Jump to content

MITs


Guest
 Share

Vai Jūs apmierina Mīts pakalpojumu kvalitāte ?  

110 members have voted

  1. 1.

    • ?oti labi
      43
    • Labi
      28
    • Slikti
      7
    • ?oti slikti
      11


Recommended Posts

Piedāvā internetu:

/ Mits pārklājuma karte/

Pieslēgums: LV- līdz 50Mbit, ārzemes līdz 3Mbit

IP: reālā

Proxy: nav

URL:

 

P.S Pēc nepārbaudītām ziņām Mitu nopirka IPasaule .

 

Kad iet runa par kādu ISP, ņemiet vērā to, ka dažādos rajonos vienam ISP var būt atšķirīga pakalpojuma kvalitāte un dažādi tarifu plāni.

Kvalitāte un cenas par internetu var atšķirties, jo tehniskie risinājumi kā tiek nodrošinās interneta pieslēgums dažādos rajonos vai pilsētas ir dažādi.

Tāpēc kad jūs kritizējat kādu ISP, lūdzu, norādiet kur jūs atrodaties.

Link to comment
Share on other sites

pēc līguma nedrīkstu gāzt uz savas kastes serverus, nekādus. to arī nedaru.

skaitās man 2 Mbit/s pieslēgums (250 kb/s) - latvijas lapas tā arī griežas, ārzemēm solītie 256 kbit/s [32kb/s] arī iet pilnīgi godīgi. bieži vien ir arī piedzīvoju ievērojami lielākus tīkla ātrumus [brīžiem eMule [99% uz ārzemēm upLoad iet pāri 200 kb/s (-> 2 Mbit/s)]. arī LV web lapās downloadi bieži pārsniedz definētos 2 Mbit/s, hubos no citiem MITs klientiem pasākums lido - rekords ir 3Mb/s [24 Mbit/s - 12x solītais ātrums]. vispār esmu ļoti apmierināts ar provaideri, gadās pa ķibelei, kad viss apstājas, bet gana reti.

 

dzīvoju juglā, MITs ir kopš pērnā gada novembra, pirms tam bija MDSL un support deskam zvanīju daudz biežāk ... [tagad reizi 2 mēnešos]

Link to comment
Share on other sites

nju patreiz par MITS purvcikaa var tikai lmaaties fak da fak

 

nu tas varbuut ir tavaa punktaa, man ir Mits Stirnu ielaa (arii Purchiks) drusku ilgaak nekaa gadu- suudziibu maz, agraak gadiijaas ka meedz pazust nets, peedeejo 6 meeneshu laika atas ir noticis laikam 2 reizes- abas iislaiciigi (dazhas stundas), pagaajshgad bija vienu meenesi lielaakas probleemas shie baigi paplashinaajaas un tad nets zuda regulaari, bet meenesha beigaas reekjinu atsuutiija 2x mazaaku...

 

taa kaa tas Mits neuzvedas vienaadi visur.

Link to comment
Share on other sites

Es ar MiTS satikos Juglā (1.) vēl ne reizi nets nav pazudis (2mēn)

Domāju, ka tā iemesla dēļ, ka Purčiku pieslēdza tikai nesen - iespējamas stulbi pārtraukumi. Tos 100 Mbit viņi sev var iebāzt, labāk būtu devuši garantēto minimumu, jo vienreiz man pat apollo net uzrādīja zem 1Mbit !!! Mna katastrofa - citiem milzīgs prieks, ka vismaz tāds būtu. Paliekam izlepuši! NC pacietību, tikai pacietību.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Krishius

