Jump to content

baigi patika viens datorinjsh


Harijs
 Share

Recommended Posts

chau!

mekleeju sev jauno poratiivo datorinju. nu taa ap 1-1,2 KLs. Baigi iepatikaas SHIS modelis. tur rakstiits ka maksaajot virs 2 KLS amosh var dabuut bik leetaaku? ar shvakaaku komplektaaciju? Gribaas taa lai labi izsktaas bet speeliites ar vareetu dzenaat. :))

Link to comment
Share on other sites

Izskataas peec kaarteejaa kraana pagariinaataaja. Labi izskataas arii HP pa 450 ls un pa atlikuso naudu var panjemt diezgan labu speelu kasti.

Labots - fox656
Link to comment
Share on other sites

a ko uzreiz saakas nodi$ana? bez rupjiibaam nevar?

prasu lietiski, vai taadu kompiiti var dabuut par maz 1200 latiem

Link to comment
Share on other sites

nee nevar.

 

ja gribi paziimeeties, tad pa 1.2k ls vari panjemt apple, buus gan brends, gan stils, un arii laba performance.

Link to comment
Share on other sites

Vipabaa man Tev kaa teikt prieksslikums, ja ir taads budzzets atveeleets datoram, tad pameklee nu ka starp sev zinaamiem cilveekiem kaadu cilveeku, kurss ko nebuut saprot no ssiim lietaa, neesi skopulis, sarunaajat kaada noreekkinu sisteema par konsultaaciju i buus Tev konsultaacija, i kam peec tam uzjautaat kaadu jautaajumu! Pats galvenais atceries, skopie maksaa divreiz! Arii par konsultaaciju nemekleessanu!

Link to comment
Share on other sites

Khe tur jau tā lieta, ka šitie bagātie tipiņi, vismaz lielākā daļa lien forumos, lai staipītos utt., bet ja tai pašā laikā naudas ir, bet uz konkrēto bodi pēc konsultācijas tiešām labākā nevar aizvilkt. Jo normālā veikalā principā jau arī pa konsultāciju naudu nepaņems un varēsi arī tur nopirkt savu uberkasti.

Labots - alone
Link to comment
Share on other sites

to alone vinniem jau sskkiet ka veikalaa vinnus obligaati gribees peccakareet, tapeec arii iesaku lai pameklee neitraalu konsultantu, nu vismaz teoreetiski neitraalu!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Vareetu jau topika autoram staastiit par taam kasteem, bet vai vinnss maz taa nopietni izlasiis??? :sad:

Link to comment
Share on other sites

nez ko par visu shito teiktu psihalogs? par kautkaadiem kraaninjiem runaajat. laikam pashiem kautkaadas probas ar to.

orgjinaalais jautaajums bija: vai sho hs modeli nevar nopirkt leetaak ar vaajaakaam iekshaam? ka tik aarpuse paliek taa pati.

Link to comment
Share on other sites

to autors kaa sugu HP netirgoju, nepatiik vinni, takaa nivareessu ieteikt, neko! Bet taa arii buutu uzjautaajis uzreiz passaa saakumaa!!! Bet taa nennem veseliigu kritiku llaunaa, a pareejo vipabaa neklausies!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Nedaudz offtopic's, bet kapēc arvien vairāk tendējas uz 17, 19 colīgajiem laptopiem un kapēc vispār tos vel sauc par laptopiem? Tie vairs nav ne parocīgi ne arī līdzvērtīgi stacionārā PC iespējām/ērtumam, ar displeju.

Kāda jēga apkārt nēsāt 17 colu displeju? :roll:

Link to comment
Share on other sites

bet tak baigi forshi ja liels ekraans delfin

tb uzraut kaadu gaimu paluureet filmu

17 collass daudz formshaa nekaa 15 ne taa?

Link to comment
Share on other sites

Ja patstaaviigi jaastaipa apkaart - tad saprotams 15" un mazaak. Bet tagad liekas ir populaari pirkt laptopu desktopa vietaa (aiznjem mazaak vietas, var viegli paarvietot no vienas istabas uz otru un izskataas stiliigi). Shaadaa gadiijumaa 17" ir patiikami.

Link to comment
Share on other sites

Tapēc ka daudzi cilvēki nodarbojas ar grāmatvedībām un rasēšanām un cilvēkiem ir liela vajadzība pēc nunpad ciparnīcas, 15" laptopiem tādu NAV. un USB piespraužamie nunpad ir neērti.

Link to comment
Share on other sites

Ar grāmatvedību un rasēšanu nenodarbojas parkā uz soliņa :)

Kas traucē pievienot lapsim parastu usb klavieri, bezvadu klavieri, kaut 22'' monitoru...

Labots - vilksz
Link to comment
Share on other sites

nez ko par visu shito teiktu psihalogs? par kautkaadiem kraaninjiem runaajat. laikam pashiem kautkaadas probas ar to.

orgjinaalais jautaajums bija: vai sho hs modeli nevar nopirkt leetaak ar vaajaakaam iekshaam? ka tik aarpuse paliek taa pati.

Baigais dizainieris esi?!

