Jump to content

7" GPS 4GB FREE UK/Europe Map SpeedCam


Payne
 Share

Recommended Posts

Nū... Atkarīgs, ar kādu TomTom modeli salīdzina ;)

Pastāsti vairāk.

Labots - IpMan
Link to comment
Share on other sites

Ū... XXL jau tā kā skaitās novecojis :) Ja no vecajiem, tad jau labāk kaut ko no Go.

TomTom galvenais trumpis - IQ routes.

 

Protams, citu visu funkciju ziņā Tevis izvēlētais ir spicāks arī par Go sēriju. XXL noteikti nebūs labāks. Tevis izvēlētajam ir vairāk iespēju mahinācijām ar softiem ;)

Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

nu ka izstāstiet kas tam tom tom tik labs ka visas navigācijas ar viņu salīdzina !

kas ir IQ routes vienkāršā valodā ?

Labots - Arnis2002
Link to comment
Share on other sites

serioussam909

GPS modelim nav nozīmes. Viss atkarīgs no tā kādas kartes ir tur iekšā. ķīniešu gps + igo + uk karte nevajadzētu būt problēmām. Ja pat LV kartē ir bezmaz vai katrs meža ceļš...

Labots - serioussam909
Link to comment
Share on other sites

Modelim noteikti ir nozīme. Pirmkārt, lietošanas ērtums - izskats, forma, turētājs, kompaktums,... Otrkārt, iespējas manipulēt ar OS. Treškārt, kādus papildus bonusus iegūst - video atskaņošanas iespēja u.tml. lietas. Ja visas šīs lietas ir svarīgas, tad jāizvēlas navigācijas iekārta, kas ļauj ar to visu spēlēties.

Tā kā man navigācija pašam ir vajadzīga tikai kā navigācija Eiropai, tad esmu pieķēries TomTom. Viss ir gana ērts un vienkāršs. Lietoju Go 630 rus modeli, kurš pāršūts uz vienu no SE navcorēm, lai varētu izmantot jebkuras kartes jebkurā kobinācijā. IQ routes pilnībā sevi ir attaisnojušas un tas ir pats galvenais iemesls, kāpēc man patīk TomTom. Arī kartes Eiropai mani pilnībā apmieria ar visiem HNR un ALG. Pārējie navaroti mani neinteresē.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Cenu sastāda kartes un programma. LV valodu tur neredzēt kā savas ausis un par kartēm pašam jāinteresējas. Es personīgi nepirktu, jo vienu reizi izbrauksi un varēsi likt skapī krāt putekļus, jo par brīvu noteikti neviena cita karte nebūs.

 

P.S. Varētu man pastāstīt kruto TomTom lietotāji, vai šie Mārupes ielas atpazīst un vai tajās ir Dienvidu tilts, pār kuru var plānot maršrutu. Pat pēc apdeita esošais Tomtom One Mārupi uzskata par sūnuciemu.

Link to comment
Share on other sites

Mežaveci, kā rādās - WinCE. Brīvas iespējas izvērsties.

 

TomTom Latvijas sakarā nekas nav mainījies. Tie paši 63% pārklājuma. Lai gan pagastā esošo apvedceļa apli iesūtīju un tas tikai ievietots kartē. Nav aparāta pie rokas. Nevaru ieskatīties Dienvidu tiltā, neesmu vēl uzšuvis 875 versijas kartes. Kā jau minēju - normāli der tikai Eiropai, kur TomTom navigācija tiešām strādā uz "cepuri nost". Sākot jau no Lietuvas...

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ja tiešām ir vēlme pēc LV navigācijas, tad Nokia ar GPS, Garmin vai Becker. Es par pēdējo!

Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

kādu dzelzi un karti speci ieteiktu tikai latvijai - ja darba maršruts jāplāno arī pa lauku rajonu viensētām ?

Link to comment
Share on other sites

serioussam909
vai iGO kartes ir par brīvu

:D - ja zin kur meklēt :p

Link to comment
Share on other sites

un cik laba tad ir nokia 5800 ar navigāciju? cik zinu,ilgi jāgaida ,kad atrod signālu un signāls bieži mēdz pazust?

Link to comment
Share on other sites

Ja displejs tik liels ir vajadzīgs, ņem to pašu 7 collu variantu. Man 4.3 jau knapi viduskonsolē lien iekšā. Pie loga lipināju tikai pirmās nedēļas. Tagad tikai viducī aiz ātrumkloķa.

Ja iekšā ir švaka navigācija, met to ārā un liec igo 8.

Turpat arī var kačāt jaunākās kartes,poi,utt.

LV valoda ir gan meņu, gan komandām.

Labots - dzincha
Link to comment
Share on other sites

nu nav displeja izmēŗam tik liela nozīme,vienkārši kādu lai pērk,kurai būtu lv valoda un varētu kartes pa velti dabūt?

 

tu domā,ka tai ķīniešu navigācijai ir LV valodua? un viņai var uzlik tās igo kartes?

Link to comment
Share on other sites

Principā Tevis norādītais modelis nav slikts,bet ne priekš izskjirtspējas 800x480 ar mediatek chipsetu,ja veel iGO8 kust tīri normāli,tad Primo jau mēdz iebremzēt jo nepietiek procesora jaudas un Primo tomēr ir krietni pārāka maršrutu plānošanas ziņā jo ar izmanto informāciju par sastrēgumiem un ceļu noslogotību noteiktās dienās rēķinot maršrutus pa eiropu,tad jau labāk paņem Prestigio-kā reiz tagad pa akcijām elkoros un euronicos ir nopērkami 5 collu modeļi ar licenzētu Primo virsū.

Link to comment
Share on other sites

ar to igo varētu pietikt,bet viņu var uzlikt uz tās ķīniešu gps? un Lv valoda tiešām būs iekšā?

Link to comment
Share on other sites

wellstar

LV valodu tur neredzēt kā savas ausis un par kartēm pašam jāinteresējas.

Ja uz šitā verķa ir iGo Amigo. tad LV ielikt nav problēmu un kartes arī nav problēma

personīgi man labāk patīk parastais iGo 8.3.xxx versijas -ir gan LV gan LV maršrutizācija, gan kartes ik pa pusgadam jaunas to free(protams ja zin kur meklēt )

Ta ka nemaisiet cilvēkam galvum ja nezinat kas ko un kā;)

Labots - wellstar
Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Tak kartes jeb kuras nav problēma un par velti ar visu latviešu valodu, tai skaitā arī uz tomtom. Ja vajag tikai ceļojumiem, tad Latvijas kartei vairāk nav prioritāte. Jāmeklē laba rietumeiropas karte ar visiem pasta indeksiem interesējošos reģionos.

Link to comment
Share on other sites

http://www.testeo.de/produkt_test/becker-traffic-assist-z-099-929482.html

 

un ko sakat par šādu becker? varēs uzlikt tās igo kartes?

 

varbūt kāds varēu aprakstī nedaudz kā uzlikt piemēram igo 8.3 versiju uz gps?

 

cik saprotu ,ieeju tajāforumā nokačāju piemēram šo -

iGO 8.3/Primo Latest Maps 2011 (NTQ/TM/TA) with POI/FTR/FDA/FPA/HNR Full Europe

 

 

un ko tālāk?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...