Jump to content

Grafisko karšu nosaukumu veidošanas principi


Hornicn
 Share

Recommended Posts

Spektators

man ir jautājums, konkrēti, par videokartes overklokingu...

 

vai tā būtībā nav uzlabošana uz videokartes resursa rēķina (tā kā tūnē mašīnas) vai tas ir kkā savādāk?!

 

piem.:

 

Radeon HD4850

 

Radeon HD4850 OC

 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Tak redzi pēc 3DMark05 papagaiļiem, ka viņa ir visvājākā no sarakstā uzskaitītajām...

HD akselerē, DVD akselerē.

Spēlēm - nu jaunākos 3D šūterus rambāt diez kā nevarēs.

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

 

 

Itānijumam taisnība. Daļēja. Fiška, manuprāt, ir tāda : Es taisu kaut ko, Jetijs taisa kaut ko. Es savu kruto saucu WG600, Jetijs savu - JT610. Viņš domā, ka jams krutāks ( cipars lielāks). Es par savu verķi gribu 10 naudas, Jetijs - 11. Samēramies - Jetija kaut kas toč krutāks. Es uz pakaļas, taisu modifikāciju. Pieleju vairāk zaļas krāsas - nu mans ir krutāks. Nosaucu to par WG620 XT (GT,GTX, u.t.t. Vajadzīgo pasvītrot). Tātad - 12 naudas. Ar laiku izrādās, ka brāķis iekrājies. Abiem. Bet kaut kā tie verķi darbojas. Abi metam brāķim cenu nost, nosaucam savus verķus attiecīgi WG580 un JT585 ( jo Jetija brāķis krutāks par manu brāķi). Ja tas pat vairs nav brāķis, liekam klāt burtus LE, GS, ciparus liekam 320 un 425 attiecīgi. Un business notiek. Un mēs ar Jetiju dzeram alu. Ja paveicas, kādu brīdi kāds iekampj šampānieti. Protams, kamēr Jetijs neizgudro JT820. Tad viss sākas no gala.

 

Vienkāršā valodā izskaidrots. Labs!!!

:yahoo::declare::thumbsup::yahoo::declare::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...
Fantamass

Izskatās ka jaunās kartiņas būs ļoti efektīvas, jo GTX980 Maxwell aizstājējam GTX1080 Pascal it kā būšot tikai viena 8 pinu barošanas ligzda, kas nozīmē to ka šai kartiņai TDP nebūs lielāks par 150w. Ja salīdzina ar iepriekšējām videokartēm tad pat GTX680 un GTX980 ir rijīgākas, kuras jau tā savā laikā skaitījās ļoti efektīvas. Un šie būs 16nm nevis 14nm kā AMD videokartēm. Redzēs ko piešmorēs sarkanie ar savu nelielo priekšrocību kas sastāda veselus 2nm. Vel varu pieminēt to, ka tiks izmantota GDDR5X atmiņa nevis HBM2 kā tas iepriekš tika cerēts. Tie kas vel nezin tad GDDR5X atmiņa atšķiras no parastās DDR5 atmiņas ar to, ka viņai ir divreiz lielāka atmiņas caurlaidība. Informācija par nVIDIA kartēm jau lēnām sāk parādīties par cik to iznākšana vairs nav aiz kalniem. Par AMD vel nav tik daudz informācijas domājams ka viņas iznāk nedaudz vēlāk. Ko lai saka 28nm ļoti ilgi turējās dievs vien viņu zina cik ilgi turēsies jaunie 16nm un 14nm procesori bez izmaiņām.

NVIDIA-GeForce-GTX-1080-8-Pin-Connector.

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Fantamass skatos tev baigi uzmanību vajag savu #47 postu vakar x2 reizes bumboji un vel skatos šodien 10;00... klauns

Link to comment
Share on other sites

Fantamass
Fantamass skatos tev baigi uzmanību vajag savu #47 postu vakar x2 reizes bumboji un vel skatos šodien 10;00... klauns

Nu pa reizei vajag tev smadzenītes pačakarēt. Nu tu jau nekādi nevari noturēties.

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

  • Ronalds unpinned this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...