpo nevainojami, deformāciju nav, baltā plastmasa joprojām ir balta (logi dienvidu pusē). Ar komunikāciju, izgatavošanas termiņiem un montāžu problēmas nebija. Hvz, vai kas nav mainījies pēc 8 gadiem...

Link to comment
Share on other sites

itanium

Paldies par konkrētiem uzņēmumiem.

Sazīmēšu logus un sarakstīšu savas vēlmes, lai šamie piedāvā savas cenas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...