Jump to content

GPU priekš 3440x1440


Girts_Pirts
 Share

Recommended Posts

Labdien, kungi!

 

Tā kā saku atā, atā savai Sapphire R9 290 TriX-OC (ja kas-joprojām meklē pircēju), jo priekš 3440x1440 rezolūcijas ir par īsu (for smooth gaming experience)--> esmu jaunas videokartes meklējumos priekš šīs izšķirtspējas.

 

Papētot māti googli--> acīs iekrita ASUS STRIX gtx980Ti OC --> https://www.asus.com/Graphics-Cards/STRIXGTX980TIDC3OC6GD5GAMING/

 

Kādam varbūt ir pieredze ar 21:9 3440x1440 izšķirtspēju un tās prasībām no GPU dzelžu puses?

Varbūt var ieteikt ko labāku?

 

Link to comment
Share on other sites

Bez CF/SLI te īsti neiztikt.

Piemēram, 2xR9 390X.

 

Meloju, tevis minētā izšķirtspēja ir tuvāk 1440p nekā UHD.

Ar vienu GTX 980 Ti vairumam spēļu vajadzētu pietikt.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Design
(labots)

Viss ir atkarīgs no tā cik lielas ir tavs budžets, bet vispār priekš šīs izšķirtspējas GTX980TI ir ļoti laba izvēle es pat teiktu, ka šobrīd nekā labāka tirgū nemaz nav.

Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

itanium
(labots)
Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu

Nekādu SLI tur nevajag liekas ka autoram ir i5 procesors.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

nevertell

 

 

Nekādu SLI tur nevajag liekas ka autoram ir i5 procesors.
 

Banu lūdzu. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu

 

 

Banu lūdzu. 
Ieslēdz smadzenītes. 
Link to comment
Share on other sites

itanium

 

 

Nekādu SLI tur nevajag liekas ka autoram ir i5 procesors.

Dajoš benchmarkus, kur i7 spēlēs pie 4K izšķirtspējas pazemo i5 - SLI/CF vai bez!

Link to comment
Share on other sites

Girts_Pirts

 

 

Nekādu SLI tur nevajag liekas ka autoram ir i5 procesors. Dajoš benchmarkus, kur i7 spēlēs pie 4K izšķirtspējas pazemo i5 - SLI/CF vai bez!

 

Ļauj man pareizi saprast--> ap 10% zemāks fps pie atsevišķiem izņēmumiem ir "pazemošana"?

Link to comment
Share on other sites

itanium
(labots)

Tieši tas man interesē - kāpēc SLI un i5 ir nesavienojamas lietas?

Ja apskatās manis iepriekš doto saišu saturu, tad ar SLI (2 kartes) fps pieaugums modernajām spēlēm ir robežās no 60-100%. Salīdzinājumā ar šo pieaugumu, starpība ātrdarbībā starp i5 un i7 ir krietni mazāka.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Girts_Pirts

 

 

Tieši tas man interesē - kāpēc SLI un i5 ir nesavienojamas lietas?

 

No kurienes tāda dezinformācija? 

Link to comment
Share on other sites

itanium
(labots)

Tu vispār lasi savas tēmas komentārus?

Nekādu SLI tur nevajag liekas ka autoram ir i5 procesors.

Es vēlos noskaidrot foruma balamutes pamatojumu šim viņa apgalvojumam.

 

Piekrītu biedram nevertell, ka par apzinātu dezinformāciju (vai šajā gadījumā stulbumu?) ir jāpiešķir liegums lietot forumu, jo ne visi šī foruma biedri spēj filtrēt, kas ir patiesība un kas nē

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Toļiks

itanium, nu netiks galā i5-4670k ar divām tādām videokartēm un jā izšķirtspēja nemaz nav 4k, bet gan 21:9 1440p. Ir tādas ļoti CPU prasīgas spēles kā piemēram Crysis 3, GTA 5 un jaunais Call of duty kas ātri vien aprīs to i5 ka nemetas! Būs tādas vietas kur vienkārši CPU būs pudeles kakls. Ar vienu tādu video karti gan būs ok. Tādēļ jau mūsdienu jaunajās spēlēs liek pie rekomendācijām i7 procesoru nevis i5 par to tu vel neesi aizdomājies ?

