Jump to content

Problēmas pie XP uzstādīšnas


Warrior
 Share

Recommended Posts

Lieta taada. Nofarmeteeju cietni caur XP cd - viss ok, saak kopeet failus - raksta ka nevar taadu n taad ufailu nokeet - kipa akut kas nav kartibaa ar disku. Kaaa tas var buut - ar shito disku aadus 100 kompjus esmu shogad uztaisiijis. (vakar tika uztaisiits pedeejais)

Otrs peigaajiens - saaku visu no jauna tikai ar svaigu disku (ierakstiju no jauna citu versiju - svaigi kacatu) - atkal tas pats - tkai citi faili.

Paproveeu ar jau pirmo disku - attkal tas pats - atkal citi faili navar tikat nokopeti.

Panemu citu kompi - ar to pashu XPcd - visa lieta iet - nokopee visus failus.

Riit jaabuut gatavm kompim - klients naak pakalj - netieku galaa.

Kas tas par shitu. Kapeec taa - tieshi uz taa kompja nevar nokopeet visus failus pie XP instalacijas??

Varbuut tur kaut kas ar BIOS uzstadijumiem saistits. Cik nopratu, ka pie shii kompja kaads 10 gadus vecs siicis sedeejis. Moshka sisi ko sabakstiijis???

Ja varat - luudzu paliidzat

Link to comment
Share on other sites

Nuu, ja rams buutu pizdjec, tad buutu gruutaak. Man arii taa ir bijis. Iebuutojies dosiski, palaid smartdrv --> nokopee win instalaaciju uz HDD. palaid no diras, kur kopeeji i386/winnt.exe

 

Galvenais lai smartdraivs ir palaists - savaadaak kopeeshanas un instalaacijas procesi aiznjems stundas 2-as katrs.

 

Vismaz man liidzeeja.

Link to comment
Share on other sites

1) CD

2) rams

90% ka cd attieciigi 10% pa ramu.

nuu veljau var nepaveikties un maatiite buut die :O)

Link to comment
Share on other sites

RAM-s gļuko - 99,99999%!!! CD-ROM-s diezvai vainīgs... Parauj ārā RAM-a moduli/ļus un RŪPĪGI ieliec atpakaļ bankā/s... reizēm palīdz.

 

Man PRECĪZI tādi paši cunduri ir bijuši kādas 4 reizes...

Link to comment
Share on other sites

1) CD

2) rams

90% ka cd attieciigi 10% pa ramu.

nuu veljau var nepaveikties un maatiite buut die :o)

 

Pilniigi piekriitu sheit paustajam.. pie shaada veida probleemas galvenokaart vainojams ir vai nu slikti lasosh CD drive, pats disks.. RAM, un principaa arii HDD... lai gan procentuaali RAM`am es dotu vairaak %...

Link to comment
Share on other sites

Piekriitu visma ieprieks teiktajam - bet kompis ir galiiig jauns - kaadu nedeelju atpakalj cilveeks cinju panema.

Cd nevaretu but vainigs - uzliku savu cd un tas pats.

Link to comment
Share on other sites

Piekriitu visma ieprieks teiktajam - bet kompis ir galiiig jauns - kaadu nedeelju atpakalj cilveeks cinju panema.

Cd nevaretu but vainigs - uzliku savu cd un tas pats.

 

Nav noziimes jauns vai ne jauns.. iespeejams, ka kaut kur ieksh dzelzhiem ir konflikts.. kaa jau te mineeja.. paarbaudi RAM...

Link to comment
Share on other sites

Piekriitu visma ieprieks teiktajam - bet kompis ir galiiig jauns - kaadu nedeelju atpakalj cilveeks cinju panema.

Cd nevaretu but vainigs - uzliku savu cd un tas pats.

 

Man PRECĪZI šitāds gadījums bija ar kompi, kurš TIKKO bija atnests no veikala - mocīju to XP-išku virsū 3 stundas (ta it kā nelasās kāds fails, ta instalēšanas process pamirst)... uzmocīju... tikai nācās samierināties ar nemitīgiem zilajiem logiem... pateicu, ka jānomaina RAM-s. Nomainīja. No tā brīža tas kompis ir stabils kā klints.

 

Vēl vari uzmest aci vai RAM-am ir pareizi taimingi (lai nekas nav uzdzīts)

Link to comment
Share on other sites

TAisniba bija tiem, kas teica, ka vainigi RAM - ta arii bija - naomainiju un viss aizgaja.

Liels paldies visiem. Reali izpalidzejaat. Visu cienju

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...