Jump to content

Lattelecom virszemes TV (1. turpinājums)


Pirkss
 Share

Recommended Posts

Cerams, ka signālā iekodēs informāciju, ka tas ir 16:9 ?

Nevis kā tieši šobrīd TV6 Latvija - 4:3 formāts ar izstieptiem gīmjiem :)

Link to comment
Share on other sites

Man patiess prieks par LTV, ar saviem līdzekļiem domā tomēr par attīstību.

Tagad TV5 un LNT atliek vienīgie ar MONO skaņu...

 

Ja runājam vēl par aprīkojumu, tad latviešiem vispār kādai televīzijai ir Steadicam kameras? Neesmu pat komercTV manījis.

Igauņu eirovīzijas uzvarētājs rekur no ETV (vēl līdz analogās beigām ar melnām malām, tad būs īsts 16:9)

[media]

[/media]

Kā var redzēt, te 2 vai pat 3 steadicam kameras tiek izmantotas. Leišiem TV3 Lietuvos Talentai arī manīju, ka filmēja līdzīgi.

 

Vairāk kas tas par zvēru: http://en.wikipedia.org/wiki/Steadicam

 

Rada ļoti foršu, dinamisku "efektu", ja pat tā varētu teikt...

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Latvija ir gan stedikams, gan bezvadu raidītājs videosignālam, jo visus šitos gājienus ar kabeli neizdarīsi. Pats esmu ar visu to tehniku strādājis.Problema jau nav tehnikā, bet gan naudā. Raidījumu producentiem vienkarši nav naudas, lai tos dzelžus kopā ar tehnisko personālu noīrētu.Ko gan dod stedicams konkrētajā videomateriālā, ja muzička ir sū***. Doma piemēram LNT Okartes akademija parvērtīsies par šedevru, ja to filmēs ar baigo tehniku. Tak kā bija, tā paliks tīrais murgs :sarkasms: .

Paklau, varbūt taisām jaunu sadaļu, kurā spriedelēt par kanālu logo dizaina maņu :sarkasms: Te tomer vajadzetu runat par tīri tehniskām digitālās TV lietām.

Link to comment
Share on other sites

Pirms pārejat uz tihiksām lietām šajā topikā, vai kāds var padalīties informacijā vai LTV uzsākot stereo skaņu arī laidīs saturam oriģinālvalodu citā celiņā? Jo ko gan dod stereo, kuram ir uzbubināts nebaudāms tulkojums :(. Piemēram tagad TV3 ir jauks stereo - reklāmām .... :)

Link to comment
Share on other sites

MGa, kā tad Tu to iedomājies? Ir taču tikai divi skaņu kanāli. Ja vienā laiž tulkojumu, tad otrā paliek viens kanāls no orģinālās skaņas. Stereo tā kā tā nesanāk, bet uz stereo TV tas izklausīsies vienkaršī briesmīgi. Ja filmai ir tikai uzrunāts pa virsu tulkojums, tad stereo skaņā tiek sačakarēta. Filmu vajag dublēt, bet to var atļauties tikai krievi. Mums nav un nekad nebūs dublētas filmas!

Labāk runājam par digitālās TV lietām, bet priekš visām šitām muļķībām uztaisi jaunu foruma tematu.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

LNT filmas Nicam stereo formātā raidīja jau ap 2000.gadu.

Link to comment
Share on other sites

Nu bļaviens, vai tad tik grūti uztaisīt jaunu tematu par TV formātiem mirušo nicam skaņu raidīšanas formātu un 16:9 sapņiem. Šai sadaļā vajag runāt par digitālo TV!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu tad runā... viens... jo kā redzi jaunu postu pagaidām te nav!

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Dexs - make your point where it counts

Un tas nav šajā tēmā.

Nevajag visu aprunāt vienā.

Jaunu tēmu veidošanas iespēju neviens nav atslēdzis.

