Jump to content

Win7 64 bit restarts neilgi pēc sistēmas palaišanas


elmundo
 Share

Recommended Posts

-Šodien ieslēdzot datoru win7 64 pēc neilga laika uzrādijās paziņojums "windows 7 has encountered critical error will restart one minute lūdzu saglabājiet savu darbu utt." un tā arī notika. Dators restartējās.

-Vakar palaižot šo pašu sistēmu pēc kādas minūtes sekoja zilais ekrāns uz trim sekundēm tad restarts, Tāpēc īsti neielāgoju kas tur bija par vainu, iespējams saistīts ar atmiņu. Otrreiz sekoja kas līdzīgs tikai ar melnu ekrānu un neko nenotiekošu, līdzēja tikai izslēgšana ar varu.

 

Lieta tāda kad man uz tā paša aparāta ir arī otra operētājsistēma 7 32bit tur nekas tāds nav novērots.

 

Lai lietu padarītu vēl dīvaināku varu pateikt kad šī problēma notiek katru dienu pirmās reizes slēdzot iekšā datoru.

Piemēram pēc pāris neveiksmīgām win7 64 palaišanām padzīvojos uz 32 bit un pēc kāda laika restartējos atpakaļ uz 64

nekādi kļūdu paziņojumi, zilie ekrāni un melnie, restarti vairs nenotiek. 

 

mobo: Nforce4m-a v1.1

ram: 5 gb (trīs stiki pa 1gb un viens uz 2gb) ddr2

cpu: AMD athlon 64x2 dual 5000+

video: gtx 750 ti 

psu: corsair cs650m

hdd: seagate 1TB

 

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Skatamies, kas rakstīts zilajā ekrānā (ieliekam, lai viņš nostopējas), skatamies, kas eventu logos notiek...

Link to comment
Share on other sites

Cik manīju bija saistīts ar memory failure.

Lasīju kad stopēt izslēgšanās procesu šinī gadījumā nav vēlams, tā varot kaut ko sabojāt.

 

Šodien padzīvojos kādas desmit minūtes uz 32 un tad pārslēdzos uz 64 bit. Nekādas kļūdas nenotika.

Vienīgi uz 64 rāda kad divi no pieciem ram gigabaitiem hardware reserved iespējams saistīts ar video karti.

Uz 32 no 5 Gb  var lietot 2Gb pirms patreizējās videokartes iespraušanas bija 3 pieejami.

Uz 64 kādu laiku atpakaļ rādija kad pieejami visi pieci. Bet tas īpaši nesatrauc ja vajag lai ņem. :SOH:

 

Liekas kad patreizējā mātes plate vai procesors vai arī rams neieredz to 64 lai gan arī ražoti kā pionieri sešdesmit četru bitu sistēmas darbināšanai nu vismaz procesors bet knifs tāds kad priekš xp 64, nez kādam ir arī tāds brīnums?

Link to comment
Share on other sites

Paldies jema! novilku un atradu vienu ziņojumu. Noteikti skatīšos un risināšu tālāk kad būs brīva vaļa.

 

 

Blue sceen viewer man parādīja sekojošo

 

 

==================================================
Dump File         : 111914-47062-01.dmp
Crash Time        : 19-Nov-14 5:25:14 PM
Bug Check String  : SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED
Bug Check Code    : 0x1000007e
Parameter 1       : ffffffff`c0000005
Parameter 2       : fffff880`06d48478
Parameter 3       : fffff880`057e98a8
Parameter 4       : fffff880`057e9100
Caused By Driver  : dxgmms1.sys
Caused By Address : dxgmms1.sys+74c5
File Description  : DirectX Graphics MMS
Product Name      : Microsoft® Windows® Operating System
Company           : Microsoft Corporation
File Version      : 6.1.7600.16385 (win7_rtm.090713-1255)
Processor         : x64
Crash Address     : dxgmms1.sys+38478
Stack Address 1   : 
Stack Address 2   : 
Stack Address 3   : 
Computer Name     : 
Full Path         : C:\Windows\Minidump\111914-47062-01.dmp
Processors Count  : 2
Major Version     : 15
Minor Version     : 7600
Dump File Size    : 289,320
Dump File Time    : 19-Nov-14 5:27:38 PM
==================================================
 
Laikam jau būs brēciens par video kartes draiveriem.
Link to comment
Share on other sites

Tā izskatās.

