Jump to content

BlackBox


Guest seq
 Share

Recommended Posts

Vardu sakot, kaadu laiku atpakalj saskaros ar Linux os, tikai tape, lai likvidetu savaa prataa win desktop vidi un izskatu... bet taalu neieskrejos, jo atduros ar *.exe trulo un muzhigo kliedzienu Linux videe, ka tas nava iespejams. Protams var emulet utt, bet tam priekam pc rams tika piespljaudits, jo progas kuras velos laist pc padara pa lenigu un glukainu...

 

Meklejot izmisumu shajaa jomaa neta plashajaa miskastee ar atradu izcilu izaicinajumu, kuru veel joprojam lietoju :)

 

BlackBoxLean shells ieksh windows. Tas ir domaats ka Linux Gnome darba virsma BlackBox vai FluxBox. Un nu shajaa jomaa BlackBox ir ar uzmeistereets ieksh Windows, no kuriem ir vairaki shelli kaa BlacBox4win, BlackBoxLean, Xoblite un BlueBox. No tiem es lietoju BlackBoxLean un esmu apmierinats. Shella ir vairaki plugini, kuri ar padara dziivi jaukaaku un BBLean style makers, kas dara to visu daudzkrasainaak... zem taa visa ar sleepjaas freesource un script :) un veidojam taa ka pashi velamies un gribam, ja praats un pirkstu veikliba to atljauj...

Links norada uz ieprieksh rakstitiem Shelliem, kur paradiiti jauki screenshoti :)

 

http://box.crackmonkey.us/ //screenshots un styles prieksh visiem shells

http://bb4win.sourceforge.net/bblean/ //Pats BBLean

http://xoblite.net/plugins.html /Xoblite shells plugins, kur ar ir atrodami BBLean plugini ar atdzimi BB

 

Visu helpu var atrats instal pakete un ar forumos....

Link to comment
Share on other sites

Guest blut
Vardu sakot' date=' kaadu laiku atpakalj saskaros ar Linux os, tikai tape, lai likvidetu savaa prataa win desktop vidi un izskatu... bet taalu neieskrejos, jo atduros ar *.exe trulo un muzhigo kliedzienu Linux videe, ka tas nava iespejams. Protams var emulet utt, bet tam priekam pc rams tika piespljaudits, jo progas kuras velos laist pc padara pa lenigu un glukainu...

 

Meklejot izmisumu shajaa jomaa neta plashajaa miskastee ar atradu izcilu izaicinajumu, kuru veel joprojam lietoju :)

 

BlackBoxLean shells ieksh windows. Tas ir domaats ka Linux Gnome darba virsma BlackBox vai FluxBox. Un nu shajaa jomaa BlackBox ir ar uzmeistereets ieksh Windows, no kuriem ir vairaki shelli kaa BlacBox4win, BlackBoxLean, Xoblite un BlueBox. No tiem es lietoju BlackBoxLean un esmu apmierinats. Shella ir vairaki plugini, kuri ar padara dziivi jaukaaku un BBLean style makers, kas dara to visu daudzkrasainaak... zem taa visa ar sleepjaas freesource un script :) un veidojam taa ka pashi velamies un gribam, ja praats un pirkstu veikliba to atljauj...

Links norada uz ieprieksh rakstitiem Shelliem, kur paradiiti jauki screenshoti :)

 

http://box.crackmonkey.us/ //screenshots un styles prieksh visiem shells

http://bb4win.sourceforge.net/bblean/ //Pats BBLean

http://xoblite.net/plugins.html /Xoblite shells plugins, kur ar ir atrodami BBLean plugini ar atdzimi BB

 

Visu helpu var atrats instal pakete un ar forumos....

 

phe. if you can't make it good - at least make it look good.

 

var jau pa virsu krāmēt ko grib, bet apakšā tāpat būs tās nolādētās windas.

Link to comment
Share on other sites

Cilveeks vienkaarshi jauc, tas ir normaali ja saak lietot *nix, bet kasatticas uz blut teikto tad , negluzhi, ja windozei uzliek citu shellu, tad tas mazaak karas, it sevishki ja nelieto NT5.1. Ja neko nejaucu tad shelli parasti aizstaaj explorer.exe kas ir defaultais shells, un explorers tiek vairs izmantots tikai kaa failu menedzjeris un IE (kuru gan neviens normaals cilveeks no briivas gribas nelieto).

Ja kaut ko jaucu tad labojiet.

Protams wins karas arii bez ta visa.

Link to comment
Share on other sites

Guest bubu
linux arii karas. bez tam, explorer.exe vietaa var lietot kaut to pashu wincommander ieliekot starteeties shamo ieksh startup mapes

To varēja tikai Win9x laikos (win.ini failā shell nomainot). 2k/XP explorer.exe tik vienkārši neaizstāsi, tur pa reģistriem jārakājas.

Link to comment
Share on other sites

Tad jau tikpat labi AstonShell. :roll: Tam vismaz viens braalja choms uztaisiijis interesantus skinus. Sheit var paskatiities & pasmieties.

 

Nepatiik man tie alternatiivie shelli. Manupraat, tas var tikai palielinaat sisteemas nestabilitaati. Jeegas maz.