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Droši vien kaut ko esmu palaidis garām, bet cik esmu palasījies forumos par geimošanu 4K režīmā, tiek uzsvērts, ka nepieciešams vizmaz 6 kodolu procesors.

Link to comment
Share on other sites

eddyboi

Man ir tiesi šāds komplekts 3440x1440 un 980 TI (MSI Lightning). Far cry primal uz ultra ir ~50 fps, sudigi optimizeta spele. GTA V uz 3440x1440 ir ap ~70. Ja interese kadas konkretas speles benchmark, varu uztaisit.

Labots - eddyboi
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Girts_Pirts

Nopirku to Asus strix 980ti OC--> Viss uz urrā (~50-60 fps (un uz augšu) uz ultra neatkarīgi no spēles) iet šajā izšķirtspējā (3440x1440) ar visu manu i5 4670k @4,5GHz.

 

Tā kā, paldies visiem par atbildēm-GPU ir atrasts, nopirkts un tiek jau dzenāts.

Link to comment
Share on other sites

itanium
itanium, nu netiks galā i5-4670k ar divām tādām videokartēm

Kur tam ir kāds pamatojums? Es jau iepriekš lūdzu, kur ir salīdzināts i5 ar i7 pie SLI/CF.

 

 

GTA 5 un jaunais Call of duty kas ātri vien aprīs to i5 ka nemetas!

Tik tiešām? http://www.techspot.com/articles-info/991/bench/CPU_01.png

 

Autoru apsveicu ar pirkumu!

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

zaabaks

kāpēc SLI izmanto i7 nevis i5?

tāpēc, ka i5 izmanto līdz 16 PCI-e lanes, bet i7 līdz 40 PCI-e atkarībā no modeļa.

un to varētu salīdzināt ar trekteri - tu vari liet cik daudz gribi iekšā sulu pudelē caur trekteri, bet caurlaidība būs tik cik plats kakliņš trekterim - jo platāks, jo lielāka caurlaidība.

Labots - zaabaks
Link to comment
Share on other sites

Šeit būs salīdzinajums i5 vs i7 

 

 

Video gan krievu val ;)

 

Protams vēlams pievērst uzmanību Min fps, kas nozīmē ka vietām spēle "ielagos" ar i5...


 

 

tāpēc, ka i5 izmanto līdz 16 PCI-e lanes, bet i7 līdz 40 PCI-e atkarībā no modeļa.

 

Ar x8 katrai kartei mierīgi pietiks, bet nu i5 ir tikai pliki 4 treadi, kas tomēr nedaudz iegriezīs,bet nu nebūs tā ka galīgi fps būs slikts... 

 

Par PCI Lines 

 

http://www.tomshardware.co.uk/answers/id-2054999/whats-sli-pci-x16-x16.html

Labots - GaryII
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Toļiks
Kur tam ir kāds pamatojums? Es jau iepriekš lūdzu, kur ir salīdzināts i5 ar i7 pie SLI/CF.

Pats es to salīdzināt nevaru bet domāju ka cilvēki nav tik tālu savu galvu saspieduši, lai kopā laistu GTX980TI SLI par 1300 eiro ar veco i5-4670k par 230 eiro.

Tik tiešām?

Un tas tev skaitās SLI režīms ? Man tas kaut kā vairāk izskatās pēc single gpu.

Protams vēlams pievērst uzmanību Min fps, kas nozīmē ka vietām spēle "ielagos" ar i5...

Iedomājies kas būtu bijis ar divām GTX980TI un zemāku izšķirtspēju 3440x1440. Tur jau nu i5 neizbēgami tiktu ņemts priekšā, itanium gan domā savādāk.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

itanium

GaryII, labs video, paldies.

Žēl, ka i5 uz 4K nedzina, bet principā parāda to, ka lielāko ties nav nekādas baigās starpības starp i5 un i7 - man un daudziem citiem vēl joprojām 60 FPS ir pietiekams spēlēm,

 

Toļika minētais GTA V un Crysis 3 gan izbrīnija - atvainojos (bold, ja nu kāds nepamanīja :) )
Gan tam GTA V FPS tik zemu būtu jānokrītas ĻOTI reti, lai būtu tāds average.

