Jump to content

Kurš no toletes papīriem jūsu prāt ir vislabākais?


(...)
 Share

Recommended Posts

Tā kā nevajag, ja kaut kas nepatīk tas sūkā īkšķi, jo ši takš ir sadaļa par dzīvi, un dibena slaucīšana ir viena no dzīves svarīgākajām sastāvdaļām :pooh_door: .

 

Sakiet viedie prāti, kurš no toletes papīriem ir vislabākais lietošanā, jau kādu laiku sasāpējusi tēma ir un tā arī neviens nav bijis tik ļoti, ka uzdevis šādus jautājumus, tad nu es pacentos. Principā galvenais, lai labi iederas un forši rokā turas :t_p_o_n_e:

Labots - H.Simposons no Rīgas
  • Patīk 1
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Man patīk Lotus, tam kam pūce virsū. Cena OK, un arī kvalitāte. Zewai arī kvalitāte OK, bet dārgāks.

Cena ir parasti zem 2Ls, RIMI parasti lētāk kā kādas Drogās. Citur īsti nezinu. Lai gan jāskatās, bieži vien ir akcija, kad tirgo pa kādiem 1,60Ls 8 ruļļu iepakojumu.

Link to comment
Share on other sites

Triplazants

Latvijā labu tualetes papīru nevar dabūt.Vienmēr paķeru vairākus blokus braucot no Fāterlandes.Maksā padārgi,bet ir to vērts. :meeting:

Link to comment
Share on other sites

man labi patīk Zewa tas kas tudišpīp akcijās tajos megaiepakojumos. varu ieteikt nepirkt Rimi tualetes papīru, pirksti duras cauri. Toties Rimi virtuves dvieļi ir vislabākie (zaļais vai zilais iepakojums nav būtiski).

 

P.S. nākamais topiks gaidāms - kā tu slauki stāstiu? no augšas uz leju vai no lejas uz augšu...

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

...Maksā padārgi,bet ir to vērts...

un ko dibens par to saka?

 

P.S. nākamais topiks gaidāms - kā tu slauki stāstiu?

Jā, tev kaut kas nepatīk? Kā arī pareizi latviski būtu teikt "dibenu" Žargonu mums te nevajag, izrādi cieņu savam brālim.

Labots - H.Simposons no Rīgas
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

daudz maz visi labi kuriem ir trīs kārtas. iepērku ZEVA de luxe pa akciju, rullis apmēram 0.15-0.16 Ls. Protams arī Lambi ir cool, bet cena.

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam
Jā, tev kaut kas nepatīk? Kā arī pareizi latviski būtu teikt "dibenu" Žargonu mums te nevajag, izrādi cieņu savam brālim.

 

Jā, protams, izdomā vēl kaut ko, TOLETES vīrs!!

 

 

 

 

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

weld Kas tev tik ļoti šeit nepatīk? Tāda pati normāla tēma kā visas pārējās kas šeit līdz šim ir bijušas, tā kā nekas anonormāls šeit nav. Dibens labākais brālis, tik brīžiem tiek mocīts vairāk kā vajag. Un pričom te vīrsuss, ja sadaļa ir par dzīvi, nevis datoriem? Ārstēties jāiet, ja nevari atšķirt reālo no virtuālā.

Labots - H.Simposons no Rīgas
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

weld Kas tev tik ļoti šeit nepatīk? Tāda pati normāla tēma kā visas pārējās kas šeit līdz šim ir bijušas, tā kā nekas anonormāls šeit nav. Dibens labākais brālis, tik brīžiem tiek mocīts vairāk kā vajag. Un pričom te vīrsuss, ja sadaļa ir par dzīvi, nevis datoriem? Ārstēties jāiet, ja nevari atšķirt reālo no virtuālā.

 

 

Kāds vēl vīruss? (Vīrs)

Atver tak acis no rīta un izlasi vēl kādas 4 reizes manu komentu!! Tā ir uzruna - un pareizi ir tualete, nevis tOlete ,visu zinošais!

 

 

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Price/performance labaakais tomeer laikam ir serla(hvz vai ar puuciiti vai vaaveriiti). Manam dibenam tie daargie Zewa,Lotus nemaz nepatiik :D

Teema pilniibaa iederaas peedeejo 2 gadu veidoto teemu saistiibai ar IT.

Link to comment
Share on other sites

Es kakāju pārsvarā darbā (speciāli, atsvaidzinātāju ar nepūšu). Šeit ir tādi lieli ruļļi, nav ne vainas, rauj klāt normāli.

Tā jau klusībā sapņoju par Gestapo bidē, bet tādu jaudīgu. Lai izrauj kārtīgi. Bet ar žāvētāju gan... Nu lab, var jau arī dupsi piebāzt pie roku žāvētāja.

Link to comment
Share on other sites

+1 par Lotus Just One. Ja vari atļauties, tas tavai svētvietai būs pats maigākais.

Link to comment
Share on other sites

Neciešu mākonīšus un citas supermaigas lietas. Jo tā tās arī uzvedas - kā mākonīši. Pirksts(i) iziet cauri, it kā nekā pa vidu nebūtu. Un tad stājas spēkā ziepes (Dove?), dzīves apnikums (kur lai dabū naudu priekš bidē, jo dažiem ir un to iesaka citiem), ko darīt tad un ko darīt šitad.

