Jump to content

Zīmes "Apstāties aizliegts" darbības zona?


Dementix
 Share

Recommended Posts

Sveiki, Kolēģi!

 

Netālu pie darba izvietota zīme "Apstāties aizliegts", kā parādīts attēlā.

Cilvēki tur liek savus auto, bet nekur nevaru atrast kokrētu norādi, ka tā būtu atļauts novietoto auto stāvēšanai.

 

Teiksim, ka attālums ir 10m, tad to zīmi vēl var ieraudzīt. Tas ir skaidrs.

 

post-78277-0-17139400-1397721660_thumb.jpg

 

Ja gadījumā attālums ir ap 100m, neviens to zīmi neieraudzīs un sodi valsts kasē plūdīs ar straumi.

 

Vai nevarētu kādu norādi dot, vai auto novietots pareizi vai nē?

Gribētos arī mierīgi novietot (vai nenovietot), lai sodus nesaņemtu.

 

Jau iepriekš pateicos,

 

Ivo

 

Link to comment
Share on other sites

Zīmes darbības zona ir noteikta CSN.

Tavs jautājums ir pārāk neskaidrs... labāk ieliec saiti no maps.google.com, kur atrodas aprakstītā vieta/zīme.
 

Link to comment
Share on other sites

Zīme apstāties aizliegts būs uzstādīja arī krustojumā, tāpēc braucot vai no vienas puses, vai no otras puses, būs redzama. Arī kaut vai uzstādīta 100km attālumā, kamēr nav faktoru, kas viņu atceļ, tikmēr apstāties aizliegts

  • Patīk 2
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Kas ir gadījumā, ja tā uzstādīta pretējā virzienā un man nav redzama?

Zinu par atbildību, utt.

Ja tā ir 1m-10m attālumā, varu aiziet un apskatīt. Ja tā, piemēram, ir >100m attālumā.

 

Skatīt attēlu

Link to comment
Share on other sites

Tev Murlo jau atbildēja : notiek tas, ka tev uzliek sodu

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kas ir gadījumā, ja tā uzstādīta pretējā virzienā un man nav redzama?

Ja tu brauc no tā pretējā virziena, tad kaut kur pa ceļam jau būs bijusi zīme, ko tev vajadzēja redzēt. Viss.

Link to comment
Share on other sites

Ko tu gribi te panākt? 

Tu zini, ka tur ir zīme, un nav itin nekas, kas to zīmi atceltu.

Policists atbrauks, uzliks tev sodu un, ticēsi vai nē, negaidīs tevi, lai tu viņam varētu mēģināt ieskaidrot, ka zīme ir tikai no vienas puses.

Vai pēc tam iesi apstrīdēt? Vai tas būs tava tam iztērētā laika vērts?

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Destructo

Attālums starp AA zīmēm ir reglamentēts, respektīvi, ja tā darbojas 100km robežā, šīm zīmēm ir jāatkārtojas pēc noteikta attāluma, savulaik, kad liku tiesības, (uhh cik sen) instruktors, kurš izgriezās no iekšpagalma, un nolika mašīnu aiz zīmes mugurpuses uzvarēja balstoties uz SM ministrijas noteikumiem par ceļa zīmju uzstādīšanu un "ekspluatāciju".

 

Esmu to pašu savulaik panācis uz Martas ielas, bez tiesas lēmuma gan, jo tur izbraucot no pagalmiem nav norādīts, ka iela ir vienvirziena, jautājums ir oponējams, tāpēc arī griezos ārā uz Barona.

 

Jautājums ir diskutabls un arī sods ir apstrīdāms pie noteiktas sakritības, bet tas, ka sākotnēji logā dabūsi plāksteri - šaubu nav. 

Labots - Destructo
Link to comment
Share on other sites

 

 

, jo tur izbraucot no pagalmiem nav norādīts, ka iela ir vienvirziena,

Šāda situācija ir daudzviet, gan Rīgā gan citās pilsētas, vajag tikai zināt no kura pagalma izlīdi, lai pierādītu policijai, un cerēt ka viņi to vietu neredzēja :D

Link to comment
Share on other sites

Nu tad secinājums, cik no objektīvajām atbildēm var izlobīt, ir šādās un līdzīgas vietās nelikt...

 

Bieži izbraucu no LU Biol. fak. pagalma un vienmēr ir bijis jautājums par šo vietu.

 

Paldies!

 

To arī gaidīju!

Labots - Dementix
Link to comment
Share on other sites

šitādi te destructo tipa "gudrīši" arī ir iemesls tam, ka zīmes tiek karinātas pie katra staba.

Link to comment
Share on other sites

Destructo

@@e = d

 

Išak, gribi braukt pēc labās rokas principa? p*sies uz Atašienes zemes ceļiem. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Destructo, Tu to nopietni?
Tātad ,tavuprāt, zīmes ir jāuzstāda ne tikai pie katras izbrauktuves no blakusteritorijas, bet arī pie katra trotuāra, kas piekļaujas ceļam, jo (nedo Dievs) tur kāds Snukurins ar savu traktorauto būs izdomājis izbraukt :grin:

Es, savukārt, vēlos, lai pie manas mājas durvīm/vārtiem tiktu uzstādīta 518.zīme, jo pēc 8 stundu nakts miega es jau sen esmu aizmirsis, ka dzīvoju apdzīvotā vietā un nedrīkstu cirst ar 90 km/h ārā no pagalma :diablo:

Labots - Koalīcija
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Tagad es saprotu, ka ne tikai amerikaniem mikrovilnu lietosanas instrukcijaas jaraksta, ka taa nav paredzeeta dzivnieku zhaveshanai.

Link to comment
Share on other sites

pieprasu paskaidrojumu!!! par šo: :grin:

 

...lai nenes.

Nē nu nopietni, es nesaprotu ,ko biji domājis ar šo tēlainais izteiksmes līdzekli.. :mda:
Link to comment
Share on other sites

Vai tad braukšanas virzienā tādas pašas zīmes nekur nav?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...