Jump to content

WinXp un jautājums par boot, jeb service problēmas!


Guest BigArchi
 Share

Recommended Posts

Izdomaju bish paslegat winxp services nodalijumu, bet nu beigas nonacu pie taa, ka atminju atbrivoju pamaitigi, atrak strada arii, viss butu bezgala labi, tikai vot ... Kad ladejas winxp,tad ierasto agrako sec 10 vieta tas noteik nu minuti,tad kad vel pirms "smukaa" wlcome,laikam ir windows is startign up ... ,tapat atceros bija ari ar W2K, varbut kads zin kursh serviss ir pie vainas, kuru nevajadzetu slegt araa ? kursh ir vainigs pie visa shii?

Link to comment
Share on other sites

Task managerii paarluuko visus procesus.. un ja redzi ko aizdomiigu.. pameklee netaa infu konkreeti pa sho procesu.. varbuut ka viiruss.. izskanee savu PC ar antiviirusu.. un ja neiet proga.. tad ar kaadu no online antiviirusiem...

 

Veel pameklee ieksh boot.lv infu. par procesiem.. kaadus var kaadus nevar.. ir bijushi ljoti daudz visaadi linki..

Link to comment
Share on other sites

Guest BigArchi

man interesee kura tieshi procesa atsleegshana rada sho bremzi ielades laikaa? 8)

Link to comment
Share on other sites

ko luuudzu ? nesapratu ?

 

 

 

Vot shito jautaajumu tu uzprasi guglei.

Kas ir Event log un kur jamais ir atrodams.

Kas tie par datorspeciaalistiem kuri kuulamanagee servisus ja nezin kas ir OS notikumu shurnaals?!?!?!?!?!??!

:O)

Link to comment
Share on other sites

ko luuudzu ? nesapratu ?

 

 

 

Vot shito jautaajumu tu uzprasi guglei.

Kas ir Event log un kur jamais ir atrodams.

Kas tie par datorspeciaalistiem kuri kuulamanagee servisus ja nezin kas ir OS notikumu shurnaals?!?!?!?!?!??!

:o)

 

Man shamo praktiski naf naacies pielietot.. prieksh probleemu atklaashanas :) Bet njus taa ir laba manta.. visu par visu redzi.. njus gandriiz :) Kas notiek tavam laaciitim (OS) veederinjaa

Link to comment
Share on other sites

Guest BigArchi

tatad es lejupieladeju to Event log un ? vinjsh man radis kas notiek shobrid,cik pareizi sapratu darbibu? bet jega,man tak tas service ir jau atrubits! tatad vinjsh aktivs to4n nebus! a vot man tieshi vajag zinat,pec kada service atrubishanas sakas lagi? 4ota norm. download linku tam Event log nevaru google atrast! mosh jus varat help ?

Link to comment
Share on other sites

Event Viewer ir speciāls iekš Win jau integrēts tūlis,kas palīdz adminiem un citiem useriem. Tas logo notikumus(eventus).

Tas tev nav jālejupielādē... Viņu var atrast

Start - Settings - Control panel - Administrative Tools - Event Viewer

Link to comment
Share on other sites

tatad es lejupieladeju to Event log un ? vinjsh man radis kas notiek shobrid' date='cik pareizi sapratu darbibu? bet jega,man tak tas service ir jau atrubits! tatad vinjsh aktivs to4n nebus! a vot man tieshi vajag zinat,pec kada service atrubishanas sakas lagi? 4ota norm. download linku tam Event log nevaru google atrast! mosh jus varat help ?[/quote']

 

Tu gadijumaa nedziivo Ikshkjile? :O)

Kad tu guglee iemet "windows xp event log"

PIRMIE 2vi linki ko tev saka???

Kaa tas var buut ka tu zinaaji kur norubiit servisus tachu nejeedz atrast Event log ?

Piekam servisu konfigureeshanas logs un event logs ir BLAKUS!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest BigArchi

Kuuminjsh, es vot jau ilgi lasu jau boot.lv forumu un nesaprotu tu esi taads stresains vienmer, jeb tevi tava meitene(sieva) neapmierina! Dziivo mierigak! es tikai pajautaaju,nu nezinu es visu, tu esi gudraaks, nu atbildi tu mierigaak, nee es esmu no Rigas! Vienalga senx par help!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...