Jump to content

Tiem kam ir Firefox!


321
 Share

Recommended Posts

nu jaa...apstiijos skatos viss kjipa ok...peec tam meegjinu kaut ko spiest..ieiet kaadaa citaa sadaljaa...figu neljauj,ieeju ar IE viss ok...tur taa vaina kaa sapratu...vismaz dalja vainas...

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Kaut kas tur dīvains, viss saits rādās kā viena liela bilde :roll:

Link to comment
Share on other sites

Taisiits ar frontpage

A vot tas buus veelviens arguments kapeec frontpage nav labs un ja kaads man lapu taa buutu uztaisijis es vinjam toch kaadu ribu salauztu :D. Nu ja nemaak normaali uztaisiit tad lai netaisa nemaz un neaizdrazo netu-taapat drazas jau pietiek....

Link to comment
Share on other sites

Taisiits ar frontpage

A vot tas buus veelviens arguments kapeec frontpage nav labs un ja kaads man lapu taa buutu uztaisijis es vinjam toch kaadu ribu salauztu :D. Nu ja nemaak normaali uztaisiit tad lai netaisa nemaz un neaizdrazo netu-taapat drazas jau pietiek....

Hmmm - tad jau arii mana maajas lapa uz FF neiet? Es nezinu, jo lietoju IE un man viss iet. Kaada starpiiba, ar kaadu softu lapa skribeleeta?

Link to comment
Share on other sites

Guest Lii-Pen

Vai ta mazums kaut kaadu nepareizu lapu?

Kam tas interesee, tie atradiis iespeeju apskatiities, man poh.

Link to comment
Share on other sites

tas pats ir ar Radio SWH maajaslapu. tur ir ritiigi slinks webadmins. lai arii cik cilveeki vinjam suutiitu meilus par to, ka ar FF lapa nav lietojama (pameegjiniet izveelni) shamam pofig. Mosh uzraxtiit kaadam no lielajiem bosiem, ka webadmins ritiigs idiots. shaubos vai kaut kas mainiitos.

Link to comment
Share on other sites

Bet shis ir visizcilakais no redzetajiem eksemplariem - visa lapaa aktivi ir tikai 4 augshejie banerishi. Un lapas source ir HC. :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...