Jump to content

Problēma ar OutPost Pro -> nelaiž netā


Guest Nesavaldzinaamais
 Share

Recommended Posts

Guest Nesavaldzinaamais

Mana draudzene mazliet pačakarēja Outpost Pro, izmainot rules, kas attiecas uz netbios. Nu esmu sūdos līdz ausīm. Mēģināju atinstallēt, bet iestatījums spītīgi sēž windu zarnās (Pat tad, kad ielīdi pie Advanced Network Connections Properties un eneibloju NetBIOS nekas nemainījās). Beigu beigās uzliku atpakaļ OutPost un tā fragmentāri ar tā palīdzību ietiku atpakaļ netā caur 80. portu. Cik nu papētīju Outpost Network Connections tad defaltajā tas aizvien bloķē visus NETBIOS pieprasījumus, a ar roku katram pieprasījumam allow ruli stādīt kaut kā stulbi... Varbūt kāds gudrs ļauds māk pasviest ideju kā ar šo nešķīstību tikt galā?

Link to comment
Share on other sites

Mana draudzene mazliet pačakarēja Outpost Pro, izmainot rules, kas attiecas uz netbios. Nu esmu sūdos līdz ausīm. Mēģināju atinstallēt, bet iestatījums spītīgi sēž windu zarnās (Pat tad, kad ielīdi pie Advanced Network Connections Properties un eneibloju NetBIOS nekas nemainījās). Beigu beigās uzliku atpakaļ OutPost un tā fragmentāri ar tā palīdzību ietiku atpakaļ netā caur 80. portu. Cik nu papētīju Outpost Network Connections tad defaltajā tas aizvien bloķē visus NETBIOS pieprasījumus, a ar roku katram pieprasījumam allow ruli stādīt kaut kā stulbi... Varbūt kāds gudrs ļauds māk pasviest ideju kā ar šo nešķīstību tikt galā?

 

Xmzz... NetBios ir vajadziigs tikai lai straadaatu lokaalajaa tiiklaa.. maajas lietotaajam, ja naf tiikla, naf vajadziigs... aizej ieksh options-->general i skaties kas tev tur staav...

 

Veelviens risinaajums... uztaisi jaunu konfiguraaciju Outpostam (CTRL+N)...

Link to comment
Share on other sites

vai tik tev tur viss nav trojanizēts un tāpēc aizliedzot netbios nestrādā?

kādu pārlūku izmanto - IE ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Nesavaldzinaamais

Paldies, puiši, par atbildēm naktī kaut kā pats nolauzu probzu. Izskatās ka NETBIOSam bija nogriezts skābeklis konekcijām pie Gateway un DNS servaka - tāpēc arī internets negāja. Un, nē, IE es neizmantoju, turu uz kompja AVG + OUTPOST + Spybot Search & Destroy. Domāju, t.i., ceru vismaz, ka man nav tikviegli izdupurēt:)

Link to comment
Share on other sites

Guest NoNo

Netieku skaidriba, kapec mans Outpost Firewalis (jaunaka versija), kompim iestartejoties paradas systrejaa un pec tam uzreiz no vina pazud. Kamer firewalis nav palaists manuali (caur start-programs) tikmer Inets ari neiet?

Vai ir kads saskaries ar ko lidzigu? Pirms tam esmu diseiblojis vairakus winda servicus, bet ta ka tas tika darits uz vairakiem kompiem un tiem problemas ar palaisanos nava, tad varbut vaina ir kaut kur citur? Varbut kads softelis negrib sadzivot ar firewali? Varbut outposts kopa ar jumi jokus taisa?

Link to comment
Share on other sites

Outopstu it kaa izstraadaajot krievi. Lai nu kaa bet softi vinjiem labi. BS player arii naak no Krievijas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...