Jump to content

Līdzvērtība vai labākums abām AV programmām.


seyhee
 Share

Recommended Posts

Labvakar! Šeit vēlētos uzzināt Jūsu domas par divām konkrētām antivirusa programmatūrām. Tika izskatītas salīdzinājuma un reitinga lapas, bet vēlējos arī kādu ''latviskotu'' padomu arī šeit. Tātad, kura no šīm abām AV programmām tā varētu teikt ir ''labāka''.

Bitdefender Total Security 2012 vai ESET NOD32 Antivirus 5

 

Paldies, jau iepriekš! :)

Labots - seyhee
Link to comment
Share on other sites

Es vairāk uztocētos NOD`am, jo viņš ir kluss un visu laiku taisa background skenēšanas un visu laiku lejuplādē updates.

Tas nozīmē - viņš bļaus tikai tad, kad atradīsi kādu vīrusu vai arī kad būs beigusies licence.

Tomēr, es tā saku tikai tāpēc, ka par to otru antivīrusu neko neesmu dzirdējis.

Labots - Trix
Link to comment
Share on other sites

Iepriekšējos postus nelasām? Ja ložņā kur acis pagadās, drazu saķersi ar jebkuru AV. Labāks ir tas kurš ir bez maksas. Te nav ko iespringt AV mārketinga trikos.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Piekrītu Zuxteram, ar antivīrusu arī draza ir ienākusi kompī. Es ieteiktu AVG vai Avira. Nav starpības vai maksas vai bezmaksas. :hunter:No tiem diviem minētajiem man labāk bitdefenders iet pie dūšas, jo ar to ir strādāts.

Labots - viesturs0711
Link to comment
Share on other sites

Vecais labais stāsts par taisnām rokām, limited kontu, nokonfigurētu fw u.c. lietas + malwarebytes bezmaksas versija, lai nekruķījās tas mēsls bekgraundā un reizi nedēļā/mēnesī/gadā full scan. I vsjo.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...