Jump to content

Darbs citā valstī.


normis_161
 Share

Recommended Posts

Tā kā pašam nav sanācis īpaši ceļot, ka arī nav bijusi nekāda pieredze ar darbu ārvalstīts, tad man radās jautājums, ja jums būtu iespēja uz kuru valsti jūs dotos dzīvot un strādāt? Lūgums ir arī pie viena pamatojiet atbildi, kāpēc tieši uz turieni.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MarisO

    16

  • Didzis

    11

  • usver

    9

  • binary

    21

Es izvēlētos Austrāliju. Ka tik tālāk no eirožpas.

Link to comment
Share on other sites

normis_161

Bet kā ar Īriju? Cik es esmu dzirdējis, tad daudzi ir braukuši uz turieni.

Link to comment
Share on other sites

normis_161 Tu vispār saprati savu pēdējo teikumu? Nekur vairs jau nav labi un saulaini kā tas agrāk bija. Īrija vairs nav sapņu zeme. Tā jau ir, tur kur tevis nav, tur vienmēr būs labāk, bet varbūt vajag padomāt par to ko mēs varam dot šajā visā sakarā, nevis bēgt. Ja aizbēksi tagad, tad bēksi visu mūžu, skarbi, bet tā tas ir. Un man nav vēlēšanās bēgt no nezināmā.

Link to comment
Share on other sites

malacis

Jaunzēlande. Jauks klimats, ūdens (dzeramā) pārpilnība, kas turpretī Austrālijā ir liela problēma.

Mīnusi - iepējamas zemestrīces un satiksme pa nepareizo pusi.

Link to comment
Share on other sites

normis_161

Es jau netaisos nekur braukt. Man vienkārši intresēja citu cilvēku viedokļi par šo tēmu.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

īrijā nav vairs tik daudz darba kā pirms 5 gadiem

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

austrālija,kanāda,krievija(manuprāt sakarīgākās valstis)

kādreiz tīkama likās arī ASV(bet Buš visu sačakarēja)

Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

Austrālija - labs klimats, cilvēki, kas tur ir bijuši, ir ļoti apmierināti ar darbu (tiesa, zināmi tikai no Igaunijas tādi) un tā tālāk. Ja ne uz turieni, tad droši vien lektu uz Polijas vai Čehijas pusi. Lai arī nav sapņu zemes, taču Polija, šķiet, vispār no krīzes ir pamanījusies izvairīties, savukārt čehiem ir labs alus (dēļ kā vien ir vērts tur pārcelties - citējot Loldara reklāmu).

 

ASV jau sen savu [amerikāņu] sapni ir izsapņojusi un tur vairs nav ko meklēt latvietim-parastajam IMO.

Link to comment
Share on other sites

Austrālija - neiešu atkārtoties, daudz jau teikts. Lielais Barjerrifs, tiem kam patīk stundām vazāties zem ūdens. Ausiji ir reti atsaucīgi cilvēki.

Kanāda - laba valsts. Ļoti labi apstākļi+daudz dabas.

Vācijas dienvidi - Bavārija teiksim. Patīk man tās (rietum)Vācijas pieAlpu mazpilsētiņas :)

Link to comment
Share on other sites

kristaps_83

Uz čehoslavākiju :grin:

Vācijā laikam dominē vācu valoda ar angliskajiem viņi negrib runāt.

Link to comment
Share on other sites

Tominjsh

kristaps baigais jokdaris, HA HAA

 

Slovākijā nav ko darīt, Čehijas DA stūris varētu būt interesanta vieta. Bet nu ceri vien, ka tur kaadam letiņi ir vajadzīgi :p

Vecākā paaudze zin krievu it kā zin, ja grib ar tevi runāt. Jaunatne anglju zin, taču tādā stipri videuvējā līmenī, vairāk tomēr kaimiņu vācu valoda pie sirds

Labots - Tominjsh
Link to comment
Share on other sites

Dāniju,māsa strādā,pats četras sezonas biju.Var paļauties uz priekšniecību,vienīgi lieli nodokļi.Tagad tur arī mazliet vietām šas tas panīcis,bet kopumā sabiedrība ļoti laba,atsaucīga,laipna.Algas ar ļoti labas.

