Jump to content

iesakiet plānu, vieglu portatīvo


00nigga00
 Share

Recommended Posts

Sveiki

 

 

Tātad ir nepieciešams plāns un viegls 13" portatīvais, bieži tiks staipīts līdzi tāpēc svaram ir jābūt pēc iespējas mazākam. Svarīgi ir arī laba baterija un veiktspējas ziņā arī lai būtu labs, kāds divkodolnieks domaju ka derēs. Budžets ir ap 300-400ls robežās. Kādas atsauksmes ir par dell vostro v13? Ir varbūt kas labāks iesakāms?

Labots - 00nigga00
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nu kāpēc tāda mode nerakstīt izmantošanas mērķi? Tajā cenu kategorijā ir gan laptopi, gan netbooki, kas ir ar vismazāko svaru, bet ne tik labu veiktspēju.

Link to comment
Share on other sites

00nigga00

nu netboki skaitās līdz 12" un tāds man neder. Paredzēts dokumentiem, netam, filmām. Tagad ir portatīvais ar celeron procesoru un drausmīgi lēns ir, tāpēc domāju divkodolnieku paņēmt, video karte, domāju ka derēs integrētā.

Link to comment
Share on other sites

Gints Plivna

Man ir šitāds http://www.trustedreviews.com/laptops/review/2007/06/26/Samsung-Q45/p1

Nopirku, jo bija vēlme nopirkt tiešām viegli pārnēsājamu datoru, nevis ķieģeli, kas arī it kā ir pārnēsājams.

Maksāja gan pirms ~2 gadiem pāri par 600 Ls. Esmu ļoti apmierināts. Iespējams, ka tagad jau ir kaut kāds jaunāks modelis, nav ne jausmas.

 

Gints Plivna

http://datubazes.wordpress.com

Link to comment
Share on other sites

Tad jau 13 collu MacBookAir būs ideāls.

Tas ir super viegls un ātrs, jo tam ir SSD draivs.

 

Es nekad nepirktu laptopu bez SSD draiva (man ir MBPro ar SSD), parastie cietņi ir ļoti lēni un nedroši.

Tādu lietot ir pilnīgs neprāts.

  • Slikti! 8
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Un maks ar SSD iekļaujās 400Ls robežās? :spiteful:

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

Gints Plivna

Es nekad nepirktu laptopu bez SSD draiva (man ir MBPro ar SSD), parastie cietņi ir ļoti lēni un nedroši.

Tādu lietot ir pilnīgs neprāts.

Jā, nekad neesmu sapratis kā cilvēki dzīvoja līdz šim bez SSD ;)

Varētu teikt alu laikmets...

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Ļbe šitie ābolisti... A man, a es...!!!

 

MarisO ir tipisks fanāts, kas izmanto katru iespēju ielīst tur, kur viņu neviens negaida un ar vieglām putiņām uz lūpām slavēt Apple produkciju, cik tā ir brīnišķīga, cik tā ir stilīga, cik reizes pārāka (arī cenā) par jebko citu uz šīs grēcīgās pasaules, pat tad, ja viņa ieteikumi pilnībā neatbilst topika autora prasībām...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Aspire Timeline X sērija un tad nu atkarībā no vēlamā-13,3' vai 14' monitoru, bet tomēr drusku virs 400 Ls.

PS.Sievai gadu atpakaļ paņēmu Timelime (4810TZG 1,9 kg smags līdz 8,5 stundām utt), nevar sūdzēties. Veiktspēja laba/adekvāta, bača iet 6 stundas (protams atkarībā ko dara, un cik spilgtu ekrānu liek, bet ar doķiem strādājot un tumšāko ekrānu pāri pa 7 stundām bez kreņķiem.

PS. Vienīgais ka pa garantiju nācās cieto mainīt. Nu ei nu tu saproti uzsitās kaut kur vai bija jau kas ne tā, bet "buksēt sāka" pēc apdeita, kad, acīmerdzot, bija mēģinājis to ierakstīt bojātā sektorā, jo pēc apdeita sāka bļaustīties ka cietnim sektors neatbild...utt. Sanmainija un viss OK. Nezinu kā jaunajiem modeļiem, bet sievas lapsim korpuss labs/stingrs, bez vāka fikstora ( vai nu maznētiņš vai kā...)

Link to comment
Share on other sites

A ko, ja pa 4 soķi varētu nopirkt 13" colīgo MBPRO ar SSD disku, domājam ka gribētāju būtu kaudzēm...

Link to comment
Share on other sites

Nu kāpēc tāda mode nerakstīt izmantošanas mērķi? Tajā cenu kategorijā ir gan laptopi, gan netbooki, kas ir ar vismazāko svaru, bet ne tik labu veiktspēju.

