Jump to content

Vēlos panākt lētāku Beztermiņa līgumu ar LTC


LagerLV
 Share

Recommended Posts

Tātad ir beidzies 24 mēnešu līgums es pat to nezināju :D.

Iespējams lasījāt manu foruma ierakstu par meklēju ISP Preiļos un vēlētos kaut ko lētāku.

Tātad tākā ir beidzies LTC līgums uz 24 mēnešiem un nedaudz dārgi ir maksāt šādu summu 31€.

Vēlējos ar LTC sazināties un aprunāties vai var dabūt kādu labāku līgumu vai kaut ko panākt ar viņiem

Vēlos jautāt esmu dzirdējis cilvēkiem ir zvanījuši no LTC piedāvājuši labākus līgumus u.t.t

Vai kādam ir zvanījuši no LTC par labāku līgumu ko ir teikuši?

Mēģināšu viņiem pazvanīt kaut ko sarunāt ar šiem citādi domāju uz Baltcom pāriet :D

Ko man viņiem teikt? Vajag viņus kaut kā iebiedēt ka iešu uz citu ISP vai kaut ko.

Link to comment
Share on other sites

Nu vai tad ir vēl kādi varianti?

Vari mēģināt uzminēt operatora vārdu un mēģini iebiedēt, ka zini, kur mācās viņu bērni utt..... Bet nu tas būs pārāk traki.

Lētāku beztermiņa līgumu diez vai viņi ir ieinteresēti dot, bet mēģināt vari.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Copmanis

Tādu LTC nezinu.....

Link to comment
Share on other sites

LagerLV

 

 

Tādu LTC nezinu.....
 

Mjāāā :D

 

 

Bet pazvanīšu šiem gan jau dabūšu kādu meitenīti otrajā pusē līnijas ja nē tad zvanīšu kamēr nedabūšu un mēģināšu dabūt kaut ko no viņiem nost.

Link to comment
Share on other sites

Neredzu jēgu no tava topika. Tak piezvani pasaki, ka tev par dārgu un ka gribētu lētāk. Tad nu redzēs, varbūt ka ir viņiem lētāks interneta pieslēgums ar lēnāku ātrumu.

Labots - markei
Link to comment
Share on other sites

Autor, atvaino, piedod, tikai lūdzu nesit mūs!!! :(

Nu nevaram mēs tev iedot lētāku LTC tarifu, nevaram nu nekādi :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

LagerLV

 

 

Autor, atvaino, piedod, tikai lūdzu nesit mūs!!! Nu nevaram mēs tev iedot lētāku LTC tarifu, nevaram nu nekādi

 

Es kaut kur savā Topicā uzrakstīju "tātad pamatskolā nemācījos gramatiku un tāpēc šādi ķēmojos pacani varat iedod man labāku tarifu?"

Es teicu vai kādam ir pieredze vai ir zvanījuši no LTC piedāvājuši labāku līgumu jo esmu dzirdējis ka cilvēkiem ir zvanījuši. 

Link to comment
Share on other sites

Ņem LMT Internets mājai. Cenas 16.94-26.80. Tas ir lētāk par telekomunistu piedāvājumu.

Ja ļoti patīk telekoms, uzzvani un pasaki, ka iesi uz LMT par 16.94. Ja šie neko lētāku nepiedāvā, izpildi savus draudus. Kā smejies, vīrs un vārds.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

LTC līgums uz 24 mēnešiem un nedaudz dārgi ir maksāt šādu summu 31€.

 

No kā sastāv šie 31 eur? Pliks internets? IZZI (Baltcom) maksāju 14.09 eur (laikam) jeb 9.90 Ls par 100 Mbps interneta un 38 kanālu kabeļTV ar beztermiņa līgumu. Ar pliku zvanīšanu nekas nesanāks, jābūt reālām darbībām un operatora pārliecībai ka tiešām klienta nodomi un argumenti ir nopietni nevis parasta andelēšanās.

Link to comment
Share on other sites

Viņam tak vēl TV ar vajadzēja, ne tā? Tam LMT nederēs, tam jāsapļūtī, ka ņemsi batcom+lmt! Srazu iedos tev pa lēto, jo tādu ļaunuma salikumu neviens ienaidnieks nenovēl.