Čist var redzet ka tev krāns pa mazu jo tu nezini tadu lietu ka salidzini.lv un var redzēt ka tev kompī ir svarigs tikai izskatas, tjip tev baigi dižoties patīk! nemaz nerunajot par to ka portativie lai ar cik dargi, nekad nevarēs aizstāt lielo kasti!

Link to comment
Share on other sites

pirkshu vienu par 1100 latiem. bet baigi forshi nemaz nevar pateikt ka uz pusi leetaaks jo izskataas taapat kaa shitas uuberdaargais :)))

Link to comment
Share on other sites

A tu šo te lasiji?

 

 

 

Protams, būtu negodīgi, salīdzinot šīs divas videokartes, aprobežoties tikai ar tik primitīviem veiktspējas parametriem - Quadro FX ir profesionāļiem paredzēts izstrādājums, tāpēc arī optimizēts darbam ar noteiktām aplikācijām; šīs kartes kopējā veiktspēja, izmantojot atbilstošas aplikācijas, var pat divas reizes pārsniegt GeForce 8800M GTS piedāvāto. Lai detalizētāk izprastu atšķirības starp ikdienas lietotājiem paredzēto GeForce videokaršu sēriju un profesionāļiem paredzēto Quadro FX, būtu nepieciešams vismaz viens šai tēmai veltīts raksts, tāpēc šajā apskatā aprobežosimies tikai ar saites norādīšanu uz nVidia PDF formātā publicētu dokumentu, kurā izsmeļoši iztirzāts šis jautājums: http://www.nvidia.com/object/quadro_geforce.html

Neriskētu pirkt Quadro priekš spēlītēm, jo, cik dzirdēts, tas vairāk paredzēts renderēšanai, nevis spēlīšu dzenāšanai.

Link to comment
Share on other sites

Harij, izlasi vēlreiz aprakstu, kuru pats pirmajā linkā ieliki un tur būs arī citāts par Quadro kartēm.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

paga a es nesparotu ko noziimee opitmizeets? tb nevar speeles vispaar palaist? bet tur tad 3dmark ljoti labi rezultaati ne?

 

Man liekas baigi smukais

 

img_19882.jpg

 

img_20202.jpg

 

pat 1100 latiem man liekaas neko smukaaku nevar dabuut

Labots - Harijs
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Smuks, smuks...

Izklausās, ka tev portablim ir tikai divi parametri - smukums un cena.

Tu pilnībā apstiprini citu aizdomas, ka kompis vajadzīgs tikai pagarināšanai.

 

Pretējo pierādīt vari nemaz nemēģināt...

Labots - A-kalvis
Link to comment
Share on other sites

shitas jau ira tikai stock versija! klasee vienam dzhekam ir pavisam kruts Dells. Uz vaaka uzliimeejis pleevi viss perenoficeets. man gribaas shitam HP arii taa. no veeka novaakshu to metaala HP blkembu un uzliimeeshu kaadu stiliigu bildi virsuu. kompiitim saani ir melni. mosh var ar kraasas baloninju nokraasot sudraba? nez baik kauko sabojaat kompim kraasojot.

Link to comment
Share on other sites

shitas jau ira tikai stock versija! klasee vienam dzhekam ir pavisam kruts Dells. Uz vaaka uzliimeejis pleevi viss perenoficeets. man gribaas shitam HP arii taa. no veeka novaakshu to metaala HP blkembu un uzliimeeshu kaadu stiliigu bildi virsuu. kompiitim saani ir melni. mosh var ar kraasas baloninju nokraasot sudraba? nez baik kauko sabojaat kompim kraasojot.

Ja drīkst zināt, cik Tev gadi?

Link to comment
Share on other sites

Nu mans draugs tu esi pamatīgi iegrābies ar 17 colu portatīvo.

Cik noprotu tu viņu skolas laikā stibīsi uz skolu (krāna garināšanai) nu varen smagi būs grāmatas uz muguras un portatīvais rokās...

 

Un reku Acer dators 1102Ls

 

es domāju ka daudz krutāks par HP

 

http://www.m79.lv/product/single/group/61/...Aspire_AS8920G_

Labots - rikis15
Link to comment
Share on other sites

aceris arii ir smuks un pat lielaaks par hp. hp tomeer nebuus tik smuks jo mazaaks. paldies par ideju! paskatiishu aceri 18 collu

maacos videnee veel

Link to comment
Share on other sites

Ņem ENIAC taads toch nevienam klasee nebuus, vot cenu gan nezinu...

 

 

 

 

P.S. izskataas šādi -

ENIAC.gif

Link to comment
Share on other sites

es ari domaju ka tas ieprieksejais ieteikums butu labakais.. tikai kur lai tadu dabu? es arii gribeetu.. ew pamāciet mani latviešu valodas gramatikas lietošanā tadu sadabuut..

Link to comment
Share on other sites

Spīdoš ieteikums, bet vispār šodien kaut kur pasaulē vēl strādājošu to ENIAC var arī apskatīt, kādā muzejā, jeb tie jau sen ir rūsējuši metāli?

Labots - Delphin
Link to comment
Share on other sites

mjā.. skolniekam portatīvo pa kLs.. laikam smadzene šķība.. nabaga vecāki.

 

autoram iesaku nopirkt portatīvo pa ~200ls.. i būs ok..

 

p.s. neko smuku tajā HP neredzu.. portatīvais kā jau portatīvais..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...