Link to comment
Share on other sites

Guest blut
Cilveeks vienkaarshi jauc' date=' tas ir normaali ja saak lietot *nix, bet kasatticas uz [b']blut[/b] teikto tad , negluzhi, ja windozei uzliek citu shellu, tad tas mazaak karas, it sevishki ja nelieto NT5.1. Ja neko nejaucu tad shelli parasti aizstaaj explorer.exe kas ir defaultais shells, un explorers tiek vairs izmantots tikai kaa failu menedzjeris un IE (kuru gan neviens normaals cilveeks no briivas gribas nelieto).

Ja kaut ko jaucu tad labojiet.

Protams wins karas arii bez ta visa.

linux arii karas. bez tam, explorer.exe vietaa var lietot kaut to pashu wincommander ieliekot starteeties shamo ieksh startup mapes

 

tu vienkārši neuztvēri manu domu.

tātad Latviski: ja tu nevari <i>to</i> uztaisīt labu, tad vismaz liec <i>tam</i> izskatīties labi. tas par windows, windows shelliem utt. es gan neteiktu, ka mana gnome izskatās slikti - nepārtraukti tiek piestrādāts.

Link to comment
Share on other sites

Guest seq

Nu skaidrs, tad juus manu ieteikumu neatdzistat, ja protams kaads ir vismaz pameghinajis BBLean. Sistema nekaraas, tieshi mana gadijumaa ir atraaka un pats BBLean no rama aiznjem niecibu. Es redzu ka lietojat Linux, bet tapee es jau rakstu Windows foruma sadalja. visu cienju gribeju ka labaak, sanaca ka vienmeer...

Link to comment
Share on other sites

Kad veel lietoju Windozi tad biju uzlicis AstonShell. Vispaar patika, un preteeji Vilx- teiktajam : astonshell patiesiibaa palielinaaja mana Win98SE stabilitati un vismaz izskatiikaas kaa cilveekiem pienaakas.

Tagad gan seezhu uz :twisted: FreeBSD 4.10 + Fluxbox + rox-filler + gdesklets

UN IEDOMAAJIES , NEKAS NEKARAAS .. emm .. vieniigi x.org maadz nokrashot :roll: , tas izskataas taa ka grafiskais izsleedzas un atkal paraadaas login logs, bet peedeejaa laikaa tas ir kaut kaa pazudis, laikam buushu kaut kaadus updeitus uzlicis netiishaam

Link to comment
Share on other sites

Guest endrju

blut:

var jau pa virsu krāmēt ko grib, bet apakšā tāpat būs tās nolādētās windas.

 

Izklausās, ka Tu daudz zini par Windows. Jā, es paņirgājos ;) Windows īstenība ir ļoti labs un nekarās. Tas, ka Windows ir sūds un karās ir neaptēstu cilvēku mīts, jo viņi nezin, kas ir tas, kas to Windows nobeidz. Windows par lūžņu kaudzi (GPF, BSOD, utt.) padara explorer.exe jeb integrētais exploreris. Ja tiek lietots alternatīvais shell, tad explorer nesēž visu laiku backgroundā, līdz ar to OS principā nekarās, ja vien to nenokar ar citu aplikāciju. Citi atlernatīvie shell, kā blackbox, ēd daudz mazāk atmiņu (~1mb), strādā daudz reiz ātrāk, ir vairāk kustomizējami (izskatā - nevajag lielos gigantiskos softus, lai pamainītu windas izskatu, ērtumā - pielāgo tieši tā kā Tu to vēlies un ka Tev visērtāk), daudz pluginu, utt. utjp. Ja sagribās jaunu pluginu - to var uzkodēt, ir pat SDK un visādas palīdzības. Var pamainīt eksistējošu pluginu. Var palabot kaut ko kodā, ja ko vēlas (Nu ok, ok - te sākas OSS). Nu loģiski, ka ir arī sūdīgi alternatīvie shell, bet par bbLean es stāvēšu un kritīšu. Ak, jā ... piemirsu pateikt, ka blackbox strādā gan uz Windows, gan uz Unix/Linux. Konfigurācija identiska, stili identiski. OS doesn't matter! Got the image? ;)

 

seq:

Vismaz vēl kāds līdzīgi domājošais ;) Es jau sen turos pie bbLean. Kāpēc pārgāji uz bbLean? Tu vispār nepamēģināji orģinālo blackbox? XobLite iemēģināji? Nu es visus iztestējot paliku pie bbLean. Man pašam desktop pirms kāda pus gada izskatījās šāds. Šobrīd diez gan līdzīgs, bet nu screenshot citreiz, ja interesē.

Link to comment
Share on other sites

Guest seq

Endrju pirmaam kartaam apsveicu tevi varda dienaa un aizgajushjaja dzimshanas dienaa :) ..... smekjeshanu es ar velos atmest.... sajutas nevelos publicet, to katrs no mums juut... Sveicam...

 

Tiko esmu pamodies :) Jaa kad saku intreseties pa Linux es saskaros ar BlackBox darba virsmu, un tas mani prieceja ( atrs un tirs ). Tad saku meklet vinjam alternatives uz win un tagad tas ir BBLean. Protams izmeghinaju ar ieprieksh minetos shellus: Xoblite un BlackBox4win, bet tomeer BBLean deva priekshroku. Xoblite menu bija Linux konfiguracijas, kas win neder, bet BlackBox4win man kaut kas nepatika.... tas bija sen, kad testeju :) Jauka lieta, ka pats saki, ka katru pluginu var konfiguret taa ka velies un ka pats vari meisteret to kas truukst, gan pashaa BBLean style ar StyleMaker 1.2, gan ar BBInterface plugin :)

Galvenais ir izdoma un pirkstu veikliba....

Velu veiksmi...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...