Jump to content

Edan


Eight
 Share

Recommended Posts

Lai mēnesī nokurinātu 2 latus elektrībā, iekārtai jāpatērē ~36W x24x31. Uz optiskā modema barokļa rakstīts, ka max output ir 12V, 2A, tātad max 24VA. Bet nu pieliekot rociņu pie barokļa un modema, nešķiet, ka tas patērētu vairāk par 1A. Protams, precīzāk būtu izmērīt. Cik rij interaktīvās TV dekoderis, nezinu.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Edans atkal ierullē.

 

Labdien, cien.klients!

 

Vēlreiz apsveicam Jūs Ziemassvētkos!

 

Vairākas dienas pēc kārtas mūsu klienti no vairākiem rajoniem zvana un

stāsta mums par jaunām Baltkoma aģentu sāgām. Jaunais teksts, ko viņi

stāsta, ka mēs nodrošinot pakalpojumus izmantojot viņu tīklus, viņu

kabeļtelevīziju, gribam pateikt, NETICIET NEVIENAM VĀRDAM, ko stāsta viņu

aģenti, mums ir sava infrastruktūra, savi tīkli un nekad neesam bijuši ne ar ko

saistīti ar Baltkomu!

 

Vienīgais ar ko mēs esam saistīti, tas ir tie klienti, kuri katru dienu no viņiem

pāriet pie mums, vienkārši ar draugu rekomendāciju, kā pārsvarā esat

pieslēgušies arī Jūs! Liels paldies, ka esat ar mums! Mēs arī turpmāk

centīsimies nodrošināt labu pakalpojumu katram no Jums!

 

P.S. Esiet uzmanīgi, ziņās pagājušo nedēļu tika minēts, ka staigājot aģenti no

dažādām kompānijām, kuri īstenībā esot zagļi.

 

 

Ar vislabākajiem novēlējumiem,

Andžejs Pjateckis.

 

SIA ED AN

Valdes loceklis

 

:sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Kāāāā??? Moš salaveča arī nav??? :shok:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Žaks Noriss

Karoč principiāla informācija par biedriem EDAN kretiņugām!

 

Tika saņemts rēķins par interneta pakalpojumu un konstatēju, ka uz PVN samazināšanu EDANs grib drusku uzvārīt kāpostu. Neesmu skops bet principiāls, tādēļ ķēros vērsim pie ragiem un pavilku ārā 2009. gada rēķinu, kur arī PVN bija 21%. Atklājās sekojošais:

 

2009. gada beigu rēķins ar 21% izskatās kā 7Ls par pakalpojumu+ 1.47Ls PVN, kas kopā iztaisa 8.47Ls rēķinu.

 

2012. gada rēķins ar 22% izskatās kā 7Ls par pakalpojumu+ 1.54Ls PVN = 8.54Ls

 

2012. gada rēķins ar 21% PVN izskatās kā 7.06Ls par pakalpojumu+ 1.48Ls PVN = 8.54Ls

 

Piezvanīju EDANam, teicu, dārgie draugi, neesiet stāstiieni un pārtaisiet man rēķinu. Telefoniste mani aizsūtīja 3 mājas tālāk. Es, protams, dusmīgs. Pievienoju visu trīs minētos rēķinus e-pastam un rakstu, ka palielināt EDANs ir baigi spējīgais, bet samazināt netaisās un 1% PVN samazinājumu iebāž kabatā. Klāt info, ka ja viņi mani atkal sūtīs uz poda, tad pirmais darbs rīt no rīta būs pieteikums PTAC.

 

Laikam nobijās, atsūtīja pārrēķinātu summu 8.47Ls.

 

Es gan pablefoju par PTAC, jo:

 

1.) 6 santīmu dēļ kulties uz EDAN kantori pēc paraksta uz sūdzības lapas netaisos

2.) nav pārliecības, ka tieši PTAC izskatītu šādu PVN iebāšanu kabatā

 

Tika veikts pārrēķins arī par iepriekšējo mēnesi.

Link to comment
Share on other sites

Gan jau pavadzīmes pa vecam caur ekselī laiž un nebija nomainīta formula uz 21%, kaut tekstā jau bija 22%. Nekas traks, gadās. Nu pasūtīt gan nevajadzēja klientu, var jau ar norm uzklausīt, pašiem jau ar VIDu vēlāk par šito triku būtu jākaro, jo gali vienkārši neietu kopā.

Link to comment
Share on other sites

Kā jau visi šitie mazie šaraškinu kantori, man ir bijusi darīšana ar vienu vēl sliktāku :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Žaks Noriss

Jauna info - tā kā visi visur velk 1000 megabitu Lattelecom, tad Edan drusku aptaisījušies un uz manu pirmo rakstisko pieprasījumu pacēla augšupielādes ātrumu gandrīz tik pat lielu kā lejupielādes. Lejupielāde arī šķiet kļuva straujāka.

 

Vajag tikai padraudēt ar LTTC un viss notiekas. Reāli pie LTTC iet i negrasījos, jo nevēlos lai šie urbina sienas un Edan cena sanāk 2x lētāka.

Link to comment
Share on other sites

@@Žaks Noriss, paskatījos cenas.. nu nez.. kas tur 2x lētāks.. prasts šaraškina kantoris.. un LTC tāpat maksāju 13ls par optiku+ITV :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...