 

Un tas tev ir SLI režīms ? Man kaut kā vairāk izskats pēc single gpu.

Kāpēc tu domā, ka ar SLI būtu jābūt lielākām prasībām pret CPU?

 

un to varētu salīdzināt ar trekteri - tu vari liet cik daudz gribi iekšā sulu pudelē caur trekteri, bet caurlaidība būs tik cik plats kakliņš trekterim - jo platāks, jo lielāka caurlaidība.

Interesants, bet greizs salīdzinājums, jo ja tā būtu, tad vidējie FPS nebūtu teju vienādi. Attiecīgi: teorētiski, jā, bet praktiski lielāko daļu gadījumu ar visu SLI/CF tā arī netiek līdz CPU bottleneck.

Varbūt tas varētu attiekties uz Crysis 3, jo tur tā starpība ir palielāka.

Bet vai es pāris spēļu dēļ teiktu, ka i5 priekš Sli neder? Noteikti, nē, jo vairumā gadījumu starpība būs teju nekāda.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Toļiks
Kāpēc tu domā, ka ar SLI būtu jābūt lielākām prasībām pret CPU?

Tādēļ ka attiecīgi SLI vairāk noslogos procesoru. 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

itanium

Kamēr vēl joprojām ir GPU bottleneck, ne CPU, tam īsti nav nozīmes.

Spriežot, pēc šī raksta, CPU bottleneck vairumā spēļu nav sasniegts pat ar GTX 980 Ti SLI, jo ar Titan X SLI tiek iegūts vēl lielāks FPS, kam pie CPU bottleneck nevajadzētu notikt.

 

Lai vai kā, malt šo tēmu var daudz un dikti, bet pieejamo datu, ko analizēt nav tik daudz.

Ja grib spēlēt visas spēles (un gan jau, ja tiek pirkta SLI sistēma, tad grib), priekš SLI/CF ir nepieciešams i7.

Ja ne visas, bet 95-99%, tad nav :)

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Toļiks
Spriežot, pēc šī raksta, CPU bottleneck vairumā spēļu nav sasniegts pat ar GTX 980 Ti SLI,

Principā atkarīgs no videokartēm un izšķirtspējas, bet šādam setupam i7-4790k vai i7-6700k ir must have.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

nevertell

 

 

itanium, nu netiks galā i5-4670k ar divām tādām videokartēm un jā izšķirtspēja nemaz nav 4k, bet gan 21:9 1440p. Ir tādas ļoti CPU prasīgas spēles kā piemēram Crysis 3, GTA 5 un jaunais Call of duty kas ātri vien aprīs to i5 ka nemetas! Būs tādas vietas kur vienkārši CPU būs pudeles kakls. Ar vienu tādu video karti gan būs ok. Tādēļ jau mūsdienu jaunajās spēlēs liek pie rekomendācijām i7 procesoru nevis i5 par to tu vel neesi aizdomājies ?

Tu vispār zini, cik maza starpība ir starp i5 un i7 ? Tā ir tieši tā pati arhitektūra ar nelielu frekvences pacēlumu un hyperthread'ingu. Spēlēs hyperthread'ings īpaši neko nedod, jo parasti engine'a threadi tāpat spēj noslogot visus fiziskos reģistrus katrā CPU kodolā. Lūdzu citē kādu rakstu/pētījumu/apskatu, kur būtu redzmai dati, kas parāda, ka SLI un CF gadījumos ir starpība starp i5 un i7.

Link to comment
Share on other sites

Toļiks

Tur jau tā lieta ka nav tādu testu kur būtu redzams i5 haswell procesors ar divām GTX980TI videokartēm SLI režīmā. Pat tie kas to visu testē rubī fišku, un zin ka nav jāliek šīs divas TOP videokartes un i5 procesors vienā silē, jo tur vienkārši nav nekāda balansa. Jā es apmēram zinu cik liela starpība ir starp viņiem bet i7 procesoram vajag baigi lielo grafisko jaudu lai pastāvīgi spētu viņu noslogotu uz tiem 100% tādēļ paskatīsimies un salīdzināsim Pentiumu G4500 3.5Ghz un i3-6320 3.9Ghz. Šie procesori ir pilnīgi vienādi atšķiras tikai frekvences 400Mhz un TH. 