Skaties par kļūdu "Bug Check Code    : 0x1000007e" precīzāk šeit:

http://aumha.org/a/stop.htm

Vai nu pats DirectX jo "File Description  : DirectX Graphics MMS" vai arī tas sakāvies ar videokartes draiveri.

Videokartes draiveris var arī žagoties dēļ tā, ka dzelzis gļukains.

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

Jā, vienkāršāk ir klaunoties, nevis pārinstalēt Vinndofu.

Ai kā man patīk tā procedūra, katru nedēļu. :)  

 

 

kāda ir dziļā doma likt 2 windows instalācijas, no kurām viena ir neatbilstoša hardwarei?

 

64 Vairāk Ram.

32 gadījumā ja 64 nobrūk

Risinājums šai problēmai laikam būs citas mātes plates procesora un ddr 3 iegāde.

 

Šo to esmu jau nolūrējis:

AMD FX-Series 2 FX-6300 (6C, 3.5GHz, 14MB Cache, AM3+)

Asus M5A97 LE R2.0 Kingston 4GB, DDR3, 1600MHz, CL10, Single stick, HyperX Fury Black

Labots - elmundo
Link to comment
Share on other sites

 

 

32 gadījumā ja 64 nobrūk
Tātad viņi Tev ir uz atsevišķiem fiziskiem diskiem?Savādāk jēga nekāda.

Un ja nav speciālas programmas priekškam 32 ne otra 64?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tātad viņi Tev ir uz atsevišķiem fiziskiem diskiem?Savādāk jēga nekāda. Un ja nav speciālas programmas priekškam 32 ne otra 64?
 

 

Man ir viens hdd sadalīts divās daļās. 

32 man ir tāpēc kad ar viņu līdz šīm dienām esmu dzīvojis, 64 tikko esmu sadomājis paralēli pētīt kas tas ir un ko tas dara. Izrādās tas visu kaut ko dara un šad tad arī uzmet zilos ekrānus. Brīdī kad sešdesmit četrinieks būs sadomājis ar zilajiem mētāties itin bieži varēšu no trīsdesmit divnieka guglēt tā vietā lai ķertos pie pilnīgas datora pārinstalācijas. Jo labi zinu to sajūtu kad esmu pie svaigi pārinstalēta datora un atceros kādi labi darbi ir izdzēsti līdz ar pārinstalēšanu.


 

 

Tā izskatās. Skaties par kļūdu "Bug Check Code    : 0x1000007e" precīzāk šeit: http://aumha.org/a/stop.htmVai nu pats DirectX jo "File Description  : DirectX Graphics MMS" vai arī tas sakāvies ar videokartes draiveri. Videokartes draiveris var arī žagoties dēļ tā, ka dzelzis gļukains.

 

Paldies!  

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ai kā man patīk tā procedūra, katru nedēļu.

Redz, klaunam tā "procedūra" aizņem visu dienu. Bet kārtīgam specam, ap līdz stundām. Un, ja vel nav galīgi kropls īpašs tips, tad iemācās noklonēt svaigu, nepiedrazotu Vinndafu. Restore aizjem kāds 10min.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Redz, klaunam tā "procedūra" aizņem visu dienu. Bet kārtīgam specam, ap līdz stundām. Un, ja vel nav galīgi kropls īpašs tips, tad iemācās noklonēt svaigu, nepiedrazotu Vinndafu. Restore aizjem kāds 10min.

Redzi beton, cilvēkam nav vēlēšanās šo procedūru atkārtot katru nedēļu, lai tā aizņem 10 minūtes vai dienu. Autors vienkārši grib sistēmu, kuru ieslēdz un tā strādā bez nekādiem čakariem un iknedēļas jāšanām. Ja tu sagriez roku, tu vai ārsts taču caurumu aizlāpa, nevis nogriež roku un piešuj jaunu vietā, vai ne tā?

Link to comment
Share on other sites

Pieņemu, ka tam ir vairāki iemesli:

1.Prakstiskā latvieša sindroms, lai nav nauda jāizdod.

2.Vēlme pašam saprast kas par lietu un kļūdu otreiz nepielaistu

3.Interese par datorlietām un šī problēma ir ceļa sākums.

Beton, vai tu atceries kādā veidā nokļuvi datorpasaulē?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu tad kapēc viņš neaiznes to savu kasti pie kompju ārsta?
 

