Jump to content

bezvadu interneta iespējas..?


verbatim
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

 

Nu man ir bezvadu internets - ārā stāv antena un iekšā mājā ieiet parasts interneta kabelis (nezinu kā šo kabeli sauc, bet nu tāds kā Lattelecom mājas komplektam.. tobiš standarta). Ko es varētu darīt, lai man portatīvajā datorā kā arī stacionārajā varētu iet internetā neizmantojot nekādus papildus kabeļus? Man ir HP Pavillion DV5000. Īsti nesaprotu ko šis viss nozīmē, tapēc man grūti spriest ko man vajag. Cik sapratu vajag kautkādu rooteri vai varbūt kļūdos.. Nu karoč interneta vads ieiet kastītē, un abos datoros var iet internetā neizmantojot nekādus vadu kas savieno kastīti un datorus [izmantojot bezvadu savienojumu]. Kas vajadzīgs, lai to izdarītu?

 

Ko vajag nopirkt lai stacionārais dators varētu uztvert šo bezvadu tīklu un vai laptops vispār var šādu `extru` sniegt?

 

Apmēram šitā tas varētu izskatīties, uztaisiju tādu kā shēmu, ceru, ka sapratāt manu domu. :D

 

shema.jpg

 

Piedodiet, bet esmu totāls iesācējs tieši šāda veida interneta pieslēgumā. :roll:

Link to comment
Share on other sites

wireless routeri vajag un stacionārajam wireless pci vai wireless usb adapterti. Portatīvajam drošvien jau iebuvēts adapteris.

Link to comment
Share on other sites

verbatim

Šāds komplekts derētu?:

 

set.jpg

 

Bet abus datorus varēs lietot vienlaicīgi (sēdēt netā)?

 

Un kāda ir uztveršanas zona tam rūterim?

Link to comment
Share on other sites

talibans

teoretiski sads komplekts der, cik labs nepateiksu. abi reizee arii vares sedet neta.ja tomer noperc ruteri, tad labak citigi izlasi manuali no vaka lidz vakam un dari visu ka tur rakstits, saspraud kopa un eksperimente, ja nu tomer nekas nesanak, tad tik nac uz forumiem. neaizmirsti par meklesanas iespejam. par uber gudrajiem nepiedzimst, bet macas.

Link to comment
Share on other sites

Tikai neiedomājies ka varēsi pus Latvijas apbraukāt , uztverot savu rūteri...

Link to comment
Share on other sites

Jāskatās kur rūteris stāvēs, ja kautkādā pagrabā ar dzelzsbetona sienām, tad diez kas nebūs ar to uztveršanu. WTF ? Philips ražo rūterus arī ? Mhhh... nebiju nemaz pat piefiksējis. Philips ražo kārtīgus TV, ledusskapjus, veļas automātus, bet nezinu kā tā kvalitāti izpaudīsies rūteros. Viens no vaodšajiem rūteru ražotājiem ir Sweex. Ļoti silti iesaku. Pats arī lietoju Sweex wireless (tieši tādam mērķim kā tu), un nekādu pilnībā problēmu nav. Kā arī var dabūt ļoti labu supportu citur netā, ja gadienā kautkas nav.

Labots - Trenz
Link to comment
Share on other sites

verbatim
(labots)
Tikai neiedomājies ka varēsi pus Latvijas apbraukāt , uztverot savu rūteri...

 

Kaut ko tādu varētu iedomāties varbūt 5-gadīgs bērns, ne es. :happy: Tātad, cik apmēram metrus uztver tāds rūteris?

 

Un ja ir šis rūteris var arī WiFi tīklā strādāt, vai tas ir kkas pavisam cits?

Labots - verbatim
Link to comment
Share on other sites

Nezinu, man viss bija bumbās. Uz portatīvā ir Vista, uz Desktopa stāv XP, nekādu problēmu nav. Signāls spēcīgs, viss rukā.

 

Protams, nesaku, ka Sweex ir jāpielūdz, vienkārši dalos savā personīgajā pieredzē ar to. Katram ar visu ir sava pieredze.

Labots - Trenz
Link to comment
Share on other sites

verbatim

Vai rūteris var tikt pievienot jebkuram internetam, kuram ir šāds vads?:

 

pug.jpg

 

Un vai interneta ātrums nesamazinās, kad lieto rūteri?

 

Un vai var būt kādi šķēršļi no interneta puses, kas varētu neļaut strādāt rūterim?

Link to comment
Share on other sites

darklight

1. Jā, standarta tīkla vads.

2. It kā nē.

3. Nē.

 

Protams, ka ātrums samazināsies, ja nets tiks jūzots no abiem kompjiem vienlaicīgi.

Labots - darklight
Link to comment
Share on other sites

verbatim

nu tad tā. esmu ticis pie šīs mantiņas, bet pagaidām nekas vēl tur nav, jo nesaprotu neko tā īsti. :neutral:

 

Jautājums man ir tāds: kā es varu piekonektēties ar portatīvo datoru šim modemam izmantojot WLAN? Jo vienīgais ar ko man izdevās izveidot savienojumu ir tā -i-neta kabels modemā; tāds pats vads kā internetam, nāca līdzi rūterim & vienu galu iespraužot rūterī un otru portatīvajā rodās vadu internets un tolka tāda īsta nemaz nav. USB adapteri, kurš nāk līdzi gribētu ietot stacionārajam datoram, nevis portatīvajam. Tātad, lūdzu apgaismojiet mani par to, kā varu piekonektēt internetu izmantojot WLAN? :-?

