Jump to content

Lattelecom digitālā televīzija


Unima
 Share

Recommended Posts

Labdien.

 

Lūgums pakomentēt pakalpojumu tā lietotājiem.

bet šoreiz būtu labi ja mēs iztiktu bez "man stāstīja" un "labāk paņem dreambox".

dreamboxu negribu, jo nav ne laika, zināšanu ne vēlēšanās čakarēties. un no pārējiem pakalpojumiem ir piejami izzi, no kura aizmuku kā no traka vilka, viasat, ar kuru nupat beigsies divu gadu līgums un lattelecom dtv. tākā jau daudzus gadus izmantoju lattelecom internetu, iedomājos pamēģināt arī viņu tv. piesaistīja uzmanību tās iespējas ko šie piedāvā ...

tad nu lūk, lattelecom tv lietotāji, ko Jūs sakat par šo pakalpojumu, kādas atsauksmes?

protams, ka neviens neklaigā pa pasauli ja kakā iekāpis, bet šoreiz spļaujiet ārā arī visu žulti ja tāda ir :) būsim solidāri! :)

 

paldies jau iepriekš!

 

http://www.lattelecom.lv/majai/TV/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Unima

    10

  • Instigater

    5

  • Touareg

    7

  • Pirkss

    12

Top Posters In This Topic

Posted Images

tepat jau rakstīju, biju vienreiz paņēmis pamēģināt - garām uz lielizmēra TV. CRT +- ok. bremzīgs dekoders. nerekomendēju.

Link to comment
Share on other sites

Pie čoma "apčamdīju" to digitālo TV. Šausmas. Izskatās, ka šiem pārraides kvalitāte un izšķirtspēja kā youtube (labākajā gadījumā). Uz 32'' LCD vēl bija ciešama bilde, bet ne vairāk.

Link to comment
Share on other sites

nu kad pielikaam viasat, arii likaas, ka shausmiiga bilde. ciparu tv nav labaakais prieksh lcd tv. a kam tagad viegli :(

Labots - Unima
Link to comment
Share on other sites

ciparu tv nav labaakais prieksh lcd tv

 

Muļķības! Mums vienkārši nav riktīga ciparu TV! Visu laiku signāls tiek konvertēts šurpu turpu.

 

Civilizēta shēma:

* digitāli filmē

* digitāli apstrādā

* digitāli pārraida

* pa ciparu vadu iedzen TV (vai izmanto jau TV esošo dekoderi)

* beigās smuka bilde

 

LV shēma:

* filmē analogi

* visticamāk arī tā pat apstrādā

* kovertē uz digitālo

* pārraida digitāli

* patērētāja galā atkal no digitālā konvertē uz analogo, lai var pa analogo vadu iedzīt TV

* TV sajūk prātā vai vismaz apvainojas un rāda briesmīgi sliktu bildi

Link to comment
Share on other sites

ok, ok. lai taa buutu. bet shoreiz runa iet par sheit pieejamo, sliktaas kvalitaates dtv :)

 

ja pareizi sapratu, veel ne1 reaals shii pakalpojuma lietotaajs nav izteicies. cerams, ka kads tomeer paraadiisies :)

Link to comment
Share on other sites

Esmu lattelecom TV lietotājs, skatos uz 42'' plazmas, attēla kvalitāte +/- apmierina, bet visvairāk tracina dekodera darbība, lielāku bremzi nezinu,

 

nospied podziņu un gaidi 3 sec kamēr notiks darbība, tik nezinu kā ir ar jaunajiem dekoderiem. Lielākais pluss, ka var ierakstīt pārraides.

Link to comment
Share on other sites

2 Ultra: Paldies par info! man savukaart ir kaukaads 32" sony bravia, no leetaa gala. un jaa, par to aizturi runaa daudzi. pie taa varbuut vareetu pierast kaukaa ...

ja driikstu jautaat, kaa ir ar paareejaam vinju piedaavaatajaam fiichaam? video noma un atgaadinaajums. neba jau taa, ka baigi vajag, bet ja jau jaamaksaa tad gribas zinaat kaa buus.