 

Kāpēc tad man viņu nest pie komju ārsta kad jau ceturto dienu sistēma strādā bez jebkāda erora. Lai kompju ārsts konstatētu kad viss ir ok un iekasētu kārtējos divdesmit latus? nezinu cik tagad eirikos plēš, ilgi neesmu nesis pie meistara. Meistari esam mēs paši savā starpā ķīlējam un izpalīdzam viens otram. Bet tava doma par restore point gan nav peļama nākotnē skatīšos.

 

Ps. Lai vai kur neietu visur gadās tādi pamuļķi kā tu kas uzbrūk jaunajiem jo paši ir kaut kādi tādi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
==================================================

Dump File         : 120914-41750-01.dmp

Crash Time        : 09-Dec-14 10:42:54 PM

Bug Check String  : SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION

Bug Check Code    : 0x0000003b

Parameter 1       : 00000000`c0000005

Parameter 2       : fffff960`00144283

Parameter 3       : fffff880`0803a060

Parameter 4       : 00000000`00000000

Caused By Driver  : win32k.sys

Caused By Address : win32k.sys+c4283

File Description  : Multi-User Win32 Driver

Product Name      : Microsoft® Windows® Operating System

Company           : Microsoft Corporation

File Version      : 6.1.7600.16385 (win7_rtm.090713-1255)

Processor         : x64

Crash Address     : ntoskrnl.exe+71f00

Stack Address 1   : 

Stack Address 2   : 

Stack Address 3   : 

Computer Name     : 

Full Path         : C:\Windows\Minidump\120914-41750-01.dmp

Processors Count  : 2

Major Version     : 15

Minor Version     : 7600

Dump File Size    : 289,352

Dump File Time    : 09-Dec-14 10:44:09 PM

==================================================

Link to comment
Share on other sites

Beton, pameegjini Gentoo uzinstaleet. Win, jaa, pa paaris stundaam var sainstaleet. 

 Vienam kompim instaleet vairaakas Win versijas, tas jau ir slimi, nav briinums ka gljuko. 

 Tas nekas, ka sataisiisi katram savas Patriicijas, taapat shis meegjinaas visu iespeejamo stumt c: diskaa.

 

 

Man ir viens hdd sadalīts divās daļās.  32 man ir tāpēc kad ar viņu līdz šīm dienām esmu dzīvojis, 64 tikko esmu sadomājis paralēli pētīt kas tas ir un ko tas dara.

 

 Autor, taapeec ir domaati virtuaali varianti, Virtual Box, piemeeram. Maniiju ka piemineets tika, ja nobruuk viens, tad izmantoshu otru. Veel pasakat ka shito tagad kaads skolaas maaca. 

 Veel pamaniiju ka lieto AMD proci. Izsaku liidzjuutiibu. Chetri dazhaadi RAM modulji, frekvences sakriit visiem?

Labots - Grisha
Link to comment
Share on other sites

Tas nekas, ka sataisiisi katram savas Patriicijas, taapat shis meegjinaas visu iespeejamo stumt c: diskaa.

Neesi instaleejis vairaakus windowsus uz viena kompja. :)

 

Katram buus savs C: disks.

(pie nosaciijuma, ka instalee laadeejoties no USB fleskas vai DVD)

Link to comment
Share on other sites

Autoram.. Ieteiktu nokopēt visu svarīgo un vitālo uz ārējo hdd/flešku vai kādā mākonī un veikt svaigu windows x64 instalāciju, bez visām izvirtībām ar partīciju dalīšanām utt.. Viens hdd, viena partīcija, viens windows, pareizie draiveri un nebūs nekādu BSOD.

 

Kā bonus opciju, rekomendētu nopirkt ssd.. 120gb priekš OS/programmām būs pietiekami.. un esošo hdd atstāt tikai priekš storage datiem.

 

Sakārto sistēmu un nebūs nekādu problēmu.

Link to comment
Share on other sites

Pieņemu, ka mobo ir šī te, vismaz google to izmet pēc dotā apraksta

 

http://www.ecs.com.tw/ECSWebSite/Product/Product_Detail.aspx?CategoryID=1&DetailID=658&DetailName=Feature&MenuID=24&LanID=0

 

Domāju, ka problēma slēpjas "interesantajā" atmiņas moduļu konfigurācijā. NF4 varētu nepatikt šāda kombinācija, pat ja pieņemam, ka plate ir sapratusi, ka visu tā RAM moduļu čupa ir jādarbina single-channel režīmā (ja plate to vispār atbalsta, slinkums meklēt)

Labots - Prodigy
Link to comment
Share on other sites

Plate - ritiigs vecs craps ... Kondikji uz plates gadiijumaa nav izteceejushi?

