Jump to content

Smuki numuri


stirol
 Share

Recommended Posts

Vai xyzzzzyx

 

Šobrīd ir atrasts variants ar xyzzzzyx. Vēl gaidu atbildi no tele2.

 

Nez kad atkal liksim numuriem priekšā kādu ciparu kā tas bija ar 2.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Jau ilgāku laiku mētājas dīkstāvē viens numurs ar 2XY20220 (okarte).

Link to comment
Share on other sites

Bide, 99 milj. numuru, Latvijai pietiks vairākām paaudzēm.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Radās jautājums. Kas notiek ar numuru kad tas tiek noslēgts(beidzas kredīts, vai noslēdz pieslēgumu)?

Link to comment
Share on other sites

Pēc zināma laika pāriet mājas tīkla operatora rīcībā, t.i., tam var notraust putekļus un piedāvāt citam interesentam.

Link to comment
Share on other sites

Murlo, vai savu apgalvojumu vari apliecināt ar norādi uz kādu likumu, MK noteikumiem vai SPRK noteikumiem?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Vai 2 99 22 911 ir smuks nummurs, jūsu izpratnē, vai var būt daudz smukāki. Man šis liekas normāls, bet kad es viņu divreiz nozaudēju, Tele 2 mani apbēra ar kaudzi jautājumu, un faktiski, ja man būtu nozaudēti puk es viņu iespējams pat atpakaļ nedabūtu, toreiz tā vel bija zelta zivstiņa.

 

P.S, kad priekšā nāca divnieks, bija liels prieks, ka tas divnieks nesabojāja nummuru

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Savā laikā ir tik daudz smuki numuri pa smukām naudām tirgoti. Tiko Bite ienāca Latvijā, tad bija svētku brīdis jo labus numurus varēja dabūt daudz par saprātīgām naudām.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Kāds vispār vēl lieto numuru "naboru" pa cipariem? Nu, es, protams, atzīstu, ka visumā jau ir tas stulbi un slikti, bet es, piemēram, ne vella neatceros numurus ne sievai, ne mammai, ne labākajiem draugiem. Tikai un vienīgi no telefonu grāmatiņas tiek zvanīts. Nu, tobiš - ne mazāko jēgu "smukajiem" numuriem neredzu. Fetišs? A visi tie ciparu atkārtojumi..., jap, nu, ta sēdi un štuko - tur bij ...2277... vai ...7722..., tāpat neko nedod.

Labots - Baigais Janka
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...