Link to comment
Share on other sites

Teikšu labus vārdus. Ir MK3 vairāk kā mēnesi, kvalitāte protams nav HD bet var iztikt. Ir liela atšķirība, kādu kānālu skatīties - Latvijas TV3, LNT diez kas nav bet teiksim Discovery pat ļoti ir OK (skatos uz 47" LCD), bet kā jau teicu protams nav HD. Nekādas dekodēšanas problēmas novērojis neesmu. Liela nozīme kvalitātei varētu būt no interneta pieslēguma kvalitātes (vadu stāvokļa). Pa retam (vidēji reizi nedēļā) uzkarās un ir jārestartē dekoderis. Par dekoderi - palaimējās dabūt jauno Motorola dekoderi (melno nevis pelēko) kuram ir HDMI izeja - ne pārāk daudz bet tomēr labāka bilde ir nekā caur SCART. Ļoti patīk piedāvātās papildiespējas - TV progaramma praktiski visiem kanāliem (vienīgi menu nāvīgi iebremzē), iespēja izvēlēties vairākas valodas un subtitrus, kā arī vissuperīgākā iespēja - ierakstīt raidījumus uz viņu serveriem. Tā kā kā TV (kurš tāpat vairāk vai mazāk darbojas fonā) manā subjektīvajā skatījumā ir pilnīgi OK, bet tiem kas brēc par kvalitāti lai skatās HD filmas no PC.

Link to comment
Share on other sites

Nu taa jau ir. cik izgaaju cauri googlei paarsvaraa sliktas atsauksmes, bet arii to nav paaraak daudz. bet kam straadaa, tas jau neskraidiis pa forumiem sisdams plaukstas un dziedaadams slavas dziesmas lattelecomam :)

Paldies par info!

Link to comment
Share on other sites

Ir radinieks, kursh lieto Lattelecom digitaaalo. Briivdienaas biju pie vinja. Kvalitaate tieshama ljoti drankjiiga. Vinja pirmstam bija Viasat, kura kvalitate bija daudz labaaka.

 

Braalis lieto Baltcom digitaalo televiizju un taas atteela kvalitaate tiesham ir ljoti ljoti laba.

 

 

Abiem 32 collu CRT TV.

Link to comment
Share on other sites

Draugams ir tas ''PR'' izlolotais LTC digitaalais TV. Ne tur kvalitaate nekaa, ik peec laikam iekjeras bilde. Pats dziivoju privaatmaajaa un neko labaaku nevar veeleeties par Via*****

Link to comment
Share on other sites

Ar dreambox nav jāčakarējas, to ir jālieto.

Pats esmu vairākiem cilvēkiem pa Skype palīdzējis to uzlikt.

Vienreiz visu sakonfigurē un viss. Vai arī samaksā kādam, kas atnāk un izdara, pēc tam tikai skatās.

 

par LTC IPTV - aizej uz Dzirnavu 105 kur Lattelecoms, ieej iekšā - tur taisni pretīm ir liels TV

uz kura griežas tas pasāciens. Ievērtē.

Uz 29" CRT izskatās tīri neko.

 

fox656 "nekas labāks par Viasatu nav" ir tikai tiem, kuri, atvaino, neko labāku par Viasatu nav redzējuši.

Titula "Draņķīgākais satTV provaideris Eiropā" pastāvīgais īpašnieks. ārpus konkurences.

Link to comment
Share on other sites

iedomājies situāciju.

 

Atnāc no darba un gribi basīti paskatīties. Ieslēdz teļuku, sāc skatīties un vienā momentā viss apstājās (ka youtubē kad video bufferojas). Tad atkal paiet un atkal apstājas.

 

 

Vairs vēlmes lietot nebija

Link to comment
Share on other sites

Gribēju zināt vai ir iespējams normāli baudīt to tv pakalpojumu ja teiksim kāds uz kompi ir palaidis p2p uz pilnu klapi?