Link to comment
Share on other sites

Tasteris

Pirms pusotra gada laukos gribēju atteikties no LTC, tad tie zvanīja un uzstājīgi mēģināja pierunāt palikt, piedāvājot ļoti izdevīgus tarifus.

Link to comment
Share on other sites

LagerLV
(labots)

Man ir 250 mbit internets un Interaktīvā TV par 31€ senči skatās TV pašam nevajag bet labāk neatteikšu vel sāksies ārdīšanās šiem nav portatīvo datoru nevar interneta TV skatīties :D

 

Spiedīšu ka pāriešu uz baltcom viņiem lētāk sanāk tas komplekts pat ja nav Interaktīvās TV pof*g gan jauka teiks mums tur ir labākais nets labāka kvalitāte u.t.t teikšu cena galvenā :)

Tā jau redzēsim kā izies tālāk jau sarakstīšu atteikšanas līgumu tā iebiedēt 100% kaut ko piedāvās ar atlaidi lai tik paturētu klientu.

Viņi tā vai tā pelnīs no manis naudu pat ja atlaidi iedos.

 

P.S arī teikšu ka Baltcom it TV3 laigan es uz to TV3 nedz TV neskatos labi dažreiz Discovery varbūt kādu uzmaukt bet pat tad uz Interneta.

Labots - LagerLV
Link to comment
Share on other sites

itanium

Pēc pēdējā komentāra spriežot, tu esi neizglītos lauķis.

Tik problemātiski uzrakstīt savu sakāmo visiem saprotamā valodā, lai nebūtu riebums lasīt?

 

Intereses:Kompji.
Būvēt

Neaizmirsti arī teikumu uzbūvi iemācīties!

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

LagerLV
(labots)
Pēc pēdējā komentāra spriežot, tu esi neizglītos lauķis. Tik problemātiski uzrakstīt savu sakāmo visiem saprotamā valodā, lai nebūtu riebums lasīt?

Nu atvaino lūdzu man gramatika iespārda. 

Palaboju saīsinājumus. Priekš tevis!

Labots - LagerLV
Link to comment
Share on other sites

Tomijs123

Pakalpojumu sniedzējiem parasti ir vairāku pakāpju klientu noturēšana(3?). Droši jāzvana, tiki nevajag prasīt atlaidi, pajautā,kā var atteikties no sniegtajiem pakalpojumiem , atgriezt iekārtas  un tiri piri . Pasaki, ka vēlies mainīt pakalpojumu, jo nerāda vairs tv3 un palielinājusies mēneša maksa pēc līguma beigām. Otrā galā iespējams mēģinās iebāzt kaut ko ausīs, kas tobrīd atradīsies pa rokai, taču pirmajam piedāvājumam (es?) nepiekristu. Kā zināms vienmēr ir pieejams kaut kas labāks. Rīkojoties pēc šāda scenārija operators piedāvās piezvanīt pēc pāris dienām un būs sagatavojies ar labākiem argumentiem, lai tikai nezaudētu klientu. Jārēķinās, ka prasot atlaidi jebkura firma piesaistīs klientu uz ilgāku laiku, max Latvijā 24 mēneši(2gadi).

 

Kā arī pirms zvanīšanas nenāktu par ļaunu uzzinātu vietējos piedāvājumus, lai būtu apmēram skaidrība, kas un cik maksā.

Zvanītājam vajadzētu būt pieaugušajam, t.i. geimeris ar meitenes balsi iespējams, ka nederēs.

Link to comment
Share on other sites

LagerLV

 

 

Pakalpojumu sniedzējiem parasti ir vairāku pakāpju klientu noturēšana(3?). Droši jāzvana, tiki nevajag prasīt atlaidi, pajautā,kā var atteikties no sniegtajiem pakalpojumiem , atgriezt iekārtas  un tiri piri . Pasaki, ka vēlies mainīt pakalpojumu, jo nerāda vairs tv3 un palielinājusies mēneša maksa pēc līguma beigām. Otrā galā iespējams mēģinās iebāzt kaut ko ausīs, kas tobrīd atradīsies pa rokai, taču pirmajam piedāvājumam (es?) nepiekristu. Kā zināms vienmēr ir pieejams kaut kas labāks. Rīkojoties pēc šāda scenārija operators piedāvās piezvanīt pēc pāris dienām un būs sagatavojies ar labākiem argumentiem, lai tikai nezaudētu klientu. Jārēķinās, ka prasot atlaidi jebkura firma piesaistīs klientu uz ilgāku laiku, max Latvijā 24 mēneši(2gadi).   Kā arī pirms zvanīšanas nenāktu par ļaunu uzzinātu vietējos piedāvājumus, lai būtu apmēram skaidrība, kas un cik maksā. Zvanītājam vajadzētu būt pieaugušajam, t.i. geimeris ar meitenes balsi iespējams, ka nederēs.

