Jump to content

Apsveicu visus ikgadēja Skype crash dienā!


Kams
 Share

Recommended Posts

Debian, 2.2 skype versija, lattelekom nets. Viss notiek. Aizvērās un vairs nevar ielogoties. Kā logojas iekšā - aizverās skype :D

Paldies, ka piesauci nelaimi!

Labots - Dildentāls
Link to comment
Share on other sites

PohuSeja

Uz XP versija 4.2 arī crasho, ka prieks :on_the_quiet2:

Link to comment
Share on other sites

w7 64b, jaunākā versija. viss rotē. pat nebiju pamanījis, ka kādam ir problēmas, ņemot vērā, ka lielākoties visi no biežāk onlainā esošajiem kontaktiem ir..onlainā.

Link to comment
Share on other sites

chirkainais

tiem, kam strādā, pamēģiniet aizvērt un palaist skype pa jaunu, visticamāk, ka būs crash :devil:

Link to comment
Share on other sites

Skype twitterī saka

Some of you may have problems signing in to Skype and making calls. We’re investigating and hope to have more details to share soon.

Nez, man pat neizdodas tikt pie iespējas ielogoties :p

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

100 punkti, ka pie vainas prezidenta vēlēšanas Latvijā un Vienotība!!!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Beidz, KNAB`s vainīgs, Šlesers pavēlēja lai skype neiet, tādā veidā viņš atriebjas vēlētājiem. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Meh, un es jau gribēju pārinstalēt. Labi, ka ieraudzīju šo tofiku, a tā būtu bezjēdzīgi ilgi čakarējies :)

Link to comment
Share on other sites

Athlons

XP un skype 3.8... bez problēmām... :on_the_quiet2:

Link to comment
Share on other sites

itanium

3.8 uz w7 arī bez problēmām.

Offtopics, bet kāds varbūt zin vai uz 3.8 ir iespējams uzdabūt jaunāku skype fīču "copy from clipboard"?

Link to comment
Share on other sites

Uz Windows 7 32&64 bit un Win XP Pro Skype pēdējā versija neiet.

Labots - edd999
Link to comment
Share on other sites

Verneris

100 punkti, ka pie vainas prezidenta vēlēšanas Latvijā un Vienotība!!!

 

nu BEZGALA gudrs tu esi :D

  • Patīk 1
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Aigarsclp

Es lietoju 3.8 versiju uz w7... Nekādu problēmu nav bijis (izlogojos un ielogojos bez problēmām)... Sēžu uz vecās labās versijas un nekādu problēmu nav.

Link to comment
Share on other sites

Athlons

man gan neizdevās iedarbināt 3.8 uz Win7, bet 3.6 griežas rūkdams... a ko gan vēl vajag... kopš 3-šās versijas Skype nekādus uzlabojumus nav ieguvusi...

Link to comment
Share on other sites

Tiko pieplaku pie kompja, globālā tīmekļa. Lasu, Skype crashojot. Palaidu savu skype portable, viss notiek, manas "mēbeles" arī visas vietā. Skype laižu dažas reizews gadā, tāpēc arī portable

Link to comment
Share on other sites

Ta ko jūs stresojat un panikojat, tas ir normāli ja uz tik lielu lūseru skaitu kaut kas nogļuči, ņemot vērā ka tā lielākā daļa lūseru vienkārši lieto to skype un neko nemaksā, bet māk tikai bļaut par to ka nekas neiet. 2x gadā nav traģēdija, ja tas notiks reizi nedēļā, tad sāksim satraukties, tikmēr ir dziļi po*

Link to comment
Share on other sites

Skype balstoties uz "nodēm". Varbūt kāda trekna node pēc pusgada - gada, restartu uztaisījuse ;)

Link to comment
Share on other sites

Ģenerālis

hmm.... Man tādi joki uz jaunās versijas sākās ~2 nedēļas atpakaļ, uz vecākām versijām iet normāli viss.

Lai vai kā DJWoX variants arī nepalīdz. :(

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Jaunākā Skype versija 5.3 strādā praktiski ideāli uz win7 64bit, nav nekādas problēmas novērotas. Nesaprotu kas jums tur tā gļuko... Un jā, visādi tur skype addoni brauzeros ir atslēgti vienmēr. Var būt tur tā lieta...

Link to comment
Share on other sites

Jaunākā Skype versija 5.3 strādā praktiski ideāli uz win7 64bit, nav nekādas problēmas novērotas.

Tas gan.

Man tikai nVidia draiveri (270.61) krašo, bet tā jau cita opera.

Link to comment
Share on other sites

es parasti izmantoju https://imo.im/

vismaz mazāk resursus ēd

vien minu gan ir nevar saņemt failus bet var palugt lai izmanto draugs kādas failu šāres

Link to comment
Share on other sites

bloodface

hmmm vakar visu dienu nosēdēju skyp un nemaz nepamanīju, ka kautkas nav tā kā vajag

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...