Jump to content

neiet youtube


lietotajs13
 Share

Recommended Posts

tātad parinstaleeju windows xp sp3

un vairs neiet youtube, skana ir video nav, jau vairakas reizes parinstaleju adobe flash player, bet neka, atsledzu ari visus antivirusus, kas varetu ko bloket, bet nekaa, ari javascript utt viss ir sainsteleets, citur video iet piemeram metacafe un citos saitos, bet kad ieiet youtube nekas neiet, balts tas ekrans kur jabut video, bet skana ir

Kas vareetu buut par vainu??? Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Es gan pc nepārinstalēju, bet man tā pati problēma :D

Pietam varu piebilst, ka verot no youtube lietotāja profila, video rāda, ka arī visus embed video rāda, bet pa tiešo no linka verot, balts ekrāns, bet skaņa ir. Un tas ir tikai uz google chrome.

Labots - edw
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Te jau forumā bijusi šī problēma uz WIndows XP un aptuvens risinājums ir šāds:

1. Izdzēst cepumus (cookies) saistībā ar Youtube. Kaut atmiņā palicis tāds, kas nav savietojams.

2. Ja galīgi neiet, liekam atpakaļ vecāku Adobe Flash versiju.

Link to comment
Share on other sites

lietotajs13

man šī problēma ir uz firefox

 

kaut kads sviests, ieinstalejot flash player 8, youtube balta ektana vieta ir melns kur rakstits ka vajag upgreidot fladh playeru, upgeidohot ieinstalejas jaunakais un atkal ir balts ekrans, ar skanu bet bez video, visi cokies ir nost

kas par vainu?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

imperial

Man ar tā bija,bet uz win7. Caur draugiem.lv rādīja. Nu un caur to kur rāda piespiedu labo peles taustiņu un paņēmu setting... un noņēmu atķeksētu enable hardware acceleretion. Nu tad varēju skatīties arī youtube.com lapā video ;)

Link to comment
Share on other sites

Es gan pc nepārinstalēju, bet man tā pati problēma :D

Pietam varu piebilst, ka verot no youtube lietotāja profila, video rāda, ka arī visus embed video rāda, bet pa tiešo no linka verot, balts ekrāns, bet skaņa ir. Un tas ir tikai uz google chrome.

 

Tev gadījumā nav ieinstalēts AdBlock/ABP? Ja tā, tad pamēģini atslēgt tam pie opcijām Block ads inside YouTube videos (vai kaut kā tā). Man bija ļoti līdzīga problēma uz hroma (embedded video rāda, citus flash video rāda, bet pašā YouTube lapā nerāda, tikai man pat skaņas nebija) un man tas palīdzēja.

Labots - zils
Link to comment
Share on other sites

1. Izdzēst cepumus (cookies) saistībā ar Youtube. Kaut atmiņā palicis tāds, kas nav savietojams.

 

Aizgāja, paldies :)

 

Edit: Noskatos vienu video, un atkal viss pa jaunu. WTF?!?!?!

Labots - edw
Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

varbūt nevajag lietot to gļukaino xp sp3.tas sp3 ir kaut kas steigā uz paģirām ka nu tik būs vista forever uzcepts bezjēdzīgs update.

uz xp sp2 nekādu šitādu prikolu nav,viss rulz un nekāda sp3 i neprasās.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

dexterlabs

 

Tu gan esi progresīvs :D :D :D XP SP3 iznāca 2008. g. aprīlī un par steigu gluži nevarētu nosaukt. Varbūt tomēr tev derētu likt virsū veco labo Windows 98 SE2 :)

Link to comment
Share on other sites

Vainīga sīkdatne - PREF

f1=10000000&fv=10.2.152

 

Bez viņas jautā:

''Laipni lūdzam pakalpojumā YouTube!

 

Ieteicamā valoda (esam iestatījuši šādu jūsu preferenci): Latviešu valoda

 

Lai mainītu valodas preferenci, lūdzu, izmantojiet kājenē norādītās saites.

 

Noklikšķiniet uz Labi, lai apstiprinātu šos iestatījumus, vai uz Atcelt, lai skatītu vietni angļu valodā.''

 

Ja nospiež ''Labi'', tad nerāda uzreiz, ja - ''Atcelt'', tad vienu reizi un

 

 

tas ''PREF'' ieinstalējas jebkurā variantā. Vainīgs Adobe fiksais spēlētājs.

 

RISINĀJUMS:

1. Aiziet lapā, kur rāda (čats, reklāma, video u.c.).

2. Uz pleijera (kustīgās bildes) uzspiest ar peles labo taustiņu.

Apakšējā rindā jārādās ''About Adobe Flash Player...''

3. Izvēlamies ''Setings..." (3. rinda no apakšas).

Parādās mazs klucītis.

4. Klucīša apakšējā rindā uzspiežam pirmo monitoru.

5. Izķeksējam vienīgo ķeksi (dzelžu paātrināšana).

Labots - guguce
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

guguce

 

Paldies! Atrisināji arī otru problēmu, ka agrāk gāja video, bet uz full screen negāja, tagad viss pa perfekto! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Sorry ka uzceļu vecu tēmu, bet manu problēmu neatrisina neviens no augstāk minētajiem variantiem?! Pārinstalēju neskaitāmas reizes flash playeri un izmēģināju citus web browserus - nekā!

 

Youtube neiet, bet piemēram tvnet reklāmas iet...kur varētu būt vaina?

 

Vai ir kādas alternatīvas adobe flash playerim?

 

Problēma vēl aktuāla!

 

Tagad printeris pat neko nedara bez tā flash ****?! Varbūt ir kāds konkrēts W7 updates, kas nepieciešams?...

Link to comment
Share on other sites

cookies izdzēsi? enable hardware acceleretion ķeksi izņēmi? Flash atskaņotāja pārinstalēšana nenozimē, ka esi pamēģinājis visu, kas minēts augstāk.

Link to comment
Share on other sites

Bet protams, ka izlasīju tēmu un izmēģināju visu :wacko2:

Vakar gāju cauri MS updatiem, bet neviens nav saistīts ar flash player darbību!...Vēl interesants fakts, ka kaimiņam ar identisku w7 (manis instalētais) un tā pati flash playera versija no weba - iet uz urrrā!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ar tas pats ! Vaina bij provaiderī, laikam, atradu gūglē Public DNS, lietoju šo, viss iet uz urrā!

A tā jau pusgadu čakarējos ar refresh, refresh, pa retam atvēra vajadzīgo lapu, itsevišķi čakars bij ar flash plejeri, to pat novilkt nevarēju, tagad ok

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...