Spēlēs hyperthread'ings īpaši neko nedod

Pēdējās muļķības un kā vel dod! Tikai ar noteikumu ja abi procesori tiek noslogoti pastāvīgi un ir tuvu pie 100% noslodzes. GTA 5, Witcher 3 un Crysis 3 ir lieliski parādīts ko reāli dod tas Hyper Threadings spēlēs!

https://www.youtube.com/watch?v=0eqz6Y5TIQE

Spēlēs hyperthread'ings īpaši neko nedod,

Jā protams to tu vari teikt kaut kādiem deģenerātiem ne jau man!

E8i4lm.png

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Tev paprasa par i5 un i7, bet met iekšā pentium un i3. Vsjo harawo?

Link to comment
Share on other sites

Toļiks
Tev paprasa par i5 un i7, bet met iekšā pentium un i3. Vsjo harawo?

Tev ir divas GTX980TI lai notestētu to pasākumu ? 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bļāviens, ko tad Tu te taisies? Nekur nav testi, bet esi 100% sure, ka tā ir un viss. Uzrādi to, ko Tev prasa, vai neuzrādi neko. Bleķis.

Link to comment
Share on other sites

Toļiks
Nekur nav testi, bet esi 100% sure, ka tā ir un viss.

Protams ka ir bet ne visās spēlēs. Tu jau arī esi pie tiem naivajiem kas domā ka nopērkot divas GPU pa 1300 eur pietiks ar kaut kādu vecu i5 procesoru. Nu ti i dajoš. :mrgreen: Kaut kādai saprata robežai arī ir jābūt, pat ja acu priekšā nestāv tie testi.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Kur es esmu kaut ko tādu rakstījis? Citātu studijā. Man ne silts, ne auksts par šo tēmu, bet man besī ķēmi, kas noliek kaut ko kā faktu, kuru pamatot nevar. Daiļtčibriks vien esi.

Link to comment
Share on other sites

Toļiks

 

 

Kur es esmu kaut ko tādu rakstījis? Citātu studijā. Man ne silts, ne auksts par šo tēmu, bet man besī ķēmi, kas noliek kaut ko kā faktu, kuru pamatot nevar. Daiļtčibriks vien esi.
Labi deģenerāt domā tu tur ko gribi man pofik. 
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Ōō jā, starpība tāda, ka pilnīgi pauts vīst nost. 

 

Izstāsti man bērns ak jel, ar ko i7 atšķirās no i5? Nu tā, arhitekturāli. Un tieši konsjūmeriem domātie galdkastu i5 un i7, nevis X99 platformas proči vai mobilie. Pats vispār zini ? 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Toļiks
Ōō jā, starpība tāda, ka pilnīgi pauts vīst nost. 

Idiots vai izliecies ? Protams ka ir atšķirība ieskaties tā uzmanīgāk pat ar divām tevis ieliktajām "parastajām" GTX980 par kurām vispār nebija ne runas jau ir atšķirība turklāt pie tāda CPU OC kuru izmanto tikai retais, turklāt ar GTX980TI SLI varētu redzēt jau reālu atsķirību. Nafig vispār bija jāliek tas video nesaprotu ibio ? Skaidri redzams ka i5 procesoram minimālais FPS ir daudz zemāks nemaz nerunājot par to ka šīs ir pavisam citas videokartes ar mazāku jaudu. Vel reiz atkārtoju neviens idiots kuram ir kaut mazākā saprašana neliks kopā i5 procesoru ar divām GTX980TI videokartēm, jo tā nebūs pilnvērtīga sistēma saproti tu to reiz čudak.

Izstāsti man bērns ak jel, ar ko i7 atšķirās no i5?

Tieši ar to pašu, ar ko atšķiras i3 no pentiuma! Arhitektūra tā pati atšķiras tikai ķeš atmiņas daudzums, HyperThreadings un frekvences.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...