Link to comment
Share on other sites

markanato
Labdien.

 

Lūgums pakomentēt pakalpojumu tā lietotājiem.

bet šoreiz būtu labi ja mēs iztiktu bez "man stāstīja" un "labāk paņem dreambox".

dreamboxu negribu, jo nav ne laika, zināšanu ne vēlēšanās čakarēties. un no pārējiem pakalpojumiem ir piejami izzi, no kura aizmuku kā no traka vilka, viasat, ar kuru nupat beigsies divu gadu līgums un lattelecom dtv. tākā jau daudzus gadus izmantoju lattelecom internetu, iedomājos pamēģināt arī viņu tv. piesaistīja uzmanību tās iespējas ko šie piedāvā ...

tad nu lūk, lattelecom tv lietotāji, ko Jūs sakat par šo pakalpojumu, kādas atsauksmes?

protams, ka neviens neklaigā pa pasauli ja kakā iekāpis, bet šoreiz spļaujiet ārā arī visu žulti ja tāda ir :) būsim solidāri! :)

 

paldies jau iepriekš!

 

 

Esi drosh ka tev ar Viasat liigums beigsies?

Luuk 9.1 punkts

Ja veelaaakais 30 dienas peec klienta liiguma terminja beigaam neviena no puseem rakstiski nepazinjo otrai pusei par citaadu grubu, klienta liiguma terminsh tiek uzskatiits par automaatiski pagarinaatu uz taadu pashu terminju. (tavaa gadiijumaa 2 gadi).

taa kaa neaizmirsti aizsuutiit veestuli par liiguma nepagarinaashanu:)

 

p.s. Neesot diez ko viegli tikt valjaa no vinjiem.

 

http://www.lattelecom.lv/majai/TV/

Link to comment
Share on other sites

2 Markanato:

Paldies par briidinaajumu! esmu vinju liigumu jau gandriiz no galvas iemaaciijies :)

liigums beigsies 17.11.08, taapeec jau laiciigi mekleeju alternatiivas.

Link to comment
Share on other sites

Nu pirmkārt tā ir IPTV, protams ja ir dekoders ar hdmi izeju tad nedaudz labāka kvalitāte būs, bet tāpat HD nedabūsi, jo cik saprotu signāls tiek kompresēts ar DivX un FullHD tas ir 27Mbit/sec, bet no adsl gribēdams vairāk par 10Mbit neizspiedīsi, cik esmu redzējis tad šī LTK IPTV kautkur vidēji noēd 2Mbit, tātad pats vari izsecināt kāda ir max kvalitāte, līdz ar to nets arī kļūs tev lēnāks.

Link to comment
Share on other sites

Gribēju zināt vai ir iespējams normāli baudīt to tv pakalpojumu ja teiksim kāds uz kompi ir palaidis p2p uz pilnu klapi?

šiem ir atsevišķi kanāli.

modēmā TV ir iestatīta prioritāte.

Link to comment
Share on other sites

Nu pirmkārt tā ir IPTV, protams ja ir dekoders ar hdmi izeju tad nedaudz labāka kvalitāte būs, bet tāpat HD nedabūsi, jo cik saprotu signāls tiek kompresēts ar DivX un FullHD tas ir 27Mbit/sec, bet no adsl gribēdams vairāk par 10Mbit neizspiedīsi, cik esmu redzējis tad šī LTK IPTV kautkur vidēji noēd 2Mbit, tātad pats vari izsecināt kāda ir max kvalitāte, līdz ar to nets arī kļūs tev lēnāks.

ja man shobriid ar majas komplekts 2 ir liidz 5 mbiti, tad ar majas komplekts ar TV buushot liidz 10... 10-3=7 aatraak nekaa tagad. TEOREETISKI! :D

Link to comment
Share on other sites

Esmu lattelecom MK3 lietotājs. Atšķirībā no vairākuma, man ir pieslēgti 2 tv (2 dekoderi). Ar kvalitāti uz CRT TV esmu apmierināts, nav jau nekāds HD. Pat laižot P2P uz pilno, raustīšanās nav novērota. Jā dažkārt noraustās, bet tas ir ļoti reti, un uz pussekundi max. Pieļauju, ka stabilitāte ir atkarīga no attiecīgās lattelecom līnijas kvalitātes. Iespējams, man ir paveicies, ka varu skatīties uz 2 tv un veel P2P darbināt bez problēmām.

