Jump to content

Zumināti vecie piepes


NormaalsCilveeks
 Share

Recommended Posts

NormaalsCilveeks
(labots)

A slabo MANU parakstu apskatīt ? KO A ?!!!!

man ap 42K unikāli lietotāji būtam ap 37-39viņi ....

MĒRAMIES AR DATIEM - OK

ES DODU TEV GŪGLEs   ANALĪTĶA DATUS TU MAN www.sharasinakantora.data.pizdejec.gavno.lv

Labots - NormaalsCilveeks
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • NormaalsCilveeks

    12

  • Zux

    9

  • Bonifacijs

    7

  • dudam

    5

 

 

ko veci sakāt par saišu raklāmām ?

Tak atbildēja jau, LV nav klikotāju tauta un tava auditorija ar nav pasista, attiecīgi, izdari secinājumus.

Ja jau tagat pie šā reklāmu izvietojuma kas Tev ir nav nekā diža tad jau nu...... , neko.

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

man vienārši bija inčīgi

ko darīsiet, kad pajautā kāds kam ir savs viedoklis

 

da nekas nava mainījies - sīkpirzi mul;d par to cik vareni SEO pipeļatpri

vecie tur muti jo zin, ka "neko nav sasnieguši"

atāāā

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks
Zuxters

nav jēgas iespirngt sīkpiržu varenumos ...

vari mani nmotivēt bet ...  

man apnicis ir sīkpiržus par kaučkojelgad uzskatīt ...,.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Varenais ZIgmārs mani izmeta uz 4 gadu BANu ,,,,

 

:shok: interesnti kas ir jāizdara lai dabūtu 4 gadu banu .. mož palūrēji uz Līgu, ja tas ir tas pats Zigmārs kuru es domāju :grin:

Link to comment
Share on other sites

Tu esi tas, kurš vismazāk ir mainījies, ja neskaita svaru, ar ko arī apsveicu!

Tu vēlies lai TEV palīdz, bet paša attieksme? 

Link to comment
Share on other sites

Redz kur SEO paraugs.

www.privata-psihiatrija.lv

 

Lieliski piemerota, labi indeksejas googlee, ideali piemerota.

Link to comment
Share on other sites

Neizskatās ka nc vēlas lai viņam palīdz. Tik vien kā uzstāstit un mēģināt savu "krutumu" parādīt...

Jā... suns spalvu met, bet tikumu nē....

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks
(labots)

o varenie ... kauč viens NU KAUČ VIENS ? ....

ir ko panāvcis 4+ gadu laikā ?

 

NU VARENIE - kur esat  ko darījuši ???

 

Apdirāties ja?

 

Da ejiet "dzet kolu" sīkie labs cilvēki - atradušies te sīkpirži te nu pļekrstēs - MUAHAAAAA

 

Piedopd admin - kas man banu noņēma - bet te ir tikai sīk pīzdāmīzeji kasmani neskar ..

Labots - NormaalsCilveeks
Link to comment
Share on other sites

 

 

:shok: interesnti kas ir jāizdara lai dabūtu 4 gadu banu ..

 

jautājums atcelts

Link to comment
Share on other sites

androidz

Par to vai ir pālī, pat nejautāšu. Tikai jautājums, tīri statistikai, cik ribās?

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Ej cirst, tas rakstības stils

 

MUAHAAAAA
šitas vispār uz plānprātību velk
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Iesaku atrast sakarīgu ģimenes ārstu, parunāt ar viņu  un tad lietot to ko viņš pasaka. Recepte varētu būt     Seroxat + Alprazolam + Kventinax un ierobežot alkoholu cik jau nu vien spēj ... cerība mirst pēdējā 

Link to comment
Share on other sites

1. Ja atnāca atpakaļ vienpadsmitajā., tatad nonstopā smeļ vismaz no astotā.

2. Beidz ņemties ar adsensiem un citām geju padarīšanām, uzliec vienkārši lapai abonementa maksu, piemēram, 5$ mēnesī, tad redzēsi, kur paliks no taviem neapšaubāmi pārspīlētajiem 100k un 60k, tad tu varbūt sajēgsi ar savām nodzertajām smadzenēm to, ko daudzi jau rakstīja tavā čīkstēšanas topikā par Latvijas publiku un peļņas iespējām internetā ar latvisku saturu.

3. Adresi jau izbļāvi, moš jāpiezvana...

 

 

4. NC nudien ir populārs, visādā gadījumā ar iesmaidīšanas elementiem.

 

2w6frqsyu4isbr32ua1w.png

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

1. Ja atnāca atpakaļ vienpadsmitajā., tatad nonstopā smeļ vismaz no astotā.
Nedēļnieks? Aij nē, jau vairāk...
Link to comment
Share on other sites

Kilogramu svārstības tam kautķermenim ir proporcionalas IQ svārstībām... khm, kā ta audiopederasti (tos osscarus un lukes tagad neņemam vērā) sauc - korelācijas? 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Ar to bildi var bērnus baidīt - sak, ja slikti uzvedīsies, tau uz jaunogadu atnāks šitāds salavecis bez mēteļa un atnesīs maisu nogalinātu vīngliemežu

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Armand - tu uzdod nekorektu jautājumu, jei bogu. Nekāda dzeršana šito žulti un tavu acīmredzamo tupumu neattaisno. Bļ*d, kad tevi bāba pameta saprati ka 30kg nenometot drāziens vairs nespīd, un tagad jūties kā baigais sporcmenis? Visiem kaut ko d*rs par sasniegumiem, kamēr pats vēl joprojām mitinies tajā 20 kvadrātmetru Stabu ielas ūķī ar izpuvušo podjezdu? Remontu beidzot esi uztaisījis, vai joprojām tava pirksti-gaisā-ku-spicā 500Ls cepeškrāsns ir dārgākā mēbele visā ēkā? Baigais dizaneris jūties, a portfolio mājaslapa no Telnet laikiem. 