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

Dexs, man ta kas :sarkasms: , bet cilvēkam no malas visā šajā jūklī grūti ko atrast un tad jautājumi sāk atkārtoties. Vai tad digitālās TV sadaļā jārunā par stedicamiem un filmu tulkošanas principiem?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja tas ietekmē digitālo televīziju - tad jā. Un LTV taču solīja 2.audio celiņu LTV7 ar angļu (oriģinālo) valodu. Un tas taču attiecas uz digitālo televīziju. Vai tad nē?

Vai arī mēs te visu laiku buldurēsim par bitreitiem, apraidēm, kura visiem jau no pagājušā lielā 100 lapu topika ir apnikusi?

Vakardien LTV palaida preses relīzi par stereo skaņu, nu loģiski ka uzreiz rodas jautājumi kas būs tālāk - un tur arī aizgāja runa par formāta maiņu, tehnisko aprīkojumu, iespējām utt.

Taču es atvainojos ja radīju offtopiku.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Temats ir apspriešanas vērts, bet to var darīt atsevišķā tēmā. :)

Man nav iebildumu pret jebkuru ar sat un TV saistītu tēmu, ka vien tā nav tupa dir*** un fleims, vai viena un tā paša malšana pa riņķi 10 reizes.

Nervus nomierina (varbūt) bet neko neatrisina un neko nedod.

 

Spec. pateicība Didzim - ja gribi, tad vari arī ko sakarīgu uzrakstīt. Visu cieņu.

Reti kuram ir pieejama tādas klases mēraparatūra, lai šīs lietas notestētu, tāpēc arī visi pārēji raksta par izskatu un subjektīvām lietām.

Apzinies savu misiju un turpini šādā stilā :)

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

Ja runājam vēl par aprīkojumu, tad latviešiem vispār kādai televīzijai ir Steadicam kameras? Neesmu pat komercTV manījis.

Igauņu eirovīzijas uzvarētājs rekur no ETV (vēl līdz analogās beigām ar melnām malām, tad būs īsts 16:9)

Kā var redzēt, te 2 vai pat 3 steadicam kameras tiek izmantotas. Leišiem TV3 Lietuvos Talentai arī manīju, ka filmēja līdzīgi.

 

Rada ļoti foršu, dinamisku "efektu", ja pat tā varētu teikt...

Ja ka Didzis raksta lai lietotu Stedicam, Glidecam... ir vajadziga wireless cameras sistema. Igaunu valsts TV ir divas HD studijas bezvadu kameras kuras ari tiek lietotas sini gadijuma. Viss pasakums ir filmets ieks HD ar ERR vienigo Baltijas HD parvietojamo TV studiju - PTS (eng - OBvan). Kameras ir modularas un bezvadu dala ir integreta nevis ka esosajai Latvija un Lietuva SD kameru sistemai kur bezvadu iekarta tiek "piekarta" ka piedeklis kas ir diezgan neerts pasakums.

Lai HD signalu kvalitativi un bez aiztures kas ir butiski "dzivajiem" pasakumiem parraiditu sim LDK8000Elite kameram tiek lietots J2000 ar plusmu liekas kadi 80 Mbps.

Latvija liekas nekas lidzigs nespid vel vairakus gadus.

 

Un LTV taču solīja 2.audio celiņu LTV7 ar angļu (oriģinālo) valodu.

Divus celinus visas TV "laiz" visu laiku. Tikai ka mono.

Tas ka tagad LTV sola stereo sajos divos celinos bus dzivajam vai programam kas nav "lokalizetas".

Lielaka jega no audio bus tad kad TV saks izmanot divus stereo kur piemeram pirmaja butu tulkota skana bet otraja originala valoda visa stereo krasnuma :).

Latvija diemzel nav tradiciju ka Igaunija kur fimas, raidijumi ir original skana un tiem kas nesaprot ir subtitri. DVB-T sis iespejas sniedz un cerams ar jauno sezonu TV izmantos so.

