Jump to content

Vēlos uzbūvēt pats savu gaming PC.


Liktenis
 Share

Recommended Posts

Yo visiem, vēlos izdarīt tieši to, ko virsraksts saka.

Tātad es esmu jau savācis apmēram lietas kuras es vēlētos priekš sava nākamā datora,un šeit tās ir:

 
GeForce GTX760 - 185 euro
i5-4590 - 175 euro
Western Digital 500GB - 45 euro
RAM 2*4gb KINGSTON - 66 euro
MSI H81M-P33 - 34 euro
Chieftec 600W - 47 euro
Cooler Master Elite 311 - 27 euro
CENA - 579 EURO
 
Un vajadzēs arī kautkādu disku lasītāju (lai var windows ieinstalēt),jo tas lkm vēl cenā nav.
 
Vēlējos uzzinat no spečukiem vai viss ir kartībā un vai viss tiešām der, dators netiks taisīts uzreiz,bet gan ar laiku, kamēr dabūšu naudu,visas cenas skatijos @ salidzini.lv , no dažādiem veikaliem,ja vajag arī tos, tikai sakiet.
Doma ir arī pardot savu tagadējo PC kuru izmantoju skolai/spēlēm,un citām lietām,cik būtu saprātīga cena par šo datoru?
 
AMD athlon x4 740 @3,2ghz 4 cores
AMD r7 250 ,sapphire 1GB GDDR5,ja nemaldos.
RAM 4GB @ 1600mhz
500gb HDD,bez SSD.
Prasts case un kūleris @ 400W
 
Pāris lietas par datoriem zinu,bet varu arī kļūdīties,tātad,gaidīšu jūsu atsauksmes.
 
Spēles tiks spēlētas @ 1280x1024 rezolūcijā,ja monitors pavilks videokarti...
Labots - Liktenis
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

WIN var uzlikt no USB Flash, ja vien uzlikšanas vaina tad CD nevajag

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Un vajadzēs arī kautkādu disku lasītāju (lai var windows ieinstalēt),jo tas lkm vēl cenā nav.

nevajadzēs

Link to comment
Share on other sites

 

 

Viss ir ok tikai nomaini video karti uz GTX960 un varēsi barokli likt 450w

 

Šis, un varēsi izmantot savu veco barokli, ja vien tas nav kāds lētais ķīniets. Kāpēc jāpērk jauns cietnis, ar veco kādas problēmas?

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Iespējams ka te sanāktu stipri lētāk veikt pakāpenisku modernizāciju, nu iepērkot te forumā CPU, pielasot klāt MB un tad pakāpeniski nomainot GPU

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Vecajam komplektam jau tik gpu nomainīt un ram pielikt un būs zirgā, nu vel barokli iespējams

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

 

 

Doma ir arī pardot savu tagadējo PC kuru izmantoju skolai/spēlēm,un citām lietām,cik būtu saprātīga cena par šo datoru?

Nopērc procesoru+mātesplati tagad (pārējās daļas no vecā datora) un tad taisi upgrade - baroklis un korpuss kā pirmais, videokarte pēc tam, tad SSD. Pāri palikušās detaļas tepat forumā vai ss.lv tirgo nost un miers. 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Paldies par lieliskajām atbildēm,sākumā doma bija pārdot tagadējo datoru un portatīvo,tad būtu gana naudas priekš jaunā datora,visu izlasot,iespējams uzlabošu savu tagadējo , tagadējā mātesplate ir :

FM2A55-VG+3

Tātad būs jāpērk MSI H81M-P33 lai ielīstu procesors,ņemšu laikam to gtx 960, lai nebūtu jāliek jauns baroklis,kā ar CPU dzesētāju?

Labots - Liktenis
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tātad būs jāperk MSI H81M-P33 lai ielīstu procesors,videokarte derēs?

Jebkura socket 1150 mātesplate. Tevis nosauktais variants nav vienīgais, ir arī citi, piemēram,

http://www.1a.lv/datoru_komponentes/pamatplates/asus_h81mk

Videokarte derēs, RAMs derēs, barošanas bloks arī derēs, bet to ieteicams mainīt uz teiksim šādu:

http://www.1a.lv/datoru_komponentes/barosanas_bloki/fortron_atx_23_500w_85_fsp50060apn_85

Un vecās daļas pārdod, lai būtu nauda nākamajām. Un tā būsi pa daļām uzlabojis kompi uz urrā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tātad būs jāpērk MSI H81M-P33 lai ielīstu procesors,ņemšu laikam to gtx 960, lai nebūtu jāliek jauns baroklis,kā ar CPU dzesētāju?
Nosauc precīzu barošanas bloka modeli lai var zināt pavilks vei nē. 
Link to comment
Share on other sites

Es gan ņemtu kaut ko uz B85, USB3 priekšā tomēr noderīga lieta, bet nu ja budžets ierobežots var jau arī knapināties ar H81...

