Jump to content

Ārējais HD pēc pieslēgšanas Smart TV vairs nav atverams datorā


Literino
 Share

Recommended Posts

Nesen pirmo reizi pieslēdzu ārējo HDD Samsung gudrajam TV, un pēc tam HDD vairs nav atverams datorā. Disk Management uzrāda, bet nerādās izmērs, klikšķinot virsū saka ka nevar atvērt. Kad palaiž vīrusu skeneri, tas tiek klāt, failus skenē. 

 

Interesanti, ka uz TV tas joprojām pieejams.

 

Vai Tv ir kaut kā pārformatējis HDD? Ko tādā gadījumā darīt, nedzēšot failus? Palaidu chkdsk /f bet tas neko nelīdzēja. Tagad iet chkdsk /r bet baigi lēni velkas un nez vai tas palīdzēs?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nesen pirmo reizi pieslēdzu ārējo HDD Samsung gudrajam

 

No tā, ka tikai pieslēdzi, nekam nevajadzētu notikt. Es savējos ārējos esmu slēdzis vairākiem TV, ne kas nav noticis. Gan jau kautkādu servisu uz TV palaidi, kurš pārformatēja cieto. Bet TV pirms formatēt parasti brīdina. 

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
No tā, ka tikai pieslēdzi, nekam nevajadzētu notikt. Es savējos ārējos esmu slēdzis vairākiem TV, ne kas nav noticis.

+1

Labots - Stepselis
Link to comment
Share on other sites

Es taču būtu pamanījis, ja TV būtu prasījis ko formatēt vai pats būtu licis to darīt... Tas nenotika dzērumā :) Nekā tāda nebija. 

 

Bet vienalga - tad vienīgā iespēja tagad ir likt viņu Linuxā? (tā vismaz iesaka ārzemju forumos) 

 

Varbūt ir kāda iespēja kā vismaz būtiskākos failus no TV atvērta HDD pārnest uz datoru caur wi-fi? 

Link to comment
Share on other sites

Tavi faili uz tā diska visdrīzāk nav zuduši. Bet neveiksmīgi čakarējoties pastāv iespēja patirst arī tos. Kā, hvz... Te ir tāds populārs teiciens, samaksā kādam, kurš prot, ja tāds te uzradīsies.

 

DL paspēja pirmais

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Problēma atrisināta - tātad, ja kādam gadās kas līdzīgs, iekopēju šeit linku uz ārzemju forumā atrastu risinājumu. Izrādās, problēma bija saistīta ar security iestatījumiem, kurus acīmredzot TV patvaļīgi nomainīja. Tik nezinu, vai tagad katrreiz vajadzēs šo darīt pēc HDD pieslēgšanas TV: 

 

http://www.preyerplanning.com/take-ownership-of-entire-hard-drive-in-windows-7.pdf

Labots - Literino
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Man ir līdzīga problēma, tikai my computer neredz pievienoto disku, toties tas ir redzams pie Devices and Printer.

Kā man dabūt savu disku pie datora. TV visu redz un arī video un bildes var redzēt.

Link to comment
Share on other sites

Nu un kas redzams iekš Disk Management ? Gan jau burts nav, tāpēc neredz. Piešķir burtu un būs tev laime.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...