 

 

 

MGa, kā tad Tu to iedomājies? Ir taču tikai divi skaņu kanāli. Ja vienā laiž tulkojumu, tad otrā paliek viens kanāls no orģinālās skaņas. Stereo tā kā tā nesanāk,

 

kapec tad tads ierobezojums 2 kanali? SDI signalam var but lidz pat 32 ! audio celiniem = 16 stereo kanali. No pasam iekartam-piemeram video serveriem parasti var padot ara vienlaicigi 16 kanalus=8 stereo un sos visus ja ir velme un plusma kur to visu salikt var Lattelecom padot sava tikla. Tadel tas kas notiks bus 2x stero kur 1 ir tulkota skana un 2 stereo ir original skana.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Egoist, tas, ka SDI signālā var palaist vairakus skaņas kanalus, tas tak skaidrs, bet vai to skaņu ņems pretī Lattelekoma apraidīšanas sistēma. Nav pie rokas neviena zvaigžņu kaste, bet vai tad tai ir iespējams izvēlēties vairakas skaņas? Jā, ar SAT uztvērējiem nav problēma ar dazādām skaņām, bet stāram tak tikai stereo nāk ārā. Es gan tiešam neesmu to aparātu baigi pētijis, jo man tas riebjas.

Link to comment
Share on other sites

Ka jebkura DVB tu apraksti katru skanas celu/pari... ka gribi - LAV vai ENG vai ... un uz jebkura decodera izvelies vajadzigo pavadijumu. LTC nav nekadu problemu parraidit kaut vai visus 16 kanalus kas protams butu stulbi jo tad nekam citam nepaliktu vietas. Jau tagad LTC raida vairakas skanas eng un rus vai kadu citu.

Link to comment
Share on other sites

Krishius

Starp citu, arī LTV jau sāk rosīties, lai pārietu uz 21. gadsimta apraides sistēmu - uz doto brīdi tiek meklēta lietota digitālās apraides servera sistēma, t.i. dzelzis, kas aizstātu ierakstu apraidi pa taisno no maģa.

 

Tiesa, baros viņam iekšā galvenokārt to pašu Betacam SP, tā kā LTV joprojām būs pseidodigitāla televīzija :D

Link to comment
Share on other sites

lasiju forumā, ka alfas ltc bodē var pultis nopirkt. vakar iespēros un paķēru 1, jo man mājās tvstara pultij vāciņš bačām kaput.

mājās pārlieku cēli bačas uz jauno - kui! :fuck: nestrādā, dekoderis nereaģēja nikādi. uz pults lampiņa mirgo, uz dekodera ne.

 

:excl: secinājums: jaunās pultis neiet ar veco akmenslaikmeta tvstaru (w19 man ir)

 

labas ziņas - vīrs veikalā treica, nes tik dekoderi savu veco šurp, samainīs uz jaunu bez problēmām. redzēs, šorīt iemetu bagažniekā, redzēs kas sanāks vakarā.

Labots - dadzis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vakar pastkastē bij iemests Pus12 reklāmas buklets. Sevišķi patika sadaļa par antenām:sarkasms:

Nez kādu gan info par tehniskiem jautājumiem varētu sniegt nabaga pārdevējas, ja pat bukletā šitādi brīnumi sarakstīti. Tā ka, mīlīši, uzmanaties, ka tik antena nav "par stipru":sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

augstāk rakstiju par ltc veikala apmeklējumu ... apmeklēju vēlreiz un tas lika man smagi vilties ltc attieksmē :(

 

vakar pašā vakarā iespēros, nopirku pulti un apjautājos konkrēti, par iespēju samainīt tvstar w19 uz jauno w40. džeks konrēti teici - nesiet pillnu komplektu, uzreiz saminīs. noprirecājos.

vakarā mājās konstatēju, ka ar manu w19 tvstaru nestrādā jaunā pults. nopukojos, bet neķēru kreņķi, jo darbonis solija pults ls atgriezt, ja nestrādās.

