Jump to content

Planšete no Ķīnas


tomy007
 Share

Recommended Posts

Uģis Lācis

Un kā ir ar ķīnas planšetnieku mazajiem brāļiem - touch telefoniem? :D Par tiem atsevišķu (vai vismaz tik aktīvu diskusiju) šeit nemanu.

 

Piemēram, šitādi:

http://www.pandawill.com/p2000-android-23-os-smart-phone-3g-gps-tv-wifi-43-inch-multitouch-screen-p54867.html

http://www.pandawill.com/hd7-quad-band-android-23v-os-mtk-6573smart-phone-43-inch-capacitive-multitouch-screen-agps-wifi-cellphone-p49512.html

 

Ekrāns, varbūt, būtu švakāks nekā "normālajiem" aparātiem, bet tā viss it kā ir. Kapacitatīvais ekrāns ar mutlitouch, kaut kāds nebūt Androīds, utt. Upgrade uz 4.x Androīdu gan, visticamāk, nespīd. Vismaz oficiāla. Bet it kā atsaucās cilvēki daudz maz labi, ja var ticēt tās pārdotuves forumam:

http://www.pandawillforum.com/showthread.php?5693-The-latest-4.3-inch-MTK6573-Android-2.3-Smart-Phone-HD7-Review

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 530
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gB.

    31

  • e = d

    52

  • xxxxxx

    27

  • RHS

    46

Top Posters In This Topic

Posted Images

Varbūt kāds var ieteikt kādu planšeti pa 100 Latvijas naudiņam noradot linku , un bik pamatojot kāpec tieši to , bušu loti pateicigs ! Jo pašam info klibo un no liela piedavajuma nesaprotu kas ir kas , ar rezistiviem pozitiviem jeb kaa jus tur rakstat monitoriem - neko nesaprot!

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Ja par čainīzeru verķi iet runa, tad 100 Ls jau barga nauda... Par pamatojumiem - nu, takš te runāts tika, ko tie proči un agregāti velk, nekāda atšķirība pa kārtu jau viņiem nava. Vispār jau jāizdomā, kādas fīčas tieši vajag (piemēram, 3G jau iekšā utt.) un skatās kuram verķim tas viss ir - ja cena apmierina, ņem ciet :) Linki ar tiem loriņiem jau tika doti.

Par to ekrānu - kapacitatīvais iraid krutāk (tāds man ir tabletei), bet rezistīvais vispār jau ar ir labi lietojams (tāds man ir mobīlajam). Vienīgais (kā jau ar te tikai runāts) - šitām ķīniešu tabletēm rezistīvie esot nekvalitatīvāki, tāpēc es ar nosliecos uz kapacitatīvo ekrānu. Tā techniski - kapacitatīvais ir "daudzpirkstus" saprotošs, rezistīvais - vienu pieskārienu. Es līdz šim tādu īstenu kapacitatīvā pārsvaru pār rezistīvo lietojuma labumā - neredzu :)

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Elementāri - tipa, kā apli zīmē (diametram nav nozīmes :) - pulksteņrādītāja virzienā zoom-in, pretēji - zoom-out. Vēl jādomā, kā ērtāk :)

Link to comment
Share on other sites

Kur SS tirgoni ieperk tās kīnas planšetes ?? Ja man sutot tas izmaksas 40 Ls + čakars + patērets laiks ! Ja ss tirgonis man piedava pa 45 Ls un pievedis klat ??

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Te jautājiens, vai tieši tāds pats, kādu Tu gribi? A tā - nu, bleķo, piemēram, 7" kauču kur no 70 USD ar visu sūtīšanu. Tačskrīns, kamera, Wi-Fi - viss kā nākas. Nu re - jau sanāk, ka varka ss-ņikam 10 Ls :) Bez tam, ja ņem vairākus, gan jau atlaidi ar var izdīkt. Man iedeva kauču kādu ~10 USD atlaidi, jo nebij konkrēti mans iekārotais modelis vairs dabūjams.

 

EDIT - un jā - kāds tur čakars? Viens klikšķis pasūtīšanai :) Nu, OK, man pasts 2 minūšu gājienā no mājas, kādam varbū sanāk lielākas trases mērot. Vienīgi - bišķiņ jāpagaida, tas gan.

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

Acīmredzot neesi lietas kursā cik "labi" strādā daudzas pasta nodaļas ārpus Rīgas... paziņojumu var vienkārši nesaņemt.

Link to comment
Share on other sites

Nu jau ilgu laiku paziņojuma saņemšana ir tāds diezgan formāls process. prātīgi cilvēki pēc tracking numuriem seko līdzi savai paciņai un jau dienu vai 2 iepriekš zina, kad būs uz pastu jāiet.

Link to comment
Share on other sites

Vai kāds nebūtu tik laipns un nepalīdzētu uz 100 Ls / izvēlēties planšetnieku ?? Neko daudz es neprasu - tikai iemet linku kuru tu atzitu par labu esam taja kategorija ! Paaaldies !

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nū, tas jau 10.2 collas - tas jau teju vai tāpat, kā nošubuku staipīt līdzi. 7" gan lien pidžaka kabatā - tur tas labums :)

Link to comment
Share on other sites

staipit man vinu nekur nevajadzes - doma ir tada , apgulies divana un pačeko i-netu - noliec maliņa - kad avajag atkal pačeko gulot gulta !

