Jump to content

Remote Desktop Connection kļūda 0x80004005


Mezavecis
 Share

Recommended Posts

Vienā brīdī no sava kompja vairs nav iespējams pieslēgties daļai mašīnu ar RDC. Nezinu, vai tā ir sakritība, bet kompjiem ar Win8 un Win2012 slēdzas klāt bez problēmām, bet nevienai kastei, kur Windows 7 vai Windows 7 Embeded.  Arī manai kastei ar Windows 7 nevar piekļūt, lai arī viss nokonfigurēts pareizi. No citiem kompjiem var piekļūt bez problēmām visām kastēm.

 

Visādi citādi rādās šāda kļūda 0x80004005. Google nedod sakarīgus padomus. Kompis restartēts n reizes, pārkonfurēts domēns, testēts no cita lietotāja uz šī paša kompja. Nevar pieslēgties gan domēna, gan ne domēna mašīnām. Ir idejas, kas par sviestu?

 

 

post-1472-0-31735500-1455885655.png

RDC_error.png

Link to comment
Share on other sites

umm.. tu slēdzies pēc vārda vai IP?

/flushdns?

 

+ ko nozīmē "vienā brīdī"? Iespējams kaut kur ieskrien limitos - paaliek kādas pussprāgušas sesija?

Labots - ImissimI
Link to comment
Share on other sites

Nestrādā ne ar IP, ne ar hostu. Viens brīdis nozīmē, to vakar konstatēju, ka vairs nevaru pieslēgties pie dažām mašīnām. 

 

Šobrīd izlīdzos piekonektējoties pie Win2012 mašīnu un tālāk pie tās, kuras man vajag. Protams, šis ir risinājums caur pakaļu un aizņem lieki sesiju uz servera. 

Link to comment
Share on other sites

Kad man ir bijušas grūtības pieslēgties ar RDC pie kompja, es uz brīdi remūtās kastes uz brīdi izslēdzu ugunsmūrus.

Link to comment
Share on other sites

Apskatījos eventviewer un atradu kaudzi ar šādiem logiem "The following fatal alert was generated: 70. The internal error state is 105." ar GUID 1F678132-5938-4686-9FDC-C8FF68F15C85.

 

http://answers.microsoft.com/en-us/ie/forum/ie8-windows_7/windows-7-ie8-schannel-error-in-event-log/80022801-79d5-4cde-bc2d-10c6b08c978e?auth=1

 

Pēc tam atcerējos, ka kaut kāda projekta ietvaros biju izrubījis SSL 2.0,  SSL3.0, TLS 1.0, TLS 1.1 atstājot tikai TLS 1.2. 

 

Izskatās, ka Win7 RDC neprot strādāt ar vecāku encryption un var iedzīvoties kaudzē problēmu ķipa uzlabojot drošību.  Arī ir zināms, ka vecie MSSQL nojūk.  Ierubīju atpakaļ  visus encryption un viss atkal sāka strādāt.

Link to comment
Share on other sites

Rudā arī lepojas ka appiš debīlo tauteli.

Tikai vienu brīdi garām ies tāds puskropls Andrītis un iepisīs ar cirvi purnā. Un kameras uz to brīdi nestrādās.

Es jums, appisējiem, neiesaku lepoties ar appišanu, jo es vel šeit esmu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es jums, appisējiem, neiesaku lepoties ar appišanu, jo es vel šeit esmu.

Modernā versija Dekarta "cogito ergo sum".

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...