 

 

 

Kam ta vēl var būt paredzēts 13 collu lapsis?

Gāmēm - i don't think so. 13 ollu gaming lapši gāmēm maksās pie štukas.

Foto/Video/3d - i don't think so. jābūt tupam lai ko tādu darītu uz 13 collu ekrāna.

Pārējais viss griezīsies uz jebkura :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Exiic

 

Paskaties pēdējā laika brīnumdaru vēlmes - 24h lai laptops tur, lai var kapāt visniknākās spēles utt. 13" pierubī 24" monim un kapājam 3D, ja vien tas velk.

 

Daži mierīgi strādā ar nebookiem - nets iet, words iet, muzons skan. Ko vēl vajag cilvēkam, kas skaida apkārt pie klientiem?

Link to comment
Share on other sites

a kas vainas thinkpad edge 13" ? maksaa ap 265ls ja nemaldos.... smuks, eerta klava, bacha tur, viegls....

Link to comment
Share on other sites

Nekādas vainas nav, 1-mais ko ieteiktu, ja griesti būtu ap 300 LS, bet autors šim pasākumam atvēlējis nedaudz vairāk. No savas puses nav nekā ko piebilst, modeļi, uz kuriem vērts skatīties, jau ir minēti.

Labots - edd999
Link to comment
Share on other sites

Es ar atbalstu Timeline. Pašam 4820TZ, tātad jaunāks par 4810 ;)

Korpuss šai sērijai ļoti glīts, no metāla. Manam konkrētajam 9 šūnu baterija, velk vienkārši lopā, sēžu visu dienu uz bachas.

14" ir CD 13" nav

Link to comment
Share on other sites

blieztunmaukt

Nekādas vainas nav, 1-mais ko ieteiktu, ja griesti būtu ap 300 LS, bet autors šim pasākumam atvēlējis nedaudz vairāk. No savas puses nav nekā ko piebilst, modeļi, uz kuriem vērts skatīties, jau ir minēti.

juus te abi taa runaajat it kaa edge13" buutu viens vieniigs modelis. jaa, leetaakais maksaa diusimtseeshmitciktur, bet niknaakie 13" edge ir virs OPa budzheta griestiem.

 

Kādas atsauksmes ir par dell vostro v13?

 

nepretendeeju uz ahuuni kompetenta padomdeveeja statusu, tomeer veelos noraadiit, ka v13 ir mazliet veesture, kuras tieshais peectecis ir v130

Link to comment
Share on other sites

00nigga00

paldies par ieteikumiem :) vēl pie reizes gribētu noskaidrot, vai ar atom n-450 būtu iespējams darbināt adobe flash cs3? :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Varbūt arī ka varētu iedarbināt, bet reāli pastrādāt nē.

Uz atomiem vispār neskaties, sliktākajā gadījumā lūko uz P6000 sērijas Intel pročiem vai Core 2 Duo T/P sērijas pročiem, ne vājākiem.

Link to comment
Share on other sites

Patērētājs85

labi, tagad varbūt ir laiks paskatīt cik liels te ir āžu bars, kas tjip ieteikuši VIEGLU un PLĀNU laptopu.

 

Viens no labakajiem ieteikumiem ir BezTOLKA ieteikums :DNU ej tak tu :D VISPĀR

 

 

 

Dell Vostro V13

Acer Aspire Timeline 3810T

Asus U35Jc

Dell Adamo 13

Labots - Haiduk...
  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

Vienīgais, kas neper Tolx ieteikumā ir lapša cena un tas, ka lietots.

Visādi citādi funkcionāli un kvalitatīvi tas X300 ir labāks par to KakBooku, ar kuru bildēts kopā ;)

Bet tas kā kuram, viens grib pazīmēties ar portatīvo internetkafē, cits nē, citam svarīgāk ir datora veikums.

Link to comment
Share on other sites

nua runajot par Atom'iem, man uz ASUS eeePC vairāk kā gadu veca neatceros Atoma nummuru, dreamviewer CS4 iet uz nebēdu, arī Photoshops, vienīgi ko darīt Dreemā ir pagrūti jo rupji sakot uz 10" tik vien ka 4 koda rindas redzi, bet pastrādāt var.

Link to comment
Share on other sites

Patērētājs85

labi, tagad varbūt ir laiks paskatīt cik liels te ir āžu bars, kas tjip ieteikuši VIEGLU un PLĀNU laptopu.

 

Viens no labakajiem ieteikumiem ir BezTOLKA ieteikums :DNU ej tak tu :D VISPĀR

 

 

 

Dell Vostro V13

Acer Aspire Timeline 3810T

Asus U35Jc

Dell Adamo 13

un tie paši āži tagad salikuši negatīvus dranķus! lai jau dzīvo ar savām siera smadzenēm.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...