 

Paldies dievam sakarīga atbilde beidzot šajā topikā. Paldies. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

taču pirmajam piedāvājumam (es?) nepiekristu. Kā zināms vienmēr ir pieejams kaut kas labāks

Skolas laikos sanāca piespiedu kārtā izlasīt Mērnieku laikus. Tur arī bija runa par gardumiem, kas tiks celti galdā otrajā raundā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

LTC optikai ik pa laikam neesošajiem klientiem izsūta vilinošus piedāvājumus, par kādiem 5eur mēnesī lētāk, un tā 2 gadus. Un kad paiet 2 gadi, klients sāk domāt, maksāt jauno tarifu, vai pasūtīt viņus na.

Link to comment
Share on other sites

Pagājušajā nedēļā tieši nācās atteikties no lattelecom, pazvanīju prasīju kas jādara, meitene teica ka atzvanīs klientu daļa.

Pēc pāris dienām zvanīja un likās, ka tam cilvēkam uzdevums bija darīt jebko lai tikai es paliktu pie viņiem, tajā skaitā piedāvāja zemāku abonēšanas maksu.

Un tas viss pat neskatoties uz to, ka man vēl 2 gadu līgums nav beidzies, tad gadījumā ja viss cauri, domāju, ka būs vēl pielaidīgāki.

 

Katrā ziņā ir vērts izdomāt normālu iemeslu, pazvanīt un teikt es gribu atteikties jo...

Link to comment
Share on other sites

Man bija sekojoši - arī bija dārgais tarifs - vienīgi man ciemā nav citu operatoru; Tad parādījās piedāvājums, ka jauniem klientiem viss ir 2x lētāk (nevis 32 LVL, bet 16 LVL - tas bija pagājšgad) - es zvau ;siem prasu - vai var man kā 10 gadus esošam klientam piedāvāt kā jaunajiem klientiem - šie atteica - es uzreiz OK, es visu slēdzu nost un nododu iekārtas, peč 2 dienām zvanīs mana sieva un pieteiks uz sevi - būs jauns klients un būs atlaide - gribat čakaru - OK; Šie teica, ka tā nevarot utt, jo adrese esoša, pieslēgums ir, es pateicu, ka nekur tas nav minēts, ka jābūt jaunam pieslēgumam, bet gan minēts ir jauns klients un pieklājīgi atvadījos:D

Pēc ~15min zvanīja čalis un iedeva 2 gadu līgumu ar to atlaidi - tagad vēl gads palicis - beigsies tas - jāmēģina būs atkal :)

Link to comment
Share on other sites

ieprieks bija beztermina ligums par 22ls menesi,tad vienkārši uzrakstiju ka man viens cits piedava netu labaaku par 10ls menesi (plika muldeshana jo man vinu nemaz nevareja ierikot) :D un ka veletos iet prom,uzprasiju vai man nav kads ligums noslegts vai cik jamaksa ja ietu projam (tikai prasishanas pec lai butu ko prasit) un pec dienas jau zvana tante prasa kapec grib iet prom ka varam letak piedavat un taa dabuju pa 10ls menesi arii to pasu par ko biju maksajis 22ls pirms-tam + vel upgreidoja interneta atrumu no 10mbps uz 20mbps vdsl.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

atdzīvinot šo te mironi, kāda ir šaislaikos pieredze cīņā par subj?

 

te nedēļas sākumā atkal piespļāva dvēselē - atsūta īseni par papildus rēķinu, jo: redziet atlaides beigušās, tāpēc rēķins par pilnu klapi, i par telefonu, i par virszemes televīziju.

kad ar viņiem parunā, tad jā jā nemaksājiet, būs jauns līgums, bet: uz 24 mēnešiem, punkts.

ne nu man Rīgā vairāk mazāk pofig, bet ko lai dara mazpilsētā situācijā, kad ir reāla iespēja, ka telefonu pēc x mēnešiem vairs nevajadzēs?

pašlaik izskatās ka iet uz atteikšanos no līguma vispār, kaut arī vecākiem viņš bij pieņemams un ērts...

kāds nez ir ar PTAC komunicējies par līdzīgu tēmu - valsts vairākuma īpašumā esošās kompānijas cietās pārdošanas taktika pret saviem pastāvīgajiem klientiem?