 

Vel kādi piedāvajumi ?

Link to comment
Share on other sites

pašlaik ir iepaticies SuperPad 2 FlyTouch 3 Black Android 2.2 - 10.2" EPad Tablet 3G GPS

Labots - gB.
Link to comment
Share on other sites

Gaidu tagad algu - un tad jasāk domat - kuru gribu , tas piedavājums ir pārak liels un hvz kuru ņemt - bet gribas to 10 colligo ! IR kādi ieteikumi ?

Link to comment
Share on other sites

Palasiju diezgan sliktas atsauksmes par tiem činizeriem - esot lipiga kaite kad atsakot sensors kas parmet no horizontāla uz vertikālo stavokli :D Ari tie i-neta veikali pilna pakaļa , tas pats ebay vel pa vidu , man ka cilvekam kas nesaprot ap ko lietas ir gruti izvēleties ! Jebšu sakuma paņemt mazo - lēeta gala tableti un kā saka , paostit gaisu !

Link to comment
Share on other sites

Ar 1GB Ram un 3. andri neatradīs līdz 100ls, jau meklēju.

Nu, ir tāda firma Archos - nav ķīnieši, bet diezgan lētas tabletes. Par cik franči, kvalitātei ar +/- jābūt.

Link to comment
Share on other sites

Tagad atradu ebay.com , cena 65 $ + free shipings no čin čong zemes - jagaida mēnesis bet pox , PVN ar vel 8 Ls klat salecas = pa 42 Ls kopa ! domāju pasūtit , tad jau redzes !

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, tāds kā man. Lielākais mīnuss - ekrāns. Ļoti ciets. Bet ja īpaši drukāt neko netaisās, tad jau ok. Es pats to planšeti izmantoju filmām un inetam un pāris spēlītēm, tam jau der, bet ja ceri kautko ko var nosaukt par pieklājīgu planšeti .. aizmirsti. bet eksperimentēt un pārbaudīt cik ļoti planšete tev noderēs pirms šaubīšanās vai pirkt kko sakarīgu būs ok.

 

Bet ja tu ikdienā nelito tač telefonu ar kapacitīvo ekrānu un ar ipadu īsti nekad neesi darbojies, tad jau varbūt nebūs tik traki, jo nebūs ar ko salīdzināt.

Labots - rhrds
Link to comment
Share on other sites

droši vien sakainā sūdbank karte nav piereģistrēta drošiem pirkumiem internetā. vai arī tā ir electronic use only

Labots - tankalis
Link to comment
Share on other sites

o tankali lab ka tu pieminej to sudu - drošiem pirkumiem - viss sanaca !

 

Pasutiju sev šo http://www.ebay.com/itm/7-Android-2-2-VIA-8650-iPed-Netbook-Touch-Screen-Cam-MID-Tablet-PC-4G-Wifi-/220873181984?_trksid=p5197.m7&_trkparms=algo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D3%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D5514828591228835333

 

 

Ka ar pārdeveju - ir uzticams ?? Atnaks prece ?? nekad nesmu sutijis - apskatijos ka daudzi ir pirkusi - 97.5% Positive feedback itka ok

Link to comment
Share on other sites

tagad rd ir akcija dell streak 7 pa 140 ls,pats paņēmu dēļ iebūvēta gps lai var izmantot kā navigatoru,bet kā planšete galvas tiesu pārāka par ķīniešu lētajām planšetēm,iesaku ja kādam vajag tiešām noderīgu planšeti ar navigatora funkciju.

Labots - zynoj
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Pŗkot planšeti pa 30 latiem es neieteiktu īpaši iespringt. Tak ķīnietis tomēr (kaķis maisā). Kvalitāte maksā. Ja negribi uztraukumus pērc Dell. protams tie ir atkal 110 Ls vairāk.

 

o tankali lab ka tu pieminej to sudu - drošiem pirkumiem - viss sanaca !

 

Pasutiju sev šo http://www.ebay.com/...828591228835333

 

 

Ka ar pārdeveju - ir uzticams ?? Atnaks prece ?? nekad nesmu sutijis - apskatijos ka daudzi ir pirkusi - 97.5% Positive feedback itka ok

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss
Link to comment
Share on other sites

Acīmredzot neesi lietas kursā cik "labi" strādā daudzas pasta nodaļas ārpus Rīgas... paziņojumu var vienkārši nesaņemt.

 

Es ar neesmu lietas kursā, jo paziņojumi VIENMĒR ir tikuši saņemti. Nu OK, reizēm ar dienas nokavēšanos.

P.S. dzīvoju "ārpus Rīgas".

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

PVN naksies maksat pasta ?? prece nāk no kiņas

Nu, atkarīgs no pārdevēja, kā to visu noformē un kādu summu uzrāda. Nu, man bij uz pakas "car accessories" un 20USD, ta ~3 Ls pastā noplēsa (PVN + 1 Ls pasta alkatības). Nezinu, kas tagad darās ar to "gift" - man liekas, ka daudz vairs neriskē to likt, jo muita piekasīga palikusies (un, jāsaka, nezinu vai no "ārpus ES" tas vispār šobrīd iet cauri). Sliktākajā gadījumā būs norādīta pilna summa - ta pēc pilnas programmas.

Link to comment
Share on other sites

Pilnu vērtību diez vai ķīnietis būs uzrādījis. Viņi ir pretimnākoši :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...