 

sapakoju savu mājas tvstaru un devos uz ltc bodi alfā. ieeju, nevienu ltc (zaļās maikas) nebij, bet bij tikai "pensionārs" ar bļambu "uzņēmējs". pēc paskata zinošs vīrs, bet iesākot sarunu par dekodera maiņu, iemesliem, zinoša vīra statuss izplēnēja kā nebijis. nostājās pozā un pauda viedokli - neko mēs nemainam, nekādas infas ka kaut ko mainam nav i dzirdēta.

saku:

- lūk man maisā dekoders, jūsu pults - nestrādā! kā tā?

- hmm, tā nevajadzētu būt, kaut kas nedzirdēts

- maisā dekoders, šaujam pie tv veikalā un skatamies

Sacīts darīts.

Turpat jau bij viens cits tv-stars, kā jau katrā ltc veikalā tagad (tā viņš tagad būšot). Piesprauž manu, atrod bačas, spaida - neiet. Paņem manu pulti (veco, kas nāca līdz). Iet, viss strādā.

Bij pillnīgi sejā redzams, ka pavīdēja doma, ka man pārdotā pults ir brāķis. :D Steigā tika pielikts atpakaļ ltc esošais stenda dekoders pie tv. Un še tev, pults strādā! :D Savukārt mana vecā pults ar ltc stenda dekoderi nestrādāja. Sarauca seju un devās pie kases aparāta atgriezt naudu.

 

Varu likt galvu ķīlā, ka vecā w19 dekodera pults uz jaunā dekodera ne-strā-dā! Tā pati nelaime arī ir ar jauno pulti un veco dekoderi - nav savietojami! ņipašit!

Es neuzprasiju lai parāda ltc stebda dekodera versiju. Brt 99% ka tā bij w40, tobiš, svaigākā.

 

Nauda jau saujā, tad cēlu atpakaļ tēmu par dekodera maiņu. Jo man vakar viņa kolēģis teica tieši un epārprotami - nes, mainīsim.

Kā pret sienu! Gaidam veikala vadītāju.

Nekādu problēmu, gaidam ... drīz ieradās, bet tas neko nemainija. Kā bij nostāja, ka nemaina, tā palika.

 

Vēlāk uzzvaniju 177, tie to pašu dziesmu dziedāja. Pat izmeta pērli, ka es to esot nopircis, tas ir mans īpašums un šie neko tur nemainīs.

 

Tātad - ja jums ir w19 dekoderis - apsveicu! Varēsiet to ņemt līdzi kapā! :) LTC šiem dekoderiem nekādu supportu nenodrošina un jauno stabilo w40 versiju jums neredzēt kā savas ausis. To ko LTC forumā tur runā andrievi un tamlīdzīgi LTC pārstāvji nav ko ticēt.

Link to comment
Share on other sites

Vaitad šīm grabažām nepastāv softa apgreida iespējas, iekš menu kaut kas minēts ir?

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka pastāv iespēja nomainīt programnodrošinājumu, jo 19 versija tak tai kastē ir dabūta iekšā :sarkasms: . Cita lieta, ka softu jaraksta "caur pakaļu". Precīzāk, caur scart ligzdu, bet Lattelekom klusē kā partizāņi un nedod ne jaunu programnodrošinajumu, ne instrukciju, kā to izdarīt. Man jau sāk likties, ka paši to nemāk :sarkasms: Nu ko lai saka- nevajag pirkt zvaigžņu kastes!

Link to comment
Share on other sites

Un vai tik nebija tā, ka pultis atpazīst softiski - attiecīgi uzliekot jauno softa versiju vecā pults nestrādās? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Nu tad, iespējams, tas arī ir iemesls kāpēc softa updeits OTA nav ticis palaists ne oktobrī, ne pēc jaungada, ne februārī... un tagad, ja nemaldos, jaunus termiņus pat nesola :)

Link to comment
Share on other sites

es jau rakstiju tak - neatpazīst. kā sak iz dzīves redzēju ka nekā, nestrādā.

vecais softs + jaunā pults - :fuck:

jaunais softs + vecā pults - :fuck:

 

dzirdētas baumas, ka kitajozas vispār nesolot update vairs, ltc uzmetuši, tapēc ar ltc klusē kā ūdeni mutē ieņēmuši, sasietas rokas.

