Jump to content

endomondo darbības principi


it.kroplis
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Vēlētos noskaidrot, vai endomondo androida versiju ir iespējams lietot pie izslēgta ekrāna. Man izskatās, ka tiko ekrānu izslēdz, tā endomondo pārstāj strādāt. Ideālā pasaulē, kur smarts spētu nostrādāt ar ieslēgtu ekrānu+GPS+3G un Bluetooth vairākas dienas tā nebūtu problēma. Bet realitāte ir skarba un ar ieslēgtiem servisiem, baterija beidzas ļoti strauji. Ja varētu vismaz ekrānu atslēgt, tas kaut nedaudz pagarinātu darbošanās ilgumu, jo piem. skrienot skatīties ko rāda smarts tāpat ir ļoti neparocīgi. Man pilnīgi pietiktu ar balss paziņojumiem austiņās. 

 

Vēlams atbildēt pēc būtības, un bez gudrojumiem par specializētu (polar garmin utt.)iekārtu pirkšanu. 

Link to comment
Share on other sites

raiviss

nezinu, mans ar izslēgtu ekrānu darbojas, austiņās ziņo par kārtējo kilometru u.t.t. Es gan mobilos tīklus tad parasti nelietoju, bet nez vai tas arī traucētu.

Link to comment
Share on other sites

Problēmas iemesls varētu būt tāds, ka pie ekrānā izslegšanas konkrētā smarta OS pamanās aiziet miega režīmā atslēdzot arī GPS.

Link to comment
Share on other sites

Viss straadaa arii ar izsleegtu ekraanu. Paraleeli man veel ir iesleegts web radio. Zilzobis gan nav. Bet taisniiba, veselu dienu ar iesleegtu endomondo nenostaigaasi.

Endomondo PRO versijaa ir Low power mode, paredzeta tieshi garajiem trenninjiem. Hwz kaa straadaa, varbuut kaads ir pameegjinaajis?

Link to comment
Share on other sites

versatile

Nav uzlikts kaut kāds enerdžī seiveris vai baterī optimaizeris, kas noruba gps vai vispār iemidzina mobzi?

Link to comment
Share on other sites

martinno

Tad kaut kāds intīms tas energy saving režīms vai līks softs tad to menedžē.

Man ar greenify endomondo neiet sleepā.

Link to comment
Share on other sites

MārcisN

Lietoju Endomondo PRO versiju jau vairāk nekā divus gadus, vienmēr strādā ar izslēgtu ekrānu. Low power mode strādā tā, ka retāk sūta datus uz serveri, respektīvi, ja lieto endomondo ar izslēgtu netu, nekāda baterijas ietaupīšana ar low power mode nesanāk

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Jā ir ieslēgti. baterijas taupīšanas opcijas. Sanāk jāslēdz ārā? Rīt notestēšu āra apstākļos.


Taisnība. izslēdzu baterijas taupītāju, un endomondo strādā arī bez ekrāna. Paldies par info.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...