Link to comment
Share on other sites

oftopic Bet kurss iiblis tik kvalitatiivi spiezz vadu galus??? Veel paaris reizes paraustiit un buus help ta ir ta nav nets! :evil:

Par paliidziibu, buus vien jaameklee kaads zinossaaks, lai klaatienee izstaasta vai lloti intensiivi jaalasa manuaalis! ;)

Link to comment
Share on other sites

verbatim

vairākas dienas jau maļos ar to, bet vinu brīdi man connections izdevās. bet uzspiedu netīšām "Search for UCP router" un savienojums pazuda. Ko man ievadīt pie device password???

 

untitled-3.jpg

 

Un nevienu neatradu, kurš zin kko vairāk tieši par rūteriem. :-( :-(

Link to comment
Share on other sites

verbatim
(labots)

Es vispār nevaru ieiet Wireless Base Station izmantojot savu default gateway.. nu parādās kkas šāds -

 

untitled2.jpg

 

Un man nav ne jausmas kā tur var kkur ielogoties..

 

itkā lejā parādās ka viss ir piekonektēts, bet reāli nets neiet izmantojot to USB adapteri..

 

untitled-4.jpg

 

un kurā es sava neta vadu iespraudu WAN caurumā. Pārējie 4 ir LAN kontakti. Pareizi rīkojos?

Labots - verbatim
Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

ak dies...

interneta vadinju jaasprauzj wan cauruminjaa

datora vadinju kaadaa no lan cauruminjiem

es sapratu, ka tev ir philips routers, no kurienes mikrotiks uzradies?

 

mikrotik routera menedzjeesjanai var izmantot winbox (jamo pasju softs), kaut gan tas nebuus tik vienkaarsji kaa divus pirkstus pret asfaltu

tad kas tev tur iisti par tehniku?

Link to comment
Share on other sites

verbatim

Man ir Philips SNB5600 wireless router + USB adapteris. Nekāds cits man nav! Nu tā arī izdarīju. Interneta kabeli iespraudu WAN caurumā un to otru vadu vienā no LAN. Itkā stacionārajā datorā iet internets (ar vadu), bet portatīvajā izmantojot šo USB adapteri vai WLAN (kuru nemāku ierubīt) ne.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

portatīvajā izmantojot šo USB adapteri vai WLAN (kuru nemāku ierubīt) ne.

wlan noziimee- wireless local area network :)

veel reiz paarlasi router manuaali. parasti sadziives routeriem defaultaa ir iesleegts dhcp lan galam - taa arii atstaaj

veelreiz izpeeti linku, kuru es tev ieprieksj iedevu

starp lan un wlan konfigureesjanu pamataa nav nekaadas atskjiriibas.

Link to comment
Share on other sites

verbatim

Paga, vēlreiz, lūdzu izpalīdzi. :)

 

Tātad. Es iespraudu interneta kabeli WAN caurumiņā un USB adapteri portatīvajā (stacionārajam izmantošu otru vadu kurš ies no rūtera uz datoru), itkā ieinstalēju. a kas tagad jādara? man vajag iekš `Network connections` labo peles pogu uz attiecīgā wireless connection`a, tad properties un tad uz internet protocol atkal properties un ievadīt sava local area connection Ip, gateway, subnet mask, DNS u.t.t. vai tur neko nevajag rakstīt?

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

neko tur nevajag....

obtain ip adress&dns servers automatically

 

bet ruuterii gan tev jaasavada visi parametri, ja vien provaiders nepieskjir dinamisko IP...

Link to comment
Share on other sites

verbatim

Kā jau teicu, nemāku ielogoties Wireless Base Station (nezinu kāds login un pwd jāizmanto), tapēc nevaru izpildīt pirmo soli - Open your Internet browser and login to the Philips Wireless Base Station. :-(

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

йезус...

tak maksaa kaadam, kursj manuaali tavaa vietaa lasiis!!

bljin, tocno pilniigie degjeneraati

studenti, mljin, magjistri, mljin, augstaakaa izgliitiiba, mljin....

cirvju bars, pie kam trulu cirvju!

Link to comment
Share on other sites

verbatim

invalid user name or password (6)

:sad:

 

Un ko tavuprāt, lizarda kungs, man vajadzētu darīt? Es to manuāli esmu izlasījis 10x jau, un tik un tā tos loginu un paroli nevaru atrast ne manuāli (protams, šeit login information nebūs) ne internetā!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

matj!

By default both the username and password are blank.

10 sekundes internetaa...

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

мани саак друсциит трацинаат.....млйа

 

-iesleedz datoru

-atver interneta paarluuku

-adresbaaraa ieraksti 192.168.1.2

-login un passw atstaaj tuksjus, spied enter

-kreisajaa pusee atrodi setup wizard

-saliec provaidera doto ip, mask, gw, dns

-paarmet vecaakiem par jamo neveiksmiigaa projekta suuro likteni

 

domaat saac, vai maacies, vai maksaa, vai PAKARIES beidzot nafig!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...