Labots - dadzis
Link to comment
Share on other sites

Nu tad, iespējams, tas arī ir iemesls kāpēc softa updeits OTA nav ticis palaists ne oktobrī, ne pēc jaungada, ne februārī... un tagad, ja nemaldos, jaunus termiņus pat nesola :)

Bingo :-)

 

un plus tam ir vel ierobezojumi kas nelauj ari parraidit Lattelecomam labako iespejamo kvalitati jo gala iekartas to nepavelk.

Link to comment
Share on other sites

dadzis, es gan samainīju dekoderi bez lielām problēmām LTC Mola bodē. Pirmajā brīdī gan negribēja mainīt, bet es tālredzīgi biju izprintējis Andrieva atbildes no LTC foruma

http://forums.lattelecom.lv/star-software-update-t1429-60.html

http://forums.lattelecom.lv/silver-baltic-t1428-30.html

un paņēmis līdzi. Šie izlasīja, kādu brīdi pabrīnijās, sačukstējās , tad atstiepa jaunu iepakojumu un iedeva. Mēgini laimi Molā :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

16:9 taisās laist ap jūniju, ja man mēneši nesajuka :) kad lieta ies tuvāk, un būs gatavi paziņot tad iepostošu šeit, to 16:9 teica ka laidīs līniju atpazīšanai, bet kam būs kabelis tam būs runa ar savu operatoru, jo ies pilnībā 16:9, var pāršūt pa JTAG portu kas ir iekšā, man ir tāda doma tik rokas nesniedzās salodēt pāreju, būtībā softi ir pieejami, bet citi kuri rūpnieciski domāti staram, jeb tā zarnām

 

 

 

 

edit-tiko uzzināju ka to staru jau pārdeva, damn, vajag meklēt citu :)

 

 

Labots - slesis
Link to comment
Share on other sites

Vai tas nav slavenais Didzis? Tas tak ir VIŅŠ!

Pie viņa tak astoņdesmito gadu beigās brauca no visas PSRS mācīties satelītu TV. Man bija Didža taisītais Sat TV uztvērējs deviņdesmit pirmajā gadā.

Patiešām, šis cilvēks ir leģenda. Viņs atvēra "to" televīziju visai Latvijai. Cepuri nost un zema paklanīšanās.

Cik atceros, no tiem gadiem, tad tas bija Voldemārs Ketners. Viņu pat vēl, uz 80-gadu RADIO žurnāla vāka (ar "lapsu medību" uztvērēju rokās), uzbildētu atceros. Viņš savu taisīto tehniku apsauca par "Volket"(?)

Tagad lasu, ka kopš pagājušā gada viņš jau Silent key :(

YL2FL - Silent key. 2009. gada 10. jūlijā 59 gadu vecumā mūžībā aizgājis Voldemārs Ketners (YL2FL)
Labots - Brutto
Link to comment
Share on other sites

R.I.P.

 

Ketnera lapkopojumu 80-to beigās, kā uzbūvēt sat komplektu nopirku arī es, sametoties kopā ar ar čomu. uzbūvēt to, rokas bij par īsām, kaut gan AF traņus sagādāju.

Link to comment
Share on other sites

kuzmitch

mazs review TV Star 6 (v.40) vs Flexbox T202HDCX

 

vakar nopirku senčiem vasarnīcai TV Stāru (savtīgu nolūku dēļ Starta Paku jo gribēju iegūt priekšapmaksas karti laugh.gif ) kuru palietošu kamēr šie nebrauc uz vasarnīcu.

