Jump to content

Visas aktivitātes

Šis saraksts atjaunojas automātiski

  1. Pēdējās stundas laikā
  2. Nu, to nevar zināt! Izdomās un neapspriedīs vis!
  3. nu bet vai ta Magone nav slavena?... pat Bootā tagad tiks apspriesta...
  4. Athlons

    Lattelecom pieliek ciparu

    ta beidz te ņemties!... gan ax2 gan pat ax lite speedtestā dos to gigabitu-ish... kā jau te advancētāki biedri minēja, lielākai noslodzei ar mazām paketēm u.tml. (izliekos, ka baigi saprotu drēbi) vaidzēs jo jaudīgāku un dārgāku ar vairāk podiem procesoram...
  5. Net

    Lattelecom pieliek ciparu

    Nepārproti, absolūti neplātos, vienkārši tīri palīdzība ja ir vajadzīgs.
  6. tu16

    Lattelecom pieliek ciparu

    Par putekļiem nuztraucies, lai tiktu pie saviem, man bija jāpiedomā, kur man tas rūteris atrodas. Man rados ir viens microtik fans, tā kā tev neizdosies ar saviem muskuļiem paplātīties.
  7. Net

    Lattelecom pieliek ciparu

    Pareizi sakonfigurēts mikrotiks tev problēmas neradīs. Lielākā problēma būs ik pa laikam no viņa noslaucīt putekļus. Arī torrenti nu nekādi netraucē. Nav piešauts muskulis uz konfigurēšanu? Varu palīdzēt, viss ir runajams, ja vien ir vēlme. Ja tomēr baidies no mikrotika, nu tad varbūt varimēģināt manis iepriekš minēto Asus. Tas arī bliež pa skaisto. Arī nēesi pārliecināts? Nav problēmu. Uzsūti netā, no interneta veikala pasūtījumus drīkst atgriezt 14 dienu laikā nepskaidrojot iemeslu. Neatbildīs tavām prasībām, atgriez bez zaudējumiem. Viss easy.
  8. Šodien
  9. Stepselis

    Lattelecom pieliek ciparu

    Lietošanā ir, bet nav 1G pieslēguma.
  10. Magones un viņas draudzenes Daces starpā izveidojusies pamatīga plaisa. Kamēr Magone kārtējo reizi sūkstas par savas dzīves vīriešiem, draudzene metas virsū ar skarbām piezīmēm. Gads 2024 Slavenības Magone Liedeskalna Žanrs Realitātes šovi
  11. tu16

    Lattelecom pieliek ciparu

    Šinī gadījumā ne, bet Telekoms kādreiz par maksu deva statiskās, nezinu kā tagad. Šeit tika domāts, lai kāda proga nebombardē visu lokālo tīklu, bet nonāktu uzreiz pie konkrētā. Kā viens no piemēriem ir torrent paveidi. Ja tev šis ir lietošanā, varbūt vari pārbaudīt, ja nav grūti.
  12. jacobs

    Bezvadu putekļu sūcēja batereja

    Paldies, tad jau kas gatavs būs jāpiepērk, kaut vai vispirms eksperimentam no manis minētā v-la. Pašam krāmēt, nozīmē patērēt pārlieku daudz vēl vērtīgāku savu darba laiku un arī ne ar 100% garantiju.🙂
  13. Stepselis

    Lattelecom pieliek ciparu

    Neesmu testējis, bet ar 4kodolu procesoru vajadzētu. Pa WiFi uz manu 3 gadus veco telefonu rādīja gandrīz 500.
  14. uldise

    Lattelecom pieliek ciparu

    vai tad TET dod pastāvīgo IP adresi? jeb lieto kādu DDNS un tā tiec klāt?
  15. tu16

    Lattelecom pieliek ciparu

    Šitais pa LAN, teiksim speedtestā rādīs pie 1000Mbit? Labi, paldies par info.
  16. Stasss

    Lattelecom pieliek ciparu

    Oi, tādas lietas nepateikšu. Neizmantoju un pat nezinu, kas tas tāds. Nezinu jau ko arī tev iedos. Tad bija pirms kāda gada, kad man tā epopeja notika. Bet nu kā saka, dāvinātam zirgam zobos neskatās 😀 Bet piezvani un uzjautā, un izstāsti pēc tam, lai biedriem pamācība.
  17. tu16

    Lattelecom pieliek ciparu

    Tai rūterī ir port forwarding un LAN IP rezervēšana?
  18. Stasss

    Lattelecom pieliek ciparu

    Nē Tikai iesaku runāt argumentēti - dodiet rūteri, vai iespraudiet savu Gigabitu sev dibenā 😀 Līgumā piebilde, ka rūteris ir un paliek "Tet īpašums"
  19. tu16

    Lattelecom pieliek ciparu

    Un neprasīja papildus maksu!!
  20. Stasss

    Lattelecom pieliek ciparu

    Tad piezvani un paprasi, ja iedevāt Gigabitu, tad iedodiet arī aparatūru, kas to atbalsta. Un iedos, un bez maksas.. Izdarīju tieši tā un nebija tavas problēmas.
  21. tu16

    Lattelecom pieliek ciparu

    Pēc tevis teiktā Linksysam noraustījās valoda.
  22. AndrisBB

    Lattelecom pieliek ciparu

    Protams ka pilda, bet pa lielam visas funkcijas ir orientētas uz mešu. Tas tas pats kas pirkt ceļamkrānu, lai brauktu uz veikalu pēv piena. Aizbraukt jau var.
  23. Jurkins

    QT6

    Interesanti vispār ar tiem tabulas skrollbāriem. Kamēr aplikācijas logs ar tabulu nav izvadīts uz ekrāna, tikmēr abiem skrollbāriem izmērus rāda konstantus: Horizontal Scrollbar Geometry = PyQt6.QtCore.QRect(0, 0, 100, 30) Vertical Scrollbar Geometry = PyQt6.QtCore.QRect(0, 0, 100, 30)
  24. tu16

    Lattelecom pieliek ciparu

    Tam es ticu. To saka arī mans znots. Tas jau ir 1. Tas bija pirmais, kas piesaistīja uzmanību. Ko tad viens dara ne tā? Tu gribi teikt viens pats kaut ko nepilda? Un kā jau minēju, mani vairāk piesaista bezragainie.
  25. AndrisBB

    Lattelecom pieliek ciparu

    jautājums drīzāk kapēc izvēlēties to Atlas 6 (aka MX2001-KE) ja vajag tikai vienu? Jēga no viņa, ja neizmanto kā mesh ar vismaz trijiem?
  26. Stepselis

    Lattelecom pieliek ciparu

    Iesaku pārbaudītas vērtības.
  27. tu16

    Lattelecom pieliek ciparu

    Es skatos, tu mani cītīgi centies pārvilināt microtik lauciņā.
  1. Parādīt nākamos ierakstus
×
×
  • Izveidot jaunu...