Jump to content

iPhone 4, 5 spēle Space Thimbles, labāka par angru birds?


Top5Speles
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

 

 

Pagajušā nedēļā atrodu šo spēli (Space Thimbles) iTunes TOP 5 pārdotaku spēļu sarakstā, brinojos ka tā apsteidza tadus klasiskus šedevrus ka Angry Birds un Angry Birds RIO.

 

Biju diezgan pārsteigts ieraugot to iekš TOP 5, tāpēc nolēmu to nopirk un izmēģināt.

 

Tagad gribu padalīties savās emocijās par šo spēli.

 

Tātad kas tas par spēli: Uz galda parādas 3 glāzes zem vienas no viņam atrodas bumbiņa, jāseko kā kustas šis glāzes un tad jāuzmin ,kur atrodas bumbiņa, pēc katras pareizas atbildes glāzes sāk kūsteties ātrāk.

 

Nu ko spēlīte man nelika vilties, spēles grafika patīkami pārsteidza atkarībā no spēles ikonas.

Par 1 dolaru saņemu spēli ar kuru var labi pavadīt laiku, rekomendēju visiem iPhone/iPod touch lietotājiem

 

Meklēiet šo spēli iekš iTunes: SpaceThimbles

Speciāli priekš boot.lv lietotājiem atradu šos promo kodus, ar tiem var novilkt bezmaksas šo spēlīti:

 

E77H4TFFHTYY

6AFYHFERKNXR

 

 

P.S.Izrādas to ir uzprogrammējis kāds no Latvijas, vēl viens iemesls to nopirkt un atbalstīt mūsejos.

 

Pāris skrini no developeriem:

Space-Thimbles-Won.jpgSpaceThimbles-paused.jpgSpace-Thimbles-Lost.png

Link to comment
Share on other sites

Dīvaini, es viņu neredzu pat TOP100 spēļu sarakstā iekš iTunes..

 

Vai tiks pats neesi Guntis Pontags, un neesi sagribējis kādu dolāru no Latvju patriotiskajiem biedriem? ;)

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

The_Saint

Lai jau puika pareklamē sevi! :) Nav grūti palasīt, tik varēja godīgi pateikt, ka paša darbs. Lielāka jēga no šāda promo gan būtu ārzemju portālos

Link to comment
Share on other sites

Top5Speles

Hmmm, nu tas ne es uzprogrammeju šo programiņu :) un labākais ka dabuju tos promo kodus :) vismaz par vēlti kāds varēs uzspelēt. Ar top 5 laikam bija domāts Latvija ;) priekš US topa butu cits cipars.

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Ja ne Tu uzprogrammēji, tad kāds tev tuvu stāvošs cilvēks. Un pēc nika noprotu, ka reģistrējies tikai ar tādu nolūku, kaut kur ielīmēt tās spēles linku. :pleasantry:

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...