Meegjini testeet dazhaadas RAM modulju konfiguraacijas:
pa vienam;
2x1GB;
3x1GB;
2x1GB - vienaa kanaalaa + 2GB otraa kanaalaa.

Iespeejams, ka jaasamazina DDR frekvence. Un ja tiek izmantoti vairaak par 2 RAM moduljiem,
tad obligaati jaaizmanto command rate (timing mode) - 2T.

Link to comment
Share on other sites

Paldies visiem par atbildēm. Patreiz veselība ir tik dranķīga kad negribās šajā visā iedziļināties. Protams mātes plate ir veca. Kondensatori pagaidām vēl netek vienīgi viens gandrīz izlūzis. Man jau sasūtīta mātes plate uz am3+ un operatīvā ddr3 četri gigabaiti gaidu kad varēšu sūtīt fx- 6300 proci.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
(labots)

Un kas notika tālāk... aizvietoju šādas tādas detaļas, nu labi praktiski vissu

 

mbo Asus M5A78L-M/USB3

cpu AMDFX-Series 2 FX-6300

ram Corsair 4GB, DDR3, 1333Mhz, CL9, Single stick divi

ssd OCZ Trion 100, 240GB

pcie MSI GeForce GTX 750 Ti, 2GB GDDR5, OC

psu Corsair 650W, CS650M, 80+ Gold, Modular

un palicis vecais seagate 1 tb hdd

un kautkāds disku lasītājs (ko pa lēto lietotu nopirku jo to veco labo kabeli nebija kur mātes platā iebāst)

Perētājsistēma win7 64

 

Ūn vai ziniet ko? Zilie ekrāni ir un paliek mana ikdiena. 

Labots - elmundo
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

Lieta tāda kad man uz tā paša aparāta ir arī otra operētājsistēma 7 32bit tur nekas tāds nav novērots.

Jau pašā sākumā pēc šī bija skaidrs, ka autors vienkārši nespēj normāli sainstalēt sistēmu (operētājsistēmu, draiverus un pārējo programmatūru).

 

 

 

Ai kā man patīk tā procedūra, katru nedēļu.

Ja jau visu laiku nekas nestrādā, tad neesi iedomājies, ka Tev tajā procesā kaut kas ir jāmaina nevis visu laiku jāatkārto viens un tas pats? :D

Link to comment
Share on other sites

PC_RAT var jau būt. Uzlicis esu arī windows no citas instalacijas. Parinstalēju nvidia 353.62 vidio draiveri skatīsies tālāk kas būs.

Vai nevar būt tā kad pie vainas ir nepabeigta spēles modifikācija beta versija kuru spēlējot arī bija tie zilie vileti?

Link to comment
Share on other sites

Nu redz, tāds ir tipiskais latvietelis. Viņš labāk sapirksies importa sūdus pa 140 un vairāk €, nekā samaksās tautietim kādus 10-15€ par darbu.

Kāda tad situācija var būt tādā valstī...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu redz, tāds ir tipiskais latvietelis. Viņš labāk sapirksies importa sūdus pa 140 un vairāk €, nekā samaksās tautietim kādus 10-15€ par darbu. Kāda tad situācija var būt tādā valstī...

 Nezināju kad Latijā ražo datoru komponentes, būtu zinājis būtu pircis par vietējo labo desmitkārtīgo uzcenojumu!:D

Link to comment
Share on other sites

Ne jau par dzelžu ražotāju runa, bet par to, ka nekādi dzelži tev nebija jāmaina, bet vai nu jāiztaisno līkās rokas (maz ticams), vai jāuztic instalēšana/konfigurēšana kādam, kurš tiešām saprot ko dara. Kā tagad redzi - dzelži nebija vainojami.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Redz, klaunam tā "procedūra" aizņem visu dienu. Bet kārtīgam specam, ap līdz stundām. Un, ja vel nav galīgi kropls īpašs tips, tad iemācās noklonēt svaigu, nepiedrazotu Vinndafu. Restore aizjem kāds 10min.

 

Uz ssd samsung 850 pro pārinstalēšana no usb aizņem veselas 7 garas minūtes :D

Labots - elmundo
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Nu šodien iešāvās prātā doma paskatīties vai man maz ir uzinstalēts blue screen viewer. Ir. Paskatijos kad pēdējo riezi ir bijis zilā ekrāna gadijums. Šī gada divdesmit trešajā februārī, heh! Paldies jums liels! Varbūt esmu ko mācijies:)

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Nolāpītais nekromancers

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...