 

Da tu vispār savu klabatu neesi tiesīgs vērt vaļā par dzīves sasniegumiem.

Zaj*baļi tādi pusmūža krīzes nomocītie d*rsēji kā tu - tinies uz savām receptēm, taisi tūkstošus $ no adesnes par ko ne sūda nejēdz, un audzē riepu pa otram lāgam.

Labots - J.Reinis
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

skarbi

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Skarbi, bet taisnība - tas cilvēks vienkārši ir neaptverami iedomīgs, un trakākais tas, ka gandrīz visa tā iedomība ir uzpūsta gandrīz ne no kā.

Viņš visus apliek, bet patiesībā pats ir visnotaļ nožēlojams vidusmēra brīvmākslinieks, kas sadomājies nezin ko. Satiku viņu sen atpakaļ vienā pasākumā - tas bija psc - no malas izklausījās, ka viņa sasniegumu līmenis ar katru izdzerto aluskausu trīskāršojās. Daudzi cilvēki jau smējās, ka pie kastes beigām viņš zvērēs pie mātes dzīvības, ka ir lidojis kosmosā. Daudz nepatīkamu cilvēku dzīvē ir nācies sastapt, un pats esmu cinisks riebeklis, bet nu Armandu pārspļaut šajā ziņā šķiet ir neiespējami.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

njaaa   nu a receptes viņam ir treknas, pusi no tā es neēstu pie iespējas

Link to comment
Share on other sites

Visstupākais jau ir tas, ka ir velti deldēt spiedpogu plakandēli, jo nekas nemainīsies :D 

Bet nu kaut ko jau ierakstīt gribās. 

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

šaubu nav! ne mazāko


Kāds varbūt var pačukstēt par ko tieši šamais 4 gadu banu norāva? Nudien interesanti


4 gadi = mūžīgi

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Tu pēdējos viņa rakstus ko viņš pa šīm dienām jau paspējis sadrukāt vai tad neizlasīji?

Nekas nav mainījies - ar muti NC jevropā, ar darbiem kautkur tepat starp, citēju, vietējiem perdeļiem (kam nekāda sūda nav).

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

nu vai tad vienkārša laidara vartu paveršana vien dod mūžīgu banu? Nu izlasīju visu protams, padomāju ka čalis daudz atļaujas un nospriedu ka var jau būt ka uz veciem lauriem zivilnot tā drīkst

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

nu moška pieradīs un turpinās mūs izklaidēt

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Pats izdomāja iemeslu un pats uz to apvainojās :D Klauns...

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

bāba pameta

Kad tad tas notikās ? 

Link to comment
Share on other sites

Es tikai nesaprotu, kam viņš cenšas pierādīt to boot "nekrutumu" salīdzinot ar viņa lapu?

Te nav neviena boot īpašnieka kuru tas ķertu, bet moderiem, adminiem un apmeklētājiem ir dziļi pajāt uz to cik k hitu bootam ir mēnesī.

 

Mani personīgi daudz vairāk krata foruma satura kvalitāte, nevis tas, cik k apmeklējumu ir mēnesī.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Mani personīgi daudz vairāk krata foruma satura kvalitāte, nevis tas, cik k apmeklējumu ir mēnesī.

 

+100

Link to comment
Share on other sites

mož palūrēji uz Līgu

Atceros, Teikas kojās ar to Līgu šad tad tika sadzerts. Viņa maz lietoja. Vienu brīdi biju pat tā kā skatienu uzlicis, bet tur nekas nesanāca.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Zigmāram ir savs blogs, kur viņš stāsta/māca kā virtuāli netā naudu pelnīt. Adresi patreiz slinkums meklēt.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Atceros, Teikas kojās ar to Līgu šad tad tika sadzerts. Viņa maz lietoja. Vienu brīdi biju pat skatienu uzlicis, bet tur nekas nesanāca.

 

es viņu pazīstu vēl no videnes laikiem arī biju uzlicis aci, bet bija garām .. es pats bisķi samīzos  nu un viņa toreiz savos 16 gados arī bija tāda vējaina meitene .. nezinu kā tagad. Pēdējo reizi arī satikāmies ar viņu Teikas kojās, cik atceros tad alkoholu viņa vispār ni-ni ..

Link to comment
Share on other sites

Es pēdējo reizi Līgu satiku pirms gadiem 10. Stradāja Līnezera gremošanas centrā "Gastro" (mans klients). Ko tagad dara, nezinu.

Tolaik viņa pabija uz BOOT žurnāla vāka.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...