Jump to content

WinXP Pro SP2 vs. Win2kPro SP4?


Jorsh
 Share

Recommended Posts

Taatad, kompis prasaas peec reinstalla (pashlaik maajo XP versija). Ir jautaajums - kuru tomeer izveeleeties? Speeles nespeeleeju. Vajadziiga ir aatrdarbiiba un stabilitaate. Dzirdeeju, ka MS pasuutiija ieskrieties Win2k SP5 izstraadi. Tad kuru tomeer izveeleeties, lai turpmaako gadu paarinstaleet nevajadzeetu? Win2k, kad peedeejo reizi meegjinaaju, bija nenormaala bremze pie darba saakshanas. Kaa ir taagad ar SP4? Cik ilgi vareetu gruziities uz mana dzelzha? (skat. paraxtu) Ja ir Win2k bez updeitiem, vai SP jaaliek seciibaa SP1, SP2... vai arii pietiek tikai ar SP4?

 

Paldies par info!

Link to comment
Share on other sites

par to Pro vārdiņu jau gāja runa....

 

Man domāt w2k SP4 ... NC - servispakās ir arī kritiskie labojumi vai ne tā?

Par SP uzlikšanu palasi helpus, gan atradīsi..

Stabils, grūti nograut (var jau protams visu, bet domāts nespeciāli)...

Ielādējas tikpat ilgi kā XP bez efektiem...

Pēc ielādes ir ātrs.

Nav defoltā uzmācīgu nepatīkamu sīkumu...

Viegli atrast nepieciešamos settingus.

Link to comment
Share on other sites

Nu tak kapē cilvim iesaki nelikt SP? Ok par XP SP2 es vēl piekristu (nēsmu saskāries un ar pagaidām negribu)...

BET ja jamais XP sadomā likt... XP SP1 vaidzēt uzlikt, citādi jamais tak caurs kā siets... ja atmiņa neviļ tu bija ļoti daudz labojumu, tapē nemaz katrai kļūdai atsevišķi visus updeitus nemaz neizlaida, bet palaida tautā SP 1... varjaubūt ka maldos...

Link to comment
Share on other sites

Labi, paldies par padomiem! kaut ko domaashu. Starp citu, SP4 ietver sevii visus paareejos servispekus...

 

P.S. Tieshi tas pats attiecas uz PII-400; 256 MB, 20 GB 5400. Tam arii labaak to Win2k nelikt? Vajag taa sainstaleet, ka peec tam gadu es vinjam piekljuut nevareeshu, un tieshaam, lai gjimenei, kas paliek maajaa, vinjsh rukaatu godam un nebuutu gljuku... Arii XP HE?

Kaut kaa liidz shim skatiijos Win2K virzienaa...

Link to comment
Share on other sites

Palieku w2k SP4 uzticīgs... Un nevaidzīgie pribambasi, kā izteicās NC dzīvi netraucē... Nokonfigurēt tak vaig arī windozi... skaties ar to gadu.. neaizmirsti Ugunsmūri un Antivīrusu, ja netam pieslēgts... par Update Automation ar padomā :)

Good Luck...

 

uz PII-400 ies gan tas gan tas... domā pats =]

Link to comment
Share on other sites

Guest Hugo

Bija man XP pro sp2, gāja kaifā, nobruka pēc apm. mēneša hvz no kā. Labi, ka citā partīcijā bija vieta, uzinstalēju jaunu XP pro, atstāju ar sp1, a tā beigtā vietā 2K sp4 aiz intereses uzliku, nebiju lietojis tādu. Grūtāk gāja kā ar XP, dažus devaisus neatpazina, draiverus meklēju utt, arXP nekā tāda nevajadzēja. Bet nu iepatikās lietot to 2K naturaļno! Ātrums ar manu celeronu 900 arī liekas labāks, un nemaz tik ilgi neielādējas, negribu pagaidām XP.

Viens mans čoms, autoritāte datoru lietās, sev uzlika WinXP media center, kopš tā laika nav sanācis apjautāties kas un kā, varbūt te kādam tāds ir, padalieties iespaidos!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...