 

Elementāri - #2. Ju zina šitās lietas. Man arī patīk. Jo - ir tikai dibens un sūdi.

Link to comment
Share on other sites

es lietoju Serla. Ar Rimi ar esu iegrābies situācijā "pirksti duras cauri" :D

Link to comment
Share on other sites

Tā kā man ir līdzīgs jautājiens pa tēmu,tad uzdošu šeit,iesakiet kādu līdzekļi pret klozetpoda aizkaļķošanos.Citādi jūtu,ka drīzumā manas lielās vajadzības netiks cauri poda izvades kanālam :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Ja nepalīdz un tomēr aizet ciet, tad pakakā, ielaid druksu ūdeni podā, samīci ar kautko kaksi tādā putriņā, un laid lejā. Tā lieta strādā!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ar ko ta tu spaidi to brūno? Pats ar savu ķepu vai? :t_p_o_n_e: Padalies pieredzē, vēlāk iešu uz kopistisko podu un paprovēšu, bet tur labi papīri salikti, ar to nav probļēmu. :keep_order:

Link to comment
Share on other sites

Nākot mājā no darba, un jūti ka būs jāspridzina, nolauz no kāda krūma.

Ja gadienā neesi parūpējies jau iepriekš par to, tad līdzīgi ka NC mīca kotletes. Pēcāk rokas pret tapetēm vai spoguli.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ehh, kā gribas jūs visus pasūtīt [slēpts]! :sarkasms:

 

WildGun - pamēģini to Just One. Viņš tiešām tāds arī ir - stipri biezs un mīksts. Patiesi pietiek ar 1 lapiņu, un ne pirksts iet cauri, ne vārīgas vietas cieš.

Link to comment
Share on other sites

un ko es teikšu pašvaldības policijai kad viņi mani noķers zarus laužot? Sūdam podā labāk noiet? Šitā ātri tikšu degpunktā pie Ineses sižetā, pietiek jau man ar Andri, vairāk nevajag mums te slavenības.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

un ko es teikšu pašvaldības policijai kad viņi mani noķers zarus laužot? Sūdam podā labāk noiet? Šitā ātri tikšu degpunktā pie Ineses sižetā, pietiek jau man ar Andri, vairāk nevajag mums te slavenības.

Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

Latvijā labu tualetes papīru nevar dabūt.Vienmēr paķeru vairākus blokus braucot no Fāterlandes.Maksā padārgi,bet ir to vērts. :meeting:

Par šo komentāru rīta kafiju caur degunu gandrīz izpūtu ... :crazy_pilot:

 

Es varu iedomāties, kā tagad visi "sasāpējušās tēmas" upuri pērk pa rullītim no katras dibenpapīra zortes un ar viedumu sejā slauka sev pakaļas, un pieraksta savus sensacionālos novērojumus un atklāsmes, lai ar tām pēcāk padalītos forumā ...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tualetes papīrs mani neuztrauc, bet kas attiecas uz autoru: ir tādi cilvēki, kuri audzina ar piemēru, bet viņš noteikti nav viens no viņiem, un atklāti sakot, diez vai ir uz to spējīgs. Šī tēma ir parasts troļļošanas keiss, kādu ir tūkstošiem.

Link to comment
Share on other sites

Tāds nu mums ir tads 21. gs. visa dzīve notiek internetā.

 

...kuri audzina ar piemēru, bet viņš noteikti nav viens no viņiem, un atklāti sakot, diez vai ir uz to spējīgs...

vēlviens atklāsmes grauds :D Lai slava Andrim no Liepājas :drinks:

Labots - H.Simposons no Rīgas
Link to comment
Share on other sites

Novērojums balstīts uz faktu, ka pieaudzis (?) cilvēks nemāk uzrakstīt vārdu tualete. Ko no tāda var sagaidīt? :)

Link to comment
Share on other sites

...ka pieaudzis (?) cilvēks nemāk uzrakstīt vārdu tualete. Ko no tāda var sagaidīt...

zini, iemācies arī saskatīt tajā visā ko citu :crazy_pilot: Ne tikai TOLETES podu :keep_order:

Link to comment
Share on other sites

A kas vainas internetam? Redzu, ka daži ir spējīgi noslaucīt stāstiu, a daži meklē īpašu veidu, kā to izdarīt.

 

BMW?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Kā? Nezinājāt, ka var atslaucīties ar biļetīti?

 

1. ņem biļeti

2. saloka 4 daļās

3. uzmanīgi izplēš iekšējo stūrīti

4. atloka biļeti vaļā

5. uzsprauž ar izplēsto caurumu uz jebkura rokas pirksta

6. atslaukās

7. ar izplēsto stūrīti iztīra melnumu zem naga

Link to comment
Share on other sites

Es varu iedomāties, kā tagad visi "sasāpējušās tēmas" upuri pērk pa rullītim no katras dibenpapīra zortes un ar viedumu sejā slauka sev pakaļas, un pieraksta savus sensacionālos novērojumus un atklāsmes, lai ar tām pēcāk padalītos forumā ...

Es iešu vēl tālāk, būs weblapa ar aprakstiem un forums ar būs, lai ir kur [slēpts] rakstīt domubiedriem par aktuālajām markām/izjūtām/cenām. Iespējams, būs www.kemertins.lv vai briivibuvilijam.lv

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...