Jump to content

AMIKO SHD-8000


koijotss2
 Share

Recommended Posts

Sveicināti ,Latvijas tirgū ir parādijies šāds dikti budžeta klases hd uztvērējs , gribētu uzināt iespaidus par viņu , kāds ir iegādājies vai testējis?

Link to comment
Share on other sites

Opticum HDX402p/HDX403p klons.Medus iet normāli.Bilde gan ir jūtami sliktāka kā DM800HD vai citiem līdzīgiem.Tas gan ir subjektīvi, bet visur tā raksta.Nu bet pa Ls 70 tas ir labs risinājums, ja TV nav lielāks par 32''.

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

koijotss2

Nutā tika iegādāts Amiko , tik pameklēju netā nevaru atrast no kurienes ir oficiālās programatūras atjauninājumi , vai server url//, no kurienes caur netu apgreidoties . Kāds lieto šo aparātu nedaudz var ieviest skaidrību pa tuļiem kas der sīm aparātam vai caur ftp ar ko dara kā drīmveidīgiem , tumša bilde :alcoholic: , nu medus tek un rāda to tiku skaidrībā :on_the_quiet2:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
kaspic30

Varbut kads var palidzet ,caur USB iesuvu jaunu softu ,bet kad iesledzas tad rada

SW is not desinged for this HW,please change back to offical SW

06020a000a070e 06020b00

un vairs nekas nedarbojas ,ko darit??

Link to comment
Share on other sites

kaspic30

NU es jau daritu ,man ir oficialais ,bet ka lai dabun ieksaa??

Link to comment
Share on other sites

kaspic30

Paldies par INFO.bet visu proveju ka rakstits ,neiet ieksa nekas .laikam esu kartigi nokaris .bus laikam jamet araa :sorry::resent: un japerk kads ar Enigmu uztverejs.

 

tomer sanaca atdzivinat ,bet nu gruti gaja.

Link to comment
Share on other sites

kaspic30

jasak ari paldies Biedram janispauls kurs te iemeta foruminu.

Tad nu taa.chakarejos visu dienu ,ceribas jau bija atmestas,lasiju forumos ka vajag laist ieksa orginalu softu ,ta ari dariju ,noladeju no amiko mjaslapas softu,bet nu neka .

Izmeiginaju visadus loaderus

Loader_Amiko SHD-7900-8000-negaja ar sosoftu ieksa nekas ,tads nakamo Upgrade-Tool_1.0.0.3 negaja ar so ar. talak nemu izlasiju foruma, ka ar so versiju iet viss ieksaa.Upgrade-Tool_V.2.0.0c ,dariju visu ka instrukcija lieku ieksa orginalo softu ,bet neka:( tad atmetu ar roku ,nu ka nav tad nav ,bet paedot pusdienas ,atkal velme uznaca ,pedejo reizi piekerties klat ,bet soriez orginala softa vieta ieliku backup failu ko biju uztaisijis pirms tam ,un galvenais ,ka tas satur emul, nav orginals .un notika brinums ,mans dekoders atdzivojas ,parstartejas un vis bija ka agrak.:)

tatad izmantoju programmu .Upgrade-Tool_V.2.0.0c,caur kuru ieladeju savu veco backup failu ,kurs satur Amiko-SHD-7900-8000_1.4.42-_emu.

NU taluk .cerams ka sapratat.AA

neladejiet caur fleshku sadu versiju AMIKO_STHD-8800_Xwindow_Sab_menu_emu_1.4.64.rar .pec kura mans vienkarsi nobruka.

Pec tam vis tiek vadits ar nulmodema kabeli.

vel labs forumins ir sitas http://forum.sat-expert.com/hdtv-resivery/20056-amiko-shd-8000-sthd-8800-a-23.html

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
aivarsvelves

Sveiciens!

 

Lai nav jāsāk jaunā tēma - rakstu tepat vien.

Pēdējās pāris dienas novēroti gļuki saistībā ar VIA.. skatīšanos caur medus stropu.Ik pa brīdim LTV 1,LTV7,TVCI, kanāliem pazūd signāla kvalitāte. Staigā no 100 % līdz 0 un lēkā - te ir, te nav.

Tajā pašā laikā TV 1000 premium signāla kvalitāte stāv stabili 100 % un nekas neraustās.

Lūk arī netieku gudrs - lielākā daļa no 4.8 satelīta rāda stabili, bet latviešu kanāli un vēl pāris raustās kā dulli. Un nevis tā ka mazliet, bet riktīgi krīt uz nerviem un kretinē.