Nu ko lai saka - vienk superiigs nets... Dziivoju peedeeja robezhaa, kur Mits veel pieejams (paari ielai vairs nav). Dziivoju uz Bikjerniecenes (Robezhiela starp Purci un Teiku). 11,80 - 100Mbit, ideaali 8) No DC videeji velku ar ~2 mb/sec, biezhi velku ar ~4-5,paaris reizies esu vilcis ar ~11Mb/sec (AVI filma novilkaas ~40 sec, nebija nekaads tur feikais fails)... No boot.lv servera biezhi naak ar ~7mb/sec... No aarzemeem max esu vilcis ar 2mb/sec... Nekaadi proxy, nekaadas IP jaavada settingos - piekabini kabeli un nets ir... Shad tad (reti kad) meedz uz paaris min atsleegties, ja atsleedzas uz ilgaaku laiku, tad viens zvans un peec 10min viss shtokos... Rekomendeeju MITu ;)

Link to comment
Share on other sites

Krishius

Vispaar, man domaat, ka pie BUJ dereetu k-kaads Riigas un citu lielaako Latvijas pilseetu interneta provaideru celjvedis... Doma taada: mineeta pilseeta (piem. Riiga), konktreets rajons (Piem Jugla) un labaakie provaideri, kaadi tajaa sastopami + atsauksmes par katru no tiem...

Kaadeelj tas vajadziigs? Atnak cilveeks, grib prasiit, kaadu provu vinjam tajaa un tajaa rajonaa labaak njemt, bet tad ieksh BUJ vinsh atrod, ka tieshi vinja rajonaa ir taadi un taadi provaideri un nu vinsh laimiigs, ka nemaz nevajadzeeja pirkstus iipashi kustinaat, lai k-ko uzzinaatu... 8)

Vieniigi likt iekshaa vajadzeetu tikai taas vietas, kur bez apollo neta ir iespeejami arii citi provi, citaadi bezmazvai visa LV teritorija buus jaadrukaa iekshaa :lol:

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842

Negribu celt neslavu vai kā tamlīdzīgi, taču kādu brīdi atpakaļ daži izteicās par ārzemēm kritiski tieši MiTs sakarā. Ik pa laikam ātrums pazeminoties un tad esot bans 2 dienas. Tieši tāds bija teikums, citēju. Neesmu to teicis, tā ka saprotiet kā vēlaties. Tikai uzrakstu citu personu rakstīto, kas tieši šo rakstija vairs neatceros, bet bija tāda lieta. Cik daudz patiesības te īsti ir?

Link to comment
Share on other sites

Guest kuzmitch

psec es ar i autaa! brachkam pierubiju pirms kaada meenesha, viss lidoooooooo! no web LV kachaa ar 5-7MB/s, DC++ videeji 2-4MB/s, aarzemes apm 700KB/s-2MB/s. apsveru domu paarvaakties uz Juglu :lol:

Link to comment
Share on other sites

artissco
psec es ar i autaa! brachkam pierubiju pirms kaada meenesha, viss lidoooooooo! no web LV kachaa ar 5-7MB/s, DC++ videeji 2-4MB/s, aarzemes apm 700KB/s-2MB/s. apsveru domu paarvaakties uz Juglu  :lol:
hmmz, man radi dziivo Juglaa :D jaastiep pc lai kachaajas :D
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jaa Latvijaa MITS rullee, ar aarzemeem ir taada dranjkjiiga fiicha:

download ir labs, vismaz pats esmu vilcis uz 1Mb/s gan no DC gan torrentiem, TACHU vinjiem ir automaatisks limiteris- ja 1h ir liels upload uz aarzemeem tad uz kaadaam 10h tiek totaali piegriezts viss aarzemju nets (~20kb/s), bet taa ir bijis ka reizee torrentus velku no aarzemeem uz 1Mb/s un uploads 700kb/s.

Link to comment
Share on other sites

ok skaidro vinji - ka redziet daudzi sleedzas klaat un taadeel naakas kaabeljus knaibiit

 

njaa nu vispaar ir jau reizeem briinums kaa vispaar tas pasaakums turaas, kabelji kaukaadi second-hand, swichss man sadalee meetaajaas ilgu laiku bez plastmasas apkaart - sheema un kaukaa kaukas ar izoleni piechubinaats....