Par internet ātrumu varu minēt, ja neviens tv nav ieslēgts, tad 10Mbit. Ja ieslēgts viens tv, tad aptuveni 5Mbitvai nedaudz vairāk, ieslēgti 2 tv, tad ātrums limitējās uz aptuveni 3Mbit.

Lasot te dažus komentārus, izjūtu nelielu izbrīnu, ka man tā paveicies ar līnijas kvalitāti :)

Labots - MrGreen
Link to comment
Share on other sites

All-marss

Man tikko šodien pieslēdza. Dažādiem kanāliem dažāda kvalitāte,gan jau ka turpmāk varētu arī uzlaboties,bet par cik cauru dienu neskatos,tad var iztikt.Jaunais dekoders darbojas apmierinoši,neraustās.Labs pakalpojums-valodas izvēle,arī raidījuma ieraksts ir forša fīča.Ne dators ne TV nebremzē,spēlējot onlainā uz maksimālo.

Vēl pakai nāk bezmaksas parastā telefona sarunas pa Latviju,tas arī labi. Dzīvosim-redzēsim!

Link to comment
Share on other sites

graavracis

Arī lietoju Lattelecom DTV. Tiem kas gaužas par svako bildi nevajag jau nopirkt milzu ekrānu un ielīst lielajā ekrānā pētot kubikus. Tā jau jebkurai bildei kubikus saskatīs. Normālā attālumā skatoties bilde ir OK. Pazīstamie no Lattelekom saka ka viņu DTV izmanto 4Mbit no tās līnijas un ar augstāku prioritāti kā datu plūsmai. Tāpēc var slēgt kādas kačalkas vēlies no tā DTV nekļūst svakāks.

Ļoti pozitīvi ir tie papildus pakalpojumi. Tagad pat raidījumi nav jāieraksta skaties vakardienas raidījumu (līdz 5dienām senus raidījumus) kad vēlies. Tas attiecas uz pirmiem pieciem kanāliem LTV1, LTV7, TV3, LNT, TV5. Pārējos nevar ne ierakstīt ne skatīties vakardienas raidījumus. Ir arī filmu noma to gan neesu izmēģinājis. Dekodera ātrdarbība varētu būt ātrāka. Bet kopumā Ok varinats.

Link to comment
Share on other sites

Izmantoju DTV un nesuudzos, kvalitaate ir ok. Bet tas ka tu kaut ko lejupielade tajaa briidii vai ko citu dari uz datora, neietekmee TV interneta pluusmu...

Esmu apmierinaats, vieniigi menu gan nedaudz iebremzee.Kaa augstaak rakstiija jaauzgaida vismaz 3 sek.

Link to comment
Share on other sites

Nu pirmkārt tā ir IPTV, protams ja ir dekoders ar hdmi izeju tad nedaudz labāka kvalitāte būs, bet tāpat HD nedabūsi, jo cik saprotu signāls tiek kompresēts ar DivX un FullHD tas ir 27Mbit/sec, bet no adsl gribēdams vairāk par 10Mbit neizspiedīsi, cik esmu redzējis tad šī LTK IPTV kautkur vidēji noēd 2Mbit, tātad pats vari izsecināt kāda ir max kvalitāte, līdz ar to nets arī kļūs tev lēnāks.

 

gudri d***t nav malku cirst - http://www.motorola.com/mot/doc/6/6344_MotDoc.pdf - parādi DivX-u

un par ADSL2+ arī palasi - http://en.wikipedia.org/wiki/ADSL2%2B

Link to comment
Share on other sites

mandersons

Vecāki mājās jau gadu lieto, +/- ir OK.