 

piestellēju istabā kur ir āra antena pieslēgta - šitāds nezināmas izcelsmes režģis

post-80105-126979097998_thumb.jpg

 

TV Stārs atrada 31 kanālu no kuriem rādija 24 (slinkums iedziļināties kurus nerādija), stabili rādija 5 bezmaksas, pārējie klučojās, raustijās un nebija skatāmi. signāla stiprumu rādija ~60%, kvalitāti 50%.

jau nobēdājos ka antena sūc, jāmaina utt

 

šorīt ienāca prātā samainīt vietām ar otras istabas Flexbox kurš pieslēgts pie šitādas istabas antenas First FA-3102.

49672642_300317.jpg

 

Flexbox pieslēgts pie režģā rāda pilnīgi visus kanālu bez klučošanās (nu labi viņam tāda nemaz nav) un raustīšanās.

Lai ari dažiem kanāliem signāla stiprums ir 50% un kvalitāte 70% visu rāda laugh.gif

 

aiznesu Stāru pie istabas antenas, stiprums un kvalitāte visam ap 80%. (Flexbox iepriekš bija 100 un 90) tur šis rāda nedaudz labāk, vismaz kanāli neraustās, bet tāpat atrada tikai 31 kanālu un rāda 24... cik likās tad neatrada 66. kanālu par kuru te visi pārdzīvo.

 

mans rezumā - TV Star ir lielākais mēsls ko var nopirkt priekš virszemes televīzijas. un tikai nevajag oponēt laugh.gif

 

P.S. testa vieta Carnikava, hvz cik km no torņa tongue.gif

 

P.P.S. Aizmirsu piebilst ka Flexbox rāda bez raustīšanās arī ar signāla stiprumu ~30% un kvalitāte 50% - Test2 Eurosport HD rolleyes.gif

Labots - kuzmitch
Link to comment
Share on other sites

Tā padalīšos pieredzē par antenām un to virszemes TV. Vieta: gan līdz Cesvaines gan Rēzeknes raidītājam attālums aptuveni vienāds. Divas antenas, viena poļu aktīvā , Delta, pirkta Latgalītē pa 6Ls gadus trīs atpakaļ. Otra http://www.sortec.sk/pictures/cennik/1439_dtxantenna.pdf , 48F pirkta Yota pa 14,50 ls. Attālums no antenas līdz TV aptuveni 20 metri. Uztvērējs - tas Telekoma stārs. Lai cik nebūtu dīvaini, tā Delta to DTX-48F ieliek pilnīgi un galīgi . Ar Deltu pat caur trīs izeju spliteru rāda ka nemetās, bet ar DTX-48F Cesvaines 69 kanals klučojās. Nedaudz labāka situācija no Rēzeknes raidītāja , laikam tāpēc ka visi kanāli pa vidu. Kāds secinājums ? - nu ja antena no TV krietnā attālumā, tad tās aktīvās antenas nav nemaz tik sliktas kā dažs labs te saka . Nu protams, ja signāla vispār nebūs ,tad nekas nelīdzēs. Lieta tur , ka uz jumta signāls gana labs un pastiprinātājs vienkārši pastiprina kompēnsējot tos zudumus kas tālāk kabelī . Starp citu , pats stars ar jūtību arī neizceļās. Ja tiešā stāra tuvumā (kabeļā galā) piesprauž šito verķi http://www.argus.lv/product_info.php?cPath=445_475_866&products_id=20003, tad pēc tiem stara papagaiļiem signāls ir labs un bilde neklučojās ar to DTX-48F.

Link to comment
Share on other sites

Cody, Tu laikam bišku esi radījis apvienotu telu. No visas savienības SAT lietas skatīties brauca pie Voldemara Ketnera Ogrē. Viņš tās štelles bija sabīdījis uz komerciāla pamata. Jāatdzīst, ka shēmas, kuras ņēmtas par pamatu Ketnera uztvērējam, atradu es. Liepkalns Didzis ņēmās ar SAT galviņas izgatavošanu, bet vēlāk pārgāja uz telefona pagarinātājiem un tagad ir SAF firmas viens no galvenajiem cilvēkiem. Es jau neko, vairāk kā radioamatieris darbojos, lai gan vienu otru uztvērēju tiku uzbūvējis.