 

heh nja, nez kaa ta shamie tur tos kabeljus kniebj ka deelj taa nets lago :/

ar aamuru un plakeneem :/ ta iesprauzh vienu galu swichaa un ta kniebj to galu pie PC :/

 

vispaar taas atrunas no provaideriem ir diezgan interesantas ... :))

man bija vienu nedeleju taa ka konstanti 21.00 vakaraa izrubaas aarzemes...

lv iet aarzermes nee - ta ar kaa godiigs pakalpojuma pirceejs, zvaniiju uz shamo paliidziibas dienestu: "jaa, mhm, skaidrs, tuulinj paskatiisimies, njaa hmm pings ir taads nestabils (aa rekaa)... nu jaa administratora neesot vairs - no riita sataisiisim", ok no riit ir viss ok, 21.00 akal nav un taa katru vakaru... beigaas zvana admins (peec nedeelju ilgas katra vakara operatora traumeeshanas) un saka, ka teper nado rabotatj, es prasu, kas ta bija pa vainu - nu veicaam shaadus taadus remontdarbinjus i rabotaet :)... aaaaaa nu skaidrs arghhh murgi....

tas staasts nav par MITS - man Maksinets

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

vovo!!! es arī to lasīju! citiem skauž ka mitam ir labāks ātrums un lētākas cenas nekā citiem :evil: :evil:

Link to comment
Share on other sites

kaulainais

Kāds man var pateikt, cik maksā MITS pieslēgums? Pati pieslēguma maksa mani interesē. Mājas lapā tarifi tur un pārklājums, bet tā kā pie acu ārsta neesmu bijis kopš vadītāja apliecības iegūšanas laika, tad neredzu, neredzu... :?

Link to comment
Share on other sites

Cik es atceros viņi pieslēdza pa velti...bija jāmaksā tikai par vada garumu un tīkla karti, ja tev vajag.

Link to comment
Share on other sites

kaulainais

tiikla karte ir. Tad tikai par vadu ieksh privaatajaam telpaam? Izklausaas labi...

Link to comment
Share on other sites

nesleedz pa velti. piesleegshana Ls10' date=' ja nav akcija, kad par briivu... + vads pa dziivokli Ls0.20/m[/quote']

nu tad man laikam bija akcija, jo man 10Ls jāmaksā nebija :D

Link to comment
Share on other sites

Guest DragonEye

Nez nez. Es mežceimā dzīvoju un man bija mits, aizgāju jo zb, ka ārzemes vienkārši neiet. Nevar nevienā geimā normālu pingu dabūt reti zem 200.

Tas bija kādu 6mēn atp. :)

Esmu pārgājis uz konkurentu Almegu. Lēnāks, bet ārzemēm pings labāks, tas rulle.

Bet man nepatika atgadījums, kad Mits bija nogriezis manu neta vadu kāpņutelpā.

Tjipa manam vada uzlīme pie griezuma vietas:

 

Iegādājieties MITS pieslēgumu!

 

LOL!

 

NEko teikt! Labākais nets. blja

Link to comment
Share on other sites

kaulainais

njaa... aarzemes gan shajaa gadiijumaa nebuutu tas uz ko baigi iespringt, kaa arii piesleegums vajadziigs Purchikaa, Stirnu ielaa.

Link to comment
Share on other sites

bljin kaa man tas fukinais miits saak besiit!

juglaa.katru meenesi ,jau tresho peec kaartas,peekshnji atsleedz internetu uz 3(triis) dienaam.kad zvanam tad saka ka nav samaksaats! bljin kaa nav ka es katru meenesi maksaaju 10tajaa ,a jaasamaksaa liidz 20mit kaukaadam tur.

nu kaa taa var straadaat.

un kad noskaidrojas ka viss tomeer ar reekjiniem kaartiibaa tad pierubii!pieriebies jau tas debiilisms. :twisted: :twisted: :twisted:

Link to comment
Share on other sites

a maksaajuma uzdevumaa noraadi liiguma numuru un vaardu' date=' uzvaardu un meenesi, kuru tu apmaksaa...????!!!! esmu sapratis ka [b']jaanoraada obligaati visi 3[/b], citaadaak rodas probleemas....

noraadu tikai uzvaardu adresi liiguma nr.meenesi nenoraadu jo maxaaju caur interneta banku un jau gatavu paraugu tikai apstiprinu ...

ai nu vienalga tizli.