Link to comment
Share on other sites

Nu ok, paldies visiem,kas palīdzēja :p

Beigu beigās ,pērku šīs lietas : 

ASUS H81M-K - Mātesplate

FORTRON ATX 2.3 500W - Barošanas bloks

i5-4590 - Procesros

GTX 960 - Videokarte

+4gb RAMS 1600mhz

Vēlreiz paldies!

Labots - Liktenis
Link to comment
Share on other sites

Vēl viena lieta,paskatijos pāris lietas par šo videokarti,un piemēram šajā youtube video pāris cilvēki apgalvo ka videokarti ir diezgan sūdīga

Lai gan FPS izskatās diezgan stabils,kas par vainu?Cenas arī daudz nemainās.


@nnoname

Es tiko pārbaudiju vai der,man @tomshardware.com teica ka derot.

http://www.tomshardware.co.uk/answers/id-2528637/fit.html

Labots - Liktenis
Link to comment
Share on other sites

 

 

Es tiko pārbaudiju vai der,man @tomshardware.com teica ka derot.

Ja tev tagad tie 4Gb RAM ir vienā plāksnītē, tad loģiski, ka vēl 4 vai 8 varēsi pielikt klāt otrajā slotā. Ja tev tagad ir 2 plāksnītes katra pa 2GB RAM, tad jāņem cita mātesplate, jo nesanāks vēl 4 pielikt klāt. 

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

 

 

Lai gan FPS izskatās diezgan stabils,kas par vainu?Cenas arī daudz nemainās.


Nu principā iet viņa labi tā karte minuss laikam tas ka nvidia ir par to cenu nožmiegusies vram un ielikuši tikai 2gb kas amd konkurentu kartem par letaku cenu ir 3gb 
Link to comment
Share on other sites

Lai gan FPS izskatās diezgan stabils,kas par vainu?Cenas arī daudz nemainās.

Izskatās, ka dotā spēlīte netiek testēta uz max settingiem 1080p, tāpēc patieso uzverētāju grūti noteikt  :)

 

 

i5 4590 kopumā ir labāks procesors.

Kur labāks, uz aci ikdiena noteiksi ka netu ver ātrāk, filmas iet labak, jeb cv office rakstas ātrāk ?

Par geimiem skaidrs, viss lido ar daudz lētāku CPU, viss atdursies nepietiekamas jaudas VGA kartē :)

http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/162197-amd-fx-gaming-pc-veikstp%C4%93ja-sp%C4%93l%C4%93s/

Labots - IronMan
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kur labāks, uz aci ikdiena noteiksi ka netu ver ātrāk, filmas iet labak, jeb cv office rakstas ātrāk ?
Pilnība neadekvāts salīdzinājums! Šinī gadījumā tas jau vairāk attiecas uz ssd.

 

 

 

Par geimiem skaidrs, viss lido ar daudz lētāku CPU, viss atdursies nepietiekamas jaudas VGA kartē
Kas tev ir viss 3 vai 4 spelēs ? Un ko darīs parējās spēlēs tas procis kad jauda būs par īsu jo tiek izmantoti tikai 2 vai 4 kodoli? Pat ja tas FX8320 māk izmantot tos 8 kodolus vienalga i5 4590 būs ātrāks. Nesaku neko sliktu par AMD bet piedodiet tās tehnaloģijas ir totāli novecojušas padomājiet paši loģiski 8 kodoli ar lielāku frekvenzi nevar apdzīt 4 kodolus ar mazāku frekvenci nu vai tas neiespārda?
Link to comment
Share on other sites

 

 

Pilnība neadekvāts salīdzinājums!

Protams ka adekvāts, nestrādā jau nasa un neaprēķini asteorīda trajektoriju :_)

 

 

 

 

Kas tev ir viss 3 vai 4 spelēs ?

Ja tie ir prasīgākie geimi, tad loģiski, ka cs 1.6 ari lidos , loģiski :)

 

 

vai tas neiespārda?

Tas pierāda tikai to, ka mana sistēma ar letāku FX nodrošina komfortablu fps 1080p max settings.Gribi pārbaudīt cik tavs intel i5 ir atrs, tad pamēģinam cinebench renderēšanas testu, daudz cilveki ar renderēšanu ikdiena nodarbojas.

http://lv.wikipedia.org/wiki/Render%C4%93%C5%A1ana

 

p.s Ja fx nodrošina komfortablu FPS, prieks kam maksāt vairāk par i5, dīvaini :)

Link to comment
Share on other sites

EpicDamage

Tiem kam viss lido, iesaku paspēlēt kādu MMORPG :D

 

Ja jau tavs krutais BF4 lido, kas ir prasīgs geims, tad jau noteikti, tādi MMORPG kā TERA online un Wildstar arī viss lidos! Tie tak galīgi veci geimi, nav prasīgi.