It kā nomainīju medus devēju - ar iepriekšējo tādas problēmas uz viasat nebija manītas - taču atkal - pāris kanāliem raustās signāla kvalitāte - diezin vai pie vainas būs dravinieks ;)

 

kādi būtu ieteikumi un iespējamie risinājumi?

it kā ja galva pagalam, vai vads'apsūbējis - tad jau nekam no satelīta nevajadzētu nākt ( tā bija gadījumā ar 19.2) vada savienojums bija noklājies un galva nestrādāja - bet tad neko nerādīja.

Te mazliet savādāks story.

Link to comment
Share on other sites

Agris 77

Dravnieks jau nu gan nevar būt vainīgs.

Man pirms pāris gadiem bija līdzīgs gadijums ar veco labo Humaxu, arī daži kanāli sāka raustīties. Vainīgos izdzēsu, noskanēju no jauna un viss aizgāja.

Link to comment
Share on other sites

Pēdējās pāris dienas novēroti gļuki saistībā ar VIA.. skatīšanos caur medus stropu.Ik pa brīdim LTV 1,LTV7,TVCI, kanāliem pazūd signāla kvalitāte. Staigā no 100 % līdz 0 un lēkā - te ir, te nav.

 

 

It kā nomainīju medus devēju - ar iepriekšējo tādas problēmas uz viasat nebija manītas - taču atkal - pāris kanāliem raustās signāla kvalitāte - diezin vai pie vainas būs dravinieks ;)

 

 

Ja tev raustās signāls,pričom te dravinieks? Lien vien augšā pie šķīvja un sakārto savu saimniecību...

Labots - ticket2
Link to comment
Share on other sites

MartiniB

@aivarsvelves

kaads tachu ir vainiigs, jaasuudzas pateereetaajtiesiibaas ... :)

vai jaaguust kaut minimaals priekshtats kaa kas notiek

 

kaa variants, LV uplinks netiek dubleets un kad biezi maakonji sanaak tad signaals netiek augsaa uz pavadoni

skandinaavu \/|a$ata|\/| legaalo pacientu ir pulku vairaak un uplinkus var atljauties nodubleet

Link to comment
Share on other sites

aivarsvelves

Tāpēc jau arī galā ir smailiks (diezin vai pie vainas būs dravinieks ;))

Tā kā droši vien minimāls priekšstats par šo man ir...

spriežot pēc visa vaina bija debesu valstībā un mākoņu salikumos - nogāza lietutiņš un šodien nekas neraustās un nesprūst

 

Bet par atsaucību - Paldies !

Link to comment
Share on other sites

Man kā reizi tieši šodien laiku pa laikam pazūd LV kanāli, iepriekš nekas tamlīdzīgs nav novērots. Laikam jau vaina signālā, ko Viasats sūta katram individuāli uz mājām, man ticis sliktas kvalitātes. :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

laikamTak

Jā jā, olimpiskais - īpaši smalkais HD signāls no britiem, arī mēdz dēļ biezajiem mākoņiem pazust. Droši vien tādēļ, ka FTA :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu, ar britu olimpisko signālu šobrīd gan viss izskatās ok, dažiem HD kanāliem gan ir tikai nedaudz pāri par 30% uz mana VU+ DUO. :mda:

Link to comment
Share on other sites

kaspic30

Man ar vakar chakarejas latvijas kanali , man pasam radija 78% kvalitati ,bet bilde saka kubikoties un pa visam pazust.

Isti sakumu kobrai neredzeju, jo bildes vienkarsi nebija. :(

Link to comment
Share on other sites

janispauls

Kā rakstija MartiniB vai nu nenāk augšā,vai lejā ko te daudz apspriest ,ja nepmierina ,vajag uzlikt šķīvji tā ap 3m :shok: tad redzēs vai nāk lejā

Link to comment
Share on other sites

Vakar "negāja augšā" , jo manā pusē tv1000, piemēram, bez problēmām, turpetī LV kanāli nerādīja neko tajā laikā.

Link to comment
Share on other sites

kaspic30

NU 3M prieks siriusa biku pa shiku :) viss drizak augsa negaja,

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Gribeju padalities ,kam ir sads un lidzigs uztverejs, novilku jauno softu amiko_220_xwindow_gm_1.5.12_gisclub.tv

un šis ver vala Trikoloru bez interneta ,taka medu nemaz nevajag.parbaudiju pats ,tikai vajag paturet ieslegtu uz kadu no kanaliem aptuveni 5 min.es tureju uz Kinopakaz HD-1. un jau pec 5 min atveras ,internetu speciali atvienoju

.

Link to comment
Share on other sites

nu vismaz ar ieprieksejo softu man negaja ,parbaudiju.

cerams ka ilgi tas ta stradas

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...