Link to comment
Share on other sites

es ar maksāju caur netu un man ir viss kārtībā 8)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Mlja, kāpēc es Rīgā nedzīvoju...  :cry:  :cry:  :cry:

es arī..., bet

labāk būtu, ja tāds pieslēgums būtu tur kur es dzīvoju! uz rīgu negribās - "...nas i tut ņeploha kormjat..."

Link to comment
Share on other sites

Tominjsh man no ihack ir taadi pashi aatrumi :D ir bijis ka videejais dl aatrums ir 9MB/s

 

un vispaar ar noreekjiniem nav probleemu, visu daru ibankaa un viss rullee...

Link to comment
Share on other sites

Mits rullee - pats jau gandriiz gadu juuzoju - the best ISP in Latvia! ;) Es pagaajushomeenes uz aatro (bija maz laika) maksaajot caur hanzanet aizmirsu noraadiit liiguma nr un vaardu/uzvaardu :lol: Uzrakstiju tik to, ka pa augustu tiek maksaats. Sanaaca bik p****s pa telefonu, bet beigaas visu nokaartoju. Kaa reizi shodien maksaaju par septembi un pie apraksta sabaazu iekshaa visu infu (pat pers. kodu, ko laikam nevajadzeeja, bet nu droshiibai)... ups - tikko atcereejos, ka maajas adresi nenoraadiiju, bet tas laikam po - ja jau liiguma nr. ir noraadiits, tad pietiek... ;)

Un BTW - vajadzeetu pautus noraut tiem p***iem (lai vairaak nedzimst taadi), kas graiza MIT'a kabeljus un chakaree visiem dziivi... :evil:

Un runaajot par to pingu - jaa, ir vinsh augsts, bet man par to lielais PO, jo speeles taapat nespeeleeju un man svariigaakais ir down/up aatrums ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Sveicināti!

Daudz un dažādas atsauksmes par mītu ir skanējušas topikā - gan cildinošas gan ne parāk, es pat teiktu diametrāli pretējas. Kāpēc tā!?

Var būt tas tāpēc, ka tiek kas slavē dzīvo vienā Rīgas rajonā un tiek kas lamā dzīvo citā?

Man personīgi interesē kā uzvedas mīts Mežciemā? Ir doma izmantot viņu pakalpojumus.

Atsaucieties lūdzu tiek, kas lieto/lietoja MITS Mežciemā.

 

Man paziņa mežciemā lieto mits par 12 Ls, un pēc viņa nostāstiem tas internets vakaros ir briesmīgs. Bet viņš no datoriem un interneta neko daudz nemāk, tāpēc iespējams, ka viņš savā novērtējumā kļūdās...