Labots - jaciks
Link to comment
Share on other sites

Es ar' par Jaunzēlandi piedomāju, klimats praktiski tāds pats kā Austrālijā, bet toties nedeg meži katru vasaru un arī pārtuksnešošanās nedraud, paslēpot arī ir kur. Ja austrālieši nesāks ar skubu domāt par to kā atsāļot okeāna ūdeni un nogādāt to uz saviem tuksnešiem, drīz Austrālijā dzīvot varēs tikai pašā okeāna malā, visa vidiene būs izdegusi.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Bet vispār baigi labi. Krievi ja aizbrauc uz savu rodņu un jūs realizējat savus dižos sapņus, tad mums ar Šleseru un Kirilu paliek visa Latvija :)

Link to comment
Share on other sites

Mana māsīca Luxsā strādā, ES mājā. Tagad ar draugiem braukājas pa Bavāriju, tad uz Frankfurti, Berlīni. Šad tad ar draudzeni aizlido uz Franciju pa 6dienām un 7dienām. Aizbrauca uz hoķa čempionātu. Nu apmēram viņa pa Eiropu braukājās kā es rīdzinieks uz Ventspili vai Ogri. Protams, lai viņa vēl turpinātu strādāt šajā labi atalgotajā darbā viņai būs jāliek "elementārs" eksāmens. Matemātikā, angļu valodā, ES likumos. Un tas viss trīs kārtās. Protams zaļa dzīve prasa arī grūtību pārvarēšanu. Pēc šī es secinu, ja "es gribu braukāt kajenē un dzīvot Londonā", tad labāk palikt Latvijā un lasīt kartupeļus. :D

Link to comment
Share on other sites

Tēmēju uz Norvēģiju, tik vēl šis tas LV pirms tam jānokārto.

Link to comment
Share on other sites

Destructo

ASV, Krievija, Grieķija, reālākais tomēr ir Krievija, nesen biju darba pieredzē, bļaha, vot tur ir iespēju zeme.

 

+ Hatons Grieķijā, jūras krastā, 60 k eur, pa sezonu izīrē, divas nedēļas iepriekš pazvani, ka atbrauksi padzīvoties un aidā zaļā dzīve...

 

 

ai, aizsapņojos, šobrīd jādomā, kā kontrolierim sastāstit, par to, ka nav naudas etalonam un jārēķina vai atmaksājas ceļš braukt uz maksimku pēc produktiem!

Labots - Destructo
Link to comment
Share on other sites

sashock

Kanāda, vieglāk oficiāli iekārtoties uz pastāvīgo dzīvi, bet pēc atgriešanās no Kanādas ir iespēja labi iekārtoties Latvijā :D piemēram kā tas izgāja mūsu kopējai paziņai Vairai :D

Link to comment
Share on other sites

Outsider

anglija-londona, jo viss lētāks, īre takā lv, darbu daudz vieglāk atrast un algas lielākas

Link to comment
Share on other sites

Igelkott

Austrālija - jauki, bet pārāk daudz kaitīgu mošķu priekš latvieša.. Tā kā ir radi dažos ASV štatos, tad, visticamāk, izvēle kristu uz ASV.

Link to comment
Share on other sites

androns
Kanāda, vieglāk oficiāli iekārtoties uz pastāvīgo dzīvi, bet pēc atgriešanās no Kanādas ir iespēja labi iekārtoties Latvijā :D piemēram kā tas izgāja mūsu kopējai paziņai Vairai :D

Tur jau savu lomu nospēlēja CIA

Link to comment
Share on other sites

es jau dziivoju Anglijaa :) bet laikam Sveicee buutu labaak - ja prastu vieteejo valodu

Labots - MarisO
Link to comment
Share on other sites

Ja viss noritēs pēc plāna, tad ir doma pēc šīs vasaras doties uz USA-CA. Klimats silts tieši kā man patīk. Vienīgi ar darbiem tagad tur čābīgāk, bet domaju pēc vasaras jau kaut kas būs uzlabojies. Šeit, tagad arī vairs nav nemaz tik viegli atrast darbu.

Link to comment
Share on other sites

Ieteiktu Berlīni. Lēta dzīvošana un pārtika. Ļoti daudz ārzemnieku, visur var tikt cauri ar angļu valodu. Cilvēki ikdienā nevelk savas labākās izejamās drēbes un blingbling, ko nopirka par pēdējo naudu (tiesa Berlīnē ir ļoti daudz izņēmumu, sakarā ar lielo ārzemnieku daudzumu). Alkoholu var lietot arī publiskajā telpā. 24/7 notiek aktīva izklaides dzīve. Citi klubi taisās ciet 7os no rīta, citi tikai verās vaļā. Alu un vīnu var dzert jau no 16 gadu vecuma.

