Jump to content

Vai tas ir XP SP2 gļuks [ar Canon foto programmu]


Musimusi
 Share

Recommended Posts

Nesen nosecinaaju ka nestraadaa viena no Canon foto progaam,preciizaak ielaadeejot foto no kameras peec otraas fotograafijas ielaades vinnss izmet logu

untitled.sized.jpg

Vai ir iespeejams ka taa ir SP2 nelabveeliigaa "aura" :? vai kaada cita probleema.Programmu paarinstaleeju taccu nekas nemainijaas.Proga naak liidz digifoto un kaut arii vairaak neizmantoju Canon,taas eertuma deell ir skumji ka taa neiet,jo Fuji analogs ir diezgan patizls.Razzotaaja maajas lapaa neko kas vareetu buut noderiigs(labojums priekss SP2,ja taa vispaar ir ssii probleema) neatradu.Ja kaads kurss lieto sso progu ir saskaaries ar ssaadu probleemu un atrisinaajis to ,ieposteejiet.Luudzu :cry: .

PS.Foruma mekleetaajaa jau mekleeju,un GOOGLE arii centos-neko neatradu,tas tiem kas uzrakstot ssos divus maggiskos vaardus bez konkreetiem linkiem,liekaas esam baigi gudri,bet patiesiibaa diezvai tik zinossi kaa izliekaas :) .

Link to comment
Share on other sites

Guest Axel

Silti iesaku tās fochenes vilkt vienkārši pa usb... tipa no removable drive

Jo visi tie softi kas kamerām un citiem verķīšiem nāk līdzi imo ir pēdējais sviests :)

Link to comment
Share on other sites

paga, paga - moš Tev kāds antivīruss tipa McAfee 7.xx, ko!?

 

Man kaut kas līdzīgs bija ar SX1 slēgšanu pie PC, kamēr neaizvācu to McAfee NAFIG pie velna vecmāmiņas, tikmēr čikājos... pie kam vienkārši "disable antivirus" NEPALĪDZĒJA ...nācās to pilnībā deinstalēt!

 

Paskaties! Ja nē, tad es Tavā vietā meklētu kādu softa update/patchu ražotāja lapā... kaut gan es VISPĀR neizmantoju to drazu no malas... 8) ...un nemokos ar gļukiem! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Taksh izmanto Microsoft Scanner and Camera Wizard - vienkaarsha un eerta proga, turklaat naak liidzi Windowsam...

Link to comment
Share on other sites

Nee antiviirusam nav vainas-NAV,ar kuruarii viss straadaaja,un par cik iisti neatceros no kura briizza saakaas probza neesmu iisti paarliecinaats par to SP2 buussanu.bet programma eerta,man patiik,lai gan var vilkt arii kaa no "paarneesaajamaa diska".

Link to comment
Share on other sites

Taksh izmanto Microsoft Scanner and Camera Wizard - vienkaarsha un eerta proga' date=' turklaat naak liidzi Windowsam...[/quote']

Nu neiet runa ka nevar novilkt,iztieku jau labu laiku,bet eerta,tapeec gribeetu saprast kas pa suu...m.

Link to comment
Share on other sites

Cik nu vareeju tik izrakaajos pa Canon maajas lapu un vispaar neko neatradu.GOOGLE veel sso to atradu,preciizaak jauno versiju apskatus,bet ne passas versijas.Taa iisti nesaprotu ko dariit.

Link to comment
Share on other sites

Cik nu vareeju tik izrakaajos pa Canon maajas lapu un vispaar neko neatradu.GOOGLE veel sso to atradu' date='preciizaak jauno versiju apskatus,bet ne passas versijas.Taa iisti nesaprotu ko dariit.[/quote']

 

NOMIERINIES!!! :) :wink:

 

...un uz visiem laikiem aizmirsti par tiem gļukainajiem sūda softiem... tici man, tie nav uzmanības vērti! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...