Link to comment
Share on other sites

Mani piebeidza vakar ieprieksheejais provaideris. Tagad mekleeju, kam piesleegties par naudu. Shajaa gadiijumaa mits buutu visideaalaakais variants mezhciemniekiem un purvciemieshiem, arii daljai no teikas. Es piederu pie taas teikas daljas kuru mits pasuuta paaris maajas talaak. mita mezhciema tiikls viss ir full duplex 200mbps vienalga kuraa galaa. 100 mbps starp purvciemu un mezhciemu. Ja nemaldos shamie iepriekshejogad pavasari izvilka kautkaadu 16 dziislu multimode uz purvciemu veca vietaa., un kautkas tamliidziigs arii iet pa bikjernieku ielas stabiem uz teikas galu.(gan jau kaads shejienietis mitietis palabos mani) Takaa neesu groziijies pa mitieshiem, nezz kaads vinjiem savienojums ar LIX. Taakaa jau paaris gadus esmu neatkariigais "experts" (hehe) mits ir viena no vislabaakajaam firmaam (maajas interneta). Bet ja naudish` ir vairak, ieteiktu izveleeties interneta pasauli. (lenaak, bet kvalitatiivaak). btv, pronets+veidiigie ja staav interneta pasaules trubas tuvumaa, nav neko sliktaaki par mits. Trubas gali - technoland(laikam jau bijushais un VEF). Takaa mits man nespiid, njemshu IT jaunaako briinumu - kabeljmodemu iz livas... cerams, ka galvenaa ofisa tuvums atstaas iespaidu uz stabilitaati, hehe.

Link to comment
Share on other sites

btv' date=' pronets+veidiigie ja staav interneta pasaules trubas tuvumaa, nav neko sliktaaki par mits.[/quote']

neko nezinu par interneta pasauli, bet ja tas, ka pronets, 4nets utt nav neko sliktaaki par MITS, tad es esmu santaklauss... es pie taa proneta (lai nolaadeets shis utainais provaideris) nomociijos vairaak, nekaa gadu - murgs k-kaads... attieksme pret cilveekiem, kaa pret sunjiem un pakalpojuma kvalitaate atrodas taisnajaa zarnaa... gljukainaaku meeslu internetu neesmu redzeejis - tad jau tieshaam labaak izmantot kaadu LTK briinumu, vismaz vinsh buus 24h diennaktii (atskjiriibaa no proneta, kursh pazuda, kad tam labpatiikas)

Link to comment
Share on other sites

Krishius, sheit nebuutu iistaa vieta, kur man apspriest Proneta uzvediibu, bet vajag arii saprast, netikai citeet tekstu. "IP trubas tuvumaa." Pats esmu labu laiku nostradaajis pronetveidiigajaa, ljoti labi zinu kaa tur viss notiek:). BTW, pats "pirku" no vinjiem netu gadus divus peec aizieshanas no firmas. Gadaa signaals pazuda ~x10. 7x deelj laikaapstaakljiem. btw Krishius, padomaa kapeec es neko sliktu nesaku par maksinet, fastnet, mits, 4nets shajaa gadiijumaa. Vajag paanalizeet, to ko zini un atbildi, nevis nogaazt ar meesliem deelj "bljaa dibenzellii, nan nets pazuda" - Shajaa gadiijumaa tavam savrupmaju rajonam, vai arii hausinjam mezha vidoo ir domaats leetais un stabilais mDSL vai Apollo iezvanpieeja. Pacheko, cik maksaa 100mbps profesionaals piesleegums. Nejau 11.80

Link to comment
Share on other sites

Saaksim ar to, ka tas nav ne savrupmaaju rajons, ne mezha vidus - taa ir bikjernieku iela pretii Teikai, netaalu no Proneta galvenaa kantora ;) manaa krajaa netu piedaavaa vismaz 5 provaideri (tai skaitaa Mits). Es nezinu, ko tu sauc par normaalu netu, bet nu Pronets taads nav (vismaz, kad es vinju lietoju). Pirmkaart - nebija reaalas IP adreses - viss gaaja caur k-kaadu proxy un liidz ar to nebija NEKAADAS piekljuves NEVIENAM publiskajam speelju serverim vai FTP serverim (pat eclub'aa nevareeju failus uploadot) - vairaak nekaa meenesi bija jaagaida, kameer vinji peec vairaakiem telefona zvaniem un suudziibaam nodroshinaas priekljuvi Vardes zoles serverim. Otrkaart - kaads rajona aapsis ar Pronetu bija sastraadaajis meeslus daudzos Latvijas DC++ hubos, taapeec man tur jau automaatiski bija bani (piem. Alfaa un Omegaa - ar Protnetu tur nekad neesmu vareejis tikt iekshaa, reason: banned un hub.lv lapaa pie mana proxy IP paraadaas k-kaads cits niks). Aarzemju hubiem pieeja vispaar piegriezta. Saakumaa pat MSN messenger un Skype negaaja, tik peec paaris meeneshiem laikam atchuhniijaas, ka mosh jaatver porti tai fiichai... Treshkaart - lielaaku aatrumu no latvijas, kaa 200kb/sec taa arii neizspiedu. Ceturtkaart - bija briidis, kad regulaari gandriiz katru uz kaadu stundu nebija neta. Zvaniiju vairaakas reizes un tur sieviete ar krievu akcentu man soliijaas, ka visu tuvaakajaas dienaas sataisiishot. Gaidiiju, gaidiiju un nesagaidiiju - apnika un lauzu ar to kantori liigumu... :evil:

