Jump to content

Canon 350d


Melita
 Share

Recommended Posts

Žaks Noriss

Iekš ebay.de bez IS var dabūt 18-55mm zem 50Eur. Ar IS jau vismaz x2.

Link to comment
Share on other sites

uz vietas 18-55 parasto var ari pa 10ls sarunāt,lietotu, ar IS parasti zem 40ls nav dabonami.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Jep, mans info par jauniem. Lietotu tepat tiešām ap 10...15Ls varētu samedīt.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Skatos šeit iet karsta saruna par 350D un padalīšos savā Canon lietotāja pieredzē ar šo fotoaparātu.

1. Kameru iegādājos ar standarta komplektāciju jeb KIT objektīvu, kurš no sākuma likās pietiekami labs un ar 55mm veidojās jau smuka "migliņa" un pie 18mm varēja labus platus kadrus paņemt visādās ballītēs utt. Tā kā noteiktam nolūkam šis objektīvs ir nevainojams un savai cenai atbilst +/-. Ar laiku parādās vajadzība pēc zipspuldzes ko es izīrēju dažkārt, nu un līdz ar to paverās daudz jaunas iespējas. Vienvārdsakot, ja ir KIT objektīvs, vajadzēs arī ar zipspuldzi. Var dzīvot ar 270EX, iesācējam iesaku 430EX, nu un ja gribās bliezt Hardcore pa slēdzi tad ņemat zibensaparātu 580EX II

2. Vēlāk egādājos satīvu visādiem HDR, Panorāmām, un nakts foto, kas arī ir diezgan vajadzīgs, ja gribas tā pieiet profesionalāk tai fotogrāfēšanas ģēlai.

3. Nopirku Canon 50mm F/1.8 par to esmu priecīgs, cena ~ 50ls, lietotu var dabūt lētāk ,protams, un bildes jau uzreiz var fočēt bez zipspuldzes bet vajadzēt augstu ISO, bet nu nekāda vaina, man patīk koncertos paķert kadrus ar dabiskajiem spotlight'iem.

4. Ja runa ir par ekrānu, tad kam ekrāns ir vajadzīgs? Es ātri apskatos bildē un ilgi nezīlēju viņā, lai bilde būtu laba es jau visu nomēru skatumeklētājā un tad ņemu ciet kadru, un tad ekrānu lietoju lai skatītos vai nav pārgaismots/tumšs.

5. Megapikseļi, nu tiešām liels smiekls nāk par to kuri pērk ziepjeļus/DSLR un nemaz nezin ko tie dod, tikai domā ka tas pagarina viņu fotokrānus. Ja jūs nefotogrāfējat milzīgiem plakātiem tad jums vairāk par 8Mpix tiešām nevajag. Pietiks, kā jau teica A4 formātam, pietiks netam, pietiks izstādēm.

6. Esmu fotogrāfējis visos iespējamos nokrišņos, un fotoaparātam nekas nav noticis, tikai lietū/sniegā iesaku saules blendi ņemt lai nesalīst iekšā piles uz objektīva un tad varēs slaucīt visulaiku.

 

 

Te arī neliels ieskats ko esmu fotogrāfējis ar 350D - http://www.flickr.com/photos/30988357@N03/

Pašu kameru nopirku par 200ls Canon veikalā un ir sudraba krāsā un ir pilnīgi vienalga, ko tā krāsa maina? neko, pilnīgi vienalga. Šo kameru vairs neražo, un kā jau sacija ir diezgan veca, bet es domāju nav vērts pirkt 400/450D dēļ dažām elektroniskām izmaiņām un piemaksāt ~ 100ls(piedodiet ja kļūdos) Labāk nopirkt kādu lēcu, piemēram kā 50mm 1.8, arī izcils aparāts portretiem. UN ko es gribu teikt, ka iesācējam ir pilnīgi ideāls aparāts, un ja vel zin kā rīkoties ar Manuālajiem rīkiem (Av,Tv,M) tad jau pavisam jauki un iesaku pirkt. Ja gribas pirkt, jaunu būs ļoooti gruti atrast, un tapec meklē lietotu, ko droši dabūs par 150ls ar KIT un daudziem pričendāļiem. klāt, ja labi paveicas varbūt pat pa kādiem 100-120 lietotu, skatoties kāds slēdža nobrauciens.Ceru ka noderēja mana informācija.

Labots - Daze
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Fotomeistars

350D ir tāda nelāga standarta vaina - iekšā ar laiku atskrūvējas skrūve, kura parasti noīsina plati. Problēmas mēdz būt dažādas - vispār neslēdzas iekšā, neredz atmiņas kartes, nefotografē, izmet dažādus errorus (arī 99). Ja kādam vecam 350D rādās Error 99, tas obligāti nenozīmē, ka problēma ir ar slēdzi. Jābūt uzmanīgam, pērkot lietotu 350D. Tas pats attiecas arī uz Canon G7 un G9.

Ja nu kāds taisās iegādāties vai lieto kādu no šiem aparātiem, iesaku nostiprināt skrūves. Varu ar to izpalīdzēt. Ja to nedara, jauna plate ar maiņu maksā ap 80ls (G7 un G9), bet 350D nesen vēl bija virs 120ls.

 

Starp citu, drīzumā būs piedāvājumā 350D sudraba krāsā.

Labots - Fotomeistars
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...