 

Piekrītu tev. Patiešām, saliku kopā Didzi un Ketneru. Stulbi sanāca. Tas bija tik sen un atmiņa vairs nav tā. Bet kad pirku SAT uztvērēju (lietots, bez korpusa), tad man teica, ka tas nāk no Didža. Pats tajā laikā strādāju Ogres TV remontdarbnīcā.

 

Vienalga paliec par leģendu.

Link to comment
Share on other sites

Man to garo veco UHF Jagi tāpat putni pamocijuši,kāda pastiprinātāja plāksnīte(šķiet tagad pussprāgusi) stāv iekšā neatceros,pēc 10m atkal kāds pastiprinātājs ,tālāk pēc 20m dalītājs.Agrāk analogie kanāli Valmiera(11;21;33 un 59)rādija labi,bet tagad 21;33 un 59.kanāli lielā"sniegā".

Visai šai saimniecībai pieslēdzot gan LG TV ar iebūvēto MPEG-4,gan Telekoma stāru un Selteka uztvērēju viss strādā bez kādā problēmām.

Kaimiņi arī antenas redzu nav mainījuši.

Tāpat dēlam Rīgā(Agenskalns,blīvā apbūve mājas 1.stāvs) pie LG TV ar iebūvēto MPEG-4 pieslēgta pasīvā istabas Jagi un viss OK.

Neesmu profi,bet man šķiet, visa tā antenu,pastiprinātāju problēma vairumā gadījumu būs pārspīlēta.Vai man tikai veicās? :)

Link to comment
Share on other sites

Patreiz Draugiem.lv sadaļā Alabama vēroju šitādu izsoli:

 

kas tas par nosaukumu? Vai nu organizatoriem pašiem nav sajēga ko pārdod :t_p_o_n_e: un par dekoderiem kopumā... Katrā ziņā, rokas niez PTAC piesaukt :spiteful:

Link to comment
Share on other sites

Veicu atjauninājumus LTC piedāvātajam TV STAR dekoderim pēc grāmatiņas un tagad ekrāns ir "sastindzis" un nevar neko uzspied un tur izlekusi kkāda tabula. Kāds zin ko darīt? Kadam ir tā bijis?

post-80013-126981205975_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

jacobs, nekas ar antenas pastiprinātājiem nav pārspīlets. Tak pilni forumi ar jautājumu, kapēc bilde klučojas. Protams, labs maztrokšņu pastiprinātājs var uzlabot uztveršanas apstakļus, bet ļoti daudzos gadījumos pastiprinātājs ir pilnīgi nevajadzīgs. Ja antenas tuvumā atrodas mobilā telefona bāzes stacija, tad problēmas gandrīz droši garentētas. Skaidrs, ka labvēlīgos apstākļos(meža vidū tālu no civilizācijas) darbosies gandrīs katrs lētais pastiprinatajs, bet tāda situācija ir reti kur. Lielākoties, pievienojot pastiprinātāju, signāla līmenis pieaug, bet kvalitāte krīt. Nu jā, kurš tad uz to skatās un ar TV STAR tak to i redzēt nevar :sarkasms:. Šim uztvērējam indikātori graduēti pilnīgos "papagaiļos" u 40 versijas softam vispār praktiski nedarbojas. Izejamās dienās uzliku vienu kolektīvo antenu uz 45 dzīvokļu "kolhoza" majas. Žēl, ka nebija fočuks līdzi. Vot tur varēja redzēt, kā nevajag antenas likt :sarkasms: . Uz jumta kādas 100 antenas(nepārspīlejot),katra skatās uz savu pusi, nostiprinātas visneiedomājamākajos variantos un daudzas vispār nepareizi saliktas.Laikam tak viss tas murgs ko arī rāda. Ar to es tikai gribu teikt, ka nevajag popularizēt viedokli-man rāda poļu režģis uz birstes kāta ar 38dB pastiprinātaju, tātad kārtīgu, pareizu uzstādītu antenu nevajag.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...