Link to comment
Share on other sites

A moža atstāt MDSL, ir dārgāks un lēnāks, bet solītos kilobaitus izsspiež un pārtraukumu prakstiski nav, a ja ir, tad help desks tā arī pasaka.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
androidz

Vsjetaki pieslēdzu es Mits, neko daudz pagaidām komentēt nevaru pirmā diena kā nekā. Ātrāks laikam ir lētāks arī. Dzīvosim redzēsim, atgriezties pie MDSLa varēs vienmēr...

Jautājums par MITS, vai viņi nepiedāvā kādu ftp ar filmām, muzonu, progām etc? Torentos bez ielūgumu blin tikt nevar vairāk:(

Link to comment
Share on other sites

Krishius

Nu es jau vairaak kaa gadu esmu MITs klients un manaa laikaa taads ftp nav bijis... Za to FTP vietaa MITam ir savs DC hubs - UO, kur seezh daudz mitieshi un aatrums savaa starpaa ir ~12mb/sec (ja nav lietots limiters)

Link to comment
Share on other sites

edzhus

Jap... esmu tagad Proneta paspaarnee... driiz beigsies liigums un domaaju paarvaakties pie Mita. Pronets izbesiijis.. nets pa vakariem velkaas (iipashi aarzemes) Man interesee kaa ir ar paarieshanu no viena ISP pie cita? Kaa tas notiek? Vai arii katram provaideram tas ir savaadaak... ja taa buus jaazvana uz to Pronetu un jaalozaas krieviski.. :( 8)

Link to comment
Share on other sites

Krishius

Nu es no proneta atkratiijos ar iesniegumu - uzrakstiiju un aiznesu. Kad sleedzos klaat MIT'am, vienkārši vajadzeeja pazvaniit un atnaaca norunaatajaa laikaa dzeks, kas sastaadiija liigumu un piesleedza. Pat vadu nevajadzeeja paarvilkt.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Principā neko sliktu par Mīts pateikt nevaru. Dzīvoju Purvciemā. Nets stabils, ātrums labs - LV vidēji 30-50Mbit cauru diennakti. Arī ārzemes iet normāli - līdz 10Mbit. Kad pieslēdzos 2005.gada oktobrī, tad hsn nets mēdza gļukot, jo tuvākajās mājās biju pirmais klients un tīkls vēl bija pašavaks ,un ārzemes lēnas. Nu jau vairākus mēnešus viss strādā labi. DVD filmas LV torrentos var novilkt 5-10 minūtēs, divx vēl ātrāk. Administratori labi prot latviešu valodu un ir izpalīdzīgi. Domāju, ka mēneša maksa Ls 11.80 par šādu netu ir atbilstoša. Iesaku visiem, kam tas pieejams.

 

P.S. Pirms tam 3 gadus biju Pronets klients. Pakalpojumu kvalitāte (lasi - pieslēguma ātrums) kritās un no visiem apmēram 10 provaidriem, kuri piedāvāja savus pakalpojumus manā mājā izvēlējos Mīts.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...