Berlīnē auto satiksmes kultūrā latvietis varēs justies gandrīz kā mājās, salīdzinot ar pārējo Vāciju.

Cilvēks var justies drošs par savu privātumu, nav jāsatraucās, ka uz katra stūra ir 15 video novērošanas kameras (kā tas ir Lielbritānijā), noziedzības līmenis ir salīdzinoši zems. Policijā strādā cilvēki ar izglītību.

Neviens uz ielas nedzīvo tādēļ ka nebūtu naudas, tur atrodas tikai tie, kam tas ir dzīvesveids. Daudz bezdarbnieku. Ne velti Vācijā bezdarbnieki (arī ilgstošie) diezgan bieži dzīvo labāk nekā kā tie kas strādā. Salīdzinot ar citām valstīm, kur cilvēks var nomirt aiz bada uz ielas, un neviena atbildīgā iestāde pat nepamanīs.

Protams, laika apstākļi nav tādi kā Austrālijā :)

Link to comment
Share on other sites

krisi, paldies par Berlīnes antireklāmu - 100% turp nedošos (ja nu vienīgi ekskursijā uz pāris dienām) :roll:

Link to comment
Share on other sites

Binary, tas ko es rakstīju, tā nebija ironija :)

Berlīne nav cilvēkam, kurš kalnu kabīnē un klusumā grib nodzīvot līdz vecumdienām :)

Labots - krisis
Link to comment
Share on other sites

krisi, vienkārši katrs no vides ap sevi sagaida ko citu. Kalnu kabīnē un klusumā līdz vecumdienām nodzīvot nevēlos, bet tevis dotais apraksts arī it nemaz nevilina ;) Alkohols, klubi, viegla un lēta dzīve (arī bezdarba apstākļos) bez jelkādas piepūles (izaugsmes) - nea, tiešām nevilina :roll:

Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

Patiesībā, ja man būtu tāda iespēja, es arī ļoti labprāt pārvārktos kaut kur Norvēģijas kalnos/mežos dzīvot. Protams, ar nosacījumu, ka tur ir pieejams internets un ne ilgāk kā piecu stundu gājiena tālumā ir bode, kur nopirkt ar ko sasildīties ... :)

 

Klusums, miers, daba > dzīve kaut kur pilsētā, ar trokšņainiem kaimiņiem vai kaimiņiem vispār.

Link to comment
Share on other sites

zivs, var jau braukt ar velo - būs ātrāk nekā iet kājām :) Un par pilsētām - arī viņiem tādas ir ;) Kā piemērus varu minēt kaut vai Oslo, Bergen, Stavanger, ... Tās tādas dzirdētākas. Ar Ņujorku vai kaut vai Sidneju, protams, salīdzināt nevar, bet nu arī ar Latvijas mazpilsētām nevar salīdzināt.

Link to comment
Share on other sites

Lopelis

Normāls patriots esi :) prieks par šitajiem krāniem kas prom brauc... pareiz ir jāceļ citu valsts ekonomika lai Latvija nokļūst vēl lielākā bedrē... kauns par tādiem..

Link to comment
Share on other sites

microlink
Normāls patriots esi :) prieks par šitajiem krāniem kas prom brauc... pareiz ir jāceļ citu valsts ekonomika lai Latvija nokļūst vēl lielākā bedrē... kauns par tādiem..

 

 

Piedod, bet lūdzu materiālus studijā, ka valsts vīriem ir kāda normāla ideja kā tikt ārā no bedres: respektīvi radīt normālu uz importu un kredītiem nebalstītu valsti, kas pelnītu no ražošanas! Slesers šoreiz neskaitās :mrgreen: !!!! un tad ir tiešām jādomā kāpēc palikt lv, ja ir iespēja tikt citur, kur pabalsti normāli un ir cilvēcisks līmenis?

Labots - microlink
Link to comment
Share on other sites

vai visi bērnībā ir lasījuši Sūnu Ciema Zēnus ? Un neviens neko nav piefiksējis ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...