Labots - EpicDamage
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tiem kam viss lido, iesaku paspēlēt kādu MMORPG

Vinie spēlē tevis pieminetos geimus, otri BF4 , CRYSIS 3, FAR CRY 4 , COD AW un citus jaunos prasīgos geimus.Spriežot pēc tavas vga gtx770, nav paveicies tev :)

Link to comment
Share on other sites

EpicDamage

Kāpēc man nav paveicies? Spēles, ko spēlēju, pat uz 50% nenoslogo manu VGA...

 

 

Kā man patīk online komenti, i have 8core cpu and gtx980, why my fps in velika is 10-15?

 

Pie tam, kādēļ tu domā ka šis cilvēks spēles tieši tevis nosauktās spēles?

Labots - EpicDamage
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kāpēc man nav paveicies? Spēles, ko spēlēju, pat uz 50% nenoslogo manu VGA...

 

Lai būtu nekomfortabls FPS, VGA kartei obligāti nav jābūt 100% noslogojumam :)

 

 

 

Pie tam, kādēļ tu domā ka šis cilvēks spēles tieši tevis nosauktās spēles?

Ir cilveki kas vēljoprojam kapā

4dd966da73154_195336n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tas pierāda tikai to, ka mana sistēma ar letāku FX nodrošina komfortablu fps 1080p max settings.Gribi pārbaudīt cik tavs intel i5 ir atrs, tad pamēģinam cinebench renderēšanas testu, daudz cilveki ar renderēšanu ikdiena nodarbojas.

Kuram tie testi interesē? Vienā lieta ir tests otra lieta reālas spēles un programmas. 

 

 

p.s Ja fx nodrošina komfortablu FPS, prieks kam maksāt vairāk par i5, dīvaini

Nu kas kuram ir komfortabls fps manā gadījumā tas FX8320 ir par īsu un pie reizes velk līdzi arī videokarti kuras potencials ir nesalīdzināmi lielāks.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

EpicDamage
Lai būtu nekomfortabls FPS, VGA kartei obligāti nav jābūt 100% noslogojumam

 

 

 

Wow, šito es izdrukāšu un pielīmēšu kaut kur, lai var ierēkt!

 

Jebkurā gadījumā, lai tev komfortabls fps un daudz fragu tavā vienīgajā spēlē pasaulē!

 

P.S. man būs paveicies tad, kad iznāks nākošās VGA sērijas, kur jaudas pieaugums būs tā vērts lai nomainītu GTX770

Labots - EpicDamage
Link to comment
Share on other sites

Ņam,tā AMD videokarte ir labāka,bet uzreiz 750W,un tādu barokli es tiešām nelikšu iekšā,cpu un gpu liekas normāli,es palikšu pie sava,paldies par diskusiju :p

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

jomajo nesaprotu kur tie ražotāji tik traku barokli rekomendē laikam aptrakuši

Ņem vien to gtx 960 protams ja vari pielikt naudu, var pa ~220 eiro r9 280x paņemt sakarīgu kur ar 500w barokli iztkit varētu

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

 

Vienā lieta ir tests otra lieta reālas spēles

Viss lido :) 500 skatījumi

http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/162197-amd-fx-gaming-pc-veikstpēja-spēlēs/

 

 

 

Nu kas kuram ir komfortabls fps

Ne pavelti testos 60fps 99% ir iezīmēts ar zaļo svītru

http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/162197-amd-fx-gaming-pc-veikstpēja-spēlēs/

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

yo visiem,te atkal es ar mazu update,pievienoju vēl 4gb ramu,un rīt pērku videokarti amd radeon hd 6950,pa lēto (30 eir).

BET ir viena problēma,šai videokartei ir 2x6 pin ieeja,manam baroklim tāda nav,plus vēl ir jābūt 500W ,400W vietā,tapēc vajadzēs jūsu ieteikumus kādu barokli man pirkt :)

Paldies

Link to comment
Share on other sites

No bagāta drauga pērku,viņš pats sev ielicis gtx 960,6950 viņam plauktā jau vairāk kā gadu stāv,spēlējām pie viņa gta 5 uz ultra @ 4k 3 monitoriem (maz fps,<20)  :sarkasms:


Atvainojos par spamu (ja tāds ir),šeit es atradu vienu barokli kas izskatās - ok.

Vajag tikai jūsu domas

http://www.1a.lv/datoru_komponentes_tikla_produkti/korpuss_dzesesana/barosanas_bloki/modecom_green_energy_psu_500w_atx_23_zasge00500atxpfcbox

Ļoti vēlētos kko lētāku par šo.

Labots - Liktenis
Link to comment
Share on other sites

Man šajai videokartei vajag 2x6 pin,tas baroklis ir 1x6pin,tā kā,tas atkrit,citas domas?

Link to comment
Share on other sites

Miervalds

Man šajai videokartei vajag 2x6 pin,tas baroklis ir 1x6pin,tā kā,tas atkrit,citas domas?

 

Pieliksi pāreju no molex uz pci-e un būs tev laime. Ja vajag varu uzdāvināt tādu.

post-99928-0-02699700-1447188579_thumb.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...