Jump to content

Satelītu šķīvju foto galerija


guntis5
 Share

Recommended Posts

Brīvdienās nedaudz "paspēlējos ar LNB" un re kas sanāca beigās. Signāls uz malējām varētu gan būt nedaudz labāks/ rezerve uz laika apstākļiem ir minimāla. Tad vēl tās, kuras tālākās (39E, 42E) galīgi neērti regulēt (karājos no 3 stāva kā cirka pārstāvis).

post-78751-1239566402_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Atgādinu, ka šī tēma ir piesprausta.

Viens no šīs tēmas mērķiem ir protams .. ēhm... pamērīties ar krāniņiem, jeb precīzāk sakot

"sevi parādīt un uz citiem paskatīties" :good:

No šīs tēmas, cik zinu, vairāki foruma biedri guvuši priekšstatu un idejas, kā uzstādīt satTV antenas savām vajadzībām.

Ceru, ka ja uzliksiet ko interesantu, vai atradīsiet kādu incantu sat šķīvja uzlikšanas metodi, padalīsieties ar bildītēm.

Link to comment
Share on other sites

nu ja kad es nobildesu tad iemetisu savas konstrukcijas!!!Nekas daudz jau nav bet 3 blodas ir ar dazadiem diometriem...kautgan bija 4!

Labots - admiral
Link to comment
Share on other sites

RimaNTSS - kapēc Tev viena galva ar jautājuma zīmi - pašam jau sajucis kas uz ko uzlikts? ;-)

Link to comment
Share on other sites

Labs jautājums.... Laikam tāpēc, ka tur nav pagaidām nekā. Varbūt tikai rudenī 31,5E sāks strādāt. Es jau to jautājuma galvu pārmetu uz 15W, bet signāls tāds pašvaks sanāk (mož vajag ilgāk pamocīt?) :)

Link to comment
Share on other sites

Es te vispār не при чём vienk tāda antena trāpijās :shock:

Link to comment
Share on other sites

jacobs

tev jau vesels komunikāciju tornis :D

Labots - Hashss
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pamanīju šodien vienu interesantu SAT instalāciju pretējās mājas logā. Pēc izskata antenīte ir kādi 40 cm, bet galvenais, ka izvietota dzīvoklī aiz loga. Aptuveni parēķināju, ka uzstellēta uz 12W vai 15W un tā kura uz lodžijas stāv varētu būt uz 1W. Nekad neuzzināšu kur ir taisnība, neieš taču jautāt saimniekiem. :-D

post-78751-1241112634_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

tā varbūt decimetrnniece ? nevar lāga saskatīt tajā bildē...

Link to comment
Share on other sites

Izskatās tomēr pāc satelitnieces. Max zoom

post-78751-1241113314_thumb.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

eltons2121

diezgan labi esi iekārtojies, vakaros vari pavērot kaimiņu ''draiskulības'' :Db:

Link to comment
Share on other sites

es te pēdējo nakti, tā kā pārāk daudz draiskulības nenovērošu :pardon: Ir citas, daudz svarīgākas lietas ar ko nodarboties vakaros :drinks: un kad atnāc tad nav nekāda vēlēšanās un spēka lai pa logu lūrēt.

 

Sameklēju šo vietu Google. Tā arī izskatās, ka varētu būt 15W

post-78751-1241114151_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Simply EPIC!

SAT Gaujā -

 

zpludmale.jpg

 

Paldies FreeFM par bildi... :)

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

RimaNTSS

Smuka bildīte. Laikam kādam SAT TV fanam patīk arī copes lietas :D nu un beidzot izdomājis kā tās divas aizrautības apvienot, gūstot dubulto baudu.

Link to comment
Share on other sites

norico

Nesen biju Ēģiptē, tur satelītšķīvji ir salikti kur tik vien iespējams. Bet šis pārspēja visu, tieši Nīlas upē!

post-72827-1241728448_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Simply EPIC!

SAT Gaujā -

 

Bet zivis arī grib skatīties satelītu, ko tu domā! :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

šadu te ieraudzīju Norvēģijā...

Troļļi laikam arī mīl SatTV skatīties :-D

 

post-80319-1244005313_thumb.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

post-81771-1245497392_thumb.jpg

Nav jau tāda konfigurācija kā te dažam labam :) , nu bet kautko jau uztvert var 4,8-13-19.2-28.2-36

Link to comment
Share on other sites

beirubit

drusk jau ta s jumts izskatās pēc saules baterijas :)

bet varbūt čalis grib būt pirmais ģerevņā

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Krishius

Sorry par spam, bet cik kanālus reāli ikdienā skatās tie n-to antenu īpašnieki?

Vai arī šis ir jautājums par apziņu, ka "man ir saikne ar visiem tiem sputņikiem, kas tur ap zemi lidinās un varu uztvert visus pasaules TV kanālus"? :D

Link to comment
Share on other sites

Sorry par spam, bet cik kanālus reāli ikdienā skatās tie n-to antenu īpašnieki?

Vai arī šis ir jautājums par apziņu, ka "man ir saikne ar visiem tiem sputņikiem, kas tur ap zemi lidinās un varu uztvert visus pasaules TV kanālus"? :D

 

Nuu..., man DM800 škiet ir ~9000 dažādu t.sk. datu kanālu. :D

Skatos...?Ja man bibliotēkā ir teiksim 10000 grāmatu,tad kuru vēlos varu paņemt un lasīt un šeit nav nekas savādāks.

Praktiski vairāk tomēr SKY 28°E HD populārzinātniskos,kādu labāku ķinīti un protams arī sievai savas vēlmes un dēliem ciemos iebraucot.Tā lūk,bet galvenais taču sat hobijs. :)

Link to comment
Share on other sites

Krishius

Salīdzināt grāmatas ar TV kanāliem ir tas pats, kas salīdzināt metamo ar pirkstu.

Link to comment
Share on other sites

kalnietis

Nevar teikt, ka tā ir salīdzināšana. Grāmatas tika minētas kā piemērs. Piemērām, diez vai kāds katru dienu lasa medicīnas enciklopēdiju, bet tomēr kādreiz tā var noderēt. Tāpat arī visus kanālus visu laiku neskatās, bet tomēr var gadīties, ka kāds no tiem kanāliem kurus "neskatās" var noderēt. Pašam ir sanācis pa kaut kādu itāļu kanālu skatīties bobsleju. Tomēr jāatzīst, ka liela daļu kanālu momentā jādzēš. Žēl, ka uztvērējiem nav, kaut kas līdzīgs spamu filtriem :D

Link to comment
Share on other sites

Nu man favorītu listēs ir ap 500 kanāliem... Ap 50 mūzikas, sporta, populārzinātnes utt.

Vismaz ir no kā izvēlēties...

Link to comment
Share on other sites

DreamMuca

Žēl, ka uztvērējiem nav, kaut kas līdzīgs spamu filtriem

 

tieshi taa. uztaisi savu Favorite listi un skaties. ieksh All lai taksh vinji tur visi ganaas

Link to comment
Share on other sites

MartiniB,Dexs

 

Tehniski man to īstenot nekādas problēmas nebūtu :rolleyes2:

Izmaksas nedaudz attur,bet nekad nesaki nekad... .

Link to comment
Share on other sites

Ko skaties ar to kas pie skursteņa? Stipri uz W pusi pēc skata.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...