Link to comment
Share on other sites

kāds sakars PTAC? Gribi lieto konkrēto pakalpojumu, gribi ej prom un lieto citu lētāku vai labāku, ja vari tādu atrast. Gribi izspiest zemāku cenu esošajam pakalpojumam, kā jau minēja, saki, ka iesi prom. Tad gan jau iedos labāku cenu vai arī nē.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Telefonu jau atsevišķi var atslēgt.. tu taču tāpat paliec klients. Pakalpojuma maiņa tajā 24 mēnešu termiņā ir iespējama, vienīgais tu nevari bez līgumsoda beigt būt pavisam viņu klients.

Link to comment
Share on other sites

 

 

kāds sakars PTAC? Gribi lieto konkrēto pakalpojumu, gribi ej prom un lieto citu lētāku vai labāku,

vēlreiz, precizējot: sāpe ir par to, kā viņu pārdošanas tekstā ir noformētas "atlaides" - 24mēnešu termiņš ir nevis pārdevējam, bet redziet klientam bonuss, ka šī līguma darbības laikā pārdevējs "apņemas necelt cenas".

nu un tas, ka cenas līgumā vispār fiksētas netiek, bet ir hvz kur viņu sistēmā vai internetā publicētajās cenulapās. (attiecībā uz manu līgumu man šķiet, ka vienošanās cenu viņi pat ēpastā neatsūtīja, bet tikai telefoniski piemin - a jā, jūs par eiro vairāk tagad maksāsiet kā iepriekš) kā rezultātā pēc 2 gadiem viņiem vienmēr ir taisnība, lai kas ar bijis iepriekš.

 

protams, es kā klients vienmēr losis, bet tomēr....

Link to comment
Share on other sites

Ar LTC viss ir jauki un smuki.

 

Tur atlaidi vienmēr var dabūt, piezvani, saki, ka tomēr dosies promt, esot par dārgu utt. Saki viņiem, kādas iekārtas jāatgriež, viņi piedāvās iespēju, ka Tev pārzvana, kad precizēs informāciju. Otrā zvanā jau piedāvās Tev atlaidi :D

 

20-30% mierīgi var dabūt nost.

 

3 dažādi pieslēgumi un visiem izdevās sarunāt atlaidi :D

 

Varbūt cilvēks vienkārši neprot vienoties, vest sarunas! Tad jāņem cits operators.

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Es nosūtīju ziņu LTC pašapkalpošanās sistēmā vienā vakarā un nākamajā rītā uzreiz bija zvans un -9eur ikmēneša rēķinam uz 24menešiem.

Link to comment
Share on other sites

nākamajā rītā uzreiz bija zvans un -9eur ikmēneša rēķinam uz 24menešiem.

jā protams. bet vai kādam ir izdevies novienoties par -eur rēķinam BEZ 24 mēnešiem?

 

 

 

Varbūt cilvēks vienkārši neprot vienoties, vest sarunas! Tad jāņem cits operators.

šeit situācija, ka nav cita operatora. (nerīga)

 

bet paldies, būtisko informāciju saņēmu (ideja ka līgumam var izmaiņas, tikai nevar izbeigt. - tas gan tā ar pirkstu ūdenī, jo viņu megalīgumā šie punkti ir diezgan interpretējami)

varat tālāk neiespringt :)

Labots - ervie
Link to comment
Share on other sites

šeit situācija, ka nav cita operatora. (nerīga)

 

Nu redz, tikko atbildēji, ka īsti neproti sarunas vest !!! Tur arī ir problēma.

 

Brālis maksāja 40eur ar kaut ko par LTC, bija fiksētais telefons 2 tv un dsl nets, kads jau tur ir atrakais 10 vai 20. Mazpilsēta, nav kur aiziet. Otru tv neregulāri skatās. Uzņēmos atrisināt.

 

Zvanīju LTC, piedāvāja atteikties no otra tv un fiskētā telefona, būšot - 8eur, nu neslikti, bet tāpat 32eur, kosmosss. Teicu, ka nu, tad neinteresēs piedāvājums, ņems izmēģināt kādus mobilos internetus. Jautāju kādas iekārtas jāatdot, šie saka, ka precizēs un parzvanīs. Nākošajā dienā zvana, saka, ka var piedāvāt pa 18eur, TV + nets 10Mbit/s, šāds komplekts standartā maksā 36.89eur.

 

Kas Tev pret līgumu, normāla padarīšana ja piedāvā atlaidi, negribi līgumu, maksā vairāk, pilnīgu tupumu dzen! Visur ir tā, pērc zāles abonentu uz gadu un piedāvās 40% atlaidi, visur ir tā, kā no marsa nolaidies :D

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

 

 

Visur ir tā, pērc zāles abonentu uz gadu un piedāvās 40% atlaidi, visur ir tā, kā no marsa nolaidies :D

man te uz marsa mājas kāpņutelpā plakāts toļi balt toļi balti - internets un televīzija pa cēneri BEZ termiņsaistībām. tāka visur-nevisur...

 

 

 

Nu redz, tikko atbildēji, ka īsti neproti sarunas vest !!! Tur arī ir problēma.

problēma ir tā ka man ir apnicis šīs sarunas vest katru reizi no jauna un nervus bojāt ar aktīvajiem pārdevējiem!

un atceroties pagājšreizi, kad atskrien laukos mollīga kurjere pagrūž mātei zem deguna līgumu - paraksti paraksti, man jāskrien tālāk.... (pierādīt tad izdevās ka 24mēneši nepiemērojas, bet otrreiz tas arguments šķiet vairs nenostrādās)

Link to comment
Share on other sites

 

 

jā protams. bet vai kādam ir izdevies novienoties par -eur rēķinam BEZ 24 mēnešiem?

 

         Nesaprotu ko tu gribi panākt. Tie 24 mēneši ir garantēta cena -xxeur/mēnesī bez saistībām. Pēc pusgada atrodi labāku, ej prom ja gribi vai ne3.14s bobi- nekā lētāka un laukos analoga pakalpojuma nav, bet gribi lētāk un tev apnikuši jau visi pārdevēju piedāvājumi un tiri piri. :shok:


 

 

jā protams. bet vai kādam ir izdevies novienoties par -eur rēķinam BEZ 24 mēnešiem?

 

         Nesaprotu ko tu gribi panākt. Tie 24 mēneši ir garantēta cena -xxeur/mēnesī bez saistībām. Pēc pusgada atrodi labāku, ej prom ja gribi vai ne3.14s bobi- nekā lētāka un laukos analoga pakalpojuma nav, bet gribi lētāk un tev apnikuši jau visi pārdevēju piedāvājumi un tiri piri. :shok:

Link to comment
Share on other sites

@@markei, un līgumsods vai tad ir atcelts, noslēdzot 24 mēnešu līgumu? :D

 

Tak mūsdienās laukos arī ir alternatīvas.. mobilais nets.. SAT.. VTV.. varianti daudz un dažādi.. pirms gadiem 5iem/10it bija traki, tagad ir ok.

Link to comment
Share on other sites

Pirms pusotra gada, kad pārvācos uz dzīvokli, kur LTC varēja piedāvāt tikai DSL ar max 20Mbps. Tas īsti nederēja, tāpēc arī līgumu izbeidzu. Tad man vairākas reizes zvanīja un mēģināja pielauzt, ka es tomēr ņemu to lēno internetu komplektā ar televīziju par 15€/mēn.

Kolēģim bija līdzīgi - viņam bija internets+televīzija maksāja nedaudz zem 30€, šis izdomāja pārslēgt uz tikai internetu, tad viņam piedāvāja visu to pašu, bet par 15€. 

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Nezinu, kā tev, bet parasti tas līgums ir beztermiņa un pārtraukt var jebkurā brīdi. Uz 24 mēn tiek slēgta tikai vienošanās par cenu un nav nekas jāmaksā papildus pie līguma laušanas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

@markei, un līgumsods vai tad ir atcelts, noslēdzot 24 mēnešu līgumu? :D

 

Nekāds jauns līgums nav. Tikai pielikums jau esošajam par to, ka uz 24 mēnešiem tiek piešķirta īpaša mēneša maksa. Nav nekāda liguma uz 24 menešiem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...