 

Novērojamie gļuki ir attēla iefrīzošana uz 0,5sec; ~ reizi nedēļā mēdz nokārties -vajag restartu; pie lēnās kanālu pārslēgšanas ir pierasts, Menu gan joprojām ir lēns bezjēgā un filmu nomai dažreiz nestrādā vispār. Pārējais viss apmierina :)

 

Par tehnisko pusi - cik papētiju dsl modema konfigurāciju, pasākums realizējas izmantojot VLANus - standarta datu plūsma ir atdalīta no video un audio (kurš pagaidām netiek izmantots) plūsmām, kurām izdalīta atsevišķa kanāla josla. Līdz ar to datu plūsmaun TV viens otru nekādi neietekmē.

 

Nesaprotu tikai,kas tā skaitās par digitālo TV,ja signāls beigās tāpat caur SCART / S-Video jāpadod :D

Link to comment
Share on other sites

Guest martin9

peec pieredzes, uz 42 panasonic plazmas ir skataams, tika skatiitas olimpiksaas speeles un bija apmierinosha kavalitaate un turklaat uz liela ekraana, protams tas nav full hd un tas nav pat dvd ,bet, ja nav citu variantu tad derees..

Link to comment
Share on other sites

Paldies visiem par viedokljiem. TV tika pasuutinaata :) viasat ar savu "atsauciibu" un "operatiivo" klientu apkalposhanu var iet ieskrieties un palekties!

ceru, ka buushu veiksminieku pulcinjaa :)

Link to comment
Share on other sites

Esmu lattelecom TV lietotājs, skatos uz 42'' plazmas, attēla kvalitāte +/- apmierina, bet visvairāk tracina dekodera darbība, lielāku bremzi nezinu,

 

nospied podziņu un gaidi 3 sec kamēr notiks darbība, tik nezinu kā ir ar jaunajiem dekoderiem. Lielākais pluss, ka var ierakstīt pārraides.

Galīgas muļķības.

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc cilvēki baidās no tā drīmboxa, esmu skatījies to latelekoma tv, vienīgie kanāli kas bija skatāmi ir diskaverī, tiem kvalitāte ir vairāk ka apmierinoša, bet nu pārējie ne visai.

Saņēmos un nopirku drīmboxu 600, nefiga nerubīju, kas ir kas, samaksāju vienam cilvēkam, tas salika visu ko vajag, šāri un tādas lietas:), gāja laiks lēnām pats lasīju un mācījos, nopirku otru tādu pašu un tad jau aizgāja tā lieta, galvenais bekapu uztaisīt:)

Tagad divi tv ar ntv un tv3 izmaksā 18 dolāri mēnesī, nekas labāks nav izdomāts.

Link to comment
Share on other sites

LTC ir tāds s*** ka nu man liekas ka Viasat ir īsta deiva dāvana :D

Gribu es sev Dreamu, bet nu nekādi nav bijis ne laika, ne arī lieku līdzekļu lai viņu iegādātos.

Link to comment
Share on other sites

Izvēloties DTV, neaizmirsti apskatīties arī kanālu paketi. LTK DTV nav neviena vācu kanāla, neviena!

Es piem., nevaru iedomāties, kā var būt tāda DTV, kur nav ne Pro 7, ne RTL, ne RTL2, ne Viva. Vācu kanāli ir vienīgie ārzemju (nekrievu) kanāli, kur vispār ir kaut kādi šovi - PopStars, TV Total, U R Hot, Supertalent; interesanti raidījumi taff, SAM, Galileo utt.

Tāpatās nav TV3+ (vai THT1), kur piem., rāda šovu Dom2, ja interesē realitātes šovi. Nav arī TV6.

Pats esmu IZZI klients. Godīgi sakot nesaprotu tos, kas sūdzas par IZZI, jo vismaz man nekādas problēmas ar IZZI DTV nav bijušas, >100 kanālu par Ls10, bildes kvalitāte ļoti laba. Dekoders Kaon KTF-H220SCO arī strādā ideāli. Iespējams, ka dažādos rajonos kaut kas atšķiras, bet nu vismaz Rīgas centrā viss ir OK.

post-1146-1224715617_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nu un vēl varu piemest tādus šovus kā Schlag Den Raab (1.novembrī jaunā pārraide), DSDS utt.

Vācu kanāli tiktiešām māk taisīt labus raidījumus... :)

Link to comment
Share on other sites

nu tad tā.

ierīkojām Lattelecom TV. viasat pagaidām arī vēl darbojas tapēc var salīdzināt šos pakalpojumus.

vienīgais viasat pluss, vismaz pagaiām tā izskatās, ir māzliet kvalitatīvāka bilde. bet tas arī viss.

ar Lattelecom es par to pašu naudu iegūstu daudz vairāk.

iztestēju raidījumu ierakstīšanu, kāpēc man vajadzētu vakar vakarā sēdēt augšā līdz 24:00, paņēmu un ierakstīju Zebru, Nākotnes parku, Draugus ... Sieva sestdienās strādā, tāpēc salikām uz ierakstišanu Mārtiņa Rītiņa pavārraidījumu un vēl kaukādus sieviešu raidījumus :) runājot par interneta ātrumu. stabili apmēram 8 Mbit/s bez TV un apmēram 5 Mbit ar ieslēgtu TV. agrāko max 4,5 Mbit vietā ... tāka arī tur jau esmu mazliet vinnējis. :)

principā, esmu apmierināts, bet ganjau dzīvosim redzēsim.

P.S. sliktā ziņa, ka tv raidījumu ierakstīšana bez maksas tikai līdz 31.12.2008 ... cerams, ka neierubīs baiso ciparu :(

UPDATE: panjeemu acis rokaa un atradu, ka shis pakalpojums buus 1 Ls meenesii.

Labots - Unima
Link to comment
Share on other sites

Unima.. par to lētumu/izdevīgumu var piekrist tikai tad ja vajag arī internetu, bet ja nevajag? :) tad LTC nav variants.. ciks skatījos MK+TV+paplašinātā kopā sanāk 29.90ls, bet VIASAT+tel.līnija sanāk 13.50+3ls+sarunas t.i. ~20ls.. 10ls ir liela nauda :)

Link to comment
Share on other sites

Sorry, bet es sheit apspriedu konkreeti savu gadiijumu. :)

man nepiecieshama lattelecom liinija, ideaali, ka zvani vecaakiem uz reezekni bez maksas, taapat interneta provaideris kur dziivoju vieniigais lattelecom. manaa gadiijumaa, lattelecom piedaavaajums ir ideaals - all in one. par kvalitaati vareetu striideeties, bet taa nav ljoti slikta un nav jau arii konkurences ar ko saliidzinaat :)

Link to comment
Share on other sites

nu tad tā.

ierīkojām Lattelecom TV. viasat pagaidām arī vēl darbojas tapēc var salīdzināt šos pakalpojumus.

vienīgais viasat pluss, vismaz pagaiām tā izskatās, ir māzliet kvalitatīvāka bilde. bet tas arī viss.

Nu žēl, ka tā. Manuprāt, attēla kvalitāte ir galvenais, ierakstīt jau var arī DVD rakstītājos ar cieto disku caur taimeru, bet, ja cilvēki būs apmierināti ar tādu kakainu kvalitāti, tad HDTV Latvijā neredzēt vēl ilgi. :sad:

Link to comment
Share on other sites

vienīgais viasat pluss, vismaz pagaiām tā izskatās, ir māzliet kvalitatīvāka bilde. bet tas arī viss.

Pagaidām.

LTC ir kur augt un viņi pastāvīgi uzlabo savu servisu.

Būs gan